12
  • JTBM
    #12
    Az AMD ezzel a hybrid procival learatja a notebook segmens alsó felét.
    Csak olyan notebook-ok lesznek a jövőben, amiben minimum egy ilyen hybrid lesz.

    A közép és csúcs kategória marad az intel-é, de az alsó szegmensből kiszorul, mert ég és föld lesz egy olcsó intel és egy hybrid teljesítménye között.

    Persze minden kisebb külyübe is ezt teszik majd, pl. mkv lejátszó hw.

    Nagy dobás ez az AMD-nek, már kezdtem aggódni érte.
    Már 2 generációval vannak lemaradva az intel mögött CPU fronton, ami senkinek sem jó...
  • Sir Cryalot
    #11
    épp azt is olvastam hogy ezek az olcsó kínai telefonok járultak hozzá az arab forradalmakhoz, a blockberry, meg a knockia
  • Sir Cryalot
    #10


    ez szeirntem is sokkal menőbb mint a tablet , számítógép meg esetleg lehet a táskában , lol
  • Komolytalan
    #9
    Tudod a várakozás olyan, mint amikor a politikus azt mondja, hogy ezt meg azt szeretnénk. Várhatja, de nem lesz annyi. A hagyományos telefonokra is van igény. Én is jobban szeretnék egy 10eFt-s butatelefon gazdája lenni - ahogy vagyok is - mint egy 200eFt-s okostelefoné. Holott tudom kezelni, fejlesztek ilyen sz.rokra, stb. Viszont abszolúte nem szeretem őket.
  • Sir Cryalot
    #8

    At present, there are thought to be no viable recovery techniques or fully safe disposal options for such materials.
  • Sir Cryalot
    #7
    Scientists at the University of York in the UK are studying efficient means of managing and recycling waste liquid crystal displays (LCDs) commonly found in wide screen televisions, mobile phones and calculators, according to an article in the UK magazine Materials Recycling Week. At present, there are thought to be no viable recovery techniques or fully safe disposal options for such materials.
  • Sir Cryalot
    #6
    itt van pl SQJ, mindjárt jön , és ráfogja a DELL akármijére hogy már már analóg monitoros. Persze ez már már hazugság is :lol:
  • Sir Cryalot
    #5
    LCD a numero uno E-waste , 60hz, rakás szar
  • fergusonpapa
    #4
    megeszik a disznók
  • liberty2
    #3
    egy milliárd okostelefon? Egyre inkább kezdem reálisnak érezni a Wall-E című animációs filmet. Csak termeljük a szemetet, de az újrafelhasználás elég távol van még a nagy cégek gondolkodásától. Termelj, termelj, vágd zsebre a profitor, terlmelj újat, megint újat, azt is vág zsebre ... és a régivel mi lesz?
  • adler30
    #2
    Mármint gtx460-at.
  • adler30
    #1
    Nemsemmi,én még ott tartok,hogy majd egy hd 6850/70>x460 at veszek(ha sok pénzem lesz)