1050
  • ForzaInter
    #847
    Istenem, ebből a Lourdes-ből micsoda ostoba, irritáló ütnivaló karaktert csináltak.. Amúgy mi a faszér kell minden évadban lecserélni az egész írógárdát? A 3 évad már egész jó volt, erre megint szétbasztuk mindent, és újra az 1-2 évad közepes, néha már szar, szintre tértek vissza..
  • Pares
    #846
    Pontosítok: ebben a részben nem voltak nyilvánvaló, szemetszúró baromságok, amik elterelték volna a figyelmem a cselekménytől. Legalább is nem voltak annyira nyilvánvalóak...
  • Narxis
    #845
    Kezdj neki!
  • sata75
    #844
    deha ha nincsenek WTF pillanatok akkor meg túl egysíkú és unalmas lesz a sorozat nem:) Vagy az nem olyan WTF? :)
    Neki kellene kezdenem már a 4. évadnak, de eltántorítottatok
  • Pares
    #843
    Ez mondjuk egy elég jó rész volt, WTF pillanatok nélkül tudtam végignézni.
  • Narxis
    #842
    Kegyetlen egy rész volt,

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kocsíz jóarc, azért Colonel Vívert sajnáltam. Az új suna meg jól néz ki.
  • Montanosz
    #841
    Bezzeg amikor hirdetve volt a HBO-n lehet skicceket beküldeni egy sorozat ötletéhez senki nem küldött :-D
  • grebber
    #840
    Nem is értem valaki így ahogy ti minek néz filmet/sorozatot.
  • Pares
    #839
    "És ami legnagyobb kérdõjel: Tom hogy a picsába ugrott pont a vízbe? Az geci messze volt. Nem tudhatta, hogy a robbanás esetleg ad neki löketet. Nevetséges volt. Azt hittem rá fog ugrani egy skitterre (ami jött fel a falon), hogy rázuhanjon és tompítsa az esést, még ennek is több értelme lett volna, és legalább badassül nézett volna ki :D"

    Én is néztem amikor beleugrott a vízbe, mert amikor a ház tetejéről nézett le, a ház legalább olyan 20-30 méterre volt a parttól, nem beszélve arról, hogy legalább egy olyan 3 méternyire ugrott be a vízbe.



    Tom Mason a távolugrás új világbajnoka. Ráadásul neki még nekifutás sem kellett... :D
  • HTS s3rg1nh00
    #838
    #760 óta nem vitt rá a lélek a 4x02-re,pedig már 03 is van...részemről (és esélyes hogy a csatorna részéről is) kasza
  • Herold
    #837
    Egész addig azt hitték, a kötél azért van, nehogy elszálljon a hajó.
  • stargatelost
    #836
    Pares kollégának jó meglátásai vannak.

    Ez a rész már kritikán aluli volt, a nézőket is hülyének nézik, meg a karakterekből is segghülyét csinálnak. Ne mondják már nekem, hogy hónapokig ott rohadnak abban a táborban, közben végig a kerítést akarják megszüntetni, és nem adják össze a 2+2-t, hogy az a kibaszott vastag kábel, ami összeköti a hajót, meg a kerítéstől pár méterre van, az az erőforrás. Nem, ehhez az kellett, hogy Tom felmenjen a hajóra, és egy ábráról leolvassa, ami úgy nézett ki, mintha egy öt éves gyerek rajzolta volna paintben. Arról nem is beszélve, hogy ez mennyire felfoghatatlan logisztikai baromság, hogy egy köröző hajó összeköttetésben van egy kábellel a földdel.

    Azét külön seggbe baszás járna a készítőknek, ahogy kezdték a részt. Előretekintés, majd 60 órával korábban. Értelme=nulla.

    Miért nem vette fel a néger a ruhát, mielőtt elkezdték volna az akciót? Miért nem dobták át a bombát, ha már olyan közel volt a kerítéshez az erőforrás? És ami legnagyobb kérdőjel: Tom hogy a picsába ugrott pont a vízbe? Az geci messze volt. Nem tudhatta, hogy a robbanás esetleg ad neki löketet. Nevetséges volt. Azt hittem rá fog ugrani egy skitterre (ami jött fel a falon), hogy rázuhanjon és tompítsa az esést, még ennek is több értelme lett volna, és legalább badassül nézett volna ki :D

    A többi pár perces szálról ne is beszéljünk, nulla az egész.
  • Agamemnon
    #835
    Ha az ember elengedi a logikába kapaszkodást akkor azért meg lehet nézni a sorozatot. Tele van buktatókkal, persze, meg értelmetlen dolgokkal, de ha az ember nem a szereplők helyett akarja megoldani a problémákat, hanem csak hagyja, hogy ők a maguk szerencsétlen módján oldják meg, akkor még szórakoztató percekben is lehet részünk :)
  • DasIsFuck
    #834
    szubjektív, engem mind abszolút hidegen hagy így csak ez van amit néznék, de ez meg túl szar már...
  • Montanosz
    #833
    na pediglen a harmadik rész még jó is volt, reméljük beindul végre nyögve nyelősen de...
  • Fenrir
    #832
    A véleményeket olvasva úgy látom, hogy nem kell belekezdenem ebbe az évadba. Eddig is nálam kasza környékén volt a sorozat, de úgy tűnik, hogy most már teljesen az lett.
  • ForzaInter
    #831
    Vagy 10 jobb futó sori van min jelenleg.:D
  • DasIsFuck
    #830
    Ennek azonnali kasza kellene már!!!


    de az a szörnyű, hogy jelenleg nincs más amit tudnék nézni, bár ezt is csak hallgattam mintsem néztem volna már...s
  • modellmaker
    #829
    Azért az alapötlettől már nagyon messzire eltávolodtunk, becsülném én ezt a sorit, de nem igazán van miért.
  • Pares
    #828
    Ez igaz, és ez miatt magasabb is az ingerküszöböm, de sajnos a Falling Skies most átlépte azt.
  • Narxis
    #827
    Igyekeztem, meg kell becsülni a scifit manapság. :D
  • Sir Quno Jedi
    #826
    "Nem egy komoly sori" ... há ezzel nagyon kedves voltál a készítőkkel szemben... :D
  • Narxis
    #825
    Mondjuk a Cochise rész tényleg hatalmas baki bár ott említette, hogy már a beszélgetést se nézik jó szemmel a társai, sztem fellázadtak volna ha jobban beleavatkozik. A többiről is lehetne vitázni. Nem egy komoly sori ez sajnos.
  • Pares
    #824
    Tudom, eddig még valahogy elnézegettem, de ezzel az új évaddal annyira nyilvánvalóvá váltak a baromságok, hogy ha nézem, már mást nem is látok, és csak kérdezem magamban: Ezt miért? Ezt hogyan? WTF?
  • Sir Quno Jedi
    #823
    Komoly hibát követsz el, ha logikát keresel ebben a merő szennyáradatban. Az egész sorozatban kb. semmi sem történhetne meg úgy, ahogy történt, fél percenként ellent mond önmagának és ezek ráadásul mind olyanok, ahol nem lehet azzal takarózni, hogy "há ez sf és ott igenis bármi megtörténhet". Csak nézed és el kell fogadnod, hogy pl. szemlátomást az írók sem olvassák az előttük írt forgatókönyveket (sem). Evvan. Ha okos scifire vágysz, nem ez lesz a te filmsorid (meg enyimé sem).

    Megnézni meglehet, de csakis pause-ra kapcsolt aggyal.
  • Pares
    #822
    Leszámítva hogy természetesen szinte minden elromlott a tervben. Ráesik a kezére a cső, a két öreget meglátja egy pont arra kószáló skitter, felér az oszlop tetejére de leesik a bomba, aztán meg nem szakad le az egész... a végén már csak röhögni tudtam. Kár, hogy csak ilyen bénán tudnak feszültséget csinálni. Meg még azt nem értettem, hogy miután elmenekültek, a skitterek miért nem üldözték őket tovább? Nem igaz, hogy a fejük fölött köröző űrhajóból nem lehetett észrevenni, hogy egy seregnyi ember vonul ki a városból. Meg az Espheni is miért nem a hajón találkozott Masonnal, mint azelőtt? Kicsit hihetetlen, hogy a másik galaxisból érkezett Esphenik nem tudnak kordában tartani pár fegyvertelen primitív embert. Hogyan tudták akkor legyőzni a hadseregeket? Meg a skittereknek miért nincsenek fegyvereik? Vagy hol azok a bazi nagy robotok? És komolyan egy űrhajóról lelógó kábellel (amit egy házilag barkácsolt bomba is képes megrongálni [egyáltalán miért van egy gettóban csomó olyan anyag, amiből bombát tudnak készíteni?][Ha jól emlékszem a városon kívül egy mezőn kapták el őket, miért nem ott zárták körbe őket, a nyílt terepen sokkal könnyebb megfigyelni a tömeget, mint egy romvárosban, és ott nincs semmi, amiből bombát készíthetnek]) kell a lézerfalat energiával ellátni, amit ráadásul senki nem véd... És most jut eszembe... Cochise a falon kívülről beszélt Masonnal, nem? De. Akkor meg miért nem tudta elvágni a kábelt? Jaj, ha belegondolok, hogy mennyi logikátlan, átgondolatlan baromság van ebben a sorozatban, belefájdul a fejem. Áh mindegy...
  • Narxis
    #821
    Elmegy rész volt ez a tegnapi....
  • Narxis
    #820
    Majd megkapja a kaszát aztán legközelebb 2-szer is átgondolják ezt a showrunner dolgot.
  • stargatelost
    #819
    Azért ilyen fos katyvasz ez az évad, mert új showrunner van. Pl. aki nézte a Dextert, az tudja, hogy több showrunner váltás is volt, és hogy mi az, ha durván hullámzik az évadok minősége, sőt, milyen, ha padlógázzal lejtmenetbe indul az egész, vagy ha karakterek viselkednek karakteridegenül. Mivel a Falling Skies sem készítői sorozat (tehát nem egy showrunner viszi végig az elképzeléseit), ezért eltérő a minőség, ugyanis ha jól emlékszem, ez már a harmadik showrunner. Annak örülök, hogy nem az első évados maradt, mert az első évad gyenge volt, viszont a második, harmadik évad nem volt rossz. Aki ezeket vitte, az maradhatott volna, de mivel most megint új van, megint más az egész. És úgy látszik, egy fogalmatlan gyökeret kaptunk, aki szerint ezek az ötletek nagyon jók. Hát kurvára nem azok...
  • DasIsFuck
    #818
    A logika és ez a sorozat elég távol áll egymástól:D

    Olyan sok baromsággal van tele, hogy felesleges is belemenni:D
  • Pares
    #817
    Tudom.
  • Herold
    #816
    Van saját topikja.
  • Pares
    #815
    Megnéztem az első két részét ennek a The Last Shipnek, és nekem kifejezetten tetszett. FS 4 évadához képest felüdülés.
  • Narxis
    #814
    Háhh, más is egyetért velem.
  • Montanosz
    #813
    Második rész is pörgős volt, és szerintem is jó
  • Herold
    #812
    Ezt úgy kell érteni, hogy közepes...
  • Narxis
    #811
    Nagyon jó.
  • Pares
    #810
    Az meg a másik dolog, ami nagyon kilóg a sorozatból.

    Ezt a Last shipet nézte valaki? Milyen?
  • Lysandus
    #809
    Közben megtaláltam.
  • Lysandus
    #808
    Last ship? Mi az?