1050
  • Montanosz
    #886
    nekem van egy ismerősöm aki gyufásdobozokat gyűjt, de nem tudom mekkora az agya DD
  • Neoncsoves
    #885
    Talán nézni is kéne a sorozatot nem pedig a hibákat keresni állandóan. Azért nem mentek repülők bombázni, mert fontos volt, hogy Mason élve kerüljön az alien kezébe. A repülő skitterekre nem tudok magyarázatot adni, talán egyedül azt, hogy azok arról a nagy hajóról szoktak jönni, itt pedig egyetlen egy nagy hajó sem volt. Egyes emberek nagyobb fogyatékosok mint a sorozat készítői, ami azért nagy szó :)
  • Narxis
    #884
    Nem azt akarjuk. Azt akarjuk, hogy olyan embereknek is élvezetet nyújtson akik nem egy gyufásdoboz szellemi szintjén vannak. Bocsi. :)
  • grebber
    #883
    Nektek nincs fantáziátok baszki.Komolyan filmet csinálnék az itteni emberek rinyálásáról kasszasiker lenne olyat nyivákoltok.

    Kit érdekel hogy szuperüberhipertech alienek lézengenek? Kurvajó sorozat lenne belőle ha lőnek 3-at és elpusztul az egész föld. Mert kb ti ezt akarjátok.
    Szánalmas a vergődésetek, de tényleg.

  • Pares
    #882
    Ott az új repülő skitterek, amik könnyedén átrepülhették volna a folyót. Plusz ott az espheni repülőgépek, amiknek szintúgy nem lett volna probléma felderíteni/lebombázni a várost. Áh mindegy. Szánalmas az egész. Hihetetlen, hogy mennyire nincs fantáziája a készítőknek.
  • Pares
    #881
    Hetedik.
  • Narxis
    #880
    Elég gagyi rész volt de a híd lelövése sztem logikus volt mivel semmit nem mutattak az alienek eddig terep technikából. Gyalogolnak a földön, kb. ennyit tudnak. A robotok még a hátukra is tudnak dőlni. :D

    A bunkerbe meg 100-an nem fértek volna, kb. annyian voltak a csata előtt.
  • Herold
    #879
    Ez melyik részben van?
  • Pares
    #878
    Úristen, ettől a résztől agyfaszt kaptam. Amikor a térképen nézegették az espheni erőket, megláttam a folyót meg a hidat, és rögtön mondogattam magamban, hogy neeeem, ezt biztos nem húzzák meg, ez még viccnek is rossz...
    Hát de. Meghúzták.
    Ugyanis az espheniknek, akik nem hogy egy másik naprendszerből, hanem állítólag egyenesen egy másik galaxisból jöttek (bár nem vagyok benne biztos, hogy a készítők teljesen tisztában vannak azzal, mi a galaxis és a naprendszer közti különbség), egy kibaszott folyón nem tudnak átkelni. Szükségük van hidakra. Érted, probléma nélkül megtesznek millió fényévnyi távolságot intergalaktikus űrben, de egy kibaszott földi folyó akadályt jelent nekik... Na ezek után facepalmba borított arccal néztem tovább...
    Aztán ott a bunker. Mi a faszért nem bújhattak el ott mindjárt az elején? Miért kellett nekik rambózni a totális túlerő ellen, ha ott a bunker?
    Na a jelenetet, ami ezek után jött, kétszer kellett megnéznem, hogy jól láttam-e. Doki oldalából kiáll egy 20 centis üveg, de oda se, pakolászik. Bejön az öreg, rászól, hogy kiáll valami az oldalából, az meg: jééé mi ez, eddig nem is fájt. Egyszer csak fogja magát, összeesik és meghal. WHAT. THE. FUCK.
    A végén meg nyugodtan tarkón bassza azzal a baszomnagy franciakulcsal Masont úgy, hogy elájul, de amúgy maradandó sérülések nélkül megússza... Azért megnézném, hogy valóságba mennyire effektív ez a fajta altatás... Nem biztos, hogy felébredne az illető, ha úgy tarkónvágnám, hogy elájulna. Habár igaz, hogy ez esetben SuperMasont ütötték le.
    Ja, és az espheni főnök is persze hogy sisak nélkül mászkál. Bár igaz, ha valaki képes a kilőtt golyók elől elhajolni, mint Neó, annak nincs szüksége sisakra. Max egy napszemüvegre. Remélem a következő részben lesz napszemüvege. Az megkoronázná a sorozatot.
  • RatBaG #877
    oké, hogy ez a rész a felvezetés, de akkor is egy nagy büdös semmi volt.

  • twi452
    #876
    olyan mint egy nagyon elcseszett gagyi "új" ufo mod xD
  • Pares
    #875
    Egy pár másodperces jelenetből nehéz megmondani. Persze azt is csak Supermason vette észre. Gondolom az olyan objektum, mint a Hold, stratégiailag fontos lehet.
  • Caliph
    #874
    hulk?
  • Herold
    #873
    Mi lehetett az a zöld fény a Holdon?
  • Pares
    #872
    Már a trailer alapján is szar...
  • grebber
    #871
    Jöhet az egész estés mozifilm is.....

  • Narxis
    #870
    Ez kemény rész volt gyerekek. Mason papa elintéz mindenkit. :D Igaz, hogy még biológiai apának is túlzás nevezni dehát a lánya és kész. :D Tényleg kurva sok lett a barátok közt.
  • Pares
    #869
    Ez a rész megint teljesen WTF volt. Kevesebb ölelést, kevesebb érzelgést, kevesebb süket dumát, kevesebb elmélkedést, kevesebb Barátok Közt-öt, kevesebb miszticizmust, kevesebb halhatatlan főhőst és kevesebb töketlen esphenit. Sokkal jobb lett volna, ha valami sokkal földhöz ragadottabb történetet találtak volna ki, amiben Lexi nem is létezik, több akcióval, sokkal több áldozattal és szenvedéssel. De ez a sorozat már annyira vakvágányon van, hogy menthetetlen. Közelebb van egy mexikói szappanoperához, mint egy idegen inváziós sci-fihez...
  • Lysandus
    #868
    Én is.
  • Agamemnon
    #867
    Azért remélem, hogy akkor az utolsó évadban rendesen lezárják a történetet, és nem csak úgy egyszerűen nem lesz több rész...
  • ForzaInter
    #866
    hát sztem ugyanolyan szar mindkettő:D
  • Montanosz
    #865
    naaaaaaaaa...
  • Pares
    #864
    Hát messze nem...
  • Narxis
    #863
    naaaaaa
  • ForzaInter
    #862
    a last ship ugyanez a szint..
  • Borg
    #861
    Ez nem annyira kasza szerintem... ha egy sorozatot kaszálnak, akkro vagy azonnal, vagy az évad végén. De nem úgy, hogy még egy évad, és utána... Ez szerintem tervezett befejezés lesz, legyen akármilyen is a nézettség.
  • Pares
    #860
    Amúgy nem kell az amúgy fényévekkel jobb The Last Shipre fogni, a Falling Skies saját magának ásta ki a sírját...
  • Pares
    #859
    Semmi meglepő nincs ebben (talán csak annyi, hogy csinálnak belőle még egy évadot), a sokszor minősíthetetlen színvonalú részeket kínszenvedés volt végignézni...
  • Narxis
    #858
    Várható volt.
  • Fenrir
    #857
    Már az előző évadok is az éppen nézhető kategóriába estek, úgyhogy teljesen jogos a kasza.
  • grebber
    #856
    Kasza :(
  • MerlinW
    #855
    Hogy te mennyire felszínes vagy
  • Pares
    #854
    Én már nem is mondok inkább semmit...
  • RatBaG #853
    jajj istenem, nem is tudom hol kezdjem, de nagyjából már felsoroltátok a dolgokat.
    ez a lexi-szál kurvára idegesítő az összes szereplővel együtt.
    és a 4. évadban eljutottunk odáig, hogy übergigahightech mech nem veszi észre az 5 méterre ritka susnyásban lapuló ellenséget, majd felbukik egy nyamvadt kötélben, és vergődik a hátán, mint a büdösbogár...
  • Narxis
    #852
    :D

    Sztem klassz, hogy Hal is megtalálta a volm haverját.
  • stargatelost
    #851
    Nagyon szar rész volt.

    szerk.: Ez a nyomorult új fórum de fos, istenem, Narxis hsz-ét mutatta csak, így gondoltam jól fog kinézni egymás alatt, hogy szar/zsír. :D De van szerkesztés :O

    Tomék szála, Halék szála mind tele volt elképesztő baromságokkal, Anne meg annyira idegesítő egy gyökér lett... nem is tudom, Lourdes, vagy ő a rosszabb.
  • ForzaInter
    #851
    Hát nem vilt rossz, de ez is max közepes szintet érte el.. Kaszálni már nem fogom ha eddig kitartottam, jövőre úgyis vége lesz..
  • Narxis
    #850
    Nagyon zsír rész volt.
  • twi452
    #849
    pár rész és 90 éves öregasszonynak fog kinézni ha így megy tovább úgyhogy ne éld bele magad túlságosan xD
  • K Ace
    #848
    Tök jó csaj lett ebből a Lexi ből. Már csak emiatt megéri nézni :D