1050
  • Lysandus
    #970
    Nem arra gondolt. Hanem ami a végén Tom mellett tükröződik a fürkészben. Látszani nem sok látszik belőle. De ezek a záró képsorok.
  • Herold
    #969
    Ez lenne az új faj, ezek a nagyra nőtt meztelencsigák? Nekem nem tűnik értelmes fajnak. És miért egy espheni fürkész dobta le a tojást, ha az esphenik ezekkel is hadban állnak?
  • cylonflatus
    #968
    Szerintem Tom egy ismerős személyt lát abban a valamiben, és nagyon nem lennék meglepődve, ha az a volt felesége lenne. A szoba egy hálószobára emlékeztetett, az ágy melletti éjjeliszekrényen a megviselt régi családi fotó sérülések nélkül, képkeretben. Biztos az elméjéből olvassák az emlékeit, azokból generálják számára az érzékelt világot. Szerintem tuti, hogy a halott feleségét látja, azt láttatják vele.
  • Montanosz
    #967
    utolsó két részt már csak átpörgettem, erőltetett moralizálás kit érdekel amikor néhány határral arrébb kisgyermekek torkát vágjág át?
  • Pares
    #966
    Egyetértek, elképesztően amatőr munka az egész évad és az egész stáb totális nem hozzáértéséről vall (a színészeket is beleértve). Anne és Lexi veszekedős jelenete volt a mélypont, azzal elérték a Sharknado-szintet, de az egész évad se volt semmivel színvonalasabb egy zs kategóriás, alacsony költségvetésű Asylum filmnél. Ez az évad túl tett az "óriási csalódás" fogalmán, értékelhetetlen szemét. Szerintem Spielberg átkozza a pillanatot, amikor ehhez a hulladékhoz a nevét adta.
  • Pares
    #965
    Új faj, az Espheni több mint valószínű, hogy róluk beszélt, amikor egy "még nagyobb veszélyről" mesélt Masonnak, az hogy ezek most mindenkire (Volm, Espheni, Ember) veszély, vagy csak az Esphenikre, az majd az utolsó évadban kiderül. Bár 99%, hogy úgy is "hepiend" lesz a vége. Az az 1% lehetne mondjuk olyan, hogy kiderül mindvégig az esphenik voltak a jók és a tudatlan volmok meg a primitív emberek csak megakadályozták, hogy az esphenik sikeresen felvehessék a harcot ez ellen a még nagyobb gonoc ellen, úgyhogy a végén igazi Shakespeare-i stílusban mindenki meghal. :D
  • stargatelost
    #964
    Évadzáró dupla:

    Először is, cold opent se tudnak írni a mostani írók. Majdnem az összes főcím előtti cliff egy rakás szar volt. De ez nem újdonság, mivel az egész évad írása egy trágya volt, csak gondoltam megjegyzem.

    Aztán, Anne azt hiszem kiérdemelt egy helyet a sorozattörténelem legidegesítőbb karakterei között az ebben az évadban nyújtott teljesítményéért.. Kb. TWD Lori szint. Amit ott leművelt Lexivel az utsó előtti részben... komolyan Dannek kellett meggyőznie, hogy a saját kibaszott lánya talán igazat mond? De ez is nevetséges, úgy beszélnek róla, mintha ismernék évek óta, aztán mennyi időt töltöttek el vele? Napokat? Heteket? Csecsemő kor nem számít. Meg a másik, amit lejjebb is írtak, hogy üvölt vele, hogy takarodjon, aztán meg egy percre rá ő az egyetlen esély, és győzködi Tomot. Ez a jelenetsor egyébként mehetne egy tankönyvbe is elrettentő példának, hogyan NE írjon az ember forgatókönyvet. Egyszerűen fájt nézni.

    Amikor meg mennek az űrhajóhoz, mindenki még belerúg egyet verbálisan Lexibe, mintha olyan kurva jó ötlet lenne azt szapulni, aki most megy egy világ sorsát eldöntő küldetésre.

    Utolsó résznél meg először azt gondoltam, na végre, valami izgalmat generálnak ezekkel a meztelen csigákkal, de aztán rájöttem, hogy mi ez a beragadás baromság??? Dan ahogy ott állt, mint egy fasz, miközben kb. csak a cipője volt leragadva. Aztán meg mindhárman álltak/ültek, mint egy fasz, miközben ott volt rajta a lény, ahelyett, hogy csináltak volna valamit, ott volt még a kés is, el lehetett volna érni.

    Tom űrhajós kalandja rendben volt, ha nem vesszük az orbitális kliséket, amiket belepakoltak. Szerintem az írók megnézték előtte az Armageddont. A vége cliff meg hmm-hmm, érdekes, kár, hogy csak homályosan mutatták. Miért mondta, hogy gyönyörű?

  • ForzaInter
    #963
    Na arra én is kíváncsi lennék, hogy mi volt az a végén.
  • cylonflatus
    #962
    Valaki tudja ki/mi volt az a végén, új faj, vagy csak bealudtam valamelyik korábbi epizódon és nem emlékszek? Ezekről beszélhetett az esfeni, mint hatalmas fenyegetés? Bár korábban sem volt tigris, ezt az évadot jól elbaszták szerintem.
  • Montanosz
    #961
    hát ez uncsi volt, 5 szereplős melodráma))
  • Narxis
    #960
    Hát pont ezaz. Itt nem arról van szó, hogy az alien DNS miatt skitter lesz vagy ilyesmi, meggyógyul és még erősebb is lesz. Ezért tök logikátlan és felesleges ezen drámázni viszont látszik, hogy az írók szeretnének itt-ott beleerőszakolni egy kis konfliktust de egyszerűen nem megy nekik.

    Izzadtságszagú, kellemetlen, erőltetett jelenetek vannak ebben az évadban amikor próbálnak egy kis karakterformálást, párbeszédet építeni a sztoriba.
  • SzinesGeza
    #959
    Azért kíváncsi vagyok, hogy mennyire sírnád vissza a nyaktól lefelé bénultságot mikor megérzed, hogy újra tudsz járni, alien-DNS ide vagy oda!
  • Pares
    #958
    Sok fura, megmagyarázhatatlan dolog történt ebben az évadban. Írd fel ezt is a listára.
  • Borg
    #957
    A lángszórótól hogyan jött ki a lábuk a gyorsankötő füstből? Vagy nem jött ki? Mert Matt felmászott arra a cuccra, de Dan meg ott maradt ahol, sőt mikor elcsípte az ablakkal a slagot, már arra se volt elég esze, hogy végleg elvágja.
    Érdekes módon ahogy Halt kirántották belőle, neki még a cipőtalpa sem sérült...
  • Pares
    #956
    Nem kell elképzelni, ez paródia. Ezt egyszerűen nem lehet komolyan venni. Egyébként én van amikor röhögve, van amikor fejet rázva, van amikor szörnyülködve, van amikor egyszerűen ledermedve nézem a képernyőt, csak az a baj, hogy ezeket az érzelmeket nem a sorozat jó minősége váltja ki...
  • Pares
    #955
    Az a jelenetsorozat egy kész vicc volt, paródia, komédia... Először még ott üvöltözik a lányával, hogy elárultál meg soha nem bocsátom meg, meg takarodj a picsába, aztán a másik jelentben meg már arról győzködi Masont, hogy ő az egyetlen esélyük. WTF.
  • Narxis
    #954
    Először nemet mondott utána 1 perc alatt meg is szerette. Gyakorlatilag gyorsan le akarták tudni ezt az egész konfliktust mert Maggie karakteréhez(bruhahaha) nem illik az, hogy csak úgy elfogadja az ellenség gyógymódját.

    Persze ez kismiska az évadzáróhoz képest. Tuti betépve írják ezt a szart. Úgy kell nézni ezt a sorozatot mint az under the dome-ot, röhögni kell rajta és elképzelni, hogy ez valamiféle paródia.
  • Pares
    #953
    Uramatyám...


    A 11. résszel elérték a 100%-os Barátok Közt tartalmat. Gratulálok! A többibe inkább bele se megyek...
  • Montanosz
    #952
    8
  • Lysandus
    #951
    Bár, végül is a Lost Room is csak három rész volt! :-)
  • Lysandus
    #950
    Megnéztem a pilótát, érdekes lesz ez. Mira Sorvino már abban is szerepel. :-)

    Viszont tényleg csak négy rész lesz?
  • SzinesGeza
    #949
    És az nem zavar, hogy ő konkrétan nemet mondott a beavatkozásra? Vagy te hogy nézed egyáltalán, kimész közben a slozira? ;)
  • Herold
    #948
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Röviden: halhatatlanság szándékos, irányított lélekvándorlás által.
  • Herold
    #947
    Nem tudtam, mi hiányzik, Pope lelépett nője megjelent az Intrudersben. Nem szeretnék egy sötét sikátorban találkozni vele...
  • Montanosz
    #946
    valóban, gőzöm sincs de a színészek játéka annyira jó hogy elviszik az egészet a hátukon, főleg a kiscsajt élvezem amikor beszólongat))
  • Herold
    #945
    És tudod már, miről szól? Mert az ellenkezőjét hallottam...
  • RatBaG #944
    én a legends-t kezdtem el, főleg sean bean miatt, majd eldől...
    meg a the knick, elég gusztustalan, de bejön.
  • Montanosz
    #943
    na ja, nálam most csatlakozott hozzájuk a Intruders,erősen ajánlom mindekinek!
  • Pares
    #942
    Én most a The Last Ship-et meg a The Strain nézem a Falling skies mellett, és mind a kettő fényévekkel jobb.
  • Lysandus
    #941
    Már írtam. #924

    És tényleg ne trollkodj, nem éri meg. :-)
  • Fenrir
    #940
    Mond, miket szoktál még nézni ha ez a legjobb? :)

    Nem trollkodásnak szántam, csak kíváicsi vagyok.
  • Lysandus
    #939
    Lehet, hogy béna, de nekem még mindig ez tetszik a legjobban.
  • stargatelost
    #938
    Ez a rész... nem is tudom mivel kezdjem, annyira nevetséges húzások voltak benne. Baromságok tömkelege, a karakterek egyszerűen, áhh, olyan bután viselkednek, vagyis hát egyszerűen csak az írók rángatják őket a tök béna szkriptben, meg amilyen mondatokat a szájukba adnak. Hagyjuk is inkább, nincs még vége az évadnak? Faszért kellett 12 rész...
  • Narxis
    #935
    Hát de pont ezaz, hogy Maggie inkább meghalt volna most meg már rendben van az idegen DNS... komolyan ez a sorozat olyan mintha egy 10 éves kisgyerek írná...
  • Pares
    #934
    Amúgy nem tudom mi értelme ezek után a sorozatnak, a kislány képes atomjaira bontani bármit szóval az esphenik már pakolhatják is a cókmókjukat. De tudom, hogy mégse...
  • Lysandus
    #933
    Te visszatetetnéd? Szupererő, stb. És most már egy Jedi mester is van a sorozatban. :-)
  • Pares
    #932
    Aztán jöhet a threesome :D
  • Narxis
    #931
    ja ám de ha meggyógyították akkor mé nem teszik vissza? xD
  • Lysandus
    #930
    Ültessen be magának ő is egy tüskét. :-) Van még Benben egy csomó. :-D
  • Narxis
    #929
    Szegény Hal.