1050
  • SzinesGeza
    #1010
    Ezt honnan vetted, hogy csak ő tudja megmenteni az egész Univerzumot?
    Talán benne van meg legjobban az akarat, hajlandóság rá. De nem feltétlenül a képesség.
  • Pares
    #1009
    Ezt a sorozatot már csak egy brutálisan jó, nem mainstream befejezés tudná "megmenteni". De úgy sem merik meghúzni, majd kapunk egy jó kis nyálas heppiendet.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Most komolyan, egy darab elmeháborodottal nem tudtak végezni? Meg úgy látszik hogy ismét van egy rakás tökéletes állapotban lévő autójuk. Ettől a "SuperMason te egyes-egyedül tudod csak megmenteni az egész Univerzumot" zs-kategóriás ökörségtől is már fáj a fülem. Akkora tré szart csináltak az egészből, hogy az nem igaz, pedig én nagyon szeretem ezt a témát, jobb sorozatot érdemel.
  • SzinesGeza
    #1008
    Nekem az volt érdekes, hogy volm nyelven is úgy mondják az "apát" mint szuahéliül! :)
  • Pares
    #1007
    Bocs, a teherautót tényleg benéztem (valamiért azt hittem, hogy a kajás kocsi fehér volt), igazából már csak megszokásból nézem, de azóta nem tudom egyáltalán komolyan venni a sorozatot, amióta behozták a természetfölötti képességekkel rendelkező Lexit... Én is végignézem már, ha eddig néztem, de rég nincs rám olyan hatással, hogy megmaradjanak bennem a részletek...
  • stargatelost
    #1006
    5x04 olololololol

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ilyet mond Anthony:
    "This is stupid, all right?! We're fighting a war! And you keep your best soldier out of the fight?!"
    ÁÁÁÁÁ :DD Itt végem volt :D Felrobbantja a kajaraktárat, leütik a skitter hibrid őrzése közben, majdnem elbassza az akciót, lelövi az overlordot. BEST SOLDIER!!!!!44 Baszki, amelyik író beleírta ezt a szöveget, kérek abból, amit szívott :DDD

    A másik meg, Coachise beszél a faterjával, az meg egy ilyen mondattal vált át angolra:
    "I shall speak in English, since you choose their customs over ours."
    Ennél bénább megoldást én még nem láttam arra, hogy ne kelljen többet kamu idegen nyelven beszélni. Pedig megy még pár ilyen sorozat (pl. GoT, Defiance)

    A red shirt behozása meg megint pazar írói húzás volt. Ryan, gyere csak, soha az életbe nem beszéltünk veled, most tűntél fel először, szimpatikus arcú színész vagy, jó leszel konfliktuskeltő hullának.


    Én őszintén remélem, hogy ez a banda, aki ezeket a balfaszságokat összeszedi, soha többet nem kerül sorozat/film közelébe.
  • Darthmushroom
    #1005
    nem tudom h nézed a sorozatot de jó pár dologról lemaradtál.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    1. Mikor Mason "visszatért" elmondták h az összes jármű használhatatlan, és nem is tudják megjavítani őket.
    2. Amivel a kaját vitték teherautó --> azzal mentek a pók gyárhoz. Mivel az volt egyetlen működő jármű.
    3. A völgyben lévő pókokra is gondoltak, mivel elmondták h menjenek oda a drónnal és ha hallják a robbanást akkor támadjanak csak vele
    4. Az meg h nem Sarahoz mentek meg pont kellet mivel így tudtak utalni rá h Mason is megváltozott, a végén el is mondták h tudják h régen az Ő megmentése lett volna az első


    Ettől függetlenül persze vannak óriási hibák benne, de utolsó évad már végig nézem. Főleg h nem sok hasonló sorozat van.
    Utoljára szerkesztette: Darthmushroom, 2015.07.19. 22:32:17
  • Zsoxx
    #1004
    Az eddig legyártott skitterek nem fognak az overlord nélkül támadni. Márpedig az hatótávon kívül tartózkodott. Így viszont nem tudom, miért volt annyira sietős felrobbantani a tenyésztelepet, mehettek volna Sara-ért nyugodtan.
    Azon én is csodálkoztam, hogy miért nincs több jármű a bázison. Pope most a hangyányi agyával biztos bosszút forral Mason ellen...
  • SzinesGeza
    #1003
    Anthony eleve egy nagy vicc! A sorozat kezdete óta egy géppuska-lőszer hevederrel a nyakában mászkál, pedig nem is olyan fegyvert használ! Fuksznak meg egy kicsit nehéz. :)
  • stargatelost
    #1002
    Ugyanezt akartam írni Anthonyról, kész röhej, amit műveltek :DD Komolyan, már kínomban röhögtem :D De a hsz-eden is jókat kacagtam, köszi érte :D Gyalázat amit "forgatókönyvírás" címszóval csinálnak. Ott lennék az írószobában, amikor ezeket kitalálják. Biztos egymás vállát veregetik, milyen fasza ötleteik vannak.
  • Pares
    #1001
    Megnéztem a harmadik részt is...



    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Kész vicc az egész. Anthonynak először nagyon ügyesen sikerül kilőnie a gránátvetővel az egész kajakészletüket (hangosan felröhögtem ennél a jelenetnél, vissza kellett tekernem, hogy jól láttam-e, először azt hittem, hogy a skitterek csináltak valamit, fel nem foghatom, hogy az írók mit képzeltek, hogy mi játszódhat le ilyenkor Anthony csökött agyában) erre csak csodálkozóan ránéznek, ő meg vissza csodálkozik: "Upsz". És ennyi. Senkinek még csak egy rossz szava sem volt hozzá. Wow, ezek aztán megértőek. Aztán a skitter gyár elleni akciót is majdnem sikerült szabotálnia, de még ez sem lépte át senkinek az ingerküszöbét. Végül kinyírja a fontos hadifoglyot is, ha már egyszer féktelen pusztításba kezdett, és mindezek után annyival elintézik, hogy elveszik tőle a fegyvert, ügy lezárva. Ezmiez? Kétszer nem mondom, hogy ezek már a halálának az előjelei...
    Sara halálával kapcsolatban meg nem hiszem el, hogy nem volt ott még valamilyen jármű... Az a teherautó, amivel a kaját szállították vissza a bázisra az előző részben, hova lett? Meg mintha mindenki totálisan leszarta volna, hogy az egyikük életveszélyben van, és hagyták Pope-t egyedül visszafutni Sarához. Az eszem megáll. Máskor meg ha kell ha nem játsszák a "senkit nem hagyunk hátra" hős amerikai szarságot. Aztán a "nagy" akció után a skitter gyárnál, ami szintén hihetetlen bénára sikeredett (ott állnak mint a stadionban, és a skitter hordából senki nem veszi észre őket, á dehogy, meg hol volt eddig ez a csodálatos skittereket gyártó technológia, amihez még néhány rothadó tartály is elég, és már özönlenek is a copy-paste skitterek, ja, és persze annak ellenére, hogy skitterből nincs hiány, senki nem védi az egész épületet), mire pedig végre (már későn) odaérnek Sarahoz, egyszerű szomorú pofával elintézik az egészet. Pope helyében ott helyben szarrá égettem volna a lángszóróval az összes balfaszt.
    Ja és persze azt a rengeteg már legyártott skittert, amik a völgyben gyűltek össze, természetesen elfelejtették... Attól, hogy felrobbantották a gyárat, azok még nem szűntek meg létezni, szóval hol maradt a támadás?
    Ekkora tré szart, hál' Istennek nem lesz több évad, mert ez egyre rosszabb, 6. évad ezzel a tendenciával már kínzás lenne.

    Utoljára szerkesztette: Pares, 2015.07.14. 01:29:54
  • SzinesGeza
    #1000
    Ezt én sosem értettem, hogy kiket kényszerítenek fejhez szorított pisztolycsővel, hogy nézzék?! ;)
  • grebber
    #999
    Ez a 2. rész is jó volt a végén a 3 előzetes is! Beleadnak mindent a végére amit csak lehet!
  • ForzaInter
    #998
    Micsoda írói kreativitás.:D El tudom kepzelni az iro szobat mikor azon gondolkoztak mi legyen ebben a reszben.:D

    Fogalmam sincs miert nezem meg ezt a sorozatoz, de mar vegiszenvedem..
  • stargatelost
    #997
    Baszki, ez is mi volt
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A rész konfliktusa, hogy nincs kaja. Oké, végül is posztapok világ, előfordul... de hogy azért nincs kaja, mert az egyik idióta BELE GRÁNÁTVETŐZIK az ételraktárba???? Normálisak ezek? És bazmeg nem lincselik fel érte, sőt, utána még ott bratyiznak vele, meg drukkolnak neki skitter ölésben.
    Meg öt napig folyamatosan jöttek a skitterek, LOL.

    Utoljára szerkesztette: stargatelost, 2015.07.07. 21:39:55
  • RatBaG #996
    gagyi volt eddig is, ezt már nem lehet felróni neki. gyerünk srácok, fogakat összeszorítani, ezt már semmiség kibírni a végéig!
  • grebber
    #995
    Teljesen jó rész volt nem tudom mi a bajotok!
  • Pares
    #994
    Nagyon gagyi az egész, több szót nem is érdemel.
  • Montanosz
    #993
    így van
  • stargatelost
    #992
    Jajj, már el is felejtettem, hogy néz ki egy katasztrofális forgatókönyv. Hozta a tavalyi szintet a rész, sok jóra ne számítsunk
  • Lysandus
    #991
    Korábban azt mondták, igen. Hogy ez lesz az utolsó.
  • Pares
    #990
    Ez az utolsó, nem?
  • RatBaG #989
    már csak a the strain-nek kell elstartolnia és meg is van a nyári lineup.
    Utoljára szerkesztette: RatBaG, 2015.06.29. 12:17:03
  • grebber
    #988
    5. évad elindult. Megint van mit nézni hegyekbe.
  • ForzaInter
    #987
    ahogy játékból készült filmek is:D
  • Pares
    #986
    Nem meglepő, filmes játékok nagyon ritkán jók...
  • Fenrir
    #985
    "Vásárlói értékelés: Többnyire negatív (63 értékelés)"
  • Pares
    #984
    XCOM: Enemy Unknown reskin.
  • Lysandus
    #983
    Pedig de! :-)

    Kb. U.F.O. klón a játék, egyébként a jobbik fajtából. Kellemesen játszható, igaz én meguntam a sokadik küldetés után. Van öt-hat féle küldetés, és ezek ismétlődnek szintenként. Minden szinten új, a sorozatból már ismert ellenfelek tűnnek fel a színen.
  • RatBaG #982
    nem is tudtam, hogy ilyen is készült:
    http://store.steampowered.com/app/290410/
  • Caliph
    #981
    spoiler :D
  • Pares
    #980
    Újabb áldozat, aki végigszenvedte ezt az évadot. :)
  • Gabe18
    #979
    Ez az egész évad tragikus volt. A Lexi-s szál úgy ahogy van nevetséges volt.. Nagyon kellett ez a pillanatok alatt felnövő, Jedi erővel repülőket az égből lerobbantó, szuper nő.
    Aztán persze teljesen logikus hogy ha találunk egy idegen űrhajót, akkor azzal a holdra repülünk. Erre természetesen egy történelem tanár a legalkalmasabb a fiával. Mert "ő érzi hogy ezt neki kell csinálni".
    Még véletlenül se az amúgy csillagközi utazásban jártas Volm haverjainkat kérjük meg hogy ugyan ott a holdon robbantsák már fel azt az izét. Illetve mikor ez mégis eszünkbe jut (2 résszel később) akkor meg azért nem jó mert még nem tudjuk válaszolnak-e. És hát mi már nem várunk...
    És hát az ellenség is igazi galaktikus hódító. Felrak a holdra egy állomást, amitől mint kiderül függ az egész földi hadi gépezetük. És ezt az állomást aztán nem védi semmi. Se a holdon, se az űrben, se sehogy. Amikor rájönnek hogy mi mégis aljas tervet forralunk akkor küldenek 1 (azaz egy) űrhajót, rajta 1 (azaz egy) idegennel, aki majd jól megállít minket. Ja hogy nem sikerült? Nem baj, akkor a földre vissza felé menő hajó ellen már egyből küldenek egy egész rajt.
    És mindezt nyakon öntötték ezzel a részeken át húzódó családi/szerelmi kínlódással.

    Hát szóval az előző évadok a maga enyhén "B" kategóriás életérzésével együtt is egész nézhetőek voltak. Főleg hogy stílusában nem nagyon van konkurencia. De itt meredeken ment le a minőség. Ugye az 5. évad lenne a zárás ha jól tudom. Hát remélem azzal hogy tudják hogy vége, sikerül valami értelmes lezárást csinálni. Akkor talán megbocsátom ezt a 4.-et...
  • Lysandus
    #978
    Köszi!
  • Pares
    #977
    Az X-Com olcsó, kínai változata.
  • Shiwo
    #976
    inkább egy az egyben az új X-Com..
  • ForzaInter
    #975
    A sorozattal van egy szinvonalon ahogy nézem..:D
  • Montanosz
    #974
    Kint a játék, némileg JA stilusban

  • Lysandus
    #973
    OFF:

    Egyre "durvább" ez az Intruders. :-)))

    ON
  • Pares
    #972
    Igen.
  • grebber
    #971
    Remélem Lexi-t visszahozzák majd,mert biztos dobott valami ninjafüstöt és nem halt meg