121
The Killing
  • ForzaInter
    #81
    már leadta, nincs fordítója jelenleg.

    ilyen opensubtitles feliratok vannak, de azzal nem merem megnézni, de ha nem lesz fordítója akkor muszáj leszek.

    nem igaz, hogy egy ilyen jó sorozatot senki sem akar fordítani.:(
  • KaBuTo666
    #80
    Jah, akkor továbbra is figyelem a hosszupuska oldalát.
  • pauly
    #79
    Elvileg Alias fordítja...https://twitter.com/AliasSubs
  • KaBuTo666
    #78
    Senki nem vállalta a magyar feliratát? :-(
  • precision
    #77
    hm... jóféle The Killing hangulat :) nekem tetszett az új rész... hangulatban meg van az első két évad, reméljük a sztori és a karakterek is hozni fogják a szintet

    jó volt újra látni Holdert és Lindent :)
  • [HUN]FaTaL
    #76
    Mivel nem adták le magyarul (még?), így nem valószínű, hogy rátalálsz bárhol.
  • florida
    #75
    Az eredeti,vagyis a dán verziót láttam,és nekem nagyon tetszett,jobban mint az amerikai!Tudna valaki segíteni abban,hogy hol tudom megnézni a dán sorozat 2.évadját lehetőleg magyarul,mert sehol nem találom!!!???Rá kell lelnem,mert "elvonási tüneteim"kezdenek lenni!:))
  • Tikal #74
    kezdődiiiik
  • Victor1103
    #73
    The Killing S03E01E02

    Hát ez is eléggé fasza évadnak ígérkezik. Az új szereplők közül is mindenki nagyon jól hozza a karakterét
  • jazzy
    #72
    WOW, köszi! :D
  • precision
    #71
    The Killing S03E01E02 HDTV x264-EVOLVE

    !!!
  • ForzaInter
    #70
    ja csak ennyi jó sorozat és meló mellett kinek van erre ideje?:D
  • Victor1103
    #69
    Mivel 26 napból állt így gondolkozom rajta hogy minden nap 1 rész nézek meg én is az kitart a kezdésig :)
  • precision
    #68
    előtte meg kell nézni az eddigi részeket szépen ráhangolódás gyanánt :)
  • Victor1103
    #67
    Legyen már Június! Elég örömteli hír számomra, hogy két kaszált kultsorozat( másik az Arrested Development) is visszatér :)

  • precision
    #66
    "A The Killing 06.02-án folytatódik a 3. évaddal (dupla résszel)."
  • precision
    #65
    kezdődhetne már az a 3. évad...

  • jazzy
    #64
    Na én is végignéztem, most találtam rá a sorozatra kb 2 hete. Sokkal többet nem tudok leírni, mint az előttem írók, ez a sorozat 10/10 és én ezt úgy írom, hogy nem igazán szeretem a krimisorozatokat.

    Az utolsó rész vége teljesen lesokkolt.. nagyon durva. Örülök is és sajnálom is, hogy folytatják. Nem akarok még egy Supernaturalt kapni. De ha tudnak ilyen minőséget hozni, akkor le a kalappal előttük.
  • Victor1103
    #63
    Nos megnéztem a sorozatot. Durván másfél hét alatt.

    Mit is mondjak róla?

    Sok sorozatot láttam az elmúlt durván 10 évben, de idáig a The Killing volt a harmadik amelyik ekkora hatással volt rám. Top 3-ba bekerült nálam az egyszer biztos. Nekem a The Killing a tökéletes krimi szinonímája lett. Egyszerűen nem tudok róla negatívat nyilatkozni. Volt az alapfelállás: Ki ölte meg Rosie-t? Huszonhat rész alatt könnyen el lehetett volna szúrni, mégse így történt. Egy tökéletesen felépített történetet kaptam aminek volt eleje, közepe, vége. Apropó vége: fiú vagyok ,de a végén
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Rosie búcsúvideóját
    nem tagadom, de megkönnyeztem. Mert belegondoltam, hogy milyen lenne ha velem történt volna ilyen a valóságban.

    Annyira nem hiperaktív ez a topik, szóval nem is bánom, ha sokáig áll legfelül az írásom, hagy lássák sokan hogy ez igen is egy 10/10-es sorozat!!

    3. évad nagyon várós, ha csak fele ennyire hozza a minőséget már megérte várni rá. Addig pedig kipróbálom milyen az eredetsztori Dániából :)
  • precision
    #62
    lol... a készítők olvassák ezt a topikot? :)

    http://www.sorozatjunkie.hu/2013/01/15/hivatalos-lesz-the-killing-3-evad/

    spoileres(?) szinopszis:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Egy évvel az S2 fináléja után Linden már nem rendőrként dolgozik, de Holder egy eltűnt lány után nyomozva pár ronda gyilkosságra bukkan, melyek kapcsolatban állnak a nyomozónő egyik korábbi ügyével – Linden ezért visszatér ahhoz az élethez, amiről azt hitte, hogy örökre maga mögött hagyott.
  • precision
    #61
    http://www.sorozatjunkie.hu/2013/01/10/the-killing-3-evad-fobb-karakterei/#more-109309
  • precision
    #60


    reméljük hozni fogja az eddigi színvonalat
  • pannika89
    #59
    http://www.sg.hu/cikkek/93793/ujabb_megszuntetett_sorozatot_folytatnak
    Akkor már biztos lesz 3. évad...
  • precision
    #58
    félig off! kedvenc Lindenünk fog szerepelni Brad Pitt mellett a World War Z -ben

    link
  • precision
    #57
    "Az AMC a Netflix-szel közösen (költségmegosztás!) már nagyon közel áll ahhoz, hogy bejelentse a The Killing 3. szezonját – a tárgyalások kezdésére írtunk, de az pozitív, hogy eljutottak a végstádiumig. A hírek szerint sokat segített, hogy a két főszereplő még szerződéssel rendelkezik, plusz Veena Sud, a showrunner állítólag egy erős 3. évadot vázolt fel."

    Junkie -ról... :)
  • gabo91
    #56
    Ja hát van egy kis különbség.
  • Tikal #55
    szar a forditás, mint oly sokszor, nem a lényeget kapja el a fordito, talán mert meg sem nézi a sorozatot csak fordit..

    már nincs meg nekem ez a sorozat, de mikor néztem akkor én sem értettem, szóval az angol felirat így szól:

    -Linden, we got the bad guy.
    -Yeah? Who's that?


    ennek így kicsit több értelme is van...

  • gabo91
    #54
    Na végeztem én is a második évaddal.
    Nagyon jó sorozat volt, igazi "körömrágós" :)
    A történet, a részletek ahogy ki vannak dolgozva, mindenre ügyeltek az írók. Látszik hogy a második évad nem csak egy odahányt folytatás hanem valószínűleg egybe írták meg a 26 részt, tudták már az elején hogy mit akarnak.
    Kegyetlen jó volt ahogy többször is elhitették a nézővel hogy na most aztán megtudtál valami fontosat megvan a megoldás, közben semmit se ért.... Az utolsó részben szépen minden kiderült minden egyes darabka a helyére került, minden részletre fény derült.

    Én örülnék neki ha lenne folytatás. Egy ilyen előre gondosan megtervezett két évad jól jönne. Bár gyakorlatilag az új évad itt új sorozatot jelentene. A város maradna a két rendőr, megtudnánk mi lett a fiával, illetve a tanácsost lehetne mutogatni, de senki sem lenne rá már kíváncsi.

    Maga a sorozat története szerintem egyedi, egy egyszerű gyilkosságból indul de mégis mit hoztak ki belőle. Nem hiszem hogy ilyent még egyet lehetne csinálni. De hajrá!


    Egy dolgot nem értettem, a végén amikor a kocsiban ülnek kapják a hívást hogy halottat találtak a reptér mellett. Erre Holder azt mondja, hogy "nem az igazi gyilkost kaptuk el"...

    ???
  • ForzaInter
    #53
    "Netflix és a DirecTv tárgyal a Fox stúdióval a The Killing 3. évadjának berendeléséről. (A kaszahírnél is írtuk, hogy megpróbálják eladni máshova a sorozatot.) Ez nem jelent semmit, hisz minden ilyen tárgyalásnál 10-ből 1-szer, ha lesz egyezség."-sorozatjunkie
  • [HUN]FaTaL
    #52
    Most daráltam le ezt a sorozatot, elképesztően jó, aki még nem látta mindenképpen nézze meg :)
  • stargatelost
    #51
    Okok, értem :)
    Hát akkor hajrá, daráld! :)
  • gabo91
    #50
    Viccelsz Lost szánomra egy külön fogalom.
    Olyan sorozat még egy nem lesz. De ott 24 részből állt (átlagba) egy évad itt 13 alatt csinálták ezeket a fordulatokat. Ott úgy jöttek a csavarok hogy valami újat mutattak, újat fedeztek fel.
    Itt meg mindent mindenkit láttunk már nem gondolnánk hogy köze van hozzá és szépen rántják le a leplet a személyekről.

    kb olyan mintha beszélgetnénk ketten majd jönne valaki csatlakozik ő is aztán jön egy 4 személy is.

    Killing esetében pedig ülsz egy asztalnál több személlyel mindenkit látsz beszélgetni akarsz de csak én beszélek többiek nem, majd egy idő után szépen sorba mindenki hozzászól a témához.


    okfejtést igazából azért írtam, hogy tudjam akkor épp mi volt az elképzelésem, és ha megnéztem akkor .... azta k*rva de megmondtam, vagy aztak**va de rosszul hittem....
  • stargatelost
    #49
    Tudom, de filmsorozat, és sorozatokat megszégyenítő cliffhangerekkel meg csavarokkal operál :) Egybe kell megnézni, iszonyat nagyot üt. A Lost meg Lost, legjobb sorozat ever :P :)
  • Tikal #48
    A lost mar annyira csavaros volt hogy a készítők se tudtak mar hogy mirol szól meg mihez kezdjenek vele... Szvsz szar:)

    A fűresz?? Az egy mozifilm nem sorozat, bar ott is elment a józan ész:)
  • stargatelost
    #47
    Semmi értelme ilyen okfejtésekbe bonyolódni most már, mikor rég lement a sorozat :) Ennek a fényében vicceseket írtál :D Nyomasd le gyorsan, aztán meglátod :)

    "ilyen durván pörgős csavaros, körömrágós sorozatot még nem láttam"

    Akkor biztosan nem láttad a Lost-ot, vagy a Fűrész filmeket. Ezeknél csavarosabb, ütősebb cucc nem igen létezik. Bár a 'pörgős' jelzőt biztos nem a Killingre aggatnám rá :D
  • gabo91
    #46
    Üdv.

    Most végeztem az első évaddal, hát komolyan mondom ilyen durván pörgős csavaros, körömrágós sorozatot még nem láttam...
    pedig jó párat néztem/nézek...
    Már az első részben volt egy megérzésem, hogy tuti Daren a gyilkos...
    Aztán szépen ahogy jött a következő rész elbizonytalanodtam, majd lett egy másik megérzés... és végig úgy voltam, hogy amikor éppen valakire gyanakodtak akkor én nem rá hanem másra, aki kapcsolódik az illetőhöz de senki sem gondolná róla. Majd egyszer megint lett daren, aztán mégse aztán utána mégis...
    Vége az első évadnak milyen befejezés ez... azta kú*va és tök simán ül a gépen mintha mi sem történt volna...
    Most így eben a helyzetben nem tudom mi van Darennal... kép hamisítvány, elengedik oké, viszont amit a csaj mondott róla hogy vizesen ment haza... hazudhat is a csaj...
    az eszkort lány (adela vagy mi a neve) ő nem mondta hogy ki az, csak hogy az utcasarkon a válasz, de eltűnt... el is rabolhatták, de Daren akkor otthon volt...
    E-amil... övé az email cím, bevallotta a kis mesével de a forumra ugye a kosaras gyerek (dexter vagy baxter vagy mi a neve) szóval ott rá volt a személyleírás...plusz nála is voltak a háza kis fiatal picsák a medencés bulin...
    lehet hogy közösen használják az email címet, vagy csak daren é de a kosaras csávó belépett onnét rendelt...


    Szóval: Daren: nincs bizonyíték sem arra hogy ártatlan, sem pedig a bűnösségére. Az a dvd amin kezet fog a csajjal semmit nem jelent, amit a szőke csaj mond, lehet féltékenységből hazudik.

    Baxter/Daxter (kosaras gyerek): szereti a fiatal lányokat, korábbi erőszakos esetek, illetve a fórumon a leírás rá illett. bizonyíték nincs. még egy mondat amit a szőke tanácsadó kampányos gyereknek mondott, hogy Daren mindig elsimít neki mindent most is ezt tette az 5 milláért...

    3. lehetőség: szőke tanácsadó ő még nem volt gyanusítva, de neki nincs is pénze ilyen lányokra.... 90% ba kiszedem a listáról

    Viszont van egy 4. lehetőség...
    A másik polgármester jelölt...
    Annyira képbe van a dolgokkal, Daren nő ügyeivel, illetve a kép is tuti hogy tőle származik, elképzelhetőnek tartom hogy ő a hunyó a dologban. Rákeni az ellenfélre így duplán nyer, megússza és még polgármester is lesz...


    Na holnap elkezdem második évadot. illetve ma


  • precision
    #45
    ja, nálam a top3 -ba bekerült ez a sorozat
    nagyon kár, hogy vége... :|
  • Tikal #44
    Micsoda befejezés... Nagyon jó volt ez a sorozat
  • Tikal #43
    most kezdtem a masodik évadot... Uh, ez mekkora jooo, tobb meglepetés ért mint az elso évadban összesen :)
  • pannika89
    #42
    A halvány remény lehet csak annyit tesz, mint a Terra Nova esetében... De hátha ez érdekfeszítőbb sorozat volt mint az, és lesz valami belőle.