121
The Killing
  • precision
    #121
    én is most néztem meg... kicsit rövid volt... de ettől függetlenül nagyon tetszett, jó kis lezárás volt
  • ForzaInter
    #120
    Most néztem meg az utolsó részt. Nagyon jó volt, méltó lezárást kapott a sorozat.. Ajk de fog hiányozni a Linden-Holder duó és ez a hangulat..:(
  • ForzaInter
    #119
    Én még csak tegnap néztem meg az 1 részt, megvártam hogy minden részhez legyen felirat. Most már indulhat a dara..:)
  • [HUN]FaTaL
    #118
    Még nem volt időm megnézni egy részt sem :)
  • stargatelost
    #117
    Na mi van srácok, hol marad a kommentáradat, utsó évad volt!!! Én ezért sem támogatom ezt a Netflix modellt, nem lehet kibeszélni az adott sorozatot. Persze tudsz darálni, annak is meg van az előnye, de így nagyon elvész a közösségi feelingje az egésznek.

    Szóval a 4. évadról...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az évad ügyét azt hittem, kitaláltam a harmadik részben, amikor Kyle mesélt a kishúga a rémálmairól meg meredt szemeiről. Ebből arra következtettem, hogy a kislány alva járt és valahogy gyilkolni kezdett, majd Kylenak végül ki kellett nyírnia, de ezzel nem bírt volna együtt élni, így magát is meg akarta ölni.
    Hát ez a teóriám nem jött be, kicsit csalódott is voltam, hogy végül az lett, hogy Kyle nyírt ki mindenkit.
    Látszott a rövidség a történeten, a karakterek gyorsan merültek el az érzelmi hullámvölgyekben. Annak nagyon örültem, hogy a harmadik évad végét ilyen szépen továbbvitték. Pazar volt látni az ezzel kapcsolatos történéseket.
    Az utolsó 5 perc meg háááát én azt mondom JÓ volt!


    Szóval jó kis záróévadot kaptunk, én elégedett voltam vele :D
  • stargatelost
    #116
    Mert a Netflixen jön.
  • KaBuTo666
    #115
    Wtf? Miért egyszerre?
  • precision
    #114
    augusztus 1 -én jelenik meg a teljes 4. évad (6 rész) egyszerre a neten
  • ForzaInter
    #113
    Már forgatják az évadot.:)
  • KaBuTo666
    #112
    Csak legyen epic az a 6 rész. Annyira, hogy ódákat zengjenek róla évekig.
  • [HUN]FaTaL
    #111
    Lesz még egy évad, 6 rész:

    link
  • Micsu
    #110
    megtalálják a gyilkost, ez lesz :)
  • Tatyla
    #109
    kérek valakit hogy privátba vagy spolier előtaggal mondja el hogy mi a kígyó lesz ,mert most fejeztem be az első évadot és az utolsó rész kicsit felhúzott...
  • Micsu
    #108
    így van, lesz egy csavar mert a gyilkos se mondott semmit mikor Linden kérdezte Kallieről
  • Micsu
    #107
    rendben volt az évad, nekem tetszett, a vége meg olyan amilyen, ha lesz folytatás akkor nem gond, azért még sok szállat el kéne varrni
  • gabo91
    #106
    Az nem Kallie volt, hanem a csaj aki elszökött, aki elmondta Bulletnak, hogy ki a gyilkos. Legalábbis nekem ez jött le, hogy ezt hiszik. Igazabol Kellie meg egy kerdőjel talan folytatjak a 4. Èvadban ès kiderül hogy van kapcsolat vagy nincs...
    Tèny az 1 , 2. Èvad egybe páratlan, de ha ilyen törtèneteket èvadokat pakolnak elènk akkor nagyon várós...
  • daver88
    #105
    Így nem lehet vége...kérjük a 4. évadot!!!!
  • KaBuTo666
    #104
    Még húzhatták volna a végét...de akkor most Kallievel mi lett? Ő az az égett hulla akinek a fogait kiszedték?
  • [HUN]FaTaL
    #103
    A 3x11 rendben volt, a 3x12 viszont vérgagyi. Sikerült lehúzni az egész évadot a klotyón.
  • mucsácsó
    #102
    Nekem nagyon tetszett ez a rész (meg az évad is), bár énse fogom fel, hogy így lett vége... 4. évadról nem tudni egyelőre, hogy lesz-e - sajnos a 3. évad is épphogy világot látott, de azért reménykedjünk! :)
  • Victor1103
    #101
    Mi ez most komoly? Így lett vége?

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Lesz 4. évad? Úgy tudtam kerek lezárása lesz, de ez eléggé cliffhanger szagú. A gyilkos most nem volt akkor WTF kicsit kiszámítható volt. Ettől függetlenül nem volt rossz évad ez se.
  • mucsácsó
    #100
    Nahh, kíváncsi leszek a mai fináléra... :)
  • precision
    #99
    huhhh... tudták fokozni...
    férfiasan bevallom még egy könnycseppet is elmorzsoltam a végén...
    nagy ez a sorozat!
  • Neoncsoves
    #98
    7. résznél járok, kezdem elviselni... :)

    jó sorozat, de már nagyon kiváncsi vagyok ki a gyilkos...
  • mucsácsó
    #97
    Pedig egy karakter, megfogod majd szeretni meglátod, és megbánod hogy fikáztad... :D Öltözködés meg azért ilyen, mert ezzel is próbálnak az eredeti sorozat előtt tisztelegni.

    Amúgy ez a 3x10 valami embertelen durva volt, kb 1 órája nem térek magamhoz... :|:D
  • Neoncsoves
    #96
    Elkezdtem nézni a sorozatot, az első részen vagyok túl. Ez a Linden csaj idegesítő, az öltözködése meg a léte... Na mindegy, érdekel ki a gyilkos, szóval nézem tovább a sorozatot :)
  • precision
    #95
    ez a 9. rész mekkorát ütött te jó ég...
  • KaBuTo666
    #94
    Szerintem is, remélem lesz még évad.
  • precision
    #93
    ez inkább dráma mint krimi, szerintem
    igazi AMC minőség :)
  • KaBuTo666
    #92
    5. résznél járok, eddig rohadt jó ez az évad, megvan a hangulata pedig nem kedvencem ez a műfaj, nem is nézek CSI meg NCSI meg ilyeneket.
  • [HUN]FaTaL
    #91
    [SPOILER]Szerintem simán elterelés ez is, mint, ahogy az előző ügynél is volt pár. :D[/URL]
  • Victor1103
    #90
    Ebbe semmi spoiler nem volt, ez csupán az én tippem, ennyi.
  • [HUN]FaTaL
    #89
    Esetleg ha használnád a spoiler taget, mert nem mindenki látta még a mostani részt...
  • Victor1103
    #88
    Na most így nem sokkal a vége előtt az én tippem a gyilkosra a fegyőr Becker lenne. Aztán ki tudja..
  • KaBuTo666
    #87
    ha UFO nyelvet írtál volna, büszke lettem volna rád, mivel ufo nyelven senki sem tud, és jó lenne végre megértetni magunkat az idegenekkel. :)
    trololo lolololoooooooooOoOOOoooOl
  • precision
    #86
    én angol felirattal nézem és nem kell várnom senkire :)
  • ForzaInter
    #85
    akkor elkezdem én is azzal.
  • pauly
    #84
    Ja most olvasom hogy tényleg leadta...
  • pauly
    #83
    Elvileg nem adta le,azt írta hogy amíg nincs rá jelentkező addig folytatja...
  • [HUN]FaTaL
    #82
    Én opensubtitles felirattal néztem, egész vállalható, bár van benne félrefordítás 1-2 helyen, de nem vészes. Ha az lenne angollal néztem volna :)