9165
Wii - Wii U - Switch - és a többi
  • Negritis
  • n000rbi
    Pont most láttam a videóját, hiányozni fog :(
    Na de az meg, hogy az új elnök neve Bowser... :D
  • TDC Geronimo
    RUMOR: Microsoft Preparing Xbox App & GamePass for Nintendo Switch (Direct-Feed Games)
  • Negritis
    @Dansgaming
    37s38 seconds ago
    More
    First thing Bowser will do when he gets in charge of nintendo is to delete Mario forever
  • Pio
  • Negritis
    twitter üzenet
  • TDC Geronimo
    Nintendo of America’s Reggie Fils-Aime to Retire: Doug Bowser Named New President

:(
  • Frogmorton77
    Sajnos 3ds nem volt sehol, írtam egy csomó boltnak, webshopnak, beszerezni sem tudják már. Pontosabban 1 helyen volt pink, de azt passzoltam, szóval vettem egy 2ds Xl-t. Amellett, hogy kisebb, könnyebb, azért nem egy kategória minőségileg a 3ds xl-el.
  • Pio
    Ez pedig a teljes lista az érintett játékokkal:

• Pio
    Engem ez hozott leginkább lázba a Directről a Maker 2 mellett. Platinum, ne okozz csalódást! :)

• Frogmorton77
    Köszönöm a válaszokat, akkor keresgélek tovább.
  • Negritis
    btw, ha valakit érdekel esetleg egy Wii U játékokkal írjon nyugodtan
    a mario maker 2-vel eljutottam odáig h eladom
  • Pio
    Egy fokkal költségesebb, de német amazonon biztos találsz még újonnan. Idehaza szerintem marad a használtpiac esetleg hívd fel a Gameparkot, hogy ők ezt hogy látják. Sajnos a DS népszerűsége a Switch feltörése mellett szinte nullára esett vissza, 3DS-t már mondhatni kivonták a forgalomból (a hivatalos Nintendo oldalakon se nagyon látni már), szerintem max 1-2 éven belül kapni fogjuk a hírt, hogy a teljes DS család gyártását leállították.
  • Frogmorton77
    Köszi, 2ds xl van szinte mindenhol, de 3ds xl kellene, lehet, hogy hülyeség, mert már van egy, de szeretnék még egyet, tartaléknak. A 2ds a vészmegoldás, ha már 3ds-t végképp nem találok.
  • Negritis
    videojátékbolt úgy tűnik h new 2DS XL van
    biztos 3DS kell?
  • Frogmorton77
    Üdv!

Nem tudja valaki, hogy Budapesten hol lehet még New 3ds xl-t kapni? Vagy melyik konzolbolt vagy webshop tud ténylegesen beszerezni belőle? Akármilyen szín vagy kiadás érdekelne, na jó, a rószaszínt kivéve. Sehol nem találok már.
  • Negritis
    tetris 99 érdekes spin-t tett a formulába
  • Evoluti0N
    Új Platinum Games játék Switchre!
  • Negritis
    @NintendoUK
    Following Following @NintendoUK
    More
    ⏲️ Heads up! There's only 20 minutes until #NintendoDirect starts.

Utoljára szerkesztette: Negritis, 2019.02.13. 22:45:04
  • Negritis
    @NintendoUK
    4m4 minutes ago
    More
    An all-new #NintendoDirect is almost here! Tune in at 10pm (UK time) on Wednesday, 13/02 for roughly 35 minutes of information on upcoming #NintendoSwitch titles, including new details on #FireEmblem: Three Houses.
  • Pio
    Egy GameInformeres régi motoros szerkesztő amúgy pont azt írta ennek kapcsán, hogy talán ez lehet a magyarázat a trilogy csúsztatására, merthogy állítása szerint már gyakorlatilag kész a trilogy és előző hónapra volt tervezve a bejelentése.

Persze a Nintendo pletykák általában nem bizonyulnak igaznak, de jó lenne, ha tényleg így lenne és persze nem tolnák emiatt a trilogy-t is 1-2 évvel odébb.

Ugyan ez a csóka amúgy azt is állítja, hogy a Prime 4-el a Nintendo egy új, disztributált fejlesztési rendszert tesztelt, ami során sok különböző stúdió dolgozik a játék egyes részein és nem voltak elégedettek az eredménnyel, a Retro közben pedig meg akarta szerezni a projektet, ezért összeraktak egy saját Prime 4 demót, ami viszont egyből nagyon tetszett a Nintendonak, ezért lett a reboot és kapta meg a Retro a lehetőséget.
  • Negritis
    amúgy a prime trilogy-t kiadhatnák switchre is hogy "boldogok" legyünk valamivel :D
  • Pio
    Én is így vagyok vele. Ha be lett volna dátumozva vagy látunk gameplay-t jobban fájna, így persze, kár, hogy csúszik a játék, de egy olyan játékról van szó, amiből semmit nem láttunk és ez alapján lett volna mondjuk valami 6-7 pontos cucc. Így pedig az eredeti csapattól kapunk egy folytatást, 1-2 évvel később, de annyi baj legyen, idén úgyis sok cucc fog jönni.
    A videó pedig kifejezetten korrekt, őszinte anyag, meg is lep, hogy a Nintendotól látunk egy ilyet. Minden esetre más AAA fejlesztők is példát vehetenének róla, teszem azt a Blizzard is simán megúszhatta volna a mobil diablo fiaskót, ha előtte vagy akár ott a színpadon nagyon őszintén elmondják, hogy mi a helyzet a Diabloval, mesélnek a 2 füstbe ment folytatásról, stb...
  • Negritis
    örülni nem örülök neki
    de inkább ez mint hogy ne tudjuk mi van, vagy kiadják ahogy tudják
  • TDC Geronimo
    Vicc. Szóval ez majd jön switch 2 re :D
  • Negritis
  • Negritis
  • Negritis
  • Negritis
    @NintendoUK
    7m7 minutes ago
    More
    #Kirby's got March 8th all tied up, when Kirby's Extra Epic Yarn comes to #3DS!

@NintendoUK
    18m18 minutes ago
    More
    #Yoshi's Crafted World unfolds on #NintendoSwitch on 29/03!
  • Negritis
    Nintendo UK

Verified account

@NintendoUK
    37m37 minutes ago
    More
    #Zelda II: The Adventure of Link and Blaster Master are coming to #NintendoSwitchOnline – Nintendo Entertainment System on 16/01! #NES
  • Kargervin
    Sziasztok!
    Két nintendo Switch Üvegfóliát kaptam, 1500értz vihető az egyik, a másikat felraktam. Jó minőség
    Érden, vagy a 3.kerületben átvehető.
    [email protected]
  • Negritis
    itt valaki csinált már hasonlót?

Jerry-t láttamm még

mondjuk engem csak a joycon érdekelne
  • n000rbi
    System seller (beteg japók :D)
  • Negritis
    jön a panty party :D
  • Negritis
    janurá 24, jön a legrand legacy

aki szereti a JRPG-ket érdemes egy pillantást vetni rá (anno KS-en támogattam őket)
  • Pio
    ZeRo közben másodszor is végigtolta az Iron Mant, ami annyit jelent, hogy Elite Battle módban (csak azok számára elérhető, akiknek ~top10% a rankjuk, szóval a legjobb 10% külön játékmódja) minden egyes karakterrel egymás után nyernie kell úgy, hogy közben egyszer se veszít. Elég impresszív... :)

Itt a másodikról egy összevágás:

• Negritis
    word of light-t tolom még csak
    Kirby az cheat mode :D
    giant+metal Kirby :D
  • TDC Geronimo
    Egyre jobban megy smash. Unlockoltam king DDDt meg luigit. Ezek szerintem S tier karakterek, mert marha jól megy velük :D
  • Negritis
    kaptam még 1 set joy-cont karácsonyra

viszont ez is szürke, szóval jó lenne valami "skin"t rátolni
    valakinek ötlet?
  • Negritis
    végre :D