9388
Wii - Wii U - Switch - és a többi
  • roolandsan
    #8384
    Xeno 2 story leporgott 70 ora alatt, hatalmas elmeny volt Monolith Soft
  • Negritis
    #8383
    a N támogatja, handheld, könnyű rá fejleszteni (elvileg) szal simán látom h miért
  • Pio
    #8382
    Kirby: Star Allies eleje:


    Utoljára szerkesztette: Pio, 2018.02.03. 19:16:23
  • Pio
    #8381
    Egy ideje már abbahagytam az ilyen hírek spammelését (mert amúgy továbbra is rendszeresen vannak), de ez azért érdekes. Szóval a Celeste készítője mondta, hogy a játéka a Switchen fogyott legjobban. Azért érdekes ez, mert ez nem egy remake, nem egy újra felmelegített játék, hanem egy friss indie megjelenés, ami ráadásul hatalmas médiafigyelmet kapott és ömlöttek rá a 10/10-ek.
    Azt hiszem egyre határozottabban látszik, hogy az indie-k otthonukra leltek a Switchen.
  • Pio
    #8380
    Infrakamera van benne, igen, a szendvicsevős minijáték használja.
  • Negritis
    #8379
    az egyikben van, asszem a harapdálós 1-2 switch game használja is
  • balee4
    #8378
    A joy-conban van kamera? WTF?
  • SlickAdam
    #8377
    autoshoz: ilyet tud az a kis szenzor?!

    há ezé ilyen dragak a joy-conok. ugy tudom alkatreszek összeszamolva közel vannak a retail arhoz.
  • Pio
    #8376
    Néhány Labo hands-on videó. Az első vegyesfelvágott, a második a horgászbot, a harmadik pedig a játékautó (amiről kiderült, hogy hőkövető funkciója is lesz :) ).





  • Pio
    #8375
    Steam helyett Switchet akartam írni természetesen, csak Steamen játszottam mindkettővel... :)
  • Pio
    #8374
    A napokban két igen kiváló játék is megjelenik steamre, mindkettőt csak ajánlani tudom.

    Night in the Woods - egy story-heavy indie 2D kalandjáték. Elég sok GOTY listára is felkerült, az előző év egyik legnagyobb indie meglepetése volt.




    Crypt of the Necrodancer - roguelike fantasy rpg ritmusjáték. Szól egy zene, annak ritmusára lépkednek a szörnyek típusonként rögzített patternek alapján és így kell lehetőség szerint szintén ritmusra lépkedve legyőzni őket. Kiváló soundtrack, teljesen egyedi, ötletes játékmenet. Előre szólok, hogy igen nehéz darab.

  • Pio
    #8373
    Jópofa, párocska együtt játszotta végig a BOTW-t, majd kinyomtatták és bekeretezték a Hero's Path-t. :)

  • SlickAdam
    #8372
    Radiant Historia demo 3DS-re! jo tudni, thx!
  • Negritis
    #8371
    Here’s the rest of this week’s eShop update:

    ACA NEOGEO Samurai Showdown 2 (Nintendo eShop on Nintendo Switch)
    3D MiniGolf (Nintendo eShop on Nintendo Switch)
    Black Hole (Nintendo eShop on Nintendo Switch) – Available Feb. 6
    The Darkside Detective (Nintendo eShop on Nintendo Switch) – Available Feb. 7
    10 Second Run RETURNS (Nintendo eShop on Nintendo Switch)
    AeternoBlade (Nintendo eShop on Nintendo Switch)
    AeternoBlade – Demo Version (Nintendo eShop on Nintendo Switch)
    Frederic 2: Evil Strikes Back (Nintendo eShop on Nintendo Switch)
    Her Majesty’s SPIFFING (Nintendo eShop on Nintendo Switch)
    Island Flight Simulator (Nintendo eShop on Nintendo Switch)
    Mad Carnage (Nintendo eShop on Nintendo Switch) – Available Feb. 2
    Mercenary Kings Reloaded (Nintendo eShop on Nintendo Switch) – Available Feb. 6
    Shiftlings – Enhanced Edition (Nintendo eShop on Nintendo Switch)
    Sky Force Reloaded (Nintendo eShop on Nintendo Switch)
    SteamWorld Dig (Nintendo eShop on Nintendo Switch)
    Now I know my ABCs 2 (Nintendo eShop on Nintendo 3DS)
    Radiant Historia: Perfect Chronology – Demo Version (Nintendo eShop on Nintendo 3DS)
    Toon War (Nintendo eShop on Wii U)
    Battle Chopper (Virtual Console on Wii U)
    Necromancer (Virtual Console on Wii U)
  • Negritis
    #8370
    köszi, leginkább az agyműködés hiányzik jelenleg (bár előtte se én voltam a legélesebb kés tudom :D) szal nem is tolok kb semmit most csak youtube-twitch meg szenvedéls home officeban
  • Pio
    #8369
    Jobbulást! Engem tüdőgyulladás döntött ki nemrég több, mint 2 hétre. Vacak dolog betegnek lenni, de utána olyan jó újra rendelkezni olyan képességekkel, mint a beszéd és a könnyű légzés, az ember megtanulja, mi az, ami igazán értékes az életben. :)
  • Negritis
    #8368
    bocs srácok most nem vagyok hangulatba (köcsög flu)
  • SlickAdam
    #8367
    legeleszni. es elszalad az aljas, amikor nem figyel a joszag... :(
  • n000rbi
    #8366
    Hova viszed ki? A kukába?
  • Negritis
    #8365
    wii még megvan öcsémnél
    és már csak a mariomaker és a xeno x ami nem jön azok közül ami megvan nekem
    de mario maker pl van 3ds-re szal sztem lesz switchre is
    a xeno x-et meg 1x végre kiviszem majd és aztán könnyes búcsút veszek
  • Maala
    #8364
    Majd ha kijönnek Switchre is a WiiU-s játékok :-o Meg a Wii-sek. :-(
  • Negritis
    #8363
    egyre jobban agyalok hogy eladom a Wii U-t és a játékokat
  • Negritis
    #8362
    Nintendo UK Retweeted

    NecroDancer


    @NecroDancerGame
    17h17 hours ago
    More
    Crypt of the NecroDancer launches on the Nintendo Switch February 1st in the Americas&Japan, and February 8th in Europe&Australia!
  • SlickAdam
    #8361
    can't wait!
  • TDC Geronimo
    #8360
    It's-a official! A Mario movie is in the works, produced by Illumination's Chris Meledandri and Nintendo's Shigeru Miyamoto.

    :O
  • TDC Geronimo
    #8359
    #NintendoSwitch Online will launch in September 2018!
  • Negritis
    #8358
    Nintendo of America

    @NintendoAmerica
    The checkered flag has been raised and the finish line is near. A new mobile application is now in development: Mario Kart Tour! #MarioKartTour Releasing in the fiscal year ending in March 2019.

    2:36 - 2018. febr. 1.
    833 833 válasz 7 294 7 294 retweets 16 523 16 523 kedvelés
  • Moby
    #8357
    Szuper!
    Most, hogy ennyire megy a szekér, lehetne, hogy megjelenik egy már nem csak drága, de minőségi kontroller is?
  • Pio
    #8356
    Itt van grafikonon is:

  • Pio
    #8355
    Némi Kirby gameplay:







  • Pio
    #8354
    Fun fact: több Super Mario Odyssey fogyott Switchre, mint amennyi Star Wars Battlefront 2-t kiszállítottak a 3 platformra összesen.
  • Pio
    #8353
    Az hagyján, hogy beérte a Wii U-t, de ez konkrétan minden idők legerősebb első 10 hónapja ever. A PS4 launch évben volt mindenki megőrülve, hogy milyen hihetetlen számokat hoz a gép és ott a 10 hónapos adat 10 millió vas és 30 millió szoftver volt.
    Itt most 14,856 millió vasról és 52,57 millió szoftverről beszélünk, ráadásul karácsony hete benne sincs a statisztikában, december 17-ig szól a mérés.
    Ahogy néztem konkrétan handheld vonalon is kizárólag a 3DS tudott ehhez hasonló első 10 hónapot hozni.

    Nagyon kíváncsi vagyok, tartani fog-e idén a lendület, mert ezek a számok döbbenetesek.
  • Pio
    #8352
    Noha tényleg vannak gondok a pro kontroller dpadjével, azért a lenti kifakadás a kontroller egésze ellen szerintem is nagyon túlzó. Elég egyértelműen az a többségi vélemény, hogy a pro kontroller nagyon jó kontroller, a valaha volt legkényelmesebbek közt van számon tartva.

    Konkrétan ha arra gúglizok, hogy "nintendo switch pro controller worst controller ever made" akkor is a találatok nagyja az lesz, hogy ez a best controller ever made. :D

    A dpad használatát nekem is szokni kellett, annyi, hogy a szélén kell megnyomni. Ha azt csinálom, mint az ipse a lenti videón, hogy középhez közel nyomom és döntögetem a kezem nekem is beérzékeli a mellette levő irányokat is, ellenben ha a szélén nyomom, akkor most nyomtam végig 5 gyors kört rajta és teljesen flawless érzékelte mindet. A Zeldában még voltak néha accidental füttyögéseim (lovat hívtam, miközben fegyvert váltottam :) ), de például a Xenoblade-ben még sose váltottam véletlenül rossz blade-re, szóval mostanra teljesen megszoktam a dolgot. Picross, Puyo Puyo közben használom még a dpadet és ott sincs gond. De hangsúlyozom, hogy tényleg szokni kellett egy picit, hogy a szélét nyomjam.

    És igen, a Splatoon kontrollerben is már jobb volt a helyzet, a Xeno kontrollerre pedig teljesen rendberakták a dolgot, szerintem itt le is volt már írva, hogy aki teheti azt vegye, ezért lenne jó, ha valaki vinné a házigazdaságot és ilyen közérdekű infó mehetne bannerbe.

    És igen, a lentebb emlegetett xbox 360-as kontrollerrel volt hasonló probléma, csak ott rosszabb volt a helyzet, mert nem egyszerűen túlérzékeny volt, hanem konkrétan nem lehetett úgy lenyomni, hogy ne érzékeljen több irányt. Ott az egész generációt végigkísérte ez a probléma.

    Viszont azt, hogy mennyire tényleg csak egy kis megszokásról szól az egész jól mutatja, hogy nekem, aki aztán tényleg költ minden kacatra a gép kapcsán eszem ágában sincs új kontrollert venni emiatt, de még a ~15 perces, egy aprócska celluxot igénylő barkácsolással se bíbelődök miatta.
  • SlickAdam
    #8351
    persze, en is szeretem :)
  • Negritis
    #8350
    az egyik epic game!!! ne szidd :D
  • SlickAdam
    #8349
    jovan baszki, akkor a "Me & My Pony 13"-at lecci vedd meg mielött leszarozod E!
  • n000rbi
    #8348
  • Negritis
    #8347
    nekem van fekete és xeno2-s is, és nekem egyikkel sincs bajom
    kézreállásban bőven veri a dualshockokat
  • Moby
    #8346
    Tudok is egy eladó darabot neki! :D
  • n000rbi
    #8345
    Ne olvassál baszki, hanem használat után nyilatkozz.
    Ha direkt billentem a tesztnél, akkor az enyém is _néha_ mellényom, de játék közben még nem vettem észre.