9388
Wii - Wii U - Switch - és a többi
  • n000rbi
    #8464
    HBO Go nincs magyar régióban boxon?? Leszedtem az appot us régióra váltva, de visszaváltva magyarra el se indul. Most ezt így akkor szoptam?
  • SNTNL
    #8463
    15ért szereztem egy 2DS-t. Remélem jó vétel volt :D
  • Pio
    #8462
    Kirby demo tölthető az eshopból.
  • Negritis
    #8461
    megjelent az outlast switchre
  • Negritis
    #8460
    Chrono tigger port 3ds-re milyen?

    most jött ki steamre és szidják mint a bokrot
  • Pio
    #8459
    Nem nagyon játszottam vele online, de a Switch annyira megtetszett, hogy annak a hatására vettem egy 3DS XL-t és nagyon nem bántam meg, mert brutál jó library érhető el a gépre. Szóval ha még nem rendelkezel ezzel a platformmal, akkor mindenképp érdemes körülnézni, mert rengeteg kiváló játék készült el rá rengeteg különböző műfajból.
    Jövőbeni megjelenések szerintem elsősorban third party oldalról várhatóak, a Nintendo a saját fejlesztőcsapataival már szinte biztosan a Switchre fog koncentrálni, legfeljebb 1-2 Samus Returnshöz hasonló remastert tudok elképzelni.
  • SNTNL
    #8458
    Sziasztok

    Érdemes még a Nintendo 2DS-el foglalkozni? Vagyis magával a DS konzollal? Online játékok még élnek?
    Utoljára szerkesztette: SNTNL, 2018.02.27. 20:34:56
  • Negritis
    #8457
    nah közbe elvileg a naruto shipuuden trilogy is jön switchre elvileg
  • Pio
    #8456
    Megjött az ingyenes DLC Super Mario Odyssey-hez, vannak benne új ruhák és új online lufirejtegetős minijáték.
  • Negritis
    #8455
  • Negritis
    #8454
  • Negritis
    #8453
    BANDAI NAMCO Europe


    @BandaiNamcoEU
    9m9 minutes ago
    More
    PAC-MAN Championship Edition 2 PLUS is now available on Nintendo Switch! Get ready for the craziest, frenziest most fun PAC-MAN game yet!
  • Geraltwhitewolf
    #8452
    Az Overcooked itt is megvan, de PC-n nyomjuk. Én főleg tipikus Nintendo only címeket akarok beszerezni a Switchre a family friendly és viccesen aranyos japán mivoltuk miatt. Kíváncsian várjuk pl a Yoshit, a Mario Tennist, a Donkey Kong Tropical Freezet és a Kirbyt.
  • Pio
    #8451
    Egyébként van nagyon sok nem Nintendo local coop játék is a gépre. Nálunk például casualosabb csapattal nagyon bejött az Overcooked és a Super Beat Sports, hogy két egyszerű példát mondjak.
  • Geraltwhitewolf
    #8450
    Köszi szépen a választ, és az Arms-ra vonatkozó tippet is. Az is a listán van.
  • Pio
    #8449
    Először is üdv a klubban! :D

    A multis rész jelenleg nem fizetős, ősztől válik azzá, az éves díj várhatóan 20 euro lesz (negyed év 8, 1 hónap 4).

    A single player része a játéknak attól függően, hogy mennyire alapos és ügyes a gyerkőc 6-12 óra, de a kimaxolása ~50 (mindent összeszedni, minden pályát minden fegyvertípussal megcsinálni) és van benne kihívás is bőven.

    Local/split screen coop nincs benne, a Splatoon 2 az online multiról szól, nincs benne semmilyen local multi feature.

    Ajánlom megtekintésre az ARMS-ot, abban supportált a local coop és kifejezetten jó móka, úgy pláne, ha van 2 pár joycon és tényleg bokszoltok közben. Az online multi úgy zajlik, hogy van egy nagy közös lobby és ott dobálja össze egymás ellen az embereket. Na, ide is be lehet menni ketten együtt és splitscreenben együtt játszani coopban más játékosok ellen. Ha épp úgy talál ellenfelet, hogy csak az egyikőtök játszik, addig a másik néző. Relatív sűrűn szoktam látni becsatlakozva ilyen local coop párosokat, nickek alapján általában szülőt és gyerekét.
  • Geraltwhitewolf
    #8448
    Sziasztok! Nemrég vettünk Switchet. Eddig az alap Mario Odyssey és Mario kart valamint a Snipperclips került beszerzésre. A kislányomnak nagyon tetszik a Splatoon 2 de nem vágom hogyan működik jelenleg a multis része. Fizetős? Gondolom a single hamar kifullad. És a multi a lényege a játéknak. Egyébként local split screen coop van benne? Előre is köszönöm a választ.
  • Evoluti0N
    #8447
    Végigvittem a Bayonetta 2-t. Az első részt is imádtam már, de a folytatás minden várakozásomat felülmúlta. Egyik legjobb játék a kategóriájában. Bayonetta pedig továbbra is számomra minden idők egyik legjobb videojáték karaktere. Eddig is nagyon vártam a 3. részt, ezek után pláne.
  • Pio
    #8446
    Super Mario: Breath of the Wild | Odyssey with BOTW sounds

  • Pio
    #8445
    Ja igen, azt még érdemes megemlíteni, hogy a játék mögött Hideki Kamiya áll, aki olyan "kevéssé ismert" franchise-ok megteremtésében vett részt, mint a Resident Evil vagy a Devil May Cry, ezáltal lényegileg tekinthető az egész műfaj megteremtőjének.

    A Devil May Cry eredetileg a Resident Evil 4 lett volna, de annyira elütött a korábbi részektől, hogy inkább külön franchise lett.
    Érdekesség még, hogy a fejlesztés közben egy bug miatt ha úgy ütötték meg a karaktereket, hogy azok felrepültek a levegőbe és ott újra megütötték őket, akkor nem zuhantak vissza, hanem ott a levegőben maradtak, amíg véget nem ért az új ütés animációja.
    Ezt a bugot érdekesnek találta Kamyia és elkezdtek kísérletezni vele, ami olyan remekül sikerült, hogy a műfaj stílusjegyévé vált az, hogy a levegőben levő ellenségeken is lehet folytatni a kombókat.

    Ja és a csávó egy hatalmas troll és semmit nem vesz komolyan. Ez érződik az egész játékon, nagyon wtf sztori és karakterek jellemzik, de már az első rész első 5 percében, a stáblistában is megmutatja Kamyia, hogy mennyire nem szokványosan áll a dolgokhoz... :)
  • Maala
    #8444
    Konzolra igyekszem boltban venni játékokat, kivéve, ha nagyon muszáj, DLC-ket. :-)
  • Pio
    #8443
    Igen, nem túl távoli rokonok, de azért a Bayonetta sokkal inkább hacn'n'slash, sokkal látványosabb és összetettebb a kombózási rendszere.
    Én inkább olyan címeket említenék meg, mint a Devil May Cry, a God of War vagy a Ninja Gaiden.
    Azt még érdemes tudni, hogy az első rész is kifejezetten jó játékként van számon tartva, de a másodikat konkrétan műfaja egyik legjobb darabjaként emlegetik, szóval ha kicsit is érdekel a műfaj, akkor minimum a második rész alapmű. És akkor már eshopban 10 dollárért, boltban pedig ingyen jár hozzá az első is.
  • Maala
    #8442
    Gondolkodtam én is a Bayonettákon, megéri? Trailerek alapján ilyen Darksiders-szerű, jól jött le?
  • Pio
    #8441
    Valami brutál jó élmény ez a Bayonetta handheldben. Azt hiszem ezt a játékot is javarélszt handheldben fogom játszani. Áldja az ég a hibrid konzol koncepciót.
  • Pio
    #8440
    Nem, a NG+-ban érkező új blade-ekre gondolok. :)
  • Maala
    #8439
    Ha a 7. Chapter végén lévő új bladere gondolsz, akkor neki van. :-)
  • Pio
    #8438
    Nem gondolnám, hogy NG+ előtt ott lenne a helyük az interfészen, de nem tudom, én még nem tartok ott. :)
    Elég nagy meglepetés volt az új blade-ek kiléte, ezért se hiszem, hogy a kezdetektől lett volna helyük az interfészen.
  • Maala
    #8437
    Hmm, 4 blade hiányzik még, csak nem tudom, hogy mind megszerezhető első végigjátszásnál is, vagy van, ami csak a 2-ban?
  • Pio
    #8436
    New Game+, amiben néhány új blade is összeszedhető, easy mode azoknak, akiknek túl nehéz a játék és csomó QoL apróság
  • Evoluti0N
    #8435
    Azt olvastam, h állítólag a Joyok (ellenségtípus) elleni torture támadások túl szexuálisra sikerültek az első részben és ezért kapott az 18-at. Amerikában mondjuk mindkét rész M besorolást kapott.
  • Negritis
    #8434
    nem toltam a 2-t de gondolom kb annyi hogy az 1ben volt sailor moon támadás a 2be meg a rövid haj miatt macerás lehet
    bár ki tudja :D
  • SlickAdam
    #8433
    hat bimbó / nuni nincs az egyben se...
    segg kameraba forgatasa es hasonlok meg mindkettöben, szal... :)
  • Evoluti0N
    #8432
    Megvettem a Bayo 2-t, még nem kezdtem el játszani, de a kártyán írja, h csak 16-os korhatáros, ameddig az első rész 18-as. Remélem, h nem cenzúráztak túlságosan. :D
  • Negritis
    #8431
    nemtom, ennyit láttam twitteren
  • Maala
    #8430
    Mit tartalmazott volna?
  • Negritis
    #8429
    Nintendo UK

    Verified account

    @NintendoUK
    3m3 minutes ago
    More
    Unfortunately, the #XenobladeChronicles2 Ver.1.3.0 software update has been delayed until March 2nd, due to a bug. We apologise for the delay.
  • Pio
    #8428
    Még egy videó, ami ad némi betekintést a programozási lehetőségről. Konkrétan kasszát csinál a srác, ami megállíptja, hogy 10 vagy 25 centest dobtál bele O_o

  • SlickAdam
    #8427
    állam a padlón. a házikós a legmenöbb azzal a kis elölennyel. na meg a zongora is örület... azt hittem majd pötyögi rajta a gyerek a boci-boci tarkát es annyi :D
  • Pio
    #8426
    Azt a betyár mindenit. Méghogy 60 dolláros kartondoboz. Van benne egy-két elképesztően kreatív feature... O_o

  • SlickAdam
    #8425
    nyami