9388
Wii - Wii U - Switch - és a többi
  • Pio
    #8504
    Igen, a Mario Tennis kifejezetten érdekesnek néz ki, ahhoz képest pedig pláne, hogy azt hittem valami gagyiság lesz.

    Na és akkor irány a Splatfest. :)
  • Negritis
    #8503
    egyébként ha idén kijön a metroid, pokemon, smash bros az elég komoly bomba lesz :D

    emellé a mario tennis, amit én kb legjobban várok
  • Pio
    #8502
    Adnád nekik az oscart? :D
  • SlickAdam
    #8501
    mennyi béna meril sztríp
  • Pio
    #8500
    Hype level over 9000 (halkítsátok le :) )


    Utoljára szerkesztette: Pio, 2018.03.09. 20:35:34
  • Pio
    #8499
    Na, a Directtel ide bővült a bedátumozott exkluzív lista:

    Március 16. - Kirby Star Allies
    Április 20. - Nintendo Labo
    Május 4. - Donkey Kong
    Május 18. - Hyrule Warriors
    Június 8. Sushi Striker The Way of Sushido
    Június 22. - Mario Tennis Aces
    Július 13. - Octopath Traveler
    Július 13. Captain Toad Treasure Tracker

    Ezen kívül jönni fog Splatoon 2-höz single player DLC nyáron.

    Ami még kiderült, hogy a Mario Tennis Aces-ből, az ARMSból és a Dark Soulsból is lesz ingyenes event.
  • TDC Geronimo
    #8498
    új smash teaser a végén jó volt. Mindenki azt hitte megint valami splatoonos cucc lesz :D
  • SlickAdam
    #8497
    szoval ezert lesz Undertale...
    "eventually" :)
  • Negritis
    #8496
    YoYo Games Ltd.
    27 perce ·
    Nintendo Switch export coming soon to GameMaker Studio 2!

    #GameMaker #NintendoSwitch
    Read More: https://goo.gl/RcrZ5V
  • Negritis
    #8495
    a vége cruel tease volt D:
  • Negritis
    #8494
    Okami-t lehet behúzom
  • n000rbi
    #8493
    Kár, hogy nem egy 2. rész :(
  • SlickAdam
    #8492
    huhu, jön Keptön Tódor is bövitve! remelem dobiban is
  • TDC Geronimo
    #8491
    online is lesz najó ez day 1 :D

    + online demo is lesz és motion control
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2018.03.08. 23:21:03
  • TDC Geronimo
    #8490
    mario tennis :O
  • SlickAdam
    #8489
    feltetelezem sikerült neki :D
    de nem neztem meg meg, netflix-en van fent (németen legalabbis...).
  • n000rbi
    #8488
    Jópofa és mi lett a vége? (csak mert a trailer 2015-ös)
  • SlickAdam
    #8487
    "An adventure-filled documentary on Nintendo that follows two gaming enthusiasts, as they hit the open road in hopes of buying all the 678 official retail-licensed Nintendo games in 30 days… with NO online purchases."
  • Pio
    #8486
    Japánban 3,8 millió Switch ment el 1 év alatt. Ez több, mint 3szorosa a PS4 első évének, ami jelenleg egyébként 6,5 milliónál jár.
  • Pio
    #8485
  • Pio
    #8484
    Némi sóderbánya az event kapcsán:

    - 2 fizetős DLC kingdom a Super Mario Odyssey-hez, az első a Luigi's Mansion Kingdom lesz 43 moonnal április 25-én
    - új Pokken Tournament DLCk.
    - Fire Emblem: Elegy for the Brave (working title) infók, CG trailer, ez a Switches Fire Emblem lesz
    - Ever Oasis Saga bejelentés, a 2017-es 3DS-es elég jól sikerült Ever Oasis unreal engine remake-je Switchre (uhh, mekkora mázli, hogy nem ugrottam rá most a 40%-os my nintendo leárazás kapcsán a 3DS verzióra :D )
    - No More Heroes gameplay, single joycon co-op mode

  • Pio
    #8483
    ARMS megint kapott egy kisebb szeretetcsomagot. Amióta bejelentették, hogy nem jön több frissítés a játékhoz ez a második. :) Oké, ezek tényleg nem komoly kontent patchek, de messze nem is csak bugfixek. Egyébként szuper játékká nőtte ki magát rengeteg lehetőséggel. Nemrég láttam egy képet a megjelenéskori főmenüről, elég megdöbbentően sivár volt a mait látva. :)

  • Negritis
    #8482
    hoppá



    Nintendo UK

    Verified account

    @NintendoUK
    2m2 minutes ago
    More
    #NintendoDirect is coming! Tune in on March 8th at 22:00 (UK time) for half an hour of information about upcoming #NintendoSwitch and Nintendo #3DS games, including new details on #MarioTennis Aces.
  • Pio
    #8481
    Egyébként ezek engem se hoznak szinte semennyire lázba, konkrétan semmilyen ilyen régebbi multiplatform rerelease-t nem vettem a gépre, nem is tervezek. Kivételt képeznek a Wii U rerelease-ek, mert azok nekem lényegileg új játékok.

    Vagyis egy kivétel van, mert nagyon durván jó benne a hd rumble support: a Shantae-t megvettem, pedig megvolt PC-n.
  • Moby
    #8480
    Senki nem mondta, hogy rossz játék, de aki nem játszotta az elmúlt hat évben, az nem is akarta.
    Szerintem ebből a múltbarévedésből elég is lesz switchen. Én nem ezért vettem a gépet, az tuti. Én biztosan nem fogok sorbanállni skyrimekért, dio3-ért, meg last ninjákért.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2018.03.06. 19:15:02
  • Pio
    #8479
    Fontos részlet, hogy aki most veszi meg a gépet annak ugyan úgy új játék lesz minden, ami nekünk már megvolt előző évben, tehát nekik van, ami eladja a platformot így is.

    De amúgy persze, alapvetően igazad van, hogy az év eleji felhozatalban nincsenek igazán nagy durranások. Én úgy látom ezt a félévet arra használják, hogy egy kicsit szélesítsék a spektrumot, minden generációnak kínáljanak valamit, aztán majd a második félévben ledobnak 1-2 atomot, szóval igen, aki a Pokemont vagy a Metroidot várja annak még jópár hónapig türelemmel kell lenni.

    Az is teljesen jogos, hogy annak, akinek volt Wii U-ja kevéssé izgalmas a mostani felhozatal, de ezzel együtt is nagyon jó döntés viszonylag kevés fejlesztői erőforrásból újra kihozni ezeket a játékokat már most szélesebb közönségnek. Egyszerűen a Wii U eladási számai sajnos annyira nem sikerültek jól, hogy egy arról újra kiadott szuper játék simán értékes eleme a Switch librarynek és nem okafogyott rerelease aprópénzért. Ezt mi sem mutatja jobban, mint az, hogy a Mario Kart 8 Deluxe a Switch egyik legjobban fogyó címe.

    Viszont a januári szünetet leszámítva továbbra is tartják a ~1 first party release (új játék vagy Wii U remaster) minden hónapban ritmust, amit lényegileg előző évben is csináltak:
    Február - Bayonetta
    Március - Kirby
    Április - Labo
    Május - Donkey Kong

    Aminek még nincs megjelenési dátuma, de elvileg E3 (június közepe) előtt érkezik:
    Q1 - Mario Tennis
    Q2 - Hyrule Warriors

    Ezen felül az érdekesebb idénre datált, már bejelentett exkluzívok:
    Fire Emblem
    Project Octopath Traveler
    Travis Strikes Again: No More Heroes
    The World Ends with You: Final Remix
    Yoshi

    Ezek pedig egyelőre konkrétum nélkül lógnak a levegőben:
    Bayonetta 3
    Metroid
    Pokemon
    Shin Megami Tensei V
  • SlickAdam
    #8478
    ooo mar vartam, hogy megmagyarazod, hogy minden rendben.:D

    nem az van, hogy NEKEM nem jo a mostani felhozatal (en elvagyok), hanem hogy iden meg NINCS igazi AAA felhozatal. semmi.

    mondom, ha csak azzal a szerencsetlen DK Tropical Freeze-el es Kirby-vel akarjak elintezni az év elsö felet, akkor meglazulhat egy szal a kötelben. nem irtam, hogy most hirtelen nullara esnenek az eladasok.

    Diablo3 kenyerpiritora is van, senkit nem erdekel 2018-ban, hogy hany pontos, meg hogy alapvetöen jo-e. Dark Souls is szep, hogy jön, talan meg is veszem, de ne az legyen a huzocim könyörgöm. anno WiiU-ra is regi jatekokat akartak kihozni ujra, be is szoptak. jo, most mas a szitu "kicsit", de na...
  • Pio
    #8477
    Diablo 3 pedig igencsak jó játék, 9+-os review-kat kapott és noha a hosszú távú kontent nem indult túl jól benne, de nagyon szuperül kipofozták, jelenleg elég sokan lelkesednek érte. Állítólag a konzol verzió (nem volt hozzá szerencsém, #pcmasterrace) még jobban sikerült.
    De ez is még csak pletyka, ahogy a gta és az rdr is az volt.
    Aki ezeknek felül az vállalja, hogy feleslegesen csalódni fog egyet.
  • Pio
    #8476
    Nó para, a konzol köszöni jól van, csonk nélkül nyerte a januári konzoleladási versenyt az usákoknál és Japánban is most, hogy elkezdett lecsengeni a Monster Hunter World újra a heti eladási lista első helyén van.
    Lehet, hogy a mostani felhozatal Nálad pont nem talál be annyira, de nyugi, jönni fog még rá olyan játék, ami Téged is érdekel.

    Én speciel örülök a kis nyuginak, mert brutál nagy a backlogom a gépen. Csomó időm megy Splatoonba, ARMSba (a Mario Kartot eléggé elengedtem), eközben lassanként halad a Bayonetta és még a Xenoblade-et se volt időm befejezni, úgy a háromnegyedénél járok.
    És emellett ott áll vagy egy tucat kiváló indie megvásárolva és arra várnak, hogy végre játsszam velük. :)
    Konkrétan az van, hogy remélem rossz review-kat kap a Kirby, hogy ne érezzek késztetést a megvételére. Ahogy olvastam az is ilyen postgame extravaganza, mint az Odyssey volt.
  • Moby
    #8475
    Ok, itt ilyen GTA-k, RDR-ek meg DAS-ok mentek pletyiben. :D
    Dio3...biztos jó meg kell, amikor mára teli van baszva a piac a filléres klónjaival, amik sok esetben még talán jobbak is.
  • SlickAdam
    #8474
    dehogy van. de nem erröl van szo, tudod jol. a konzol helyzetet elemeztem, nem mr. polc bél-tartalmát :D
  • n000rbi
    #8473
    Rabbids végig van már játszva? Az elég AAAAA.

    /legalább marad pénz ps4-et etetni
  • SlickAdam
    #8472
    marcius es meg nem jelent meg semmi AAAAAAA cim (bayonetta egyreszt re-release es nem is igazi AAAAAA).
    kirby az meg kirby. B kat.

    szoval.
    kezd nem tetszeni, hogy minden loszart kiadnak ra ujra, többnyire loszar minösegben. na meg az indie, azokat kamionnal öntik be eshop-ba hetente.

    remelem nem kenyelmesednek bele a pünkösdi szituba, mert megnezhetik magukat!
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2018.03.06. 15:22:50
  • TDC Geronimo
    #8471
    Eurogamer: Yes, Diablo 3 is coming to Nintendo Switch
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2018.03.06. 14:56:53
  • Pio
    #8470
    DIY Nintendo Switch XL

  • SlickAdam
    #8469
    nem hiszem, hogy behuzom ezt a Kirby-t. jobb, mint amire szamitottam, de ez kúpra van kihegyezve. igy géppel olyan, mintha valami auto-run lenne. de hat az is vegülis...
    talan majd valami akcioban, amugyse vagyok nagy kirby fan.
    moby-nak biztos kircsi lesz gyerköcökkel. E
  • Moby
    #8468
    Megnéztük. Instant get :D
  • n000rbi
    #8467
    Áh, csak fáradt... bocs, rossz topik.
  • SlickAdam
    #8466
    részeg :D
  • Negritis
    #8465
    milyen boxon?