9388
Wii - Wii U - Switch - és a többi
  • Pio
    #8544
    Tavaszi szél van a Nintendo eShopokban, érdemes körülnézni, Switchen 90 termék kapott leárazást.
  • Moby
    #8543
    Annak, ha egy bolt hülye, szerintem sem. Épp ezért ilyet nem is írtam :)
  • Negritis
    #8542
    Az hogy egy bolt retardált sztem nem a Namco vagy a Nintendo hibája


    Utoljára szerkesztette: Negritis, 2018.03.22. 10:04:34
  • Moby
    #8541
    Értem én, de erről nem engem kell meggyőzni, mert én a pult azon oldalán állok, ahol erre nekem nincs ráhatásom, maximum arra, hogy odaállok-e :)
  • SlickAdam
    #8540
    dehogy annyi, mar be lett arazva rendesen (itt legalabbis)
  • Negritis
    #8539
    nemtom hol nézed, de 576ban 12.5k
    az meg h 40€ egy remaster vagy elfogadod vagy nem rád van bízva
    én örülök h nem 60
  • Moby
    #8538
    Hozzáteszem: a tizenkétezres ár is vicc. Azt is nagyon meg kell majd indokolni, valamit ahhoz nagyon tartalmaznia kell. Ha a tizenhétzeres ár meg komoly...azt adják el a hülyéknek.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2018.03.21. 23:36:24
  • Moby
    #8537
  • Pio
    #8536
    Japánoknál megjelent a Hyrule Warriors Definitive Edition, itt van egy kis BOTW costume gameplay:

  • Pio
    #8535
    Valamit elnéztél. Azt hiszem korábban már volt itt szó róla, hogy a német amazonon placeholder price szerepelt, de ahogy nézem már rendbe van rakva:

  • TDC Geronimo
    #8534
  • TDC Geronimo
    #8533
    10 fps

  • Moby
    #8532
    Nekem ott ledobta az agyam a láncot, hogy das1 switchre másfélszer annyi, mint ps4-re. Hülyék ezek teljesen? Nem kell nekik a pénzem?
  • TDC Geronimo
    #8531
    ARK jön switchre lol. Összes konzolos meg PCs verzió is katasztrófa, ahogy fut
  • Pio
    #8530
    Igen, az már rég be van jelentve, csak sajnos eléggé eltűntek, de állítólag a héten kapunk megjelenési dátumot tőlük is.
  • Negritis
    #8529
    elvileg a Hollow Knight is jön twitter üzenet alapján
  • Pio
    #8528
    Most megy a Game Developers Conference, ahol elég sok szó esik arról, hogy mennyire indie paradicsom lett a Switch, ami szeretnék ha így is maradna, ezért várható némi átalakítás a store-on (amit nem részleteztek) és szeretnének még több kisebb indie promótáló eventet szervezni, mint például ez a múltkori videó.

    Kikerült ezen felül a 10 legjobban fogyó indie játék listája:
    SteamWorld Dig 2
    Stardew Valley
    Kamiko
    Celeste
    Fast RMX
    Golf Story
    Enter the Gungeon
    Overcooked Special Edition
    NBA Playgrounds
    Shovel Knight: Treasure Trove
  • Pio
    #8527
    Igen, ez az, a streamet törölték és egy külön videót tettek fel.

    Voltak ezen kívül is új bejelentések bőven, linkelek egy-egy videót is

    Hyper Light Drifter

    For The King

    Afterparty

    9 Monkeys of Shaolin

    Nidhogg 2

    Crashlands

    Ark: Survival Evolved
    Utoljára szerkesztette: Pio, 2018.03.21. 19:11:13
  • Negritis
    #8526
    sajna nem elérhető, nemtom pontosan ez volt-e a content:
  • Pio
    #8525
    Ja igen, bejelentés atombombákra senki ne számítson, állítólag kifejezetten kevéssé ismert, de figyelemre méltó indie játékokra próbálják majd felhívni a figyelmet.
  • Pio
    #8524
    17:00-tól Nindies showcase lesz itt:



    17:30-tól pedig a tinyBuild második helloswitch videója ITT.
  • Negritis
    #8523
    Nintendo UK

    Verified account

    @NintendoUK
    16m16 minutes ago
    More
    Save on over 140 games for #NintendoSwitch, #3DS and #WiiU in our Spring into Action #eShop sale, starting 22/03!
  • n000rbi
    #8522
    A fene enné meg őket, hogy a Monster Boy-nak nem lesz EU kártyás változata.
  • Pio
    #8521
    Huszadikán délután 5-kor újabb nindies showcase lesz. A Devolver retweetelte az eventet, szóval ők biztos vinni fognak valamit a bejelentésre.

    És ha már indie-k két érdekesség:
    A Blossom Tales fejlesztői úgy volt, hogy megszűnnek, de a játék kiadása Switchre megmentette őket. 20-szor annyit hozott a játékuk Switchen, mint előtte Steamen összesen. Ez egyébként egy classic Zelda jellegű játék, nem hibátlan, de nagyon jó, bátran ajánlom mindenkinek.
    A Monster Boy And The Cursed Kingdom fizikai kiadásából preorderben 10-szer annyi fogyott Switchre, mint PS4-re.

    Szóval igen, úgy fest indie developerként a Switch továbbra is aranybánya.
    Utoljára szerkesztette: Pio, 2018.03.16. 22:59:25
  • Pio
    #8520
    Labo csináld magad részéről kijött egy trailer:

  • Pio
    #8519
    Nem automatikus, viszont úgy rémlik, hogy megy vezeték nélküli módban is. Settings --> controllers and sensosr --> update controllers. A mostani főverzió csak a joyconokra hozott update-et a pro controllerre nem.
  • Negritis
    #8518
    joyconok firmware frissítése hogy megy amúgy?
    simán ha dockolóban vannak a gépen akkor megtörténik?
  • SlickAdam
    #8517
    a Kirby csak a szokasos 7-8-akat kapja. gamer365 is irja, hogy egyedül jatszva nem az igazi. ehhez kölök kell... :( :D
  • n000rbi
    #8516
    Igen, tudjuk. Attól még nagy balgaság volt :)
  • Pio
    #8515
    Igen, alapvetően nem volt elvesztve semmilyen adat, csak egy vizuális bugról volt szó. Ha megveszel egy új játékot, akkor az első 10 napban azt írja ki a rendszer, hogy hány napja van meg a játék, utána vált át arra, hogy hány órát játszottál vele.
    Egyszerűen arról volt szó, hogy az első 10 napot figyelő algoritmus nem figyelte az évet és nagyobb prioritást élvezett a megjelenítésnél, mint a játszott órák száma, ezért elfedte azt az információt.
  • n000rbi
    #8514
    Igen, utolsó pont a listában. Nekem is visszaállt.
  • balee4
    #8513
    Viszont kijavították a játékidő bugot, Zelda nekem visszaállt 110 órára. :)
  • Pio
    #8512
    Egyrészt, másrészt pedig sok erőforrás megy el olyan dolgokra, amiket nem közvetlenül érzékelünk. Például ez a patch kinyírta az összes jelenleg ismert hackelési lehetőséget és egy új hardver revízió kódját is tartalmazza, amire amúgy szintén egy hardveres hackelés miatt lesz szükség.
    Egyébként a joyconokat ne felejtsétek el update-elni, sokan jelezték, hogy jobb lett a hatótáv, illetve most már nincs az, hogy amíg villognak a ledek addig nem lehet felébreszteni a gépet.
  • Negritis
    #8511
    letöltöttem a Sims mobile-t mer mér ne
    és az jutott eszembe hogy az EA mekkora hülye hogy nem portolta switchre
    aztán gyorsan rájöttem h ez is full micro tranz
  • TDC Geronimo
    #8510
    nagy semmi. Sony fw team dolgozik Nintendonál is? :D
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2018.03.13. 10:14:13
  • Negritis
    #8509
    nem biztos hogy van nagy újdonság, lehet csak egy "development cycle" végére értek és ezért van az ugrás
  • SlickAdam
    #8508
    mi ebben a baszott nagy ujdonsag, hogy egesz szamot ugorjanak? :D
  • n000rbi
    #8507
    Tegnap óta kint van az 5.0.0

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Improvements Included in Version 5.0.0 (Distributed 03/12/2018)
    Added the following system functionality

    Facebook and Twitter friends that also use Nintendo Switch can now be added through Friend Suggestions
    - Friend suggestions are based on the Facebook and Twitter accounts you have linked to your Nintendo Account
    - To view your friend suggestions, from the top left of the HOME Menu head to your User Page > Friend Suggestions
    - You must be 13 or older to use this feature

    Select from 24 new ARMS and the Kirby series icons for your user
    - To edit your user icon, head to your My Page on the top left of the Home Menu > Profile

    Digital software purchases made from a PC or smart device will start downloading sooner than previously, even if the Nintendo Switch
    console is in Sleep Mode

    Filter News to view only unread news or news from specific channels

    To keep the Parental Controls PIN private, the default method for PIN entry has been changed to entering using the Control Stick and buttons instead of the on-screen number pad
    - When prompted to enter you Parental Controls PIN, press and hold the + Button to change between input methods

    Captured videos in the Album will be restricted by Parental Controls depending on the Restricted Software setting and Software Rating Organization

    Using the Nintendo Switch Parental Controls app, add specific software titles to your whitelist to exclude them from the console’s Parental Controls Restricted Software setting
    - Play-Time Limit restrictions will still apply even when the software title has been whitelisted.

    Receive notification when pre-purchased software is ready to play

    Nintendo Switch Pro Controller grip colors will now display in the Controllers menu

    General system stability improvements to enhance the user's experience, including:

    Resolved an issue that caused Play Activity to display incorrectly in the Profile section of your User Page
  • SlickAdam
    #8506
    Crash, Aces & Cpt. Toad boritok
  • TDC Geronimo
    #8505
    Nem tudom ez volt-e már. Nyáron jön, amikor kb semmi úgyhogy lehet ez vétel lesz. Nagyon tetszik az art