9388
Wii - Wii U - Switch - és a többi
  • SlickAdam
    #8584
    tuti aug. 31. :D lol
  • TDC Geronimo
    #8583
    Switch version of Dark Souls remaster delayed to Summer 2018
  • Negritis
    #8582
    Arms update, a videót nem tudom, de itt a tweet


    Nintendo Versus UK

    Verified account

    @NintendoVSUK
    16m16 minutes ago
    More
    Introducing Dashboard, a new feature added in today's #ARMS Version 5.3 update.

    Visit the Dashboard to check the latest worldwide, regional and Party Crash rankings or watch clips to learn fighting tips, fighter techniques or tournament highlights!
  • Pio
    #8581
    Yo-kai Watch 4 bejelentve Switchre, Japánban még idén meg is jelenik, nyugati verzióról nincs infó.

    Mega Man X Legacy Collection trailer, július 24-én érkezik:


    Egy kis pletykaparty, a Gamestop fejese mondta, hogy idén is hasonlóan erős számokat várnak összességében a Switchtől, mint előző évben, merthogy ők látják a még be nem jelentett címeket is és nagyon, nagyon erős év van még előttünk. Azt nem tudni, hogy itt esetleg azokra a játékokra gondolt, amikből egyelőre csak egy title dropot kaptunk, valódi bejelentést, bemutatót nem (Pokemon, Metroid Prime, Smash Bros), esetleg third party játékokra vagy valami másra.

    Talán ehhez is kapcsolódik, hogy történt némi variálás az Animal Crossing oldalán, felkerült néhány új template oldal, szóval elképzelhető, hogy ezzel kapcsolatban is hamarosan kapunk némi infót. Bár engem meglepne, ha az E3 előtt bármit kapnánk.
  • Negritis
    #8580
    még 1 kis footage
  • Negritis
    #8579
    jelenlegi állás szerint SGDQ-n 3 switch játék lesz:
    Odyssey
    MK8
    Disgaea 5
  • n000rbi
    #8578
    Mennyire szürreális ez. Handheld DaS :)

  • SlickAdam
    #8577
    ajjajj, ez 20 frem körül mozoghat :(
  • TDC Geronimo
    #8576
  • n000rbi
    #8575
    Egy kis off-screen DaS gameplay a PAX-ről:

  • Pio
    #8574
    Pinball FX 3-hoz megjött a Bethesda pack (Fallout, DOOM, Skyrim).
  • Pio
    #8573
    Közben megnéztem, a switches eshopban már be lett árazva, €59.99. A Hyrule Warriors is ennyi lesz, a Captain Toad pedig tényleg 40.
  • SlickAdam
    #8572
    ha annyin is indul, seperc alatt lemegy 40 euro körülre. eddig minden cimnel igy volt (esetleg hullamzanak piciket)
  • Pio
    #8571
    Ez 60 pénz lesz, 40 a Captain Toad és a Dark Souls lesznek. Úgy, hogy ebből ha jól tudom a Wii U verzió launchkor 50-be került.

    Amúgy alap, hogy akinek nem volt meg annak simán vevős, ha érdekli a műfaj, nekem is day1 vásárlás lesz, direkt úgy fogalmaztam, hogy: "..akinek megvolt Wii U-n annak szerintem kerülendő, pláne a nem túl baráti árazás miatt.".

    Illetve a nehézséghez kapcsolódóan még egy módosítás lesz, az easy mode karakter mellett minden más karakternek 1-el több HP-ja lesz, mint a Wii U változatban.

    szerk: illetve annyi, hogy a hivatalos oldalon még nincs beárazva, tehát elvileg még nem tudni az árát, de ahogy nézem mindenhol 60.
    Utoljára szerkesztette: Pio, 2018.04.04. 20:08:07
  • SlickAdam
    #8570
    40 euron mi a nem barati? a legtöbb Switch tulajnak ez egy brennyu (kurva jo) jatek.
    az uj karakter meg gyakorlatilag az "easy mode". az alapba ezuttal is beletörne sokak foga.
  • Pio
    #8569
    Donkey Kong country: Tropical Freeze gameplay trailer:


    A játék egyébként némileg átalakított menürendszeren és az új karakteren kívül nem tartalmaz más extrát. Persze kicsit szebb lett és a töltési idők nagyjából feleződtek, de a lényeg, hogy akinek megvolt Wii U-n annak szerintem kerülendő, pláne a nem túl baráti árazás miatt.

    Illetve jött ki egy új hangulat trailer, el lehet csípni benne például egy új Mario Tennis Aces karaktert is:
  • Negritis
    #8568
    nem bántasz meg, twitteren ami hírt látok gondoltam megosztom :D
    igazából ha értelmesebb fórummotor lenne akkor csak 1 posztot frissítsgetnék
  • SlickAdam
    #8567
    te figyumá! nem akarlak megbantani, de te minden jatekot bejelentesz itten E?
    THE SPECTRUM RETREAT!

    nagy siker lesz a topikban, varjuk!
  • Negritis
    #8566
    Nintendo UK

    Verified account

    @NintendoUK
    9m9 minutes ago
    More
    The Spectrum Retreat is a narrative driven puzzle game from @BAFTAGames Award Winner @RealEntropy and comes to #NintendoSwitch this summer!
  • Negritis
    #8565
    Nintendo UK

    Verified account

    @NintendoUK
    56s56 seconds ago
    More
    Last chance! Save up to 86% on a range of #NintendoSwitch, #3DS and #WiiU titles in our Spring into Action #eShop sale, coming to an end 05/04!
  • Negritis
    #8564
  • Negritis
    #8563
    NIS America, Inc.
    Oldal (kedveled) · épp most ·

    Fallen Legion: Rise to Glory is coming to the Nintendo Switch in May! Make sure to preorder the Exemplary Edition on the NISA Online Store before it's gone!

    https://store.nisamerica.com/fallen-legion-rise-to-glory-exemplary-edition-nintendo-switch
  • n000rbi
    #8562
    Bő 20 óra után lepergett az Owlboy credits (ha nem gyűjtögettek, akkor ettől nyilván rövidebb). A grafika/zene csodás, a karakterek szerethetőek, a játékmenet változatos és időnként egész nehéz is tud lenni.

    Egyetlen negatívum:
    -Itt-ott előfordulnak belassulások, durvábban csak egy bossnál, de szerencsére ennek ellenére megcsinálható az a rész is.

    Jó szívvel ajánlom megvételre, főleg, hogy most akciós is eshopban.

  • TDC Geronimo
    #8561
    ARMS kipróbálható április 2ig, akit érdekel.
  • tigeroo
    #8560
    sziasztok

    2 bontatlan amiibom keresi a gazdáját (link - skyward sword és link - majoras mask)

  • SlickAdam
    #8559
    föoldalrol:


    NAGYON szerettem az elsö reszt PS3-on, lehet ki kene probalni ezt is. bar durvan mas...
  • Pio
    #8558
    Egy átlagos heti top5 eladási lista a franciáknál... :)

  • Negritis
    #8557
    nemtom volt-e már fix info:

    The Ys VIII Adventure Begins on
    Nintendo Switch™ June 26!

    NIS America, Inc.

    Verified account

    @NISAmerica
    Following Following @NISAmerica
    More
    Prinny Bomb #647 - Nintendo Switch Gamers and SNK Fans, Rejoice! -
  • Pio
    #8556
    Most hétvégén ARMS Party Crash, jövő hétvégén pedig ingyenes lesz a játék.
  • Pio
    #8555
    Közben úgy fest, hogy a Kirby a sorozat többi tagjához viszonyítva elég nagy siker lett, UK-ban minden idők legjobb Kirby nyitását hozta, Japánban pedig azt hiszem a harmadik legjobbat.

  • n000rbi
    #8554
    Oh, köszi!
  • Pio
    #8553
    Sajnos a keresőben, listázóban tényleg nem jelzi, ha egy játékot már megvásároltál, de ha megnyitod az adatlapját, akkor ott látni fogod. Szóval jól használható magyar accounttal is.
  • n000rbi
    #8552
    Magyar accounttal viszont nem sokat tudok a webes eshoppal kezdeni, nem? Ha belépek akkor bár euróra váltanak az árak, de azokat is megvásárolhatónak mutatja, amik már megvannak.
  • Moby
    #8551
    Fe-t valaki játszotta? Nagyon tetszik a stílusa, az is akciós, eleve Switchre akartam.
  • SlickAdam
    #8550
    lav ja
  • Pio
    #8549
    az összes akció egy listában

    Amúgy nagyon tudom ajánlani a Nintendo webes eShopot, szerintem totál jól használható, gyors, kényelmes, filterezhető, ha megveszel valamit automatikusan tölti a gép, de demókat is lehet innen tölteni.

    itt van például az összes jelenleg akciós switches játék ár szerinti növekvő sorrendben

    itt pedig az Owlboy
    Utoljára szerkesztette: Pio, 2018.03.22. 18:03:42
  • Pio
    #8548
    ötletes local multiplayer irányítási séma :)
  • SlickAdam
    #8547
    hogyér van?
  • Pio
    #8546
    E3-on lesz Splatoon 2 és Super Smash Bros Invitational. Ami ezzel kapcsolatban érdekes, hogy a tornán elvileg már az új, egyelőre csak bejelentett de be nem mutatott Switches Smash Bros-al fognak zajlani a meccsek:

    "On June 11-12 in Los Angeles, an invited group of players will gather to play Super Smash Bros., and qualified teams will compete in Splatoon 2, as Nintendo hosts an event featuring high-level gameplay on these two games for Nintendo Switch. This will be the first-ever exhibition tournament featuring the recently announced Super Smash Bros. game coming to Nintendo Switch in 2018."

  • n000rbi
    #8545
    Múlt vasárnap vettem Owlboyt, erre most akciós...