9388
Wii - Wii U - Switch - és a többi
  • Negritis
    #8624
    a mario tennis kap egy online pre demo-t júni 1-4 között

    yay
  • Negritis
    #8623

    jön 3DS-re, switchre is jön majd remélem
  • Evoluti0N
    #8622
    Még meglehetősen az elején. Sand Kingdomban vagyok. Megcsináltam a bosst. Most már csak szedem össze a maradék holdakat.
  • SlickAdam
    #8621
  • Pio
    #8620
    Apropó ha rajtam kívül bárki szokott még Splatoonozni ne feledjétek, hogy ezen a héten is van Splatfest, most 3 van egymásután.
  • Pio
    #8619
    Hol tartasz? :)
  • Evoluti0N
    #8618
    Gyerekek, ez a Super Mario Odyssey mekkora istenkirályság. Eredeti NES-es Mario óta nem játszottam Mario játékkal. Minden másodpercét imádom.
  • Pio
    #8617
    Volt már rá 30% kedvezmény eshopban. Amúgy nem tudom a demó mennyire adja át, de igen mély és tartalmas multiplayer játék, szerintem 100 óra felett járhatunk vele. De nyilván not for everyone.
  • SlickAdam
    #8616
    kiprobaltam ezt az ARMS izet is. egesz jo. biztos elszorakoznek vele... egy orat :D
    15 ojro körül adnek is erte. de nintendo cim, szoval... igen, full aron van meg mindig.
  • Negritis
    #8615
    Dead cells kurvajó, javaslom mindenkinek
    nemtom switchre is behúzom-e
  • SlickAdam
    #8614
    nem is tudtam, hogy jön Pixeljunk demo. huhuu, imadtam az elsö reszt meg PS3-on.
  • Pio
    #8613
    Egy picit előrébb hozták a Crash Bandicoot release-t, júni 29-én érkezik.

    Felkerült a PixelJunk Monsters 2 demó az eshopba.

    Japánban volt egy indie showcase event és ennek folyományaként bejelentettek sok indie-t, köztük néhány olyat, amit bátran tudok ajánlani korábbi tapasztalatok/hallottak alapján:

    Dead Cells


    Minit


    N++



    Illetve jövő héten a Battle Chasers is beérkezik végre:

  • Negritis
    #8612
    free offline arms demo
  • Pio
    #8611
    Aha, ennyi a lényeg. 3DS mentések átvihetők. Azért ha lesz rá módod a videót is nézd meg. :)
  • Negritis
    #8610
    videót nem tudom megnézni, de a lényeg számomra:

    Nintendo UK

    Verified account

    @NintendoUK
    6m6 minutes ago
    More
    Get ready to hunt monsters in style with #MonsterHunter Generations Ultimate, arriving on #NintendoSwitch on August 28th! #MHGU
  • Negritis
    #8609
    én vártam nem kicsit
  • Pio
    #8608
    Úgy rémlik van, aki várta, jön a Monster Hunter Generations Ultimate (az double cross angol verziója):



    Illetve be lett jelentve egy official charging stand:

  • SlickAdam
    #8607
    nintendo lodzsik: ha fizetösen tudsz backupolni (összevissza, hianyosan, ...), akkor KIZART, hogy beletegyenek egy offline megoldast a fw-be. erre organikus higanyt lehet venni
  • n000rbi
    #8606
    Agyfasz. Semmi garancia arra, hogy mondjuk egy MK normálisan fog működni (hogy lesznek-e dedikált szerverek azt erősen kétlem), de azért fizessek minimum 20 dolcsit évente, amiért kapok 30+ éves játékokat (amikre egyébiránt itt van mindkét mini gép is). A save backup meg továbbra is rejtély, gondolom ha fizetsz, akkor lesz, ha nem, akkor meg beszoptad.
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2018.05.08. 11:30:16
  • SlickAdam
    #8605
    de a legfontosabb (nekem) feature:
    "Details about the Save Data Cloud feature will be announced at a later date."

    ÉS

    "Please note: not compatible with all software."

    anyatok...
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2018.05.08. 11:26:13
  • SlickAdam
    #8604
    sracok! legyünk-é egy nagy család? :D
    up to 8 account, 35 ojro / év.
  • Negritis
    #8603
    Nintendo UK

    Verified account

    @NintendoUK
    10m10 minutes ago
    More
    #NintendoSwitch Online launches this September with Save Data Cloud backup and 20 classic NES games, with more to come, that have newly added online play!

    View pricing and info here: http://bit.ly/2wkJtQP
  • Negritis
    #8602
  • SlickAdam
    #8601
    jol hangzik. engem nem erdekel, moby gyerekei meg a jatszoteren vannak, de no... egyszer talan.:)
  • Pio
    #8600
    Az összes Variety Kites Labot kiraktuk. Volt, amit gyerekkel, volt, amit felnőttel, de mindegyiket ketten és valahogy így is állt kézre, az egyik ember pörgeti az utasításokat, segít ezt-azt pakolni, összerakni, a másik ember pedig hajtogat.
    Játékokat, programokat elég sokat nyüstöltük, illetve a programozós résszel is elég sokat mókoltunk, azzal főleg én. A szintetizátor részen össze lett rakva pár többszólamú muzsika dobalappal (mert azt is bele lehet táplálni), zongorához/zenéhez értő is van a családban (engem is beleértve). Egyelőre nem jelzi a Switch, hogy hány óra ment bele, de nem lepődnék meg, ha 30-40 óra feletti számot kapok majd.
    Eléggé fasza a cucc, aki agyal rajta picit is, annak nagyon bátran tudom ajánlani, sokkal jobb annál, mint ami átjön belőle. Bár a minijátékok némelyike tényleg abszolút kisgyerekre van szabva, de simán van olyan, amivel bárki jól elvan és maga az összeszerelés felnőttként is elég lenyűgöző, szórakoztató. Persze senki ne számítson klasszikus videójátékra, a minijátékok inkább családi/partyjátékok, a többi pedig alapvetően a kreatívkodásról szól.

    Ha van bárkinek bármi kérdése a cuccal kapcsolatban állok rendelkezésetekre. :)
  • Negritis
    #8599
    Nintendo UK

    Verified account

    @NintendoUK
    Following Following @NintendoUK
    More
    Getting the itch to take to the pitch? With @FootballManager Touch 2018 on #NintendoSwitch, you can call the shots wherever you are, whenever you like! #FMT18
  • Negritis
    #8598
  • Pio
    #8597
    Június 12-én 18:00-kor lesz az E3-as prezentáció/direct. Előtte Splatoon 2 bajnokság, utána pedig Smash Bros bajnokság.

    Ezen felül május elején kapunk némi infót a szeptembertől induló online-ról.


    Illetve most volt a Nintendo negyedéves számmegosztós bulija, akit érdekel néhány érdekes infó:
    - 17,79 millió Switch
    - 72,53 millió 3DS
    - a Switch a többször is növelt targetet is felülmúlta, a következő évre ezért egy laza 20 milliós eladást jósoltak maguknak
    - a BOTW minden idők legtöbb példányban fogyó Zeldája
    - 10 millió felett az Odyssey
    - Mario Kart, Splatoon 2, Bayonetta 2 mind jobban fogytak, mint Wii U-n
    - Splatoon 2 aktív játékosainak száma folyamatosan nő
    - Kirby, Pokken is 1 millió fölé értek
    - Stardew Valley millió fölött, Overcooked 500ezer fölött fogytak
    - továbbra se tervezik elengedni a 3DS-t, 2019 utánra is terveznek rá first party játékokat
    - mobil piac alakulgat, Fire Emblem folyamatosan nő, de a Super Mario Run is tartja stabilan a havi 20 millió játékost
    - a mobilpiacot tervezik erősíteni, ebben az üzleti évben jön a Mario Kart és nyáron jön a Dragalia Lost (új bejelentés)
    - a cég elnöke, Tatsumi Kimishima lemondott. Ő eleve ideiglenes elnök volt amíg megtalálják Iwata utódját. Most meglett, Shuntaro Furukawa, 46 éves, fluent angol, sokáig dolgozott Európában, kedvenc Switches játéka a Golf Story :)
  • Negritis
    #8596
    Nintendo UK

    Verified account

    @NintendoUK
    3m3 minutes ago
    More
    Tune in during #E32018 for tournament coverage, gameplay with Treehouse: Live, and a video presentation focusing on #NintendoSwitch games coming this year, including Super #SmashBros! More info:
    link
  • Pio
    #8595
    Korábban már írtam ajánlót a DEEMO nevű remek ritmusjátékról. Úgy néz ki a fejlesztők barátkoznak a Laboval. :)

  • Negritis
    #8594
    igen, általában az ilyen pólók kicsik (a witcheres legalábbis az, az AC4 nem)
  • SlickAdam
    #8593
    félsz, hogy kicsi lesz?
  • Negritis
    #8592
    konzolok szervízében elő is rendeltem
    remélem az XL-es póló jó lesz rám
  • SlickAdam
    #8591
  • Pio
    #8590
    egy kis zeneszerzés Labo módra


    Utoljára szerkesztette: Pio, 2018.04.23. 20:48:09
  • Negritis
    #8589
    Lolwut news of the week

    Limited Run Games

    @LimitedRunGames
    Never say never!

    Night Trap: 25th Anniversary Edition is coming to the Nintendo Switch this Summer both digitally and physically!https://www.youtube.com/watch?v=cZ8dE5Z5ErY …

    5:09 PM - Apr 20, 2018

  • Negritis
    #8588
    NIS America, Inc.

    Verified account

    @NISAmerica
    Following Following @NISAmerica
    More
    #ICYMI Disgaea 1 Complete Rosen Queen's Finest Edition is now available for preorder on #PS4 or the #NintendoSwitch ! It arrives Fall 2018, dood!! http://bit.ly/Disgaea1Complete …
    #disgaea1complete

  • Negritis
    #8587
    NIS America, Inc.
    39 perce ·
    "Haaah-hahahaha!" Laharl is back in Disgaea 1 Complete arrives for the Nintendo Switch and PlayStation 4! Just in time for its 15 year anniversary, dood!
  • Pio
    #8586
    Jött új Octopath Traveler előzetes, bemutatnak pár további feature-t, karaktert:



    Illetve 3 nap múlva Labo launch lesz elég sokfelé (nálunk 1 héttel később).
  • n000rbi
    #8585
    Appicsa. No mindegy, majd ps4-re ugrik be először.