9274
Wii - Wii U - Switch - és a többi
  • TDC Geronimo
    nagy semmi. Sony fw team dolgozik Nintendonál is? :D
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2018.03.13. 10:14:13
  • Negritis
    nem biztos hogy van nagy újdonság, lehet csak egy "development cycle" végére értek és ezért van az ugrás
  • SlickAdam
    mi ebben a baszott nagy ujdonsag, hogy egesz szamot ugorjanak? :D
  • n000rbi
    Tegnap óta kint van az 5.0.0

SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

Improvements Included in Version 5.0.0 (Distributed 03/12/2018)
    Added the following system functionality

Facebook and Twitter friends that also use Nintendo Switch can now be added through Friend Suggestions
    - Friend suggestions are based on the Facebook and Twitter accounts you have linked to your Nintendo Account
    - To view your friend suggestions, from the top left of the HOME Menu head to your User Page > Friend Suggestions
    - You must be 13 or older to use this feature

Select from 24 new ARMS and the Kirby series icons for your user
    - To edit your user icon, head to your My Page on the top left of the Home Menu > Profile

Digital software purchases made from a PC or smart device will start downloading sooner than previously, even if the Nintendo Switch
    console is in Sleep Mode

Filter News to view only unread news or news from specific channels

To keep the Parental Controls PIN private, the default method for PIN entry has been changed to entering using the Control Stick and buttons instead of the on-screen number pad
    - When prompted to enter you Parental Controls PIN, press and hold the + Button to change between input methods

Captured videos in the Album will be restricted by Parental Controls depending on the Restricted Software setting and Software Rating Organization

Using the Nintendo Switch Parental Controls app, add specific software titles to your whitelist to exclude them from the console’s Parental Controls Restricted Software setting
    - Play-Time Limit restrictions will still apply even when the software title has been whitelisted.

Receive notification when pre-purchased software is ready to play

Nintendo Switch Pro Controller grip colors will now display in the Controllers menu

General system stability improvements to enhance the user's experience, including:

Resolved an issue that caused Play Activity to display incorrectly in the Profile section of your User Page
  • SlickAdam
    Crash, Aces & Cpt. Toad boritok
  • TDC Geronimo
    Nem tudom ez volt-e már. Nyáron jön, amikor kb semmi úgyhogy lehet ez vétel lesz. Nagyon tetszik az art

• Pio
    Igen, a Mario Tennis kifejezetten érdekesnek néz ki, ahhoz képest pedig pláne, hogy azt hittem valami gagyiság lesz.

Na és akkor irány a Splatfest. :)
  • Negritis
    egyébként ha idén kijön a metroid, pokemon, smash bros az elég komoly bomba lesz :D

emellé a mario tennis, amit én kb legjobban várok
  • Pio
    Adnád nekik az oscart? :D
  • SlickAdam
    mennyi béna meril sztríp
  • Pio
    Hype level over 9000 (halkítsátok le :) )

Utoljára szerkesztette: Pio, 2018.03.09. 20:35:34
  • Pio
    Na, a Directtel ide bővült a bedátumozott exkluzív lista:

Március 16. - Kirby Star Allies
    Április 20. - Nintendo Labo
    Május 4. - Donkey Kong
    Május 18. - Hyrule Warriors
    Június 8. Sushi Striker The Way of Sushido
    Június 22. - Mario Tennis Aces
    Július 13. - Octopath Traveler
    Július 13. Captain Toad Treasure Tracker

Ezen kívül jönni fog Splatoon 2-höz single player DLC nyáron.

Ami még kiderült, hogy a Mario Tennis Aces-ből, az ARMSból és a Dark Soulsból is lesz ingyenes event.
  • TDC Geronimo
    új smash teaser a végén jó volt. Mindenki azt hitte megint valami splatoonos cucc lesz :D
  • SlickAdam
    szoval ezert lesz Undertale...
    "eventually" :)
  • Negritis
    YoYo Games Ltd.
    27 perce ·
    Nintendo Switch export coming soon to GameMaker Studio 2!

#GameMaker #NintendoSwitch
    Read More: https://goo.gl/RcrZ5V
  • Negritis
    a vége cruel tease volt D:
  • Negritis
    Okami-t lehet behúzom
  • n000rbi
    Kár, hogy nem egy 2. rész :(
  • SlickAdam
    huhu, jön Keptön Tódor is bövitve! remelem dobiban is
  • TDC Geronimo
    online is lesz najó ez day 1 :D

+ online demo is lesz és motion control
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2018.03.08. 23:21:03
  • TDC Geronimo
    mario tennis :O
  • SlickAdam
    feltetelezem sikerült neki :D
    de nem neztem meg meg, netflix-en van fent (németen legalabbis...).
  • n000rbi
    Jópofa és mi lett a vége? (csak mert a trailer 2015-ös)
  • SlickAdam
    "An adventure-filled documentary on Nintendo that follows two gaming enthusiasts, as they hit the open road in hopes of buying all the 678 official retail-licensed Nintendo games in 30 days… with NO online purchases."
  • Pio
    Japánban 3,8 millió Switch ment el 1 év alatt. Ez több, mint 3szorosa a PS4 első évének, ami jelenleg egyébként 6,5 milliónál jár.
  • Pio
  • Pio
    Némi sóderbánya az event kapcsán:

- 2 fizetős DLC kingdom a Super Mario Odyssey-hez, az első a Luigi's Mansion Kingdom lesz 43 moonnal április 25-én
    - új Pokken Tournament DLCk.
    - Fire Emblem: Elegy for the Brave (working title) infók, CG trailer, ez a Switches Fire Emblem lesz
    - Ever Oasis Saga bejelentés, a 2017-es 3DS-es elég jól sikerült Ever Oasis unreal engine remake-je Switchre (uhh, mekkora mázli, hogy nem ugrottam rá most a 40%-os my nintendo leárazás kapcsán a 3DS verzióra :D )
    - No More Heroes gameplay, single joycon co-op mode

• Pio
    ARMS megint kapott egy kisebb szeretetcsomagot. Amióta bejelentették, hogy nem jön több frissítés a játékhoz ez a második. :) Oké, ezek tényleg nem komoly kontent patchek, de messze nem is csak bugfixek. Egyébként szuper játékká nőtte ki magát rengeteg lehetőséggel. Nemrég láttam egy képet a megjelenéskori főmenüről, elég megdöbbentően sivár volt a mait látva. :)

• Negritis
    hoppá

Nintendo UK

Verified account

@NintendoUK
    2m2 minutes ago
    More
    #NintendoDirect is coming! Tune in on March 8th at 22:00 (UK time) for half an hour of information about upcoming #NintendoSwitch and Nintendo #3DS games, including new details on #MarioTennis Aces.
  • Pio
    Egyébként ezek engem se hoznak szinte semennyire lázba, konkrétan semmilyen ilyen régebbi multiplatform rerelease-t nem vettem a gépre, nem is tervezek. Kivételt képeznek a Wii U rerelease-ek, mert azok nekem lényegileg új játékok.

Vagyis egy kivétel van, mert nagyon durván jó benne a hd rumble support: a Shantae-t megvettem, pedig megvolt PC-n.
  • Moby
    Senki nem mondta, hogy rossz játék, de aki nem játszotta az elmúlt hat évben, az nem is akarta.
    Szerintem ebből a múltbarévedésből elég is lesz switchen. Én nem ezért vettem a gépet, az tuti. Én biztosan nem fogok sorbanállni skyrimekért, dio3-ért, meg last ninjákért.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2018.03.06. 19:15:02
  • Pio
    Fontos részlet, hogy aki most veszi meg a gépet annak ugyan úgy új játék lesz minden, ami nekünk már megvolt előző évben, tehát nekik van, ami eladja a platformot így is.

De amúgy persze, alapvetően igazad van, hogy az év eleji felhozatalban nincsenek igazán nagy durranások. Én úgy látom ezt a félévet arra használják, hogy egy kicsit szélesítsék a spektrumot, minden generációnak kínáljanak valamit, aztán majd a második félévben ledobnak 1-2 atomot, szóval igen, aki a Pokemont vagy a Metroidot várja annak még jópár hónapig türelemmel kell lenni.

Az is teljesen jogos, hogy annak, akinek volt Wii U-ja kevéssé izgalmas a mostani felhozatal, de ezzel együtt is nagyon jó döntés viszonylag kevés fejlesztői erőforrásból újra kihozni ezeket a játékokat már most szélesebb közönségnek. Egyszerűen a Wii U eladási számai sajnos annyira nem sikerültek jól, hogy egy arról újra kiadott szuper játék simán értékes eleme a Switch librarynek és nem okafogyott rerelease aprópénzért. Ezt mi sem mutatja jobban, mint az, hogy a Mario Kart 8 Deluxe a Switch egyik legjobban fogyó címe.

Viszont a januári szünetet leszámítva továbbra is tartják a ~1 first party release (új játék vagy Wii U remaster) minden hónapban ritmust, amit lényegileg előző évben is csináltak:
    Február - Bayonetta
    Március - Kirby
    Április - Labo
    Május - Donkey Kong

Aminek még nincs megjelenési dátuma, de elvileg E3 (június közepe) előtt érkezik:
    Q1 - Mario Tennis
    Q2 - Hyrule Warriors

Ezen felül az érdekesebb idénre datált, már bejelentett exkluzívok:
    Fire Emblem
    Project Octopath Traveler
    Travis Strikes Again: No More Heroes
    The World Ends with You: Final Remix
    Yoshi

Ezek pedig egyelőre konkrétum nélkül lógnak a levegőben:
    Bayonetta 3
    Metroid
    Pokemon
    Shin Megami Tensei V
  • SlickAdam
    ooo mar vartam, hogy megmagyarazod, hogy minden rendben.:D

nem az van, hogy NEKEM nem jo a mostani felhozatal (en elvagyok), hanem hogy iden meg NINCS igazi AAA felhozatal. semmi.

mondom, ha csak azzal a szerencsetlen DK Tropical Freeze-el es Kirby-vel akarjak elintezni az év elsö felet, akkor meglazulhat egy szal a kötelben. nem irtam, hogy most hirtelen nullara esnenek az eladasok.

Diablo3 kenyerpiritora is van, senkit nem erdekel 2018-ban, hogy hany pontos, meg hogy alapvetöen jo-e. Dark Souls is szep, hogy jön, talan meg is veszem, de ne az legyen a huzocim könyörgöm. anno WiiU-ra is regi jatekokat akartak kihozni ujra, be is szoptak. jo, most mas a szitu "kicsit", de na...
  • Pio
    Diablo 3 pedig igencsak jó játék, 9+-os review-kat kapott és noha a hosszú távú kontent nem indult túl jól benne, de nagyon szuperül kipofozták, jelenleg elég sokan lelkesednek érte. Állítólag a konzol verzió (nem volt hozzá szerencsém, #pcmasterrace) még jobban sikerült.
    De ez is még csak pletyka, ahogy a gta és az rdr is az volt.
    Aki ezeknek felül az vállalja, hogy feleslegesen csalódni fog egyet.
  • Pio
    Nó para, a konzol köszöni jól van, csonk nélkül nyerte a januári konzoleladási versenyt az usákoknál és Japánban is most, hogy elkezdett lecsengeni a Monster Hunter World újra a heti eladási lista első helyén van.
    Lehet, hogy a mostani felhozatal Nálad pont nem talál be annyira, de nyugi, jönni fog még rá olyan játék, ami Téged is érdekel.

Én speciel örülök a kis nyuginak, mert brutál nagy a backlogom a gépen. Csomó időm megy Splatoonba, ARMSba (a Mario Kartot eléggé elengedtem), eközben lassanként halad a Bayonetta és még a Xenoblade-et se volt időm befejezni, úgy a háromnegyedénél járok.
    És emellett ott áll vagy egy tucat kiváló indie megvásárolva és arra várnak, hogy végre játsszam velük. :)
    Konkrétan az van, hogy remélem rossz review-kat kap a Kirby, hogy ne érezzek késztetést a megvételére. Ahogy olvastam az is ilyen postgame extravaganza, mint az Odyssey volt.
  • Moby
    Ok, itt ilyen GTA-k, RDR-ek meg DAS-ok mentek pletyiben. :D
    Dio3...biztos jó meg kell, amikor mára teli van baszva a piac a filléres klónjaival, amik sok esetben még talán jobbak is.
  • SlickAdam
    dehogy van. de nem erröl van szo, tudod jol. a konzol helyzetet elemeztem, nem mr. polc bél-tartalmát :D
  • n000rbi
    Rabbids végig van már játszva? Az elég AAAAA.

/legalább marad pénz ps4-et etetni
  • SlickAdam
    marcius es meg nem jelent meg semmi AAAAAAA cim (bayonetta egyreszt re-release es nem is igazi AAAAAA).
    kirby az meg kirby. B kat.

szoval.
    kezd nem tetszeni, hogy minden loszart kiadnak ra ujra, többnyire loszar minösegben. na meg az indie, azokat kamionnal öntik be eshop-ba hetente.

remelem nem kenyelmesednek bele a pünkösdi szituba, mert megnezhetik magukat!
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2018.03.06. 15:22:50
  • TDC Geronimo
    Eurogamer: Yes, Diablo 3 is coming to Nintendo Switch
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2018.03.06. 14:56:53