9205
Wii - Wii U - Switch - és a többi
  • Pio
    Valami brutál jó élmény ez a Bayonetta handheldben. Azt hiszem ezt a játékot is javarélszt handheldben fogom játszani. Áldja az ég a hibrid konzol koncepciót.
  • Pio
    Nem, a NG+-ban érkező új blade-ekre gondolok. :)
  • Maala
    Ha a 7. Chapter végén lévő új bladere gondolsz, akkor neki van. :-)
  • Pio
    Nem gondolnám, hogy NG+ előtt ott lenne a helyük az interfészen, de nem tudom, én még nem tartok ott. :)
    Elég nagy meglepetés volt az új blade-ek kiléte, ezért se hiszem, hogy a kezdetektől lett volna helyük az interfészen.
  • Maala
    Hmm, 4 blade hiányzik még, csak nem tudom, hogy mind megszerezhető első végigjátszásnál is, vagy van, ami csak a 2-ban?
  • Pio
    New Game+, amiben néhány új blade is összeszedhető, easy mode azoknak, akiknek túl nehéz a játék és csomó QoL apróság
  • Evoluti0N
    Azt olvastam, h állítólag a Joyok (ellenségtípus) elleni torture támadások túl szexuálisra sikerültek az első részben és ezért kapott az 18-at. Amerikában mondjuk mindkét rész M besorolást kapott.
  • Negritis
    nem toltam a 2-t de gondolom kb annyi hogy az 1ben volt sailor moon támadás a 2be meg a rövid haj miatt macerás lehet
    bár ki tudja :D
  • SlickAdam
    hat bimbó / nuni nincs az egyben se...
    segg kameraba forgatasa es hasonlok meg mindkettöben, szal... :)
  • Evoluti0N
    Megvettem a Bayo 2-t, még nem kezdtem el játszani, de a kártyán írja, h csak 16-os korhatáros, ameddig az első rész 18-as. Remélem, h nem cenzúráztak túlságosan. :D
  • Negritis
    nemtom, ennyit láttam twitteren
  • Maala
    Mit tartalmazott volna?
  • Negritis
    Nintendo UK

Verified account

@NintendoUK
    3m3 minutes ago
    More
    Unfortunately, the #XenobladeChronicles2 Ver.1.3.0 software update has been delayed until March 2nd, due to a bug. We apologise for the delay.
  • Pio
    Még egy videó, ami ad némi betekintést a programozási lehetőségről. Konkrétan kasszát csinál a srác, ami megállíptja, hogy 10 vagy 25 centest dobtál bele O_o

• SlickAdam
    állam a padlón. a házikós a legmenöbb azzal a kis elölennyel. na meg a zongora is örület... azt hittem majd pötyögi rajta a gyerek a boci-boci tarkát es annyi :D
  • Pio
    Azt a betyár mindenit. Méghogy 60 dolláros kartondoboz. Van benne egy-két elképesztően kreatív feature... O_o

• SlickAdam
    nyami
  • Pio
    Egy kis hamisítatlan FreddieW móka a Skyrim Switch alkalmából:

• SlickAdam
  • SlickAdam
    0:40
  • n000rbi

• TDC Geronimo
  • Negritis
  • Pio
    SMO Trick Shot compilation:

• Pio
    Link on The King of Red Lions szobor

• Pio
    Ha valakit érdekel 1 óra múlva indult ITT a tinyBuild (amcsi indie developer/publisher) #helloswitch streamje, talán várható pár új bejelentés (elsősorban portok, de talán új cím is). Összesen 6 játékot fognak bemutatni a gépre.
    Utoljára szerkesztette: Pio, 2018.02.10. 18:06:29
  • Pio
    Mario + Rabbids zene BTS

• Pio
    Japánban mik vannak... :)

• Pio
    Tegnapról mára éjszaka a NIS America több játékot is bemutatott az idei Switch felhozatalukból. Elég japán cuccokról van szó. Engem az Ys VII: Lacrimosa of DANA érdekel, már előző évben felkeltette a figyelmem és a zenéje eszméletlenül szép. Nyáron érkezik egyébként.

A többi trailert is bedobom spoilerbe, hogy ne legyen túl sok a videó:

• Pio
    Nem tudom, de előző év egyik nagy kedvence volt, úgyhogy bekattintottam. Szerintem fél év és el is jutok addig, hogy kipróbáljam.... :D

Jött egy launch trailer is ma:

• Negritis
    abban érdekelne hogy van-e rendes joycon support D:
  • Pio
    Elég masszív akciózás indult ismét az eshopban, most először akciós a Golf Story.
  • Pio
    Ahogy lentebb írtam, bármire. Értsd: bármilyen Switch eShop vásárlásra lehet használni majd őket.
  • Moby
    Ez tök jó meg minden.

De mire jók a pontok?
  • Super Mario
    Nekem is jobban tetszik az új rendszer, többet fognak érni a pontok. Olyan lesz ez, mint egy üzletlánc pontgyűjtő kártyája, csak digitálisan.
  • n000rbi
  • Pio
  • Pio
    Márciustól Switchen is lehet használni a MyNintendo goldot a következő módon:

1 gold = 1 cent és a kedvezmény bármire használható.

Illetve a pontgyűjtés is változik, márciustól minden digitálisan vásárolt játék árának 5, illetve mindig fizikai játék árának 1%-a jóváírásra kerül.

Amennyire eddig nézegettem a rendszert ~10% kedvezményt jelentett a digitális vásárlóknak a Nintendo által kijelölt játékokra. Switchen a kedvezmény 5% lesz, de bármire el lehet használni. Ez szerintem így egy egész jó új rendszer, lényegileg aki digitálisan játszik annak egy permanens 5%os kedvezményt jelent az új rendszer.

Ami viszont elég szomorú, hogy visszamenőleg nem lesznek felszorozva a pontok, vagyis hiába gyűlt eddig sokkal lassabban a pont, költeni ugyan úgy lehet majd azokat is. Vagyis lényegileg minden március utáni vásárlás 5× annyit fog érni ilyen módon, mint a március előttiek.
  • Pio
    overview trailer

• Pio
    Napi sóderbánya: egy linkedin profil alapján elképzelhető, hogy a Bandai Namco dolgozik a Metroid Prime-on (hogy remasteren vagy az új részen az nem derül ki) illetve a Switch exkluzív Ridge Racer 8-on.
    Illetve kevéssé high profile hír, de a Tooth and Tail (egészen jól sikerült 2017-es indie RTS) úgy néz ki érkezik Switchre.