9274
Wii - Wii U - Switch - és a többi
  • SlickAdam
    lav ja
  • Pio
    az összes akció egy listában

Amúgy nagyon tudom ajánlani a Nintendo webes eShopot, szerintem totál jól használható, gyors, kényelmes, filterezhető, ha megveszel valamit automatikusan tölti a gép, de demókat is lehet innen tölteni.

itt van például az összes jelenleg akciós switches játék ár szerinti növekvő sorrendben

itt pedig az Owlboy
    Utoljára szerkesztette: Pio, 2018.03.22. 18:03:42
  • Pio
    ötletes local multiplayer irányítási séma :)
  • SlickAdam
    hogyér van?
  • Pio
    E3-on lesz Splatoon 2 és Super Smash Bros Invitational. Ami ezzel kapcsolatban érdekes, hogy a tornán elvileg már az új, egyelőre csak bejelentett de be nem mutatott Switches Smash Bros-al fognak zajlani a meccsek:

"On June 11-12 in Los Angeles, an invited group of players will gather to play Super Smash Bros., and qualified teams will compete in Splatoon 2, as Nintendo hosts an event featuring high-level gameplay on these two games for Nintendo Switch. This will be the first-ever exhibition tournament featuring the recently announced Super Smash Bros. game coming to Nintendo Switch in 2018."

• n000rbi
    Múlt vasárnap vettem Owlboyt, erre most akciós...
  • Pio
    Tavaszi szél van a Nintendo eShopokban, érdemes körülnézni, Switchen 90 termék kapott leárazást.
  • Moby
    Annak, ha egy bolt hülye, szerintem sem. Épp ezért ilyet nem is írtam :)
  • Negritis
    Az hogy egy bolt retardált sztem nem a Namco vagy a Nintendo hibája

Utoljára szerkesztette: Negritis, 2018.03.22. 10:04:34
  • Moby
    Értem én, de erről nem engem kell meggyőzni, mert én a pult azon oldalán állok, ahol erre nekem nincs ráhatásom, maximum arra, hogy odaállok-e :)
  • SlickAdam
    dehogy annyi, mar be lett arazva rendesen (itt legalabbis)
  • Negritis
    nemtom hol nézed, de 576ban 12.5k
    az meg h 40€ egy remaster vagy elfogadod vagy nem rád van bízva
    én örülök h nem 60
  • Moby
    Hozzáteszem: a tizenkétezres ár is vicc. Azt is nagyon meg kell majd indokolni, valamit ahhoz nagyon tartalmaznia kell. Ha a tizenhétzeres ár meg komoly...azt adják el a hülyéknek.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2018.03.21. 23:36:24
  • Moby
  • Pio
    Japánoknál megjelent a Hyrule Warriors Definitive Edition, itt van egy kis BOTW costume gameplay:

• Pio
    Valamit elnéztél. Azt hiszem korábban már volt itt szó róla, hogy a német amazonon placeholder price szerepelt, de ahogy nézem már rendbe van rakva:

• TDC Geronimo
  • TDC Geronimo
    10 fps

• Moby
    Nekem ott ledobta az agyam a láncot, hogy das1 switchre másfélszer annyi, mint ps4-re. Hülyék ezek teljesen? Nem kell nekik a pénzem?
  • TDC Geronimo
    ARK jön switchre lol. Összes konzolos meg PCs verzió is katasztrófa, ahogy fut
  • Pio
    Igen, az már rég be van jelentve, csak sajnos eléggé eltűntek, de állítólag a héten kapunk megjelenési dátumot tőlük is.
  • Negritis
    elvileg a Hollow Knight is jön twitter üzenet alapján
  • Pio
    Most megy a Game Developers Conference, ahol elég sok szó esik arról, hogy mennyire indie paradicsom lett a Switch, ami szeretnék ha így is maradna, ezért várható némi átalakítás a store-on (amit nem részleteztek) és szeretnének még több kisebb indie promótáló eventet szervezni, mint például ez a múltkori videó.

Kikerült ezen felül a 10 legjobban fogyó indie játék listája:
    SteamWorld Dig 2
    Stardew Valley
    Kamiko
    Celeste
    Fast RMX
    Golf Story
    Enter the Gungeon
    Overcooked Special Edition
    NBA Playgrounds
    Shovel Knight: Treasure Trove
  • Pio
    Igen, ez az, a streamet törölték és egy külön videót tettek fel.

Voltak ezen kívül is új bejelentések bőven, linkelek egy-egy videót is

Hyper Light Drifter

For The King

Afterparty

9 Monkeys of Shaolin

Nidhogg 2

Crashlands

Ark: Survival Evolved
    Utoljára szerkesztette: Pio, 2018.03.21. 19:11:13
  • Negritis
    sajna nem elérhető, nemtom pontosan ez volt-e a content:
  • Pio
    Ja igen, bejelentés atombombákra senki ne számítson, állítólag kifejezetten kevéssé ismert, de figyelemre méltó indie játékokra próbálják majd felhívni a figyelmet.
  • Pio
    17:00-tól Nindies showcase lesz itt:

17:30-tól pedig a tinyBuild második helloswitch videója ITT.
  • Negritis
    Nintendo UK

Verified account

@NintendoUK
    16m16 minutes ago
    More
    Save on over 140 games for #NintendoSwitch, #3DS and #WiiU in our Spring into Action #eShop sale, starting 22/03!
  • n000rbi
    A fene enné meg őket, hogy a Monster Boy-nak nem lesz EU kártyás változata.
  • Pio
    Huszadikán délután 5-kor újabb nindies showcase lesz. A Devolver retweetelte az eventet, szóval ők biztos vinni fognak valamit a bejelentésre.

És ha már indie-k két érdekesség:
    A Blossom Tales fejlesztői úgy volt, hogy megszűnnek, de a játék kiadása Switchre megmentette őket. 20-szor annyit hozott a játékuk Switchen, mint előtte Steamen összesen. Ez egyébként egy classic Zelda jellegű játék, nem hibátlan, de nagyon jó, bátran ajánlom mindenkinek.
    A Monster Boy And The Cursed Kingdom fizikai kiadásából preorderben 10-szer annyi fogyott Switchre, mint PS4-re.

Szóval igen, úgy fest indie developerként a Switch továbbra is aranybánya.
    Utoljára szerkesztette: Pio, 2018.03.16. 22:59:25
  • Pio
    Labo csináld magad részéről kijött egy trailer:

• Pio
    Nem automatikus, viszont úgy rémlik, hogy megy vezeték nélküli módban is. Settings --> controllers and sensosr --> update controllers. A mostani főverzió csak a joyconokra hozott update-et a pro controllerre nem.
  • Negritis
    joyconok firmware frissítése hogy megy amúgy?
    simán ha dockolóban vannak a gépen akkor megtörténik?
  • SlickAdam
    a Kirby csak a szokasos 7-8-akat kapja. gamer365 is irja, hogy egyedül jatszva nem az igazi. ehhez kölök kell... :( :D
  • n000rbi
    Igen, tudjuk. Attól még nagy balgaság volt :)
  • Pio
    Igen, alapvetően nem volt elvesztve semmilyen adat, csak egy vizuális bugról volt szó. Ha megveszel egy új játékot, akkor az első 10 napban azt írja ki a rendszer, hogy hány napja van meg a játék, utána vált át arra, hogy hány órát játszottál vele.
    Egyszerűen arról volt szó, hogy az első 10 napot figyelő algoritmus nem figyelte az évet és nagyobb prioritást élvezett a megjelenítésnél, mint a játszott órák száma, ezért elfedte azt az információt.
  • n000rbi
    Igen, utolsó pont a listában. Nekem is visszaállt.
  • balee4
    Viszont kijavították a játékidő bugot, Zelda nekem visszaállt 110 órára. :)
  • Pio
    Egyrészt, másrészt pedig sok erőforrás megy el olyan dolgokra, amiket nem közvetlenül érzékelünk. Például ez a patch kinyírta az összes jelenleg ismert hackelési lehetőséget és egy új hardver revízió kódját is tartalmazza, amire amúgy szintén egy hardveres hackelés miatt lesz szükség.
    Egyébként a joyconokat ne felejtsétek el update-elni, sokan jelezték, hogy jobb lett a hatótáv, illetve most már nincs az, hogy amíg villognak a ledek addig nem lehet felébreszteni a gépet.
  • Negritis
    letöltöttem a Sims mobile-t mer mér ne
    és az jutott eszembe hogy az EA mekkora hülye hogy nem portolta switchre
    aztán gyorsan rájöttem h ez is full micro tranz