9388
Wii - Wii U - Switch - és a többi
  • Negritis
    #8664
    jún 12
  • n000rbi
    #8663
    Bárcsak
  • SlickAdam
    #8662
    jöhet sviccsre
  • Negritis
    #8661
  • Negritis
    #8660
    ping gond nekem se volt, matchmaking igen :D

    toltam 5-6 meccset nekem bejön, de jó lett volna látni a motion control-t mer haverokkal azt fogjuk tolni
  • Pio
    #8659
    Az sajnos nincs a demóban, mert azt alapvetően casual local játékmódra szánják, itt pedig az online tournamenten van a hangsúly.

    Nekem is nagyon bejön a cucc, de rettentő béna vagyok benne. :D

    Viszont aminek örülök, hogy a tegnapi nagy pinges ellenfeleknek nyoma sincs, ma minden meccsem tökéletes volt.
  • Negritis
    #8658
    egyébként nekem bejött a game :D
  • Negritis
    #8657
    swing control még nincs?!
  • Pio
    #8656
    Lehet érdemes holnapig várni vele, mert az amcsiknál még nem elérhető, ezért naná, hogy átugrottak sokan az EU régióba és persze elég rossz a ping ellenük. Holnapra visszamennek az amcsi régióba. Mondjuk szerencsére nálam csak 1 meccset érintett a probléma.
  • SlickAdam
    #8655
    persze, hogy elfelejtettem. köszi a figyelmeztest!
  • Pio
    #8654
    Elindult a Mario Tennis Aces trial, ha gondoljátok nézzetek rá.
  • Negritis
    #8653
    reddit post egy facebook postról amiben további infok vannak a Pokemon 2019 és Lets Goról
  • Pio
    #8652
    Egyelőre annyi lesz a kölcsönhatás, hogy a játék előrehaladtával unlockolni tudsz egy olyan funkciót, hogy a GO-ban meglévő gen1 pokémonjaidat átköltöztetheted a Let's Go!-ba.

    Hozzátartozik a hírhez amúgy, hogy 3 Pokémon játékot is bejelentettek:

    Pokémon Quest
    Ez egy free2start mobiljáték, amit Switchre már ma kiadtak, mobilokra június végén érkezik. Cukiság gyerekeknek, free2play, úgyhogy az ördög műve, ahogy ezek a játékok lenni szoktak.

    Pokémon: Let's Go Pikachu! és Eevee
    Lásd lenti videó, úgy aposztrofálták, hogy "core RPG to everyone", mainline játék, alapvetően egy gen1 remake, némileg casualosabb, nem titkolt célja új játékosokat bevonzani, miközben igyekszik a régiek számára is szórakozást nyújtani. Amolyan kísérletezés, de az, hogy mainline-ként hivatkozzák azt jelenti, hogy elég komolyan veszik, sok energiát fektettek bele

    Pokémon 2019
    Erről csak annyit mondtak, hogy lesz, 2019 második felére próbálnak elkészülni vele és ezzel igyekeznek a hárdkórabb rajongóknak kedvezni. Ez lesz a gen8 és közelebb fog állni az X/Y, Sun/Moon játékokhoz, mint a Let's Go!-hoz.

    Annyit érdemes még tudni, hogy mindkét új mainline játékon régóta dolgoznak, a GO-ból származó irgalmatlan méretű profit lehetővé tette, hogy több projektet is maxon járassanak egyszerre, ennek köszönhető, hogy miközben az új gennel tartani fogják a szokásos 3-4 évenkénti ritmust belefér még egy mainline rész. Reméljük tényleg megfelelő mennyiségű és minőségű emberrel bővítették a csapatot és nem fog a minőség rovására menni a két párhuzamos nagy projekt.
  • gebali
    #8651
    Remélem nem sok, és akkor én is várom.
  • Negritis
    #8650
    kiváncsi vagyok mennyi lesz a kölcsönhatás a pokemon go és az újak között

    én amúgy várom
  • SlickAdam
    #8649
    hat ez kabe az eddigi 3DS latvany, felbontas es kötelezö aprosagok felhuzva. mehh... azt hittem tenyleg modern külsöt kap majd.
  • gebali
    #8648
  • Negritis
    #8647
    nyáron jön a 20XX konzolokra

    aki szereti a klasszikus megamant vessen rá 1-2 pillantást

  • Negritis
    #8646
    Nintendo UK

    Verified account

    @NintendoUK
    25m25 minutes ago
    More
    Five new quests are now available for #XenobladeChronicles2 Expansion Pass owners to explore!
    http://bit.ly/2J607IN
    Utoljára szerkesztette: Negritis, 2018.05.25. 11:26:11
  • Negritis
    #8645
    Curse of the moon kurvajó
  • Negritis
    #8644
    Mega Man

    Verified account

    @MegaMan
    Follow Follow @MegaMan
    More
    Mega Man Legacy Collection 1 and 2 are out now for Nintendo Switch! Jump into ten classic adventures you can take anywhere you go!


  • Negritis
    #8643
  • Pio
    #8642
    Mario + Rabbids Donkey Kong DLC trailer:

  • Negritis
    #8641
  • Evoluti0N
    #8640
    Ez a 100-at ugrálós ugrálókötél a Marioban megöli az idegeimet. Főleg, h legutoljára 97-nél rontottam el.
  • Negritis
    #8639
    DreamHack Retweeted

    DreamHack France

    Verified account

    @DreamHackFR
    12m12 minutes ago
    More
    Unleash your Pokémon in the #PokkenTournamentDX arena at the Dream Hack of Tours on May 21!

    The best Poké Trainer will win a New Nintendo 2DS XL Pokéball and the second, a #DonkeyKongTropicalFreeze game for #NintendoSwitch !

    ---
    hoppá, splatoon bemutató tudtam eddig is h volt párszor, de pokken eddig nem rémlett
  • Pio
    #8638
    Little Nightmares live action launch trailer:



    Hyrule Warriors launch trailer:

  • Negritis
    #8637
  • Negritis
    #8636
    faszányos, remélem lesz mellé vmi speckó joycon
  • SlickAdam
    #8635
    valoban az.
    remelem az uj golf is hasonloan szinvonalas lesz majd!
  • Pio
    #8634
    Részletes feature/content trailer. Elég meggyőző.

  • Pio
    #8633
    Nagyon úgy fest, hogy az lesz a név, mert ma már be is regisztrálták a kapcsolódó URLeket. Gondolom valahogy bele akarták rakni a "GO"-t is, ha már lesz valamilyen termékkapcsolás.

    Ezek után viszont nagyon remélem, hogy a retró része is igaz a pletykának. Én Pokemonnal csak az első 3 genben játszottam, egy Yellow "remake"-nek Kantoban nagyon tudnék örülni. Bár mivel a címben ott van Pikachu elég valószínű, hogy bizony az is igaz. :)
  • Negritis
    #8632
    ejj ha ez menne switch-el :D

  • SlickAdam
    #8631
    jöhet, csak a neven valtoztassanak, mert komolytalan. lightweight cimet sugall.
  • Pio
    #8630
    Egy ideje elég őrültek háza van az új Pokemon körül, tucatjával jönnek naponta az egymásnak ellentmondó pletykák és leakek, viszont most kezdenek egy irányba mutatni a szálak, szóval talán érdemes ide is írni pár mondatot. Azért leszögezem, hogy ez még mindig csak pletyka, szóval ennek megfelelően kell kezelni.

    Az új rész elég masszívan retró hangulatú lesz, ugyanis a Pokemon Yellow-t és Kanto régiót fogja újra elővenni. Aki nem tudná a Yellow az a legelső Pokemon (Red & Blue) enhanced verziója, amiben egy kicsit jobban összefésülték azt az akkor már őrült népszerű animével. A játék a Pokémon: Let's Go! címet fogja viselni és Pikachu illetve Eevee verziók lesznek belőle. Bejelentés még ebben a hónapban várható (szóval az E3 előtt), megjelenés pedig idén. Vitatott dolog, hogy állítólag lesz valamiféle termékkapcsolás a Pokemon GO-val is, de nyilván itt csak arról van szó, amit a Nintendo a mobilos játékok kapcsán többször is kijelentett, hogy az a céljuk a mobiljátékaikkal, hogy segítsenek bevonzani új embereket a platformjaikra, szóval valamiféle cross-promotion rewardokra tessék számítani, semmi olyasmire, hogy mászkálni kell a Switch-el ahhoz, hogy kikeljenek a pokemonjaink. :)
    Utoljára szerkesztette: Pio, 2018.05.15. 18:37:30
  • n000rbi
    #8629
  • Pio
    #8628
    Octopath Traveler utolsó character reveal és pár mechanika:

  • Pio
    #8627
    Jimmy Fallonnak nagyon megtetszett a Labo koncepciója, felvetette a Nintendonak, hogy kihoznának belőle valami kreatívat. Ez lett az eredménye:

  • Pio
    #8626
    Adventure Mode (single player) előzetes:



    Pre-launch event trailer:

  • SlickAdam
    #8625
    csak el ne felejtsem...