9388
Wii - Wii U - Switch - és a többi
  • n000rbi
    #8704
    Abban biztos lehetsz, hogy nem hiba :)
  • csgj
    #8703
    Én elfogadom, hogy ez ilyen, ha ez nem valami hardveres hiba.
  • csgj
    #8702
    Akkor úgy látszik, hogy Switch-ben meg van kétféle színhőmérsékletű verzió.
  • n000rbi
    #8701
    3ds-en tovább kavartak az ips kijelzőkkel, amiket ráadásul sunyiban toltak bele a gépekbe és csak lutri volt, hogy épp tn vagy ips jut az emberfiának.
  • SlickAdam
    #8700
    switch-en nem, 3ds-en igen
  • n000rbi
    #8699
    Igen, de mivel a kalibrált tévém szintén warm2-re van beállítva, teljesen elégedett vagyok :)

    Szerintem egy kézikonzol kijelzőjének színhőmérséklete nem egy olyan dolog, amivel érdemben foglalkozni kellene. Azért látod sárgábbnak, mert a warm1-hez vagy szokva. Ha normalhoz lennél, akkor meg a warm1 lenne sárgás. Mindig azt látod fehérnek, amit megszoktál.
  • csgj
    #8698
    Sziasztok!

    Nemrég vettem egy Switch-et használtan a Konzol Stúdiótól, és mivel dokkolóban meg kézben is használtam, hamar szembetűnt egy probléma: a tévén warm 1-es színhőmérsékletet használok, ami se nem túl sárgás (meleg), se nem túl kékes (hideg), így ami fehér, az ezzel a beállítással a legfehérebb; viszont a kézikonzol kijelzője egyértelműen a warm 2-höz közelítő, erősen sárgás színhőmérsékletre van kalibrálva. Átállítani pedig nem lehet, csak a fényerővel lehet babrálni. (Ami nálam automatikusra van állítva.)

    Itt is jelezték már ezt, ugyanis néhány konzolon hidegebb a színhőmérséklet, néhányon meg olyan, mint nálam. Gondolom, a legtöbb játékost ez picit sem zavarja, vagy észre sem veszi, de azért megkérdezném tőletek, találkoztatok ezzel a furcsasággal?
  • Negritis
    #8697
  • Negritis
    #8696
    elvileg lesz odyssey is mint bonus game
  • Negritis
    #8695
    MK8D 48 track 200cc, items speedrun volt sdgq-n
    eddig is tudtam h noob vagyok, de ez?! omfg
  • SlickAdam
    #8694
  • SlickAdam
    #8693
    g365 tennis aces teszt. stabil nyóc. jofele. de reszemröl raer, most epp "hardcore" gémerkedek.
  • Negritis
    #8692
    polygon review: Mario Tennis Aces is great, but it’s not the game we expected

    Utoljára szerkesztette: Negritis, 2018.06.20. 21:36:16
  • Pio
    #8691
    Néhány infó tömören:

    - Mario Tennis Aces meglepően jó review-kat kap, pláne az elődjéhez képest.
    - Ugyan ez a helyzet a Splatoon 2 DLC-vel, amit amúgy már próbáltam is, tényleg elég tartalmas lett és egyben jó nehéz.
    - A Mario + Rabbids DLC-ről kaptunk annyi infót, hogy nagyjából 10 órányi kontent lesz az új zóna.
    - Tölthető a Captain Toad demója Switchre és 3DSre is.
    - Jövő héten jön a Limbo és az INSIDE Switchre, ezeket nagyon ajánlom mindenkinek, akinek eddig kimaradtak.
  • Negritis
    #8690
  • Pio
    #8689
    Pokémon gameplay:

  • Pio
    #8688
    Durván tolják. :D

    Splatoon 2 DLC-t is bejelentették a minap, hogy mától elérhető:

  • Pio
    #8687
    Super Mario Party gameplay

  • Negritis
    #8686
    Nintendo UK

    Verified account

    @NintendoUK
    12m12 minutes ago
    More
    Just announced in Treehouse: Live at #E32018 – the next #XenobladeChronicles2 Expansion Pass content is coming on 15th JUNE, Challenge Battle Mode! #NintendoE3

    Looks like some special guests are arriving...



  • Pio
    #8685
    The Yoshi side-scroller for Switch that Nintendo announced a year ago and let people play at E3 is missing in action at this year’s show, despite being originally slated for a 2018 release.

    After noticing its wasn’t in the company’s E3 Nintendo Direct, we inquired about its absence with Nintendo of America director of product marketing Bill Trinen. He said the game isn’t at E3 but is still being made, adding, “We’ll have updates later this year.”
  • Pio
    #8684
    Is there anything you can say about Metroid Prime 4? Is there a reason it wasn’t at the show this year?

    Trinen: It’s still in development.

    Bihldorff: But yeah, we’re not featuring it at E3 this year.

    Trinen: I think the main thing is, as people have probably realized by now – we show things when we think we’re ready to show them. And when we think we’re ready to show Metroid Prime, we’ll show Metroid Prime.

    More than a logo?

    Bill: [Laughs] Last year was the first year for Switch at E3, so we took a bit of a departure from our usual approach to E3, which is to focus on more near-term stuff. Last year, because it was the first year for the hardware, we looked at things that were maybe a little further out. This year, you can see pretty clearly, we’re back to focusing on the near-term. We’ll have more to share with Metroid Prime 4 when we have something we think is going to wow people.
  • Pio
    #8683
    :DDD (azóta visszakorrigált, de azért vicces, a Fortnite ereje :) )


    Utoljára szerkesztette: Pio, 2018.06.12. 20:20:10
  • Pio
    #8682
  • Pio
    #8681
  • Pio
    #8680
    Amúgy érdemes nézni a Treehouse eventet, egy ideje Pokémon gameplay megy. Majd linkelem, ha feltöltik.
  • Pio
    #8679
    Ezt sajnos eltolták a Pokémon és a Smash mellől jövő tavaszra:

  • Pio
    #8678
    Na ez nagyon várós, Xenoblade Chronicles 2 story DLC:


    Utoljára szerkesztette: Pio, 2018.06.12. 19:34:00
  • Pio
    #8677
    Eléggé határozottan jelezték, hogy az E3 a Smashről fog szólni, sokáig nem is Directnek nevezték a videót. Azt is előre jelezték, hogy később lesz egy külön Direct a többi játékról.

    A Smash itt valóban nem annyira menő, viszont amcsiknál ez talán a legmenőbb Nintendo IP, érthető, hogy egy amcsi conventionön erre fókuszálnak.

    Én azt nem értem kicsit, hogy miért a Pokémon után 3 héttel hozzák, nekem ez túl közelinek tűnik, az amcsi piacon tuti látványosan hatni fognak egymásra eladást tekintve és nem pozitív irányba.
  • Negritis
    #8676



    Utoljára szerkesztette: Negritis, 2018.06.12. 19:15:48
  • SlickAdam
    #8675
    bejön-bejön... nem azt mondtam, hogy borzalmas dolgokat mutogattak, hanem, hogy NINCS nagy cim! gondoltam E3-on mutatnak valami Zelda, Mario 3D kaliberü jatekot idenre, de ugy latszik a Smash lesz az. egy pimpelt port. ami 4 eve mar volt ev vegi huzocim.

    ez a müsor lehetett volna egy random direct ev közben. az a szint
    mehh
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2018.06.12. 19:14:55
  • balee4
    #8674
    Tölthető a Hollow Knight. :)
  • Negritis
    #8673
    nemtom, nekem bejött kapásból az első fasza volt
    aztán a mario party is ült, de gondolom ez is egy port amit én misseltem PCs korszak alatt
    fortnite az kell mer kell

    indie-k

    nekem bejön a Xeno 2 expansion is

    Smash Bro's és FE 3H pedig epic
  • SlickAdam
    #8672
    fire emblem szep es jo. amugy egy hatalmas NULLA az egesz. nagyon elkenyelmesedtek ninty-ék
  • Negritis
    #8671
    Daemon x Machina jó kezdés
    xeno 2 prequel dlc
    super mario party
    omfg
    fire emblem 3 houses
    fortnite
    mátor free in eshop
    faszom :smile:
    overcooked 2
    most van indie block
    hollow knight
    ma
    :smile:
    paladins is
    Smash bro's as expected
    8 player battles
    brutál roster
    nonstop unlock
    BANDAI NAMCO Europe

    Verified account

    @BandaiNamcoEU
    54s55 seconds ago
    More
    In case you missed it: Dragon Ball FighterZ is coming to Nintendo Switch in 2018!
    The 3 vs. 3 fighting game hit will soon let you play with the most iconic fighterZ from Dragon Ball Z everywhere you go, even on a travel to another universe! #E32018 #DragonballfighterZ #Switch
  • Negritis
    #8670
    aaand now treehouse, the party is over :(

    csomó tök jó cucc jött, de semmi metroid
  • Negritis
    #8669
    dec 7, jön Ridley
    és új pályák

    cool, és elvileg lesz support a "default" smash bros controllerhez
    Utoljára szerkesztette: Negritis, 2018.06.12. 18:45:04
  • Pio
    #8668
    Konkrétan minden valaha megjelent karaktert. :)
  • Negritis
    #8667
    Smash Bros ultimate elég brutál rostert kapott
  • Maala
    #8666
    Attól még kötelezőnek néz ki. :-)
  • Negritis
    #8665
    E3-n volt új octopath traveler videó
    de sztem meh volt