9391
Wii - Wii U - Switch - és a többi
  • Totti5
    #2099
    Látvány elég kellemes, egyedül csak a vérszegény robbanás és széteső objectek nagyon ódivatóak ( hozzászokott már az ember a részecske effekekhez ). Remélem tartalmas lesz ( no nem úgy hogy 10szer kelljen végigjátszani ).

    Előző részek milyen hosszúak voltak?
  • Totti5
    #2098
  • SlickAdam
    #2097
    voltak izgi futamok
  • Totti5
    #2096


    2. futam nagyon beteg volt ( ami videón az első )
  • n000rbi
    #2095


    @#2094: Nem modntam le a Star Fox First Printet, adok neki egy esélyt, hátha beszippant :)
  • Totti5
    #2094
  • Totti5
    #2093
    Pofás darab
  • n000rbi
    #2092
    Köszi!
    A Link Between Worlds-t elkezdtem, Mario 3D Land hébe-hóba, Ace Attorney: Dual Destinies, ilyesmik.
  • SlickAdam
    #2091
    nagyon jol neznek ki! grat!

    jatszizol is a masinaval valamit mostanaban?
  • n000rbi
    #2090
    Megjöttek a N3DS cover plate-ek:

  • Totti5
    #2089
    Jaja:D


    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.04.17. 21:08:36
  • SlickAdam
    #2088
    tehat te basztad el nekem! köööössssssz
  • n000rbi
    #2087
  • Totti5
    #2086
    Basszus utolsó pálya utolsó kanyaban ott volt a kürt nálam, te előttem mondom csak egy kicsit még közelebb, még egy kicsit, éééésss nyomom a gombot erre abban a pillanatban célvonal és finnish ááááááááááá
  • n000rbi
    #2085
    Kurva jó volt ismét, nagyszerű csatákkal (és még nagyobb szopórollerekkel :D) Hát az a cukrospályás befutó milyen volt? :D Konkrétan a lökéshullám dobott be az első helyre :DD
  • SlickAdam
    #2084
    na jo, ilyen nincs....
    en mondom ez a buzi jatek monitorozza a szerencsekereket jatekosonkent...

    vattacukor palyan legvegen blue shell, felhösön szinten vegen, ... rohadjon meg az egesz.:D

    köszi sracok, izgi volt!
  • n000rbi
    #2083
    Huh, ez meleg volt
  • n000rbi
    #2082
    Ott leszek!
  • Totti5
    #2081
    Jaja!
  • SlickAdam
    #2080
    persze. 8-tol?
  • Totti5
    #2079
    Lesz ma csapatás?
  • Maala
    #2078
    Nekem bőven elég lett a sima basic, nem bántam meg, hogy nem vadásztam a feketére. :)

    Probléma nélkül csatlakoztathatóak a külső HDD-k is. 1-2 játéknál több úgysem fér fel a 32 GB-re sem.

    Ami meglepett még amúgy - mivel sosem volt konzolom -, hogy 200 óra játék után (plusz ~30-40 az előző tulajtól) egyetlen karcolás sincsen a Xenoblade X lemezén. Vagyis nem gagyi az olvasó minősége sem.
  • unrealnoise
    #2077
    Milyen Wii U-t vegyek? Basic? Mert a 352 GB lehet kevés lesz, simán rá lehet kötni probléma nélkül külső HDD-t? 32 GB mennyire elég? Lenne azért nem egy játék ami érdekelne, és szeretnék kényelmesen, mikor mihez van kedvem. :)

    Bár lehet lemezesen is vennék ezt-azt. :)

    És lehet Wii címeket is pótolnék, akkor gondolom alapból Wii U prémium ajánlott valami szenzor miatt. (Bár igazából Wii címeket pótolni lehet nem sok időm lesz, szóval ez nem olyan prioritású...)

    Előre is köszi!
  • Totti5
    #2076
    Zseniálisak:)
  • TDC Geronimo
    #2075
  • n000rbi
    #2074


  • unrealnoise
    #2073
    lehet azért. :) A Sony és a Microsoft a pletykák alapján meg hát a hardverből kiindulva is adva van, hogy nyereséggel árulta/árulja a konzolt. A Nintendo bevállalhat egy kis buktát rövid, és középtávon. Meglátjuk. Ha több ütős exkluzívval nyitnak, szép és jó lesz a konzol, viszonylag jó árban, megegyeznek pár multis fejlesztővel, hogy náluk jelenik meg elsőként ez vagy az, illetve tényleg szinte minden megjelenik rá, akár utólag is (hiszen még nincs piacona konzol), az nagy durr lehetne. A PS4K, tuningolt X1 helyett lehet sokan agyalnának Nintendon. Majd elválik. Bízom azért én is a sikerükben...
  • Maala
    #2072
    Megfizethető is legyen, és erős is, és időt álló is, ez sajnos nem megy egyszerre.
    Utoljára szerkesztette: Maala, 2016.04.14. 11:38:49
  • unrealnoise
    #2071
    Márpedig a PS4 az erőtől is sikeres. Nem kell bagatellizálni ennek jelentőségét. Az, hogy neked nem számít annyira adja magát, de még nekem is (és még rengeteg másnak is) számítana, mert pl. én TÉNYLEG beérném egy konzollal is, az meg akkor futtasson mindent szépen. :)
  • Negritis
    #2070
    sokat számít hogy milyen a konzol architektúrája és azt mennyire képes a "csapat" kiaknázni
    a maga idejében már a xenoblade chronicles is brutál teljesítmény volt
  • Maala
    #2069
    Hát nem tudom, Xenoblade X-et elnézve igazából erő sem kell sok a konzol részéről, inkább csak akarat a fejlesztő/kiadó részéről. :) Valahogy sokévnyi PC után ezzel a játékkal játszva mégis úgy érzem, hogy ilyet még nem mutattak nekem sosem a papíron sokkal erősebb PC-men.

    Úgyhogy "bekaphassák" a T. PCs fejlesztők. :)

    De ha lesz backward compatibility, akkor részemről is upgradelem a WiiU-t.
    Utoljára szerkesztette: Maala, 2016.04.13. 19:58:52
  • Totti5
    #2068
    Ez csak akkor számít ha sok multiplat faszmérés lesz, bár számomra a legértéktelenebb infó hogy mennyi flop meg herc, meg giga.

    Fontosabb h mitől lesz sikeres, mert nem az erőtől lesz az ha az lesz.

    Tolják az arcomba a pofaszaggató Zeldát, platform játékokat ( atya világ el sem tudom képzelni h kurrgen gépen milyen lesz a Mario Kart 9! ). Hogy mennyi erőből nem érdekel, nyilván lesz kellő erő benne, a többi úgy is a fejlesztőkön múlik.
  • unrealnoise
    #2067
    Csak azt a PS4k-t lehet nem fogják annyira venni, mint azt sokan gondolják.
    Ha viszonylag jó árban, erős gépet adnak, amire jönnek majd multiplat címek is, miközben már az elején elérhető lenne egy csomó fasza korábban Wii U exkluzív cím (ami vonzó lehet, lévén nem sok embernek van/volt ilyen konzol ezért vagy azért), és ugye szinte biztos, hogy jönnek majd komoly exek, amelyek alapból erre készültek, készülnek, arról nem beszélve, hogy valahogy "kézi-konzolos" is lesz a dolog. Az, hogy a PS4K rákontrázhat erőben, önmagában semmit nem jelent... A csomagnak kell jónak, fejlesztőbarátnak, erősnek lennie, ütős exekkel, stb.stb. Szerintem. :)í

    Sonynál mondjuk ott a "VR előnye", de kétséges azért mekkora siker lesz a közeljövőben. Meglátjuk. Én most még lehet Wii U-t sem veszek, jó lenne egy igazi bejelentés, mert ha jön a Wii U exek nagy része rá, akkor egyből inkább megvárnám a gépet, már ha nem év végén érkezik...
  • SlickAdam
    #2066
    szartse ernek el vele a hardkor jatekosokert folytatott harcban, ha 2 honappal kesöbb rajuk kontraz a PS4K...
  • TDC Geronimo
    #2065
    RUMOR: NX more powerful than PS4, Splatoon/Mario Maker ports in development

    Nem igazán hiszem el, 2 hónap és kiderül
  • n000rbi
    #2064
  • SlickAdam
    #2063
    grat! es varunk szeretettel
  • unrealnoise
    #2062
    Nah, beszereztem egy 2DS-t, jövő hónapban jön mellé egy Wii U. Mario Kartba becsatlakoznék majd én is ha szabad. :)
    2DS nagyon tetszik, bár rohadt drágák a játékok rá, digitálisan pláne. (Persze akciókat azért ki lehet fogni...)
    Utoljára szerkesztette: unrealnoise, 2016.04.12. 23:44:15
  • Totti5
    #2061
    Platinummal is az a gond mint a Frommal. Van az fps target ( P*-nél 60 ) , csak nem tartja stabilan, kb egyik játékuk sem.

    Bírom az ilyen játékot. Előző genben a FEZ + Child of Eden kombóval elég sokat elvoltam.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.04.11. 11:01:16
  • SlickAdam
    #2060
    mondanam majd olcson johet, de first party release, sosenem lesz learazva ---> skip. tudom gyenge a masina, de ilyen latvany mellett minimum az atom-ot kene hoznia.:(