9391
Wii - Wii U - Switch - és a többi
  • SlickAdam
    #2139
    ugyis csak nev lesz. arra meg kakilok
    bar csak nem "wii u to" lesz :D
  • TDC Geronimo
    #2138
    Ideje lenne már tudni róla valami konkrétat
  • Totti5
    #2137
    "A NeoGAF egyik felhasználója, bizonyos 10k a Twitteren nemrégiben azt írta, hogy értesülései szerint a héten részben megszűnik az NDA (titoktartási szerződés) a fejlesztők és a Nintendo között a Nintendo NX kapcsán.

    A fórumozó szerint valószínűleg arról van szó, hogy a stúdiók nyíltan beszélhetnek majd arról, hogy NX-re fejlesztenek, mint ahogy arra is nagy az esély, hogy a Nintendo bejelenti a konzol végleges nevét.

    Fontos: április 27-én, vagyis szerdán jön a Nintendo éves üzleti jelentése, így az időpont több mint ideális - annak idején a Wii neve is hasonlóképpen derült ki."
  • SlickAdam
    #2136
    tudom, ilyen volt a Starfox 64 is. sokszor daralos.
  • Totti5
    #2135
    Child of Eden is olyan 4-5 óra volt, de ha 10szer nem toltam végig akkor egyszer sem. FEZ 2 órája dettó, igaz ez nem ritmus és zenés shúter, de kezdem azonnal előről, addig tolom az első pályát míg nem sajátítom el az egészet.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.04.25. 20:33:17
  • SlickAdam
    #2134


    "Hangulatos, le is ment 2,5 pálya."

    akkor mindjart vegzel :D
  • Totti5
    #2133
    Hangulatos, le is ment 2,5 pálya.

    Irányítást ki kell tanulni fejetlenség az van bőven. Bizonyos szakaszokon, ahol menni kell előre lehet a TVről is sima gombákkal ( én kikapcsoltam a mozgásérzékelőt ) aztán BOSSnál belső nézet kellett, mert átvált "cinematik" kamerára viszont a TVt is kell figyelni, mert ott látszik hogy pl 3 rakéta van a seggedben és manőverezni kellene, illetve ott látod át a BOSSt h mit érdemes támadni, merre kellene menni.

    Érdekes megoldás, az biztos hogy kivan használva a gamepad, de hát ettől WiiU a WiiU. Két BOSS lement, 1szer haltam meg.

    Elsőre fejetlenség, idő kell neki mire belejön az ember és megtalálja a legkényelmesebb pozíciót, irányításai formát, megosztani a figyelmet úgy hogy az ne hátráltasson és persze a több féle speckó mozgást is nyomni közben,

    Látvány színes szagos, robban minden, gyors, intenzív, szép igényes! A frém nem, érezni hogy belassul 40 frémre, ami nem jó, sajnos Platinum játék betegség ( kíváncsi leszek hogy a Nier tudja e majd a fix 60at... )















  • SlickAdam
    #2132
    ühü
  • SlickAdam
    #2131
    innovesön niga! :D
  • n000rbi
    #2130
    #2108

    Azóta ez annyit javult, hogy kitámasztott könyökkel tartva a gamepad-et kicsit jobban boldogulok, első pálya és boss lement. Jó móka egyébként, boss-oknál különleges élmény ez a kétképernyős irányítás (ott látom az igazi értékét, a szimpla pálya közbeni akciókban nekem inkább zavaró) Rohadtul meg kell szokni az egészet, ha egyedül akarja az ember letolni.
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2016.04.25. 19:51:08
  • Totti5
    #2129
    Most demózzam meg? meggyőztél :)1 óra múlva jelentkezem.
  • SlickAdam
    #2128
    majd azert irjatok rola picit!
  • Totti5
    #2127
    Megjött nekem is, hogy mikor lesz rá idő részletkérdés :)
  • Totti5
    #2126
    Hatalmas csaták voltak!


  • n000rbi
    #2125
    A kerékhez nem nyúltam, ebben az egyben biztos vagyok :D Mindegy, ez a mostani nem lökött nagyot az önbizalmon :D
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2016.04.24. 21:11:59
  • SlickAdam
    #2124
    nem csak kereket valtottal? ez a kasztni remlett mult hetröl is.
  • Totti5
    #2123
    Multkor a tapadást növeltem, de semmit nem ért, egyenesbe állva hagyott mindenki kanyarban meg nem volt semennyivel sem jobb, most balanszolt volt, bár köv héten jobb gyorsulást kell még kicsikarni ( talán más gumi ).
  • n000rbi
    #2122
    Én marha az utolsó pillanatban start előtt váltogattam kasztnit. A kapkodásban gondoltam inkább visszaállítom arra, ami volt, de nem emlékeztem biztosan, azután meg végig ez járt a fejemben és be is tett :D:D
  • Totti5
    #2121
    Frankó volt! Nagy csatákkal, és szopatásokkal
  • SlickAdam
    #2120
    ne siesd el, meg mindig te vezetsz! :D
    de ja, ma lassan lendultel bele, vegere lettel csak jobb. meg hat a szerencse. bar a vegefele engem is huzott szepen.
    elejen CPU is durvult elegge.

    köszi sracok!
  • n000rbi
    #2119
    Na ezt most nagyon nem éreztem... szar voltam. Jövő héten revans :D
  • SlickAdam
    #2118
    gondolkodtam auto ügyben en is (meg a karakter is szamit ugye), de online sztem felesleges az agyalas. mert epithetsz egy nagy vegsebessegut, de az kurva lassan gyorsul fel, ha picsan kapnak (ami random). gyorsan felgyorsulo ilyenkor elöny, de lassu vagy maxon. sztem egy kiegyensulyozott (minden kozepen kb) konfig a legjobb. bar a handling nem szamit sokat. legalabbis en szar handling-es komboval is siman veszem a trukkos kanyarokat.
  • Totti5
    #2117
    Na indul a warm up :) valami jobb autót kell választanom, mert a múltheti kombó rettenet volt.
  • SlickAdam
    #2116
    akkor gero-vel beszelhettuk regen. de ja, nem egyszeru.
    na ezt a piranha dolgot nem is tudtam.:D
  • n000rbi
    #2115
    Most hallok először erről, de annyira nem tűnik egyszerűnek, hogy csalás legyen, inkább technika, nem? Bár vagy két hete olvastam egy MK8 hivatalos guide-ot, de abban nem említik. Azt viszont igen, hogy a piranha plant itemnél folyamatosan nyomvatartott ZL-lel folyamatos boostot ad, nem csak belekapdos a talajba ;)
  • SlickAdam
    #2114
  • SlickAdam
    #2113
    jobb shoulder-el folyamatosan pattogva fenntarthattad a boost-olt sebesseget. vagy valami ilyesmi.
    szerk.:

    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.04.24. 14:08:05
  • n000rbi
    #2112
    Ugrálós csalás?
  • SlickAdam
    #2111
    meg mindig mukszik az ugralos csalas online? atraktam a gepet egy masik helyre, ugyhogy mentem 2 kört online, hogy jo-e a kapcsolat. kisfiu 1 kör alatt ilyen fel kör elönyt szerzett, ugy, hogy meg picsan is löttem (igaz egyszer en is csusztam). wtf?
  • SlickAdam
    #2110
    aha
  • Totti5
    #2109
    Este csapatás?
  • n000rbi
    #2108
    Ja, de egyelőre nem tudom mi legyen vele... Fogalmam sincs képes vagyok-e ezt az elkúrt irányítást megszokni.
  • SlickAdam
    #2107
    szepseges
  • Totti5
    #2106
  • n000rbi
    #2105
    Megjött :)

  • Totti5
    #2104
    :(((

    Előétel, 15 perces anime.


    Holnap itt a főfogás!
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.04.21. 18:28:44
  • SlickAdam
    #2103
    nyomatekosithattad volna az igenyed a W101-ra. hugyert adtam el... bontatlant.

    Lego City kotelezö. nagyon jo cucc.
  • Totti5
    #2102
    Ja, már emészhető áron volt, nagyon olcsóbb meg sosem lesz.

    Valami ordenáré igénytelenségre számítottam, de a graf igen kellemes, már már jól is néz ki, az irányítás is jó, akció is adja és nyilván az egész elmebeteg mód ontja a baromságokat. PS2es idők akciójátéka feeling.

    Lassan betelik a WiiU lájnáp, még egy Lego City kell, meg Wundersőn 101 ( de azt nagyon figyelni kell, mert nagyon nincs )
  • SlickAdam
    #2101
    nemmondod, hogy megvetted.:D beteg cucc
  • Totti5
    #2100
    Le sem tagadhatják h japó. Kempelek, mert darálnak, erre fogja magát és rágyújt. Előveszi a szálat, öngyújtót, szépen meggyújtja. Már csak az lett volna fullosabb ha ott kezdi el sodorni másik meg ha megállok a taggal előkapja a flaskát és ráhörpint.

    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.04.20. 23:38:46