9388
Wii - Wii U - Switch - és a többi
  • Negritis
    #8744
  • Negritis
    #8743
    Nintendo UK

    Verified account

    @NintendoUK
    23s23 seconds ago
    More
    You'll be able to play Super Mario Bros. 3 online when the #NintendoSwitchOnline paid membership service launches this September, and relive the classic NES game that brought renowned power-ups such as Raccoon Mario to the world of Super Mario Bros.!
  • Negritis
    #8742
    smash limited edition

  • Evoluti0N
    #8741
    Nem csak Goldshore-ban. Sehol sem...

    Szerk: Taverben el lehet indítani őket. Tutorial a barátom. Bocsi a bénáskodásért. :D
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2018.08.08. 23:44:03
  • Evoluti0N
    #8740
    Van valami módszer, gomb, akármi arra az Octopath Travelerben, h elindítsak egy városban egy sztori küldit? Eddig mindig automatikusan felajánlotta, h elindítsam, amikor odaértem egy olyan városba, ahol van sztori küldi. Most azonban Goldshore-ban egyszerűen nem akarja beadni. Próbáltam már kimenni a városból, vissza be, gyorsutazni, bezárni a játékot és újra elindítani. Semmi se segít...
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2018.08.08. 23:31:59
  • Pio
    #8739
    Child of Light, Valiant Hearts jönnek Switchre, akinek valamelyik még nem lett volna meg mindenképp pótolja, nagyon jó játékok a UbiArt engine-el.

    Illetve volt egy Smash direct, bejelentettek 5 új karaktert (Chrom, Dark Samus, Simon és Richter Belmont, King K. Rool) és egy csomó egyéb újdonságot, néhány elég meglepő dolgot is.
    103 pálya lesz a játékban (az eddigi rekorder a Wii U verzió volt, DLCkkel együtt 56 pálya volt benne).

    Ami még kifejezetten érdekes, hogy a játék soundtrackje összesen 900 számot fog tartalmazni több, mint 28 óra hosszban. Ezeket a számokat lehet külön is hallgatni, filterezni, playlisteket csinálni, illetve kikapcsolt képernyővel is lehet őket hallgatni, szóval amolyan 40 franchise-os best of jukebox lesz a cucc.

    Érdemes visszanézni annak, akit érdekel a játék:

  • Maala
    #8738
    Remélem a Dragon Quest 11 portra nem kell ennyit várni...
  • Negritis
    #8737
    Salt and Sanctuary
    33 perce ·
    Salt and Sanctuary Coming to Nintendo Switch August 2nd!
    https://ska-studios.com/2018/07/25/salt-and-sanctuary-coming-to-nintendo-switch-august-2nd-2/
    Utoljára szerkesztette: Negritis, 2018.07.25. 16:51:45
  • Negritis
    #8736
    oh most nézem hogy a polygon szerint
    szept 28 a DB FigtherZ megjelenés

    +

    Bandai Namco is offering a new pre-order incentive exclusive to the Switch version: a downloadable copy of Dragon Ball Z: Super Butoden, the Super Famicom fighting game that was released in Japan in 1993. Bandai Namco says that Super Butoden for Switch will be the classic Japanese version of the game.
    viszont ez elvileg japán nyelvű

    kiváncsi vagyok hogy a Fusion kap-e switch port-t 3ds-n fun a game
  • Negritis
    #8735
    Nintendo UK

    Verified account

    @NintendoUK
    Following Following @NintendoUK
    More
    A free software update is now available for #MarioKart 8 Deluxe! Race like a champion with the Master Cycle Zero and Champion’s Tunic Link from #Zelda: #BreathoftheWild! This update also includes the Ancient Tyres and Paraglider parts.

    ► https://www.nintendo.co.uk/News/2018/July/Race-like-a-champion-with-a-new-Mario-Kart-8-Deluxe-update--1403902.html?utm_medium=social&utm_source=twitter&utm_campaign=MarioKart%7CZeldaBOTW%7Cw29 … #MK8D


  • SlickAdam
    #8734
    mit pontosan?
  • Negritis
    #8733
    mk8dx botw updatet kap
  • Evoluti0N
    #8732
    Csillag, lol. Mármint hold. Késő van. :D
  • Evoluti0N
    #8731
    Hosszú szünet után folytatom a Mariot és eljutottam a valszeg utolsó pályáig. Azig, amihez az 500 csillag kell. Hát ekkora szopatást, ráadásul checkpointok nélkül. Rég akadtam már ki így valamin. :D
  • Negritis
    #8730
    és ugye hamarosan kitn a dead cells is :D

  • Negritis
    #8729
    steamen imádtam, lehet behúzom (most a wizards of legendet vettem meg :D)

    megaman x rajongók imádni fogják

  • Pio
    #8728
    Én se nagyon lelkesedem már az ilyen hozzáadott cuccokért, ezt is digitálisan fogom megvenni majd valamikor a jövőben, viszont a gyűjtőihez adott "3Ds" könyv (van ezeknek neve magyarul?) nagyon szuperül néz ki:

  • SlickAdam
    #8727
  • SlickAdam
    #8726
    de, gyüjtöttem. mult idö.
    de volt, hogy nem üres vitrin mellett ültem, hanem üres tanyer mellett.

    forfakszék
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2018.07.14. 22:02:43
  • Maala
    #8725
    Hát, nem lehet mindig csak a kenyéren és sonkán járnia az ember eszének, néha kell valami kikapcsolódásnak is.

    Gondolom anno nem gyűjtöttél semmiféle posztert és egyéb (ma már) lootnak nevezett cuccot, csak ültél magányosan a a fehér falak között, üres vitrinnel.

    On a side note: Tetszik a tipikus jrp harcrendszer, bár Primrose (dancer) kezdtem, és az első fegyverupgradenél nem adja hozzá a +phy.att. értéket a stathoz. Még tesztelgetem, hogy én nézek-e félre valamit, vagy tényleg bug. :-)
    Utoljára szerkesztette: Maala, 2018.07.14. 21:47:51
  • SlickAdam
    #8724
    osztan mit csinalsz ezekkel E?
    semmit. fasznak...
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2018.07.14. 21:41:34
  • Maala
    #8723
    :-D Wow. Ez lehangoló. :-(
  • Evoluti0N
    #8722
    Nem. Semmi kártya. Nem rendeltem elő. Csak bementem a boltba és megvettem. Doboz, benne a kártya, mármint az, amin a játék van. Ennyit kaptam. :D
  • Maala
    #8721
    Hmm, gondolom akkor előrendeléshez adtak csak.

    Mindegyik hősről egy kártya.
    A hátoldala is.

    Sajnos későn vettem észre, hogy van belőle collector's edition-szerűség is, pedig Xenoblade 2 után ez is megérdemelné. :-s
    Utoljára szerkesztette: Maala, 2018.07.14. 20:46:52
  • Evoluti0N
    #8720
    Mit? :O
  • Maala
    #8719
    Kártyát nem kaptál hozzá? :-o
  • Pio
    #8718
    gratula és jó szórakozást! Én egyelőre beérem a zenéjével, de idővel tuti bekattintom.
  • Evoluti0N
    #8717
    Gyenge vagyok.



  • SlickAdam
    #8716
    thx az összefoglalot!

    szerencsere nem lett otvar az octopath, igy talan egyszer meglesem.
  • Pio
    #8715
    Octopath Traveler egész jó review-kat kap, 84-en áll, ez jrpg-nél különösen erősnek számít, a legtöbb reviewer határozottan ajánlja.
    Pozitívumként kiemelik a nagyon jó harcrendszert, vizualitást, párbeszédeket/karakter sztorikat és zenét.
    Negatívumként azt, hogy grindy és repetitívek a dungeonök, illetve sokan grandiózus, epikus sztorit vártak, de a játék elsősorban a karakterek személyes történeteire koncentrál.

    Captain Toad pontosan ugyan olyan review-kat kap, mint Wii U-n (81 pont). Azt tudni kell, hogy Wii U-n a játék kihasználta a touchscreent, amit handheldben Switchen is megtesz, desktop módban viszont erre nincs lehetőség, ott a kontrollert lehet "pointerként" használni. A 3DS-es verzió is kifejezetten jó lett, ott az alsó képernyőn ugyan azt látjuk némileg egyszerűsítve, mint a fentin és ott tudjuk vezérelni a dolgokat (gyakorlatilag a Wii U kontroller átkerült a lenti képernyőre). Sajnos a Wii U termékkapcsolt Super Mario 3D World pályák kikerültek, viszont bekerült helyettük pár Super Mario Odyssey pálya. Állítólag ez jó trade-off, mert az előbbiek tényleg csak átemelt pályák voltak, utóbbiak viszont direkt Captain Toadra kitalált pályák.

    Mindkét játékból van demo az eshopban, ha valaki tenne velük egy próbát.
  • Pio
    #8714
    Új trailer:



    Kanto térkép:

  • Pio
    #8713
    Én a Captain Toadot vettem, Octopath később kerül sorra. Érdekelne, de most tuti nem akarok belevágni egy ilyen 100 órás monstrumba.
    Nálam is nagy a backlog, Splatoon 2 DLC-t befejeztem (jó nehéz cucc :) ), most szerintem a Mario + Rabbids DLC fog következni, de a Bayonetta 2-vel is kéne haladni és akkor a rengeteg "megvettem de még nem játszottam vele" indie-t inkább nem is emlegetem... :)
  • balee4
    #8712
    Sejtettem, hogy ezt fogod írni. :)
  • SlickAdam
    #8711
    felesleges mondanod, te mindent megveszel :D
  • balee4
    #8710
    Veszem a Captain Toad-dal együtt. :)
  • Maala
    #8709
    Én előrendeltem, de sajnos úgy tűnik, vasárnap előtt nem tudok vele játszani. :-(
  • Negritis
    #8708
    sztem én most nem, nekem is túl nagy a backlog

    főleg h 1 hónap és MH:W pc-re
  • Evoluti0N
    #8707
    Veszi valamelyikőtök az Octopath Travelert megjelenéskor? Hétvégén kipróbáltam a demot 3 karakterrel és faszányosnak tűnik. Ugyanakkor a backlogom egyre nagyobb, plusz van egy csomó sokkal olcsóbb játék, ami érdekel. Szal még mindig nem sikerült eldöntenem, h vegyem-e pénteken.
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2018.07.10. 20:35:36
  • SlickAdam
    #8706
  • csgj
    #8705
    Akkor oké. Hozzá fogok szokni, csak a szememet egyelőre kiüti az a dolog, hogy a különféle digitális kijelzős eszközeim más-más színhőmérsékletre vannak állítva. :D (És nem tudom mindet átállítani.) De tényleg csak attól tartottam, hogy hibás a gép, és mondjuk pont ezért szabadult meg tőle az előző használója. :D