9388
Wii - Wii U - Switch - és a többi
  • Maala
    #8784
    :D:D:D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ne aggódj, az utolsó bossnál nem így lesz. De. :-D
  • Evoluti0N
    #8783
    Csak engem idegesít a Xenoblade Chronicles 2-ben, h
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    akármikor ha legyőzök a bosst, akkor az utána levő átvezetőben a boss győz le engem?
    Minden. Egyes. Alkalommal.
  • Pio
    #8782
    Én a demóra ránéztem és nem igazán kapott el, igaz sose voltam nagy Megamanes. 7 pontra tippeltem, ehhez képest 8 körüli lett, szóval aki szereti a szériát annak simán lehet, hogy tetszene. Van demó Switchen, szerintem tegyél vele egy próbát.

    Viszont ha ajánlani szeretnék egy játékot az elmúlt időszakból akkor a The Messengert semmiképp ne hagyja ki senki, aki nem zárkózik el teljesen a 2D platformerektől. Zseniális játék, ha akarnék se tudnék róla rosszat mondani, nem véletlenül ömlöttek rá a 9 pontok. A közepén van egy élesváltás, ami egy picit fura, megtöri a játék ritmusát és át kell állni rá agyban, de ezt leszámítva tényleg eléggé hibátlan alkotás, ha a műfaj nem ellenszenves, akkor nem igazán lehet vele mellényúlni.


    Utoljára szerkesztette: Pio, 2018.10.03. 00:32:28
  • Negritis
    #8781
    Megaman XI-t próbálta valaki?
  • Negritis
    #8780
    jah igen a Browsette story
  • Negritis
    #8779


    remélem jó lesz

    közbe berendeltem a DB FighterZ-t ha már eleve erre akartam
  • Kongy
    #8778
    Wolfenstein 2-ről tudjátok esetleg, hogy mennyi helyet foglal ha "kazis" verzióban veszem meg? :)
  • Pio
    #8777
    Egy kis zene:

  • Maala
    #8776
    3. évében fog járni a konzol, ami azért az előzetes verziókkal (a fejlesztőknél) talán a 4.-et jelenti... Szóval szerintem bőven benne van, hogy beérnek a projektek.
  • Pio
    #8775
    Az az Animal Crossingos rész nagyon troll volt, először elhitetik, hogy új AC, aztán mégis Smash karakter, aztán végül mégis új AC is.... Nintendo, master trolls... :)

    Én arra vagyok kíváncsi, hogy a Bayo 3, Metroid Prime 4 így akár lehet, hogy 2020-ig csúsznak? Vagy tényleg ennyire erős lesz a 2019? Ha ez mind kijön jövőre, akkor még az se kizárt, hogy űberelik a 2017-es évet.
  • Negritis
    #8774
  • Negritis
    #8773
    szóval nintendo kihozza a nes - joycon combo-t
    DE csak a NES játékokkal fog menni, az újakkal nem

    WTF?!
  • Negritis
    #8772
    beatem up bundle-nek örültem

    és a végén bedobták az animal crossing bombát
    ténlyeg csak egy pikmin hiányzik
  • TDC Geronimo
    #8771
    luigis mansion 3 switchre! Végre
  • Pio
    #8770
  • Negritis
    #8769
  • Negritis
    #8768
    nov 16 civ6 jön switchre
  • Negritis
    #8767
    More
    Due to the powerful earthquake in Hokkaido, Japan, we have decided to delay this week’s planned Nintendo Direct. We will provide a new time and date in the near future. Thank you for your understanding.


  • Negritis
    #8766
  • Negritis
    #8765


  • zola2000
    #8764
    nekem ez lesz az első monster hunter aminek komolyabban nekiállok, old 2DSen nem volt az igazi, a world nem tudom milyen (azt "egy trailer nem tetszett egy gameplay videó meg tetszett" szinten ismerem) a kommentek alapján az sok szempontból modernebb, ebben meg sokszorosan több a tartalom.
  • Negritis
    #8763
  • Negritis
    #8762
  • Maala
    #8761
    Én is PC-n a Worldöt tolom (megjelenés óta eltelt ~20 napban ~160 óra), de lehet pont emiatt, eléggé hangos volt a levegő a GU-tól, meg hogy az majd "visszaadja az el-casual-esedett MHW után az eredeti MH lelket az eredeti rajongóknak".
  • Negritis
    #8760
    én pc-n nyüstölöm :D
    a world-t persze
    Utoljára szerkesztette: Negritis, 2018.08.28. 14:54:44
  • zola2000
    #8759
    És el sem hiszem hogy tényleg megjelent a monster hunter GU, annyira nem volt róla semmi hír manapság sehol, gyakorlatilag a beharangozó trailer óta.

    Mindegy, a következő fél évben elég is lesz :)
  • Negritis
    #8758
  • Negritis
    #8757
  • Negritis
    #8756
    Saints Row 3 jön switchre, érdekes húzás
    miért nem a 4?

    kiváncsi vagyok a gta5 jön-e és mikor
  • Negritis
    #8755
    elvileg lesz ma egy direct
    vagy lehet már volt is :D
    Utoljára szerkesztette: Negritis, 2018.08.20. 14:39:54
  • Negritis
    #8754
    gamespot kérdezte elvileg a blizzeseket :D
    persze az se túl legit :D
  • Kongy
    #8753
    Najó, de épp ez a baj, hogy gamestar cikk :D :D
  • Negritis
    #8752
    tessék gamestar cikk miszerint a fejlesztők gondolkoznak a switch ow-n :D
  • Negritis
    #8751
    nem feltétlen, csak ahhoz az RTS_t eleve úgy kell megírni
    pl a halo wars lehet hogy működne ha már eleve konzolon is megy

    amúgy én 4X játékokat el tudnék képzelni


    bár nagy vágyaim: into the breach, ftl
  • Kongy
    #8750
    Én itt kifejezetten az Overwatch-ra gondoltam :D Persze RTS halál lenne handheld módban.
  • Negritis
    #8749
    mármint rts-t? :D
    hát sztem se a warcraft se az sc nem lenne jó :D
    a wowot meg a többi konzolra se viszik miért hoznák ide

    más meg nincs :D
  • Kongy
    #8748
    Blizzard szépen hozhatná a többi címét is... :D Vagyis leginkább az Overwatch-ot. Igaz ott van Switch-en a Paladins, de az mégsem az igazi.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2018.08.16. 19:54:34
  • Negritis
    #8747
    NIS pedig hozza a játékokat továbbra is, most épp a GOD Wars jön szeptember 4.én
  • Negritis
    #8746
    hivatalos diablo 3 honlap
  • Pio
    #8745


    Úgy fest a Forbes túl korán élesített egy cikket. A Diablo 3 Eternal Collection még idén jön Switchre, alapjáték + kiegészítő + minden extra DLC. Támogat 1 Switchen max 4 személyes coopot, több Switches local wireless playt (net nélkül) és persze online módot. Cloud save-et is támogatni fogja és lesznek benne Nintendo specifikus extrák (lásd fenti képet).