9391
Wii - Wii U - Switch - és a többi
  • n000rbi
    #3020
    Nem tudok most menni, viel Spaß!
  • SlickAdam
    #3019
    19:00-tol tolok szerintem egy órácskát online (regional-ban). ha gondoljatok csatlakozzatok kis "we against the world"-re!
  • SlickAdam
    #3018
    ja ma nem szopatott, inkabb en szopattam magam neha.
    igy meg veszteni is jo lett volna.
  • Totti5
    #3017
    2.at megnyerhettem volna, már ott volt, erre totális támadás a cél előtt

    Aztán később kidobott, így spektáltam az egyiket.

    Jó volt, jó csaták!
  • Totti5
    #3016
    Nekem jó!
  • n000rbi
    #3015
    Simán.
  • SlickAdam
    #3014
    segglukam készen all.

    19:30-tol mehet?
  • n000rbi
    #3013
    Van még apróm, tőlem mehet , akár héttől.

  • Totti5
    #3012
    Kart lesz, vagy még a multkori sérelmek, sértések, seggbekukik kiheverése van?
  • Totti5
    #3011
    "egyes Nintendo források szerint a kiotói cég továbbra is gyárt majd Wii U konzolokat még a Switch premierje után is - áll a közleményben"
  • Negritis
    #3010
    magát a konzolt elvileg mától nem gyártják
    viszont még support jöhet rá
  • Totti5
    #3009
    Jurogémer lehet mellélőtt, és nem áll lesz a WiiU gyártása. Hisz jön még a Zelda: Breath of the Wild is, az meg WiiU cím alapból.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.11.04. 18:42:38
  • Negritis
    #3008
  • n000rbi
    #3007
    NES Mini hw:

    SoC: Allwinner R16 (4x Cortex A7, Mali400MP2 GPU)

    RAM: SKHynix (256MB DDR3)

    Flash: Spansion 512MB SLC NAND flash, TSOP48

    PMU: AXP223

    Unless they actually wired that USB port for data there's no easy way to add games.

    Yes it's more powerful than a 3DS


  • Negritis
    #3006
    nem csak az N ilyen retard, de egyre fogynak az ilyen cégek
  • n000rbi
    #3005
    Because it's Nintendo.
  • Totti5
    #3004
    Hogy miért nem lehetett sima USBt rátenni...
  • n000rbi
    #3003
    Nyko wireless gamepad és hosszabbító (nem olcsó...)
  • SlickAdam
    #3002
    bazdmeg, pont lesz itt Nürnberg-ben, 12.-en.
    de most nincs erre 100 ojrom :(
  • n000rbi
    #3001
    Bazz, ez most kimarad... Nem tudtam, hogy most lesz, már régebben megvettem a jegyet nov. 29-re a Guido & Maurizio De Angelis koncerte a jegyet, szabit is vettem ki másnapra, hogy ne kelljen egyből hazautazgatni Pestről. Most még előtte ez nem fér bele :( Na majd jövőre, remélem jönnek.
  • Totti5
    #3000
    Hype!

    Video Games Live

    VIDEO GAMES LIVE RETURNS TO EUROPE NEXT WEEK!
    FRANCE, GERMANY, PORTUGAL, POLAND & HUNGARY!

    Friends in Europe, we just wanted to give you one final reminder that Video Games Live will be landing next week in Europe with a new setlist of music and some incredible special guests! We'll be featuring games and some new arrangements from Mario, Zelda, Final Fantasy, World of Warcraft, Skyrim, Castlevania, Journey, Kingdom Hearts, Phoenix Wright, Tetris, Street Fighter II, Donkey Kong Country, Metal Gear Solid and MANY MORE!

    Incredible conductor Eímear Noone will be taking the podium. Aside from being one of the World of Warcraft composers, she has conducted every Blizzard Entertainment game and album over the past 10 years as well as Nintendo's 25th Anniversary Zelda album and tour! Joining her throughout the performance will be the amazing soloist, singer, composer, pianist & flautist Laura Intravia (aka "Flute Link").

    And of course, Video Games Live creator and 25 year game composing veteran Tommy Tallarico hosting the event and playing guitar.

    You WON'T want to miss this! All of the shows will be selling out soon! But there are still good seats left for almost all of them.

    November 26, 2016
    Budapest, Hungary
    Hungexpo

    Jegyem már természetesen 1 hónapja megvan, 2 éve fantaszikus volt, ez bigger better lesz!
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.11.03. 19:47:25
  • Totti5
    #2999
    Köszönöm
  • Totti5
    #2998
    Köszönöm
  • n000rbi
    #2997
    Hoppá, átbeszéltük magunkat már holnapba? :D

    Ezesetben én is nagyon boldog születésnapot kívánok Totti Úrnak!
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2016.11.03. 00:34:49
  • SlickAdam
    #2996
    a zisten éltessen soká tottus!
  • n000rbi
    #2995
    Egyébként, ha így is lenne, akkor a francért nem fért az elejére egy jack audio out? Hogyan szopjam ki a hangot a hdmiből, ha nincs audiokimenetes monitorom? Ja vegyek még ahhoz is egy leválasztót? Kinder-kinder...
  • Negritis
    #2994
    anyumék is úgy tervezik h ezt kapom, de én még lehet lemondatom és kérek inkább egy új fülest
    aztán magamnak meg jövőre black friday alatt
  • n000rbi
    #2993
    Mindegy már, az asszonytól ezt kapom "karácsonyra", valahogy meg kell majd oldani :)
  • SlickAdam
    #2992
    mondom. regi, mara mar felnött, gyermeteg anyabaszo rajongoknak keszült, akik beviszik az irodaba, hogy iroasztal mellöl tolhassak.

    mast nem tudok elkepzelni.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.11.03. 00:04:00
  • n000rbi
    #2991
    Nyilván a reset-gomb miatt úgyis rohangálnál a géphez és lehet célszerűbb lenne magad mellett tartani a gépet (akár asztalon, valami kisebb kijelzőhöz kötve), de akkor is, egy átlagos nappaliba nem éppen passzol ez a setup.
  • Negritis
    #2990
    eh, faszom ez tényleg rövid :(
  • n000rbi
    #2989
    Igen. Kb. 1 méter. Mindenki erre fog emlékezni a konzolból és ezt is baszhatják. Nem hiszem el, hogy ennyire hülyék.
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2016.11.02. 22:59:51
  • SlickAdam
    #2988
    nem eleg hogy wired a kontroller, raadasul baszott rövid a kabel. gyogyos banda... mehh

    ennek igy iroasztalon a monitor mellett a helye. 2016-ban nappaliban vagy akar gyerekszobaban rendes tevere kötve ez vallalhatatlan.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.11.02. 22:58:26
  • Negritis
    #2987
    új pokemon nekem kb alap
    DQ 8 megvan telóra, de a 7et lehet beszerzem

    az MH nekem is bassza a csőröm :D
  • SlickAdam
    #2986
    nezegettem a DQVII-et, de ez a tempo mar igencsak vallalhatatlan manapsag szvsz.

    Bravely Second, Etrian Odyssey Untold 2 es Fire Emblem Fates megvannak, nagyon jok.
    MH Generations-on gondolkodok meg (mar joideje) meg ugye az uj Pokemon-on.

    kivancsi vagyok ezek a fejlesztök atmennek-e Switch-re. mert arra azert joval dragabb es idoigenyesebb lesz fejleszteni.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.11.02. 14:48:46
  • Negritis
    #2985
    http://www.nintendo.co.uk/News/2016/March/Top-10-3DSAdventures-for-2016-1092935.html?utm_source=twitter&utm_campaign=3dsadventures&utm_medium=social
  • SlickAdam
    #2984
    szvsz jobb a film, mint amit en is vartam a trailer alapjan. trailerben konkretan idegesitett pöppet a ket XXL-es csajszi, de nem voltak gazak.
    termeszetesen jobbak a regi filmek, csak azt mondom, hogy ez is teljesen rendben van, a rottentomatoes ca. 70%!!!!-os mutatoja nem kamu.

    remelem meg tudod nezni nosztalgia szemüveg nelkül. mert a (tul) sok negativ kommentelö nyilvanvaloan sertesnek velte, hogy a gyermekkori hösöket "megszegyenitettek". mer "ez nem olyan parás film". ilyeneket irnak basszus. EGYIK SE az. kis 5 eves szaroskent megnezte a barom az 1-et es az para volt neki. nem artana objektiven megnezni a regi filmeket is, hogy tenyleg ANNYIVAL jobbak-e, mint ez az uj. a francokat! azokban is ugyanolyan idegesitöen gagyi pl venkman csajozasa. csak beleegtek a regiek az agyunkba. (terence hill-es szuperzsaru-t is meg tudom nezni barmennyiszer, egyik legjobb film evör! de tenyleg az? ma latnam elöször, körberöhögnem valszeg.:) es nem az elavult megvalositas miatt.)
    hangulat nagyon hasonlo, silly szarsagok szinten, csak ez modernebb nyilvan.
    ja es a szöke csaj konkretan fantasztikus. legjobb karakter szerintem. kristen wiig-et meg blokkolnam (nemtom miert :D).

    "a walk down memory lane"
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.11.02. 12:01:23
  • n000rbi
    #2983
    Most már csak azért is megnézem (a trailer engem se győzött meg)

    Ha már film, én a napokban láttam csak a Django Unchained-et... basszus mekkora már :D
  • Totti5
    #2982
    Ha fiatal fiúk lettek volna, az is szar. Mindenhogy kihozzák hogy szar, független a film valódi értékétől.
  • SlickAdam
    #2981
    ez egy tökeletes hozzaallas.