9391
Wii - Wii U - Switch - és a többi
  • Negritis
    #2980
    nem akarok belemenni, de én nem fogom megnézni
    az első kettőt imádtam, a sorozatot szerettem
    néztem 2 trailert és a 4 szereplőből 4 irritált

    James Rolfe-fal pedig egyetértek
  • SlickAdam
    #2979
    mondjuk gondolkodtam meg este es fiukkal valoszinuleg tenyleg felesleges lett volna egy uj ghostbusters. lanyokkal viszont különleges es nem sült el rosszul.
    hogy rambo-t kell-e egy masik kanfiuval eröltetni... az jo kerdes. en nem fujolok, de kb. 10-szer jobban oda kell tenniuk magukat, mint a GB 2016 stáb.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.11.02. 09:15:30
  • Totti5
    #2978
    Most a Rambó lesz az új amit utálni kell, már a bejelentés után ( hisz Új főszereplő lesz ). Várom azt is, nekem nem fáj... 60-70+ éves színészekkel ezeket már nem lehet vinni... kell váltani, persze ha bebuktatja a nép, csak mert alapon akkor nem lesz több, aztán lehet sopánkodni.
  • SlickAdam
    #2977
    off, de megneztem palántaboltbúl az uj Szellemirtokat.

    hat ez nekem kurvara adta! remelem folytatjak! sok rinyalo 1/10-et hajingalo begyepesedett majomnak meg kivanom az elsö ket filmet vegtelenitett repeat-be így-e:
  • n000rbi
    #2976
    Már a német precizitás sem a régi. Mehet a hibajegy a szolgáltatónak, hogy MK8-ban eltűnnek a kék páncélok :)
  • SlickAdam
    #2975
    nyilvan nalam, azert nem lattam rendesen.
  • n000rbi
    #2974
    Én az égvilágon semmi furcsát nem tapasztaltam. Ha jött kék, azt bekaptam, mondom egy volt, amit sikerült kivédeni a hangszóróval.

    Bedugnám én az UTP-t, hogy jobb legyen, de nincs hova.
  • SlickAdam
    #2973
    csalsz a zsetonokkal, ezt mar regen megbeszeltük.

    vagy lehet nem volt rendben a kapcsolat? olyankor van, hogy kihagynak animaciok / fura dolgok törtennek (kek pancel?).
  • n000rbi
    #2972
    Ha lenne róla felvétel, akkor el tudnám mondani, hogy mi történt, de így nem ugrik be...

    Valamiért kezdem azt hinni, hogy csalónak nézel
  • SlickAdam
    #2971
    ja meg varja! megyünk egymas mellett, te elcsuszol valamin, haladok tovabb normalisan es következö kanyarban mar beelözöl izombol. wtf? el tudod magyarazni? nem lattam nalad gombeszt.
  • n000rbi
    #2970
    Az, hogy mit kapsz a szerencsekeréken az aktuális helyezésedtől függ. Elsőként én is jóformán csak tallért kapok. Ma volt egy kék páncél, amit a hangszóróval robbantottam szét, a többi elért.
  • Totti5
    #2969
  • SlickAdam
    #2968
    teged 10-bol 1-szer lehet elkapni pirossal, mert a maradek 9 alkalommal ott van mögötted a banan, zöld teki, ...
    neha nekem is van ilyen szerencsem, de többnyire tallérokat kapok...

    ja es ma megindult feled egy kék páncel ami valamiert nem ért el. mintha ködde valt volna feluton. nem vicc. lattom ahogy elinditja a CPU mellettem es neztem kisterkepen, de ugy jart mint petöfi.:D
  • n000rbi
    #2967
    Úgy mondod, mintha engem nem fogna a golyó. A maiban legalább 5 esetben múlt egy hajszálon, hogy beértem a piros előtt (vagy be is kaptam és ordítva tettem meg az utolsó 1 métert a célig)
  • SlickAdam
    #2966
    mar az elejen is te voltal. futam közben irtam.
  • SlickAdam
    #2965
    jajjmán egyszer veled is megtörtent? wow! :D
  • n000rbi
    #2964
    Muszáj valakire fogni, ha nem úgy pörög a szerencsekerék, ahogy kéne
    Basszameg nekem is elfogy lassan az összes százasom, ki győzi ezt hetente már többször is?!
  • Totti5
    #2963
    A végén még én vagyok a köcsög nem elég hogy felfogom az AI szarságait még ezt a kis örömet is elvennétek hogy jól seggbedurrantasalak néha?:DDD
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.11.01. 21:59:45
  • n000rbi
    #2962
    Ugyanezt én is mondhatnám. Ma is volt, hogy majdnem utolértelek, amikor Totti bamm egy retkes vörös és máris 6. helyen voltam :D

    /Totti, igazán eldönthetnéd, hogy kinek az oldalán állsz

    Tőlem nyomhatunk "No Item" versenyt is, de halálra unod magad.

    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2016.11.01. 21:58:33
  • SlickAdam
    #2961
    en is elvezem, ha nem tol fel a jatek 3 bio uborkat a popomba egyszerre...
    olyan dolgokat müvelt, hogy örület. gyüjtöm az elönyt lassan, aztan bammm, 1 futam oda az egesz + meg nehany kör josag es meg haverod a totti is besegitett neked. mit ajanlottal neki? kosztot kvártéjt de bitang?!

    gondolom tisztaban vagy vele, hogy ha tudasban ment volna le mind a 16 futam (1-2 kivetellel) akkor nem 30 (vagy tudom is mennyi) ponttal nyersz... vagy az elsö 6 futam utan hirtelen agyverzest kaptam es az en hibam?
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.11.01. 21:53:36
  • n000rbi
    #2960
    Nem tudom mit hisztizel, mindenki nyert pár versenyt. Én élveztem. Veled is, Tottival is voltak húzós befutók. Elismerem, hogy a befékezős hangszórós trükk nem volt szép, de kell a változatosság

    Ha ez nem fun, akkor gyertek pénteken ill. vasárnap a Mario Kart Hungary fb csoport tagjaival csapatni, legtöbbször teltház van.
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2016.11.01. 21:42:54
  • Totti5
    #2959
    Hozzátok képest még béna vagyok:(((
  • SlickAdam
    #2958
    en örülök ennek, de akkor nyerj is legalabb baszki!
    ejjelente azert dobom az imákat, hogy vegre tottus köpködjön lefele a trónról.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.11.01. 21:05:36
  • n000rbi
    #2957
  • Totti5
    #2956
    végre volt egy jó kombóm!
  • Totti5
    #2955
    Nem hívjuk n000rbi-t?

    Változtassatok szabályokat, ti értetek hozzá én csak sodródok az árral:)
  • SlickAdam
    #2954
    undorito fosmoslek volt ma ez a tetves jatek. csak azert nem allitottam a gepbe a kest feluton, mert megigertem multkor...

    talaljatok ki egy beallitast amitol fair lesz a jatek (es fun is marad)!
  • SlickAdam
    #2953
    az a baj veled totti, hogy amikor szopatsz, akkor ugy szopatsz, hogy norbi malmara hajtod a vizet...
    2piros+tüzlabda? kössssz
  • Totti5
    #2952
    Warm Up nélkül, nyakig tankolva hideg gumival ez mindig benne van. Pokoli nehéz az első pár kör.
  • SlickAdam
    #2951
    ennyit tudnak ezek a csirak manapsag. keresztülvagni a gyepen, szlalomozni a kanyarban, ...
  • Totti5
    #2950
    Hamilton csillagozik!
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.11.01. 19:37:17
  • SlickAdam
    #2949
    meg mindig 280 euro egy pakk (pontosabban az az EGY PAKK, ami meg kaphato pl Amazonon)... nem lett volna jobb elöször levinni mondjuk 199-re? Nintendo lodzsik...
    jo lett volna jo olcson behuzni egy backup masinat.
  • TDC Geronimo
    #2948
    Eurogamer: Wii U productions to end this week.

  • SlickAdam
    #2947
    nincs mindkettö engedelyezve? en tuti kart-al megyek.
  • Totti5
    #2946
    Motorozunk vagy ótó megint?
  • n000rbi
    #2945


    8-kor találkozunk!
  • SlickAdam
    #2944
    okes
  • n000rbi
    #2943
    Oké, egy 8 órás kezdést javaslok, ha Adamnak is megfelel.
  • Totti5
    #2942
    Nekem okés bármikor.
  • n000rbi
    #2941
    Apropó, ha már tegnap olyan jól elfelejtettem: ma este kartpótló?