9391
Wii - Wii U - Switch - és a többi
  • Totti5
    #3060
    A Lego City: Undercover ezidáig Wii U-exkluzív volt (leszámítva a 3DS-es "mellékszálat"), hamarosan azonban ez megváltozik, hiszen bejelentették, hogy készülnek a PS4, Xbox One, PC és Switch verziók.
  • Totti5
    #3059
    Xenobalde x is kaphat switch portot.
  • Totti5
    #3058
    Oké!
  • Negritis
    #3057
    egyre több helyen jön hogy 250$ lesz a switch
  • n000rbi
    #3056
    Bocsi, ma nem tudok, melóztam is, vezettem is elég sokat, dög vagyok. A héten valamikor pótoljuk!
  • Totti5
    #3055
    Kart este?
  • Negritis
    #3054
    ha menne ugyanazzal a cartridge-gel örülnék neki, de kétlem :D
    sebaj
  • Totti5
    #3053
    "Az Eurogamer értesülései szerint az új konzolra is meg fog jelenni a 3DS-en jövő héten debütáló Pokémon Sun / Moon."
  • Totti5
    #3052
    Nem csak nálunk, Japánban is megjelent a NES miniatürizált változata, a Nintendo Classic Mini - arrafele Famicom Mini. Az érdeklődés pedig óriási volt: több mint 260 ezer példányt vettek belőle négy nap leforgása alatt.
  • SlickAdam
    #3051
    ha visszahozzak a klasszik battle mode-ot, akkor vegunk lesz.
  • Totti5
    #3050
    Switch Kart 8

    "Most újabb híresztelések érkeztek, méghozzá a játék tartalmát illetően: úgy tűnik, hogy a Wii U verzió DLC-i mellett egyéb extrákra is számíthatunk. Konkrétan új pályákra, új karakterekre, valamint a játékosok visszajelzései alapján újragondolt Battle módra.

    A Mario Kart 8 a pletykák szerint a gép premierjét követő három hónapon belül fog megjelenni. "
  • SlickAdam
    #3049
    emlekszem hogy viccelödtek sokan, mikor beszallt Ninty a mobil biznisszbe, hogy "basszus csak ne egy gagyi XY Run-t dobjanak ki".
    VOALA! :D

    mondjuk elbökdösnem vagy 20-30 percig.
  • Totti5
    #3048
  • Totti5
    #3047
  • Negritis
    #3046
    250ért sztem kurva jó deal
    én N-t ismerve 400ra vártam
  • SlickAdam
    #3045
    asszondja "hozzácsapva a magyar ÁFA-t".
    fingja sincs ennek se... dzsizusz!

    de amugy 250 ojrora varom en is.
  • Negritis
    #3044
    pc guru hír a switch áráról
  • n000rbi
    #3043
  • Negritis
    #3042
  • Negritis
    #3041
    én is ráérek vele tavaszig :D

    kínai extension cable már most van fent hálisten :D
  • Totti5
    #3040
    Nekem most kimaradt a NES mini, a bolt kért megerősítést mailban azt meg is kapta aztán csütörtökön hívtak, de nem tudtam felvenni és nem is küldték el -.-

    Mindegy ráér, majd karácsonyra valakitől.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.11.12. 12:11:32
  • SlickAdam
    #3039
    ponjo. ugyis olyan durva az akcio a regi jatekokban, hogy 5 perc es bealszol.:D
  • n000rbi
    #3038
    Megtaláltam a tökéletes setupot: hálószoba, 40es tv, usbjébe a nes mini, kontroller a tv mögött, ha nem használom. Játéknál meg elédobom az amúgy is ottlévő babzsákfotelt és pont kényelmes a kontroller, elérem a resetet is és mégsem 55collt bámulok olyan közelről.
  • Negritis
    #3037
  • n000rbi
    #3036
    Azért el nem adom, de ja, vannak kurva bosszantó dolgai. Egy működő wireless kontrollerrel tökéletes lenne.
  • SlickAdam
    #3035
    na jo, tudtuk milyen lesz, de ez a kis NES vallalhatatlan.
    visszacsomiztam, felraktam eBay-re a legalacsonyabb hiéna-ár alatt 10 euroval (130), leütöttek 2 perc utan. ma sushi rendeles.
  • JiBBeRiSH
    #3034
    Úgy látszik beszállítót kell váltanom. 576-ból rendeltem 7.15-én (14-én jelentették be) és szerintük csak 2 hónap múlva kerülhetek sorra... 2db -ot kaptak? :)
  • SlickAdam
    #3033
    nem tulzo a CRT filter? videoban annak tünt.
  • SlickAdam
    #3032
    julius vegen német amazon. de itt sincs azota se, szoval globalis problema a keszlethiany.:(
  • n000rbi
    #3031
    A bejelentés után azonnal rendeltem, még júliusban. (Konzolvilág)
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2016.11.11. 13:00:36
  • JiBBeRiSH
    #3030
    Ti honnan rendeltétek és kb mikor, hogy megkaptátok a NES Minit? Mert én kaptam levelet, hogy karácsony után számítsak rá, pedig nagyon hamar megrendeltem.
  • n000rbi
    #3029
    Működik tvbe dugva a nes, a home gomb is oké a wii classicon, csak hát ennek se hosszabb a madzagja :D A crt filter a legjobb, csak 55coll 1 méterről nem az igazi :D
  • SlickAdam
    #3028
    tenyleg! a csati ugyanaz. nekem is van egy Wii Classic Pro itthon
  • n000rbi
    #3027
    A tv usb-jébe is dughatom elvileg, ami tök jó ötlet is lenne, ha nem 1méteres kábel lenne a kontrollerhez :/ Van egy wii classic kontrollerem, amivel szintén működik és elvileg a home button is visszavisz a menübe és nem kell a géphez rohangálni a reset miatt. Kipróbálom.
  • SlickAdam
    #3026
    az irodai pc-be meloba. mondtam en!
  • n000rbi
    #3025
    Van benne egy usb-micro usb kábel és dugd ahová akarod :D
  • SlickAdam
    #3024
    wat? (enyem is de meg nem bontottam ki)
  • n000rbi
    #3023
    Megjött. Baszki ehhez még egy usbs telefontöltő is kell -.-"
  • n000rbi
    #3022
    Igen, holnap érkezik, kaptam mailt is róla. :)
  • SlickAdam
    #3021
    cokit nektek Prööööö!
    holnap erkezik a Mini NES (es 18 ev utan az uj (es egyben utolso) ATCQ album), wihiiii!
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.11.10. 19:58:40