9298
Wii - Wii U - Switch - és a többi
  • SlickAdam
    mit pontosan?
  • Negritis
    mk8dx botw updatet kap
  • Evoluti0N
    Csillag, lol. Mármint hold. Késő van. :D
  • Evoluti0N
    Hosszú szünet után folytatom a Mariot és eljutottam a valszeg utolsó pályáig. Azig, amihez az 500 csillag kell. Hát ekkora szopatást, ráadásul checkpointok nélkül. Rég akadtam már ki így valamin. :D
  • Negritis
    és ugye hamarosan kitn a dead cells is :D

• Negritis
    steamen imádtam, lehet behúzom (most a wizards of legendet vettem meg :D)

megaman x rajongók imádni fogják

• Pio
    Én se nagyon lelkesedem már az ilyen hozzáadott cuccokért, ezt is digitálisan fogom megvenni majd valamikor a jövőben, viszont a gyűjtőihez adott "3Ds" könyv (van ezeknek neve magyarul?) nagyon szuperül néz ki:

• SlickAdam
  • SlickAdam
    de, gyüjtöttem. mult idö.
    de volt, hogy nem üres vitrin mellett ültem, hanem üres tanyer mellett.

forfakszék
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2018.07.14. 22:02:43
  • Maala
    Hát, nem lehet mindig csak a kenyéren és sonkán járnia az ember eszének, néha kell valami kikapcsolódásnak is.

Gondolom anno nem gyűjtöttél semmiféle posztert és egyéb (ma már) lootnak nevezett cuccot, csak ültél magányosan a a fehér falak között, üres vitrinnel.

On a side note: Tetszik a tipikus jrp harcrendszer, bár Primrose (dancer) kezdtem, és az első fegyverupgradenél nem adja hozzá a +phy.att. értéket a stathoz. Még tesztelgetem, hogy én nézek-e félre valamit, vagy tényleg bug. :-)
    Utoljára szerkesztette: Maala, 2018.07.14. 21:47:51
  • SlickAdam
    osztan mit csinalsz ezekkel E?
    semmit. fasznak...
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2018.07.14. 21:41:34
  • Maala
    :-D Wow. Ez lehangoló. :-(
  • Evoluti0N
    Nem. Semmi kártya. Nem rendeltem elő. Csak bementem a boltba és megvettem. Doboz, benne a kártya, mármint az, amin a játék van. Ennyit kaptam. :D
  • Maala
    Hmm, gondolom akkor előrendeléshez adtak csak.

Mindegyik hősről egy kártya.
    A hátoldala is.

Sajnos későn vettem észre, hogy van belőle collector's edition-szerűség is, pedig Xenoblade 2 után ez is megérdemelné. :-s
    Utoljára szerkesztette: Maala, 2018.07.14. 20:46:52
  • Evoluti0N
    Mit? :O
  • Maala
    Kártyát nem kaptál hozzá? :-o
  • Pio
    gratula és jó szórakozást! Én egyelőre beérem a zenéjével, de idővel tuti bekattintom.
  • Evoluti0N
    Gyenge vagyok.

• SlickAdam
    thx az összefoglalot!

szerencsere nem lett otvar az octopath, igy talan egyszer meglesem.
  • Pio
    Octopath Traveler egész jó review-kat kap, 84-en áll, ez jrpg-nél különösen erősnek számít, a legtöbb reviewer határozottan ajánlja.
    Pozitívumként kiemelik a nagyon jó harcrendszert, vizualitást, párbeszédeket/karakter sztorikat és zenét.
    Negatívumként azt, hogy grindy és repetitívek a dungeonök, illetve sokan grandiózus, epikus sztorit vártak, de a játék elsősorban a karakterek személyes történeteire koncentrál.

Captain Toad pontosan ugyan olyan review-kat kap, mint Wii U-n (81 pont). Azt tudni kell, hogy Wii U-n a játék kihasználta a touchscreent, amit handheldben Switchen is megtesz, desktop módban viszont erre nincs lehetőség, ott a kontrollert lehet "pointerként" használni. A 3DS-es verzió is kifejezetten jó lett, ott az alsó képernyőn ugyan azt látjuk némileg egyszerűsítve, mint a fentin és ott tudjuk vezérelni a dolgokat (gyakorlatilag a Wii U kontroller átkerült a lenti képernyőre). Sajnos a Wii U termékkapcsolt Super Mario 3D World pályák kikerültek, viszont bekerült helyettük pár Super Mario Odyssey pálya. Állítólag ez jó trade-off, mert az előbbiek tényleg csak átemelt pályák voltak, utóbbiak viszont direkt Captain Toadra kitalált pályák.

Mindkét játékból van demo az eshopban, ha valaki tenne velük egy próbát.
  • Pio
    Új trailer:

Kanto térkép:

• Pio
    Én a Captain Toadot vettem, Octopath később kerül sorra. Érdekelne, de most tuti nem akarok belevágni egy ilyen 100 órás monstrumba.
    Nálam is nagy a backlog, Splatoon 2 DLC-t befejeztem (jó nehéz cucc :) ), most szerintem a Mario + Rabbids DLC fog következni, de a Bayonetta 2-vel is kéne haladni és akkor a rengeteg "megvettem de még nem játszottam vele" indie-t inkább nem is emlegetem... :)
  • balee4
    Sejtettem, hogy ezt fogod írni. :)
  • SlickAdam
    felesleges mondanod, te mindent megveszel :D
  • balee4
    Veszem a Captain Toad-dal együtt. :)
  • Maala
    Én előrendeltem, de sajnos úgy tűnik, vasárnap előtt nem tudok vele játszani. :-(
  • Negritis
    sztem én most nem, nekem is túl nagy a backlog

főleg h 1 hónap és MH:W pc-re
  • Evoluti0N
    Veszi valamelyikőtök az Octopath Travelert megjelenéskor? Hétvégén kipróbáltam a demot 3 karakterrel és faszányosnak tűnik. Ugyanakkor a backlogom egyre nagyobb, plusz van egy csomó sokkal olcsóbb játék, ami érdekel. Szal még mindig nem sikerült eldöntenem, h vegyem-e pénteken.
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2018.07.10. 20:35:36
  • SlickAdam
  • csgj
    Akkor oké. Hozzá fogok szokni, csak a szememet egyelőre kiüti az a dolog, hogy a különféle digitális kijelzős eszközeim más-más színhőmérsékletre vannak állítva. :D (És nem tudom mindet átállítani.) De tényleg csak attól tartottam, hogy hibás a gép, és mondjuk pont ezért szabadult meg tőle az előző használója. :D
  • n000rbi
    Abban biztos lehetsz, hogy nem hiba :)
  • csgj
    Én elfogadom, hogy ez ilyen, ha ez nem valami hardveres hiba.
  • csgj
    Akkor úgy látszik, hogy Switch-ben meg van kétféle színhőmérsékletű verzió.
  • n000rbi
    3ds-en tovább kavartak az ips kijelzőkkel, amiket ráadásul sunyiban toltak bele a gépekbe és csak lutri volt, hogy épp tn vagy ips jut az emberfiának.
  • SlickAdam
    switch-en nem, 3ds-en igen
  • n000rbi
    Igen, de mivel a kalibrált tévém szintén warm2-re van beállítva, teljesen elégedett vagyok :)

Szerintem egy kézikonzol kijelzőjének színhőmérséklete nem egy olyan dolog, amivel érdemben foglalkozni kellene. Azért látod sárgábbnak, mert a warm1-hez vagy szokva. Ha normalhoz lennél, akkor meg a warm1 lenne sárgás. Mindig azt látod fehérnek, amit megszoktál.
  • csgj
    Sziasztok!

Nemrég vettem egy Switch-et használtan a Konzol Stúdiótól, és mivel dokkolóban meg kézben is használtam, hamar szembetűnt egy probléma: a tévén warm 1-es színhőmérsékletet használok, ami se nem túl sárgás (meleg), se nem túl kékes (hideg), így ami fehér, az ezzel a beállítással a legfehérebb; viszont a kézikonzol kijelzője egyértelműen a warm 2-höz közelítő, erősen sárgás színhőmérsékletre van kalibrálva. Átállítani pedig nem lehet, csak a fényerővel lehet babrálni. (Ami nálam automatikusra van állítva.)

Itt is jelezték már ezt, ugyanis néhány konzolon hidegebb a színhőmérséklet, néhányon meg olyan, mint nálam. Gondolom, a legtöbb játékost ez picit sem zavarja, vagy észre sem veszi, de azért megkérdezném tőletek, találkoztatok ezzel a furcsasággal?
  • Negritis
  • Negritis
    elvileg lesz odyssey is mint bonus game
  • Negritis
    MK8D 48 track 200cc, items speedrun volt sdgq-n
    eddig is tudtam h noob vagyok, de ez?! omfg