9388
Wii - Wii U - Switch - és a többi
  • Pio
    #8826
    Hehh, most nézem, ezeket jól bedarálta a Nintendo, persze eléggé várható volt. :)
  • Negritis
    #8825
    https://www.reddit.com/r/pokemon/comments/a0qi5w/sabrina_confirming_that_lets_go_goldsilver_is/

  • Pio
    #8824
    Felkerült a teljes Smash soundtrack a netre, piszok jó feldolgozások vannak benne, összesen ugyebár nagyjából 800 darab.

    Néhány példa:

















  • SlickAdam
    #8823
    na ez igazi ugras 3DS utan. remelem jövöre jön EU-ba is (meg csak most decemberben jön a 3DS-es 3. resz)
  • Negritis
    #8822
    hát ez a black friday sem arról szól h beszerszek egy extra set joy-cont :D
    egyrészt továbbra se láttam fasza szín kombót (szürke+sticker még beleférhet)
    másrészt max kamu kedvezmény van rá (alá emag)
  • Negritis
    #8821
    tudom, és én még az eredeti ninja gaident is imádom a nes minin :D
  • Pio
    #8820
    The Messenger nagyon jó játék, nem véletlenül van ott az idei The Game Awards jelöltlistáján, csak ajánlani tudom. :)
  • Negritis
    #8819
    engem valahogy kb csak a Messenger ami megfogott ebből
    viszont az meg platform függetlenül van leértékelve
  • Pio
    #8818
    Eshopban nézzetek körül, 140 játék van leárazva, köztük komolyabb darabok is, Odyssey, Xeno 2, BOTW, DKC, Warriors játékok, stb...
  • Pio
    #8817
    Méltó tisztelgés az elődje előtt, ez ugye egy Yellow remake alapvetően. Engem eléggé elkapott benne a pvp, a sztorival nem is haladtam még sokat. :)
  • Negritis
    #8816
    konzolok szervízében 50-80%os switch játék leárazások
  • Negritis
    #8815
    én agyalok h eladom a sajátom, újat sztem már nem
  • Nirz
    #8814
    Lehet még valahol Wii u-t kapni?
  • Negritis
    #8813
    sztem igen
  • SlickAdam
    #8812
    na mivan, jo az uj pokemon?
  • Negritis
    #8809
    vjb elbaszta és csak holnap tudok menni érte :(
  • Pio
    #8808
    nosztalgia launch trailer:

  • Negritis
    #8807
    Sports Party-t próbálta valaki?
  • Negritis
    #8806
  • Maala
    #8805
    Omg... És már csak egy hónap?! :-D
  • Pio
    #8804
  • Pio
    #8803
    Ja, még szerencse, hogy sok szabim maradt decemberre... :)
  • Pio
    #8802
    Smash főtéma, éneklős verzió a trailerből:

  • Rage47
    #8801
    kell egy Switch.. meg egy második élet :D
  • Pio
    #8800
    Ez a játék nagyon duván masszív lesz. Már most beígértek kontentet hozzá 2020-ra, de amennyi dolog lesz benne el is fog tartani addig, mire mindent kimaxolok... :)

    single player mód trailer:

  • Negritis
    #8799
    twitfcen smash bros direct
    elvileg 7.00 am PT
    10 am ET
    szal hamarost
  • n000rbi
    #8798
  • SlickAdam
    #8797
    1 év
  • Negritis
    #8796
  • Negritis
    #8795
  • Evoluti0N
    #8794
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ott tartok, h legyőztem (legyőzött?) Jean Claude van Damme-ot és csatlakozott a csapathoz.
  • Maala
    #8793
    Mondjuk konkrétan a Xeno2-ben (ha a fő történeti szálat nézzük) akkor mindig meg van magyarázva, hogy miért győz le a csata után téged a boss. (a plot armoron túl) Bár nem tudom, hogy Evo hol tart éppen. :-)
  • Pio
    #8792
    Egyszerűen csak arról van szó, hogy a videójáték nem film és ezen a ponton keveredik a két világ. Dramaturgiailag úgy erős a jelenet, ha nagyon megszenvedtél a küzdelemmel és a plot esetleg úgy megy tovább, hogy az ellenség lelép vagy ő jön ki jobban a csatából, ad egy nagy pofont a protagonista egójának, de a játék nem akar teljesen átmenni anime epizódba, ezért a játékos kezébe adja az irányítást a csatára, ami pedig játékmenetbeli dolog, a lefolyása függ a skilledtől és a csapatod fejlettségétől, nem feltétlenül van teljes szinkronban a dramaturgiával és azzal, hogyan megy tovább a plot.

    Az meg ugye tényleg abszolút animés stíluselem, hogy két ellenfél küzdelme 30 epizódon keresztül zajlik és közben többször is kiderül, hogy az egyik-másik fél eddig még csak az ereje 1%át használta, de most már megkarcolódott, úgyhogy aktivál még 3%-ot, satöbbi... :D

    Azzal esetleg javíthattak volna a játékmenet-átvezető összekötésen, hogy a játékmeneti részben ha alacsonyra ér az ellen HP-ja és jön a cutscene, akkor üvölt valami keményet és elnyom valami nagyon erős spellt, ami jól hátralök meg lesebez 1HPra és utána indul a cutscene.
  • Negritis
    #8791
    én erre mondom azt h reverse plot armor :D

    rosszul van scriptelve pár dolog sajnos ezek szerint
  • Maala
    #8790
    Rossz szemszögből nézed. Egyszerűen túl jó vagy a jRPG-kben. :-)
  • Evoluti0N
    #8789
    Jah. Az úgy más. Itt nem arról van szó, h cutscene után erősebbek. Hanem konkrétan a cutscene alatt felülkerekedik az ellenfél, meg minden cutscene úgy játszódik le, mintha alig bírtam volna el az ellenséggel a harc alatt. Minden megnyert harc után azzal "jutalmaz" a játék, h az átvezetőben azt érezteti velem, h tulajdonképpen vesztettem.
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2018.10.06. 16:30:29
  • Negritis
    #8788
    lehet én játszottam rosszakkal, de én rengeteg olyanra emlékszem hogy első fázisban alázom max hp-val az ellenfelet
    jön a fázisváltás egy cutscene-nel és ott alig kapok levegőt
  • Evoluti0N
    #8787
    Őszintén megmondva nem sok RPG-ben emlékszem ilyesmire.
  • Negritis
    #8786
    ez elég klasszikus rpg hiba amúgy
  • Pio
    #8785
    +1, ez tényleg nagyon troll dolog volt... :D