9184
Wii - Wii U - Switch - és a többi
  • Pio
    Apropó ha rajtam kívül bárki szokott még Splatoonozni ne feledjétek, hogy ezen a héten is van Splatfest, most 3 van egymásután.
  • Pio
    Hol tartasz? :)
  • Evoluti0N
    Gyerekek, ez a Super Mario Odyssey mekkora istenkirályság. Eredeti NES-es Mario óta nem játszottam Mario játékkal. Minden másodpercét imádom.
  • Pio
    Volt már rá 30% kedvezmény eshopban. Amúgy nem tudom a demó mennyire adja át, de igen mély és tartalmas multiplayer játék, szerintem 100 óra felett járhatunk vele. De nyilván not for everyone.
  • SlickAdam
    kiprobaltam ezt az ARMS izet is. egesz jo. biztos elszorakoznek vele... egy orat :D
    15 ojro körül adnek is erte. de nintendo cim, szoval... igen, full aron van meg mindig.
  • Negritis
    Dead cells kurvajó, javaslom mindenkinek
    nemtom switchre is behúzom-e
  • SlickAdam
    nem is tudtam, hogy jön Pixeljunk demo. huhuu, imadtam az elsö reszt meg PS3-on.
  • Pio
    Egy picit előrébb hozták a Crash Bandicoot release-t, júni 29-én érkezik.

Felkerült a PixelJunk Monsters 2 demó az eshopba.

Japánban volt egy indie showcase event és ennek folyományaként bejelentettek sok indie-t, köztük néhány olyat, amit bátran tudok ajánlani korábbi tapasztalatok/hallottak alapján:

Dead Cells

Minit

N++

Illetve jövő héten a Battle Chasers is beérkezik végre:

• Negritis
    free offline arms demo
  • Pio
    Aha, ennyi a lényeg. 3DS mentések átvihetők. Azért ha lesz rá módod a videót is nézd meg. :)
  • Negritis
    videót nem tudom megnézni, de a lényeg számomra:

Nintendo UK

Verified account

@NintendoUK
    6m6 minutes ago
    More
    Get ready to hunt monsters in style with #MonsterHunter Generations Ultimate, arriving on #NintendoSwitch on August 28th! #MHGU
  • Negritis
    én vártam nem kicsit
  • Pio
    Úgy rémlik van, aki várta, jön a Monster Hunter Generations Ultimate (az double cross angol verziója):

Illetve be lett jelentve egy official charging stand:

• SlickAdam
    nintendo lodzsik: ha fizetösen tudsz backupolni (összevissza, hianyosan, ...), akkor KIZART, hogy beletegyenek egy offline megoldast a fw-be. erre organikus higanyt lehet venni
  • n000rbi
    Agyfasz. Semmi garancia arra, hogy mondjuk egy MK normálisan fog működni (hogy lesznek-e dedikált szerverek azt erősen kétlem), de azért fizessek minimum 20 dolcsit évente, amiért kapok 30+ éves játékokat (amikre egyébiránt itt van mindkét mini gép is). A save backup meg továbbra is rejtély, gondolom ha fizetsz, akkor lesz, ha nem, akkor meg beszoptad.
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2018.05.08. 11:30:16
  • SlickAdam
    de a legfontosabb (nekem) feature:
    "Details about the Save Data Cloud feature will be announced at a later date."

ÉS

"Please note: not compatible with all software."

anyatok...
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2018.05.08. 11:26:13
  • SlickAdam
    sracok! legyünk-é egy nagy család? :D
    up to 8 account, 35 ojro / év.
  • Negritis
    Nintendo UK

Verified account

@NintendoUK
    10m10 minutes ago
    More
    #NintendoSwitch Online launches this September with Save Data Cloud backup and 20 classic NES games, with more to come, that have newly added online play!

View pricing and info here: http://bit.ly/2wkJtQP
  • Negritis
  • SlickAdam
    jol hangzik. engem nem erdekel, moby gyerekei meg a jatszoteren vannak, de no... egyszer talan.:)
  • Pio
    Az összes Variety Kites Labot kiraktuk. Volt, amit gyerekkel, volt, amit felnőttel, de mindegyiket ketten és valahogy így is állt kézre, az egyik ember pörgeti az utasításokat, segít ezt-azt pakolni, összerakni, a másik ember pedig hajtogat.
    Játékokat, programokat elég sokat nyüstöltük, illetve a programozós résszel is elég sokat mókoltunk, azzal főleg én. A szintetizátor részen össze lett rakva pár többszólamú muzsika dobalappal (mert azt is bele lehet táplálni), zongorához/zenéhez értő is van a családban (engem is beleértve). Egyelőre nem jelzi a Switch, hogy hány óra ment bele, de nem lepődnék meg, ha 30-40 óra feletti számot kapok majd.
    Eléggé fasza a cucc, aki agyal rajta picit is, annak nagyon bátran tudom ajánlani, sokkal jobb annál, mint ami átjön belőle. Bár a minijátékok némelyike tényleg abszolút kisgyerekre van szabva, de simán van olyan, amivel bárki jól elvan és maga az összeszerelés felnőttként is elég lenyűgöző, szórakoztató. Persze senki ne számítson klasszikus videójátékra, a minijátékok inkább családi/partyjátékok, a többi pedig alapvetően a kreatívkodásról szól.

Ha van bárkinek bármi kérdése a cuccal kapcsolatban állok rendelkezésetekre. :)
  • Negritis
    Nintendo UK

Verified account

@NintendoUK
    Following Following @NintendoUK
    More
    Getting the itch to take to the pitch? With @FootballManager Touch 2018 on #NintendoSwitch, you can call the shots wherever you are, whenever you like! #FMT18
  • Negritis
  • Pio
    Június 12-én 18:00-kor lesz az E3-as prezentáció/direct. Előtte Splatoon 2 bajnokság, utána pedig Smash Bros bajnokság.

Ezen felül május elején kapunk némi infót a szeptembertől induló online-ról.

Illetve most volt a Nintendo negyedéves számmegosztós bulija, akit érdekel néhány érdekes infó:
    - 17,79 millió Switch
    - 72,53 millió 3DS
    - a Switch a többször is növelt targetet is felülmúlta, a következő évre ezért egy laza 20 milliós eladást jósoltak maguknak
    - a BOTW minden idők legtöbb példányban fogyó Zeldája
    - 10 millió felett az Odyssey
    - Mario Kart, Splatoon 2, Bayonetta 2 mind jobban fogytak, mint Wii U-n
    - Splatoon 2 aktív játékosainak száma folyamatosan nő
    - Kirby, Pokken is 1 millió fölé értek
    - Stardew Valley millió fölött, Overcooked 500ezer fölött fogytak
    - továbbra se tervezik elengedni a 3DS-t, 2019 utánra is terveznek rá first party játékokat
    - mobil piac alakulgat, Fire Emblem folyamatosan nő, de a Super Mario Run is tartja stabilan a havi 20 millió játékost
    - a mobilpiacot tervezik erősíteni, ebben az üzleti évben jön a Mario Kart és nyáron jön a Dragalia Lost (új bejelentés)
    - a cég elnöke, Tatsumi Kimishima lemondott. Ő eleve ideiglenes elnök volt amíg megtalálják Iwata utódját. Most meglett, Shuntaro Furukawa, 46 éves, fluent angol, sokáig dolgozott Európában, kedvenc Switches játéka a Golf Story :)
  • Negritis
    Nintendo UK

Verified account

@NintendoUK
    3m3 minutes ago
    More
    Tune in during #E32018 for tournament coverage, gameplay with Treehouse: Live, and a video presentation focusing on #NintendoSwitch games coming this year, including Super #SmashBros! More info:
    link
  • Pio
    Korábban már írtam ajánlót a DEEMO nevű remek ritmusjátékról. Úgy néz ki a fejlesztők barátkoznak a Laboval. :)

• Negritis
    igen, általában az ilyen pólók kicsik (a witcheres legalábbis az, az AC4 nem)
  • SlickAdam
    félsz, hogy kicsi lesz?
  • Negritis
    konzolok szervízében elő is rendeltem
    remélem az XL-es póló jó lesz rám
  • SlickAdam
  • Pio
    egy kis zeneszerzés Labo módra

Utoljára szerkesztette: Pio, 2018.04.23. 20:48:09
  • Negritis
    Lolwut news of the week

Limited Run Games

@LimitedRunGames
    Never say never!

Night Trap: 25th Anniversary Edition is coming to the Nintendo Switch this Summer both digitally and physically!https://www.youtube.com/watch?v=cZ8dE5Z5ErY …

5:09 PM - Apr 20, 2018

• Negritis
    NIS America, Inc.

Verified account

@NISAmerica
    Following Following @NISAmerica
    More
    #ICYMI Disgaea 1 Complete Rosen Queen's Finest Edition is now available for preorder on #PS4 or the #NintendoSwitch ! It arrives Fall 2018, dood!! http://bit.ly/Disgaea1Complete …
    #disgaea1complete

• Negritis
    NIS America, Inc.
    39 perce ·
    "Haaah-hahahaha!" Laharl is back in Disgaea 1 Complete arrives for the Nintendo Switch and PlayStation 4! Just in time for its 15 year anniversary, dood!
  • Pio
    Jött új Octopath Traveler előzetes, bemutatnak pár további feature-t, karaktert:

Illetve 3 nap múlva Labo launch lesz elég sokfelé (nálunk 1 héttel később).
  • n000rbi
    Appicsa. No mindegy, majd ps4-re ugrik be először.
  • SlickAdam
    tuti aug. 31. :D lol
  • TDC Geronimo
    Switch version of Dark Souls remaster delayed to Summer 2018
  • Negritis
    Arms update, a videót nem tudom, de itt a tweet

Nintendo Versus UK

Verified account

@NintendoVSUK
    16m16 minutes ago
    More
    Introducing Dashboard, a new feature added in today's #ARMS Version 5.3 update.

Visit the Dashboard to check the latest worldwide, regional and Party Crash rankings or watch clips to learn fighting tips, fighter techniques or tournament highlights!
  • Pio
    Yo-kai Watch 4 bejelentve Switchre, Japánban még idén meg is jelenik, nyugati verzióról nincs infó.

Mega Man X Legacy Collection trailer, július 24-én érkezik:

Egy kis pletykaparty, a Gamestop fejese mondta, hogy idén is hasonlóan erős számokat várnak összességében a Switchtől, mint előző évben, merthogy ők látják a még be nem jelentett címeket is és nagyon, nagyon erős év van még előttünk. Azt nem tudni, hogy itt esetleg azokra a játékokra gondolt, amikből egyelőre csak egy title dropot kaptunk, valódi bejelentést, bemutatót nem (Pokemon, Metroid Prime, Smash Bros), esetleg third party játékokra vagy valami másra.

Talán ehhez is kapcsolódik, hogy történt némi variálás az Animal Crossing oldalán, felkerült néhány új template oldal, szóval elképzelhető, hogy ezzel kapcsolatban is hamarosan kapunk némi infót. Bár engem meglepne, ha az E3 előtt bármit kapnánk.