1281
  • csimmasz
    #1121
    Mivel Magyar vagyok én is,még egy pici vonóhúzás, semmi sincs bennem ezért gondolom jogom van a saját népemet kritizálni?
  • Rotyoka
    #1120
    Azért mert ami ebben az országban lemegy az szégyen.

    Sírunk a múlt miatt mindig (pedig kizárólag csak a mi hibánk volt), és ezt hozzuk fel mindig. Az összes környező ország rühell minket, ha megmondod hogy magyar vagy akkor Ukrajnába, Romániába, Szlovákiába, Ausztriába, sőt már Horvátországba is sokszor furcsán néznek rád.

    Egész európa rajtunk röhög, mert egy 120 centis faszcibáló aki azt hiszi ő a mindenség lett megváélasztva...

    Nekünk 1 km metró megépítése 5 év és 9x annyi pénz mint kínának 100 km mágnesvasút felhúzása a mocsárra... stb..
  • csimmasz
    #1119
    A mi pénzünkből?
    Aból a hatalmas vagyonból amit a szorgos magyar nép összerakott mint a hangyák?
    Ne nevettess!
    Állitólag egy magyar származásu zsidónak köszönhető izrael léte,bár már nem emlékszem 20 évvel ezelőtt mesélték kint a sztorit.
  • bvalek2
    #1118
    Akkor te se személyeskedj. Nem tudom hogy feltűnt-e, de ez nem egy olasz fórum, hanem egy magyar. Ha általánosító megjegyzéseket teszel a magyarokra, akkor mindannyiunkra teszed. Ha konkrétan bajod van valakivel, nevezd meg, beszéljük meg. Viszont ha azt mondod, hogy a magyarok idióták, akkor pl. csekélységemet is leidiótázod, nekem pedig minden jogom megvan ezt zokon venni. A nyelvhasználatodból ítélve téged is magyar anya szült, őt is leidiótáztad. Meg mindenkit, aki felnevelt, tanított, és akiknek köszönheted, hogy most egy választott hazából oszthatod az észt. Gyere haza adózni, aztán okoskodj, és akkor sem fikázunk a földre ami táplál s majdan eltakar, hanem megműveljük és példát mutatunk.
  • Balumann
    #1117
    Jah tényleg. Remélem valakinek a 10000 szavás üzenetét ütöttem ki és írhatja újból xD
  • droidka
    #1116
    Téged (végső soron) nem gyűlöllek, inkább sajnállak. Gyűlölni azokat gyűlölöm leginkább, akik eltitkolják az igazat a magyarság elől... A sátán fattyait.
  • dronkZero
    #1115
    Bug a fórummotorban, pont egyszerre küldted el valaki mással együtt a hozzászólásod, és a tiéd kiütötte az övét. Rendszeresen előfordul SG-n...
  • droidka
    #1114
    Csimmasz mondta:

    ,,Én nem kedvelem őket, dolgoztam nekik izraelben is.
    De azért van mit tanulnunk tőlük!
    Egy országot épitettek a sivatagba,összetartanak nem úgy mint a hülye magyarok akik irigyek mindenkire."

    -A mi pénzünkből építették...
  • bvalek2
    #1113
    Miután harmadik személyben beszélsz rólunk, felteszem hogy te sem vagy magyar. Ez esetben gratulálok hogy ilyen ügyesen megtanultad a nyelvet, továbbá megkérlek hogy tartsd meg a légből kapott véleményed magadnak. Esetleg utánanézhetnél a német nagyvállalatoknak, melyeknek a tulajdonosi szerkezete túlélte a háborút. Gondolhatod hogy nem az elgázosított etnikumhoz tartoznak.

    egy MAGYAR fórumon kell megvédenem a hazámat, MAGYAROK igaztalan vádaskodásaitól? mivé lett a világ?
  • Balumann
    #1112
    Ez hogy lett 2x elküldve, ugyan azzal a hsz számmal? 1x kattintottam rá pedig és nem frissítettem :o
  • csimmasz
    #1111
    Nem értem mire jó személyeskedni!
    Ráadásul nem vezet sehova.
  • Balumann
    #1110
    Baszki én oviban kinőttem (najó 2-3 évvel később), hogy nézeteltéréseket, vagy sértegetéseket erőszakkal próbáljak meg kezelni. Nevetséges amit csinálsz. Egy hülye barom vagy, és akkor is annak foglak tartani, ha megkeresel és megversz, sőt még sokan mások is. Lehet, hogy egyébként van benned valami inteligencia is, de hogy nem sok, az biztos.
  • dronkZero
    #1109
    Közlöd is, hogy konkrétan most mi bajod lett, vagy könyveljem el annak, hogy nem szopott le az asszony, és most rajtam éled ki az efelett érzett dühöd?
  • homeless
    #1108
    "amit visszacsorgatnak nekünk, a nem-zsidó, tisztavérű árja német/brit nagyvállalatok abból az extraprofitból, amit innen kivittek."
    Nem tudom, hogy konkrétan milyen nagyvállalatokra gondolsz, de javaslom, hogy nézz utána, hogy kik alapították ezeket és most kik a CEO-k. Hát nem éppen azok a tisztevérű, német árják.

    "Az viszont megint csak a porosodó tankönyvekben található meg, hogy amikor a magyarok lélegzetvételnyi lehetőséghez jutottak hogy alkossanak, akkor annak csodájára járt a világ."
    90%-uk zsidó volt, akik többnyire el is hagyták ezt a fantasztikus országot.

    A magyar az egyik legirigyebb nép, bár nem csoda hiszen a gyerekek is úgy nőnek fel, hogy azt látják, ahogy a szüleik állandóan a szomszédot kémlelik, meg mindig a máséról beszélnek.
  • bvalek2
    #1107
    Nem erre a szókincsre emlékszem Asimov műveiből, csak kibújt belőled is a droidka stílus. Szerintem látogassátok meg egymást, mindegy ki győzne, mi csak nyernénk rajta.
  • droidka
    #1106
    Most az egyszer igazad van!!!! :DDDD
  • csimmasz
    #1105
    Nem, a család rendben van hidd el.
    Én ismerősökről beszélek!

    Kicsit nézz utána a lakosság hány százaléka fizet járulékot és menyi a minimumot.
    Otthon mindent lehet kapni lopottan bármit!
    Mindenhol azzal kezdik hogy nem kell ez,nem kell az?

    Én azt hittem szlovénia az benne volt az ex Jugoszláviában,de lehet tévedek?
  • droidka
    #1104
    Szemtől szembe is mersz barmozni?
    Utólag vettem észre ezt a hsz.-edet, miután feltettem volna az #1096-os kérdésemet neked. Én megpróbálok mindenkivel normális hangnemben kommunikálni, de ha nem megy, akkor átugrom a te hsz.-eidet is.
  • dronkZero
    #1103
    Ez csak téged minősít, meg az olvasmányaidat...
  • dronkZero
    #1102
    Ja, közben meg az országunk exportból él (GDP 81.4%-a, 2008), tehát gyakorlatilag ezen mocskos kapitalista kizsákmányoló geciknek a pénzéből. Ha a hülyeségig kell egyszerűsíteni, akkor te sem vagy kis spíler.

    Közben hadd hívjam fel a figyelmed arra, hogy nem én vagyok az, aki szégyelli a magyarságát, valakivel összekeversz.

    Egyébként meg EZ az offtopik, az első ezer hozzászólás éppen hogy a cikkel volt kapcsolatban, de nem baj.

    Azt meg hogy nem OLVASNÁM EL a hozzászólásod, azt kikérem magamnak, elmész picsába! Azt meg, hogy mi hülyeség, mi nem, érvek nélkül elég nehéz lesz izomból átnyomni.
  • bvalek2
    #1101
    Minden alkalommal hogyha hazamegyek valaki meg akar lopni átbaszni,hülyének nézni.
    Az csak a te családod, innen jöttél. Ez a tapasztalatod rólad többet mond el mint rólunk.

    Alig valaki fizet adót,mindenki lop
    Gondolom magadból indulsz ki, a fentiek alapján érthető.

    Mi meg kiárusitottuk az országot
    Mivel ezt nem a magyarok tették, ezért gondolom a "mi" sem magyar (rendszerint a helytartóság sem magyar származású volt, hanem gyakran olyan emberkék, akiket droidka nem nagyon szeret). Akkor pedig légy szíves a saját portádon sepregess, az alapján amit írtál, van tennivalód.

    a szlovénok nem állnak rosszul pedig ott háboru is volt.
    A szlovénoknál nem volt háború, kedves jól tájékozott világutazó.
  • JMáté
    #1100
    Csak ez sajonos nem hit kérdése. Ez tudomány.
  • droidka
    #1099

    Nézd, én nem tartom magam mindentudónak, sem tévedhetetlennek, sem szakértőnek! Ezt mindig el szoktam mondani. De az alapján amiket olvastam, én már nem hiszem el ezt a mesét.
  • JMáté
    #1098
    Nono... Ez már tényleg nagyon off, nem akartam erre elmenni, de amikor magyar ember alkotott valamit az általában úgy kezdődött hogy elhúzott innen a picsába (néhány megjegyzés: a függőleges tengelyű szélerőmű faszság, és régóta ismert, a vízzel működő autót szintén rengetegen feltalálták, kár hogy nem működik).
  • csimmasz
    #1097
    Had mondjak valamit!
    Minden alkalommal hogyha hazamegyek valaki meg akar lopni átbaszni,hülyének nézni.
    Külföldön élek ezért elvárják hogy mindig ajándékokat hozzak mindenkinek,hogy én fizessek mindenhol.
    Alig valaki fizet adót,mindenki lop,a politikusok nyiltan csinálják mégsem változik semmi.
    A metró,botrány az autópályák,botrány,minden állami pénzen épülő dolog,botrány!
    Az Olaszok is mintapéldányok a politikai stiklik terén,de legalább az embereknek hagytak lehetőséget egy normális életszinvonalhoz.
    Mi meg kiárusitottuk az országot,és rabszolgák leszünk megint,csak most nem az oroszok ugráltatnak hanem a multik,bár ez elkerülhetetlen ahogy elnézem.
    De legalább próbálnánk meg,a szlovénok nem állnak rosszul pedig ott háboru is volt.
  • droidka
    #1096
    Rotyóka mondta:

    ,,Legtöbbször szégyenlem a magyarságom"

    -Megkérdezhetem, hogy miért? Persze nem kötelező válaszolni. Részletesebben kifejthetnéd, mert ez egy fontos téma...
  • bvalek2
    #1095
    Ó, a kedves szakértő úr az EU-s gazdaságpolitikához is ért. A zeu-s támogatás konkrétan az a kevés, amit visszacsorgatnak nekünk, a nem-zsidó, tisztavérű árja német/brit nagyvállalatok abból az extraprofitból, amit innen kivittek. Tudod, droidka példaképeinek az unokái. Azokat pedig akik eldöntötték hogy mi legyen vele, az oroszok felejtették itt. Akik droidka jelenkori haverjait finanszírozzák, de ez már nagyon messzire vezet Sztíven Hókingból.

    Az viszont megint csak a porosodó tankönyvekben található meg, hogy amikor a magyarok lélegzetvételnyi lehetőséghez jutottak hogy alkossanak, akkor annak csodájára járt a világ. Igen, ezek az irigykedő idióták. Nézz utána magad, ez nem törióra. Pont ezért nem reagáltam offtopicra az eddigi ~1000 komment alatt, mert aki ilyen lelkesen nyomja a hülyeséget oldalakon át, az nem fog magába szállni, ha elolvassa a hozzászólásomat.
  • JMáté
    #1094
    Ezt gondolom évtizedes szakmai tapasztalataid mondatják veled és nem pedig egy a nők lapjában vagy blikkben olvasott tudományos cikkből szedted.
  • JMáté
    #1093
    Máshol is van korrupció és ez pont engem igazol. Azért jó arra fogadni -akár látatlanban is- hogy egy-egy adott ember értéktelen önző seggfej, mert így csak nagyon ritkán tévedsz. Legyen szó politikusokról, egyszerű parasztokról, vagy akár fórumozókról :D
  • Rotyoka
    #1092
    Te barom vagy. Nem tudom hogy a szüleid is ilyen hülyék mint te és azok miatt lettél ilyen vagy csak te sikerültél ennyire nyomorékre. Én nem is téged hanem a gyerekeidet sajnálom... márha lesznek
  • droidka
    #1091
    A családfa amiről az evolucionisták hadoválnak, az valójában tudod hol létezik? A képzeletükben...
  • dronkZero
    #1090
    EU-s támogatás? Persze, elfolyik korrupcióra, mielőtt bármit építhetnénk belőle, de elvileg lenne rá lehetőség.
  • Rotyoka
    #1089
    Volt, már pár ezer milliárdos eu támogatásunk... Azt csináltunk 10 milliárdból 6 fatuskót meg stb...
  • bvalek2
    #1088
    Mégis mikor volt nekünk lehetőségünk utoljára más pénzén bármit építeni?
  • droidka
    #1087
    Mondom én, hogy egy beszari, fosfejű, fosevő, bélféreg vagy te...
  • bvalek2
    #1086
    Kérlek te is távozz, nem is tudom hogy bírod ennyi idióta között, akik etetnek, utat építenek a segged alá, megvédenek, fűtik az otthonod, kiveszik a vakbeled, stb. Menj olyan emberek közé, akiket megbecsülsz, ha mindezt megteszik neked. Ha pedig már ott vagy, légy szíves oszd az észt nekik, mi túl idióták vagyunk ahhoz, hogy felfogjuk.

    Csak én látom így, vagy tényleg van összefüggés bizonyos világnézetek és a jellemtelen féreg lelki alkat között?
  • csimmasz
    #1085
    Pontosan ezért nem kedvelem őket!
    De azért tanulni lehetne ha volna eszünk!
    Az a zsidók titka szerintem, hogy úgy vág át, hogy azt hiszed te jártál jól!
    Bár azt is hozzá kell tennem amikor nekik dolgoztam sosem loptak meg, fölajánlottak alternativákat választásra.
    A trükk az hogy nem a legjobbnak tűnőt kell választani.
    Persze nem ilyen egyszerű a dolog ez csak egy személyes tapasztalat.
  • JMáté
    #1084
    Te esetleg ON is leszel még ma? Csak érdeklődnék...
  • dronkZero
    #1083
    ...de az is lehet, hogy csak felírlak néhány zsidó hírlevélre, esetleg rendelek neked némi análintrúdert postai utánvéttel. :D
  • droidka
    #1082
    Békéscsaba, Úttörő utca 9/1. Egy évvel ezelőtt is elmondtam már neked, azóta se merted a zsidó pofádat ide tolni. (Azt nem is várom el tőled, hogy bemutatkozz és hogy leírd a lakcímedet.)