1281
  • Alien_AM
    #1161
    Polaris vagy droidka nem tudom melyik a fo karvaly accod de a lenyeg valaszolj erre:

    Miert van az hogy amikor megjelenik szuzmaria, erdekes modon veletlenul eppen soha senki nem latja vagy nincs a kozelben egy tudoscsoport aki vizsgalni tudna az esemenyt?
  • droidka
    #1160
    A moderátoroknak mondom: valaki dobja már fele közületek ezt a gecit fizetek érte pénz, csak adjátok ki, hogy ki ő!
  • Polaris Outlaw
    #1159
    Amikor nem tudnak értelmes választ adni, akkor jön náluk a személyeskedés...
    Ez az itteni tudomány. :)
  • droidka
    #1158
    Kitérsz a kérdés elől, de nem is várok tőled mást.
  • droidka
    #1157
    zsidó geci, te meg dorkzéro nem vagytok zsidók csak akkor az orrotok, hogy tel avivig ér...

    (Nem érdekel, ha kitiltanak.)
  • Polaris Outlaw
    #1156
    Neked meg bizonyára meg is jelent már szigorúan tudományos szempontból, mert matematikailag lehetséges. ;) :D
  • dronkZero
    #1155
    Ja, tényleg tökmindegy, hogy milyen szavakat használsz, mert úgyis csak ostobaságokat tudsz mondani, ebben igazad van végülis.

    A tudomány viszont úgy működik, hogy minden egyes szónak jelentősége van, és elvárt a precíz fogalmazás. Az, hogy te lényegtelennek tartod, az csak azt mutatja meg, hogy soha nem foglalkoztál a dologgal, és igazából fogalmad sincs, miről beszélsz.

    Azért remélem a lapátot nem kevered össze a gereblyével, és szarlapátolásra legalább alkalmas vagy, mert sokkal bonyolultabb munkára biztos, hogy nem...
  • Alien_AM
    #1154
    Te idiota 12 eves, te meg elhiszed hogy megjelenik a lekopott falon a szuz maria? te idiota
  • Polaris Outlaw
    #1153
    Lehet lemaradt, hogy 1000hsz-ig. :D
    Örülök, hogy jól szórakoztok tudóspalánták. :)
  • BlackRose
    #1152
    Mégegyszer mondom, alapvetően nem a Magyar emberekben van a hiba (mert az átlagember minden országban kb. ugyan olyan "hülye"), hanem a "ragasztóban". A ragasztó viszont az ami lehetővé teszi a társadalom működését. Mi egy diszfunkcionális társadalomban élünk, ez a baj.
  • droidka
    #1151
    zsidó faszfej, erre válaszoljál nekem: és te azt elhiszed, hogy minden élőlény egy közös ősből fejlődött ki és minden egykor és ma élt, élő állatnak össze lehet kötni a rokonságát egy egymásban kapcsolódó fára??? Ezt te tényleg elhiszed te elmebeteg??? Erre felelj nekem, ne a szavakon lovagolj!
  • Alien_AM
    #1150
    Polaris azt mondtad nem irsez tobbet ide, tehat visszatertel vagyis:
    droidka = Outlaw Polaris

    vagy meg hany accod van amivel sajat magad vallasi baromsagaidat erosited? Mindenki rajtad rohog, nem veszed eszre !
  • JMáté
    #1149
    Akkor talán google: collective egoism. Egyébként szerintem beszédes neve van.
  • csimmasz
    #1148
    A legnagyobb Magyarkodók vajon menyit tesznek az országért?
    Engem nem tartanak magyarnak mert elismerem hogy vannak hiányosságaink,de külföldön is jóhirünket próbálom kelteni,nem kevés embert sikerült rábeszélnem egy Magyarországi nyaralásra,ami bevételt meg mégtöbb turistát jelent az országnak.
    Ha csak minden magyar enyit tenne lehet jobban menne,vagy a söpredék aki szintén nagy Magyarnak tartja magát, és kifosztja a turistákat,meg átveri akki ezentúl elkerülnek minket.
    Lehet gondolkodni ki milyen Magyar,az én lehetőségem enyi de szivemből teszem.
  • pasi29uk
    #1147
    Mindig tanul valami újat az ember: "kollektív egoizmus"

    Azt nem tudom mit jelent :DDD
  • JMáté
    #1146
    Nem kötelező elsajátítani a tudományos szóhasználatot, csak így senki nem fogja érteni miről beszélsz. Mint Egely, mikor bejelentette hogy ő örökmozgó alatt igazábó nem is azt érti...
  • Polaris Outlaw
    #1145
    Akkor Te azt állítod, hogy matematika a minden.
    A matematika volt-van-lesz?
    Mert ezt így el is hiszem, mert akkor igazolja a feltevésemet.
  • JMáté
    #1144
    Azért mert összekevered az önkritikát a magyargyűlölettel és a kollektív egoizmust a hazafiassággal.
  • droidka
    #1143
    Ebből is látszik, hogy te csak egy a szavakon, a semmin, a lényegtelen dolgokon lovagló, szerencsétlen, kipás makkalap vagy...


    De megnyugtatlak: TE ÉRTESZ MINDENHEEEEZ EZ LÁTSZIKRAJTAD !!!! :DDDD TE szakértő vagy mindenbeeeen!!!! Zsenikém!!! Hol tárolod a Nobel-díjaIdat???

    Kiteszed jól láthatóan a falra vagy a pince mélyében elrejted??? :DDD

  • JMáté
    #1142
    "az ember alkotta a matematikát."
    Csak a fogalomrendszerét.
  • JMáté
    #1141
    Nos igen. Itt alapvetően megint arról a lentebb említett jelenségről van szó, hogy Hawking a hülyéknek próbált fizkát magyarázni. Ez csak úgy volt lehetséges hogy annyira leegyszerűsítette a dolgokat hogy nagyon, aztán lehet kötekedni a megfogalmazással.
  • Polaris Outlaw
    #1140
    Akkor Te most azt állítod, hogy ez azt jelenti, hogy a matematika képes arra, hogy a semmiből(nem a 0-ból) megalkossa az 1-et?
    Ezt levezethetnéd.
    Mert ez azt jelenti, hogy az ember képes bármire, mivel az ember alkotta a matematikát.

    Lehet, hogy 10 nap savazás után tönkremegy a számítógép, de ha az adathordozó túlélte, akkor újracsinálható ugyanaz a gép ugyanazokkal az infókkal, tehát meg is van az öröklét módszere...
  • dronkZero
    #1139
    Azért, mert a zsebnácik feszt kiközösítgetnek mindenkit a magyarságból, és úgy gondolják, hogy ők határozhatják meg, hogy ki a magyar.

    Aztán egyeseknél ez olyan reakciót vált ki, hogy "ha ezt jelenti magyarnak lenni, akkor én nem vagyok az", és már itt is tartunk.
  • BlackRose
    #1138
    Egyébként a Magyar társadalmi élet és politika problémái nem egyedi dolog, sok más, főleg déli (katolikus és orthodox) vallású nemzetnél mutatkozik (de másoknál is megvan kisebb mértékben), és ez az amire Harold Laski hivta fel a figyelmet (aki Marxista volt, tehát majdnem semmivel sem értek egyet amit mondott de ebben az egyben valószinűleg igaza volt), ő ugyanis azt álitotta, hogy a demokrácia csak akkor virágzik (működik) ha közös filozófiai keret van és ha kétpártrendszer létezik. Magyarországon (és általában a katolikus országokban) a közös filozófiai keret szinte lehetetlen és persze ez miatt a kétpártrendszer is szinte elképzelhetetlen. Ezért soha sincs semmiben sem megegyezés és egyfajta politikai hidegháború van. A másik dolog, meg éppen az amit mondtam, a magyar társadalom sokszor lett szétdúrva és az evolúciós vivmányok nagy része sajnos megsemmisült ami fennmaradt az viszont nem volt képes követni az öszetetteb társadalom (a modern világ) követelményeit.

    Azért van az, hogy általában a magyar ember (mint egyén) sikeres azokban a társadalmakban amelyek nem lettek ilyen módon szétrugva, de viszonylag sikertelen a magyar társadalomban, mert a magyar társadalom ma nem képes megosztani a tudást (és munkát), és azok akik viszonylag magasabb szintű tudásal rendelkeznek nem tudják ezt a tudást a társadalom rendelkezésére bocsátani és ők sem tudják a társadalom többi résztvevőinek a tudását (és munkáját) hatékonyan használni. Ez azért van mert sok motor amire szükség van, intézmény, szokás, konvenció, törvény stb. nem létezik vagy ha létezik is akkor nem megfelelően fejlett. A baj abban van, hogy sajnos a naiv racionalisták, pozitivisták uralják a napot már majdnem 100 éve, és ennek persze következményei vannak.
  • dronkZero
    #1137
    Nem, az a helyzet, hogy nem fogod fel az egész témát.

    Isten léte egy seggből előrántott mese.
    Az általad idézett mondat meg a világ megfigyeléséből származó adatok alapján felállított matematikai modell, aminek ez egy következménye.

    Ha nem látod a különbséget a két dolog között, akkor valami nagyon nincs nálad rendben.

    A halál meg a biológiai anyag pusztulása, és visszafordíthatatlan. Ha a számítógépet 10 napig olyan közegben tartod, ami tönkreteszi, mondjuk tömény savban, akkor azt sem fogod megjavítani.
    Ehhez tartozik még az is, hogy te magad nem az anyag vagy, hanem az anyagnak egy igen specifikus rendeződése, gyakorlatilag információ. Amikor meghalsz, ez az információ visszaállíthatatlanul elveszik.
  • Sir Ny
    #1136
    Nem tudjátok miért van tele az egész magyar net magyargyűlölőkkel? ( a médián és azon kívül, hogy ez egy öngerjesztő folyamat? )

    Testvéreim az Úrban, szeressük egymást!
  • Sir Ny
    #1135
    "Az ilyen nagyon Magyarkodók a legrosszabbak!"

    ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá

  • Polaris Outlaw
    #1134
    "Az olyan természeti törvényeknek köszönhetően, mint a gravitáció, az univerzum képes megteremteni és meg is teremti önmagát a semmiből. A spontán teremtés az oka, hogy a semmi helyett van valami, amiért a világegyetem létezik, amiért mi létezünk"

    Ez a cikkben szerepelt...
    Ez vagy szó szerint azt jelenti, hogy a semmiből lett valami és ha ezt Ti tudós emberek elhiszitek, akkor ugyanolyan, mintha Isten-ben hinnétek, mert sehogy nem tudod bizonyítani.

    Vagy pedig azt, amit olyan 500 hozzászólással fejtegettem, hogy mindig is volt-van-lesz ez a Világ.

    Amúgy még azt se tudja senki, hogy mi az a halál.
    Ha egy számítógéppel hasonlítja össze az embert, akkor a számítógép javítható, ha elromlik.
    Hogy kell visszahozni egy embert az életbe, aki mondjuk 10 napja halott?

    És most jön az, hogy megint hülyeséget beszélek, mert Hawking szerint csak (ugyanígy Isten is lehet csak), viszont Hawking csak-ja tudományos, mert Ő tudós.

    Ennyi az egész, csak képtelen vagytok elfogadni, mert tényként kezelitek.
  • BlackRose
    #1133
    Szóval akkor itt most már minden összejött ;) ...kezd hasonlítani a parlamentre, főleg a Magyar parlamentre...
  • Rotyoka
    #1132
    Ez már teljesen off téma.

    De tessék: Mi álltunk minden háborúban a vesztes oldalra, akkor mégis mit vártunk? HOgy majd mindenki a mi seggünket nyalja azért, mert mi nyaltuk a németekét, amikor már lehetett tudni hogy bukni fognak?
  • csimmasz
    #1131
    Ja!
    Sajnos a keserűség beszél belőlem,mert meggyőződésem hogy van potenciál a Magyarokban de amig mindenki a másikon tapos keresztül 1000 forintért is adig itt nem lesz változás
    Ráadásul nam a romák hibálya hanem a mienk,de ha nem változik valami akkor hamarosan a Magyarok kevesebben lesznek mint a nem magyarok ideértve az öszes bevándorlót mindent.
  • JMáté
    #1130
    "akkor pl. csekélységemet is leidiótázod, nekem pedig minden jogom megvan ezt zokon venni."
    Ezzel nem értek egyet. Az emeberek többsége idióta. A vitapartered nem ismer téged. Nem tudja hogy nem vagy idióta (ahogy te sem tudod se róla, se rólam). Akkor nagyobb a valószínűsége hogy helyesen tippel, ha arra tippel hogy idióta vagy. Lehet hogy jelen esetben pont téved, de gyakrabban lesz igaza.
  • JMáté
    #1129
    Fogjunk össze egymás ellen!
  • csimmasz
    #1128
    Az a Rom aakár milyen is egy cél(Magyarok ellen) legalább ösze tudnak fogni,mi Magyarok mikor fogunk öszefogni?
    Itt is csak a szardobálás megy,meg az ál Magyarkodás
  • dronkZero
    #1127
    Ez a kijelentés nagyon tudományosan hangzana, ha nem lennél akkora hülye, hogy összekeverd a családfát a törzsfával... Innentől kezdve igencsak hiteltelenné váltál.

    De azért szép próbálkozás volt! :D
  • droidka
    #1126
    Rotyóka mondta:

    ,,pedig kizárólag csak a mi hibánk volt"

    -Na ezt kifejthetnéd bővebben, hogy pontosan mi is volt a MI hibánk a múltban...
  • csimmasz
    #1125
    Az ilyen nagyon Magyarkodók a legrosszabbak!
    Én legalább nem hordok szemellenzőt, és látom mi a Magyarok hibája amit el is fogadok még ha nem is örülök neki!
    Hidd el szivesen haza költöznék ha látnám a lehetőséget a normális életre.
    Hányok attól amit látok otthon,a saját hazmban egy senki vagyik csak kötelességekkel,jogok nélkül.
    Mig mások mindent megkapnak, dolgozniuk sem kell, állami gondozásba adják a gyerekeket amit a rokonoknál elhelyezve + lóvét akasztanak a kölykök meg vissza a családhoz!
    Az idióta magyar meg felháborodottan harcol a kissebbség jogaiért.
    Ha lecigányozod följelent ha ugytetszik nekik meglincselik a magyart,de ha őket gyilkolják akkor gőzerővel nyomoznak.
    Sajnos Magyarországon a Magyaroknak van a legkevesebb joga.
  • droidka
    #1124
    Tehát még egyszer: felőlem nyugodtan elhiheted a családfáról szóló mesét, nekem ezzel még nem ártasz semmit! De ezzel csak azt bizonyítod, hogy semmilyen objektív, racionális rálátásod nincs a témára és innentől kezdve én nem tudlak komolyan venni...
  • homeless
    #1123
    "Miután harmadik személyben beszélsz rólunk, felteszem hogy te sem vagy magyar."
    Képzeld magyar vagyok, de sajnos ez a tapasztalatom. Elég sok országban jártam már de még sehol nem találkoztam ilyen mértékű irigységgel és megkeseredettséggel.

    "etleg utánanézhetnél a német nagyvállalatoknak"
    Milyen német nagyvállalatoknak? A zsidó kézben lévő nagyvállalatokra gondolsz, akik ugyanúgy túlélték a háborút, mint az "árja nagyvállalatok"? Elárulok neked egy titkot: A vagyonos/befolyásos zsidóknak egy hajuk szála sem görbült a 2. világháború alatt.
  • bvalek2
    #1122
    Caro amico, te már választottál egy népet magadnak. Különben pedig kritizálni lehet, de te nem azt tetted, hiába értelmezed át utólag amit írtál, ott van feketén-fehéren. A magyar zsidó pedig Herzl Tódor volt. Erre épülnek az ismereteid meg az érveid, "állítólag"-ra, meg "hallottam"-ra? Hogy lehet az emberiség majdnem teljes tudástára előtt butának maradni?