2055
Need for Speed: The Run
  • fery02
    #1852
    Azaz, én is megkapom olyankor az XP-t, versenyt is letudva tekinti.
    Akkor szóval nemcsak nálam szarakodik.
    Ez a hang beakadós kifagyásos probléma meg más programoknál is így van nálam sajnos (pl L4D, Max Payne 1-2), remélem mihamarabb jön végleges Win 8, mert emiatt nagyon nincs kedvem Win 7-et újratelepíteni. :D
  • broman191
    #1851
    Előfordul néha, de nálam nem dögleszti le a rendszert, csak Windows-ba lép ki...viszont az XP-t megkapom, verseny letudva, visszalépve folytathatom tovább, nem kell semmit újra megcsinálni. :)
  • fery02
    #1850
    Nektek nem omlik szarrá a játék néha versenyek után XP osztásnál?
    Nekem olyankor még az "XP kiosztó" hang is be szokott akadni, amit még azután is folytat, miután kidobott Windowsba, aztán csak úgy kussol el, ha újraindítom a gépet.
  • Frigyes54
    #1849
    tudom hulye kerdes de a saitek game padomat nem dijjaza a beallitasnal. es mit kell nyomni hogy kiszabaduljon a kocsibol a pasi. segitseget koszonom
  • fery02
    #1848
    Nem lehet már, mint ahogyan a gépigényén is fel van tüntetve.
    Az ilyeneken amúgy lassan nem kell csodálkozni, hogy újabb játékok nem mennek majd XP-n.
  • DjSylent
    #1847
    Hello emberek
    ezt abszolult nem is lehet xp-n indítani? mert nekem már az installer exe is inicializálási hibát ír
  • hegege
    #1846
    Én szívok vele,mert saitek gamepadot beconfigolom,(2 karos) de nem teljesen százas(gázadásra mindenképp 1 "gombot" kell nyomnom,mert a 2 kart nem kezeli vmiért, egyikre szerettem volna a gáz-fék másikra a jobra balra irányt tenni ebből egyik működik csak). A nagyobb gond nem is itt lenne,hanem hogy a restore gomb (mind1,hogy hova rakom) randomszerűen megnyomódik és kezdi előlröl az egészet+esetnként a kamerát is elállítja...V a gamepadot nem szereti v szarul van megírva..billről jó, de ugye ott a kameraváltást el tudom tenni "messzire" az irányító billektől míg gamepadnál nem igazán..Olyat nem lehet csinálni,hogy nekem nem kell se kamera váltás se restore?
  • Csokis
    #1845
    Az MLAA-tól (és az FXAA-tól, bár az egy fokkal jobb) egy mosott szar lesz a kép, ettől meg nem. Jelen pillanatban az SMAA a legjobb AA eljárás az MSAA után.
  • gduck
    #1844
    Én már egy fillért se költök játék miatt a gépre :D
  • capslook
    #1843
    Egy gyors segítséget kérek Tőletek!

    Elindul a játék, de az intro (autó összetörése) után nem tudok továbblépni, egyik billentyűre sem reagál, magától pedig nem lép tovább!!

    Kérlek, segítsetek!!
  • Dj Tommy
    #1842
    Sajna én nem próbáltam, én csak leszedtem és feltöltöttem máshova, hogy janihunk is letudja szedni.
  • High end PC #1841
    Ez mitől más, mint a driver-beli morfológiai AA kényszerítés?
  • janihunk
    #1840
    Köszi.
  • Dj Tommy
    #1839
    Feltöltöttem ide
  • janihunk
    #1838
    Ezt nem lehet máshonnan letölteni? Mer nekem nem engedi.
  • fery02
    #1837
    Majd felveszlek!
  • Hrisskar
    #1836
    Nálam az előző NFS grafikái nehézségei azért jobban kivágta a biztosítékot nálam (két magoson még a mai napig akad)
    Játszásban meg benne vagyok: Origin ID: Xeilon
  • samsung123
    #1835
    csak kéne egy 4 magos proci olcsón neked, jah hogy intelnek nincsenek 4 magos olcsó prociai
  • fery02
    #1834
    Oké, de a topikban azért vannak nálam jobb géppel rendelkezők is, de játszás helyett csak a játékot ócsárolják (tisztelet a kivételnek).
  • gduck
    #1833
    Kedves fery02!

    Ez az én szövegem :D
    Játszanék én, de a konfigomon játszhatatlan és nincs 100e Ft újat venni :D
  • fery02
    #1832
    Ó he ez a sok technikai nyafogás. :D
    Azért JÁTSZANI se felejtsünk el a játékkal!
    Na szóval mikor nyomunk multiplayerben közösen egy kis sg-s mókázást?

    Bár én már azóta szénné játszottam magam a játékkal, elértem a maximum szintet is, multiplayerben is unlockolva van minden, azért igyekszem majd lassabb járgányokat választani. ;)

    Nagyon amatőr az, aki azt állítja, hogy bizony a játékban csak 2 óra játékidő van. A főszál az valóban csak annyi, de aztán temérdeknyi időt lehet még ugye tölteni a multival, challenge versenyekkel, meg aztán az egész karrier újrajátszásával, mondjuk Extreme szinten. Kár, hogy Origin nem méri a játékidőt, mint Steam, kíváncsi lennék rá nagyon.

    Nekem maximálisan "behozta a játék az árát" (szerencsém is volt, mert én 7800 Ft-ért ki tudtam fogni a Tesco-ban), nagyon szép, izgalmas és az én gépemen tartja az átlag 30 fps-t a default High beállításokkal 1080p-ben.

    Mondjuk az nagy hiba, hogy pl Challenge versenyeknél, ha pár pillanatra beakad a játék menet közben, a másodpercmérő akkor is halad tovább, szóval, akinek gyengébb gépe van, az alapból hátrányból indul annak az idejének a megdöntésével szemben, akinek viszont jobb gépe van.
  • High end PC #1831
    Na neee, utánanéztem annak, amit mondasz, és tényleg minden csapból ez a Hyper-Threading vs Frostbite 2.0 ütközés folyik, na, akkor mégis csak a játék a szar, még egy rohadt nagy pont az optimalizálatlanság mellett, pfúj, ez már tényleg vicc, hogy egy jó ideje a piacon levő technológiájú 200k-s high-end procit butítani/gányolni kell, csak hogy ez a játék rendesen menjen, na még mit nem, ez nem sajátosság, hanem inkább kész röhej.
  • Csokis
    #1830
    A hiba nálad van. Kapcsold ki a Hyper-Threading-et a BIOS-ban, és akkor nem fog akadozni. Ez a Frostbite 2 motor sajátossága.
  • Borg
    #1829
    Hát akkor ennyit az ATI-dról :)
  • High end PC #1828
    Kapcsold már be a V-sync-et, meg told már fel maxra az AA-t driverből, és nyomd már egy kicsit a single részt, még nálam is a két hetes driver-el is idegesítően és észrevehetően akad a játék még 1920x1200-ban is, ráadásul sokkal jobb procival és sokkal jobb videókarival, nehogy már te valami más játékkal játsszál, ez alapból kurvára optimalizálatlan és akad, még konzolon is, tök mindegy milyen hardverrel próbálod, nagyon optimalizálatlan a Frostbite 2 motor ehhez a játékhoz, talán még patch tömkeleg és újabb driver-ek se fogják orvosolni.
    A multi részét is csak úgy bírtam végigtolni, hogy V-sync ki, 1080p alatti felbontás, és 4-8x körüli AA, meg minden driverbeli ficsőrt lehúztam a maxról, hogy élvezhető legyen.
    Érdekes, a HP-nél semmi ilyen gond nem volt még 2560x1440-ben 16xAA-val, V-Sync-el, mindent maxra húzva...Criterion tud optimalizálni, a Balck Box pedig nem, de hát ez eddig is köztudott volt az utóbbi pár munkájuk láttán, erről ennyit.
  • Pedretti89
    #1827
    Köszönöm mindenkinek a segítséget!:))
  • Borg
    #1826
    Teljesen mindegy, érezhető belassulása nincs. Innentől nem érdekel, hogy milyen értékek között ingadozik.
  • Borg
    #1825
    Most éppen.
    Amúgy 45 illetve 75 volt.
  • High end PC #1824
    Hát ha nem látod, akkor nèzd meg progival, hogy 1200p-ben a GTX570-el milyen èrtèkek közt ingadozik az fps, mert hogy nem fix, az zíher, főleg ha driverből mèg AA-t is küldesz , ehhez kèpest a HP betonfix fps-el ment.
  • gduck
    #1823
    Hát ez az, 60ezres proci és 100ezres VGA! Erről beszéltem :D Nagyon optimalizálatlan a játék :(
  • barmi
    #1822
    " + jók a hangok, a zenék is jók "
    Az első felével én nem tudok azonosulni (igaz én pc-n játszottam)
    Szerintem a hangok kifejezetten rosszra sikerültek .
    A zenékkel nem volt bajom de a hangok pocsékra sikerültek.
  • fery02
    #1821
    Jaa bocsi, félreértelmeztem.
    Szóval további autókat Challenge series meg Multiplayer játékmódokban tudsz nyerni.
  • fery02
    #1820
    Versenyek alatt benzinkutakhoz beállva tudsz autót váltani.
    Nem muszáj egyfolytában nézni a tájat, ha a közelben van egy benzinkút, megjelenik a képernyő egyik felső sarkában egy benzinkút ábra, egy jellegzetes hang kíséretében.
  • mikiking
    #1819
    Az normális,hogy már az 57. helyen állok kb. de semmi normálisabb kocsval nem lehet menni,csak a 2 Porsche,2 Nissan + a 370Z amit elnyertem,Aston Martin,Shelby,Lamborghini meg a 2 BMW M3 kb ennyi.. ??
  • Csokis
    #1818
    Van már egy egész jó megoldás az AA problémára! Használjatok SMAA-t, ami jobb, mint az FXAA (nem mossa a képet), cserébe 1fps-el lassabb általában.

    Inject SMAA letöltés!
  • Borg
    #1817
    i5 2500k, GTX570
  • Bullitt
    #1816
    Így készült egy Run autó, a Speedhunters eredeti cikkjének fordítása. 3D szakszavak, fúj. Lényeg: Maya-val modellezték az autókat.
  • mikiking
    #1815
    és mégis milyen géppel ?
  • Borg
    #1814
    1920x1200-ban játszok vele minden maxon... egyszer sem vettem észre belassulást, vagy egyéb gondot.
  • High end PC #1813
    Nagy felbontásokon jobban kijön az optimalizálatlanság, 720p környékén nagyon tényleg nem túl észrevehető a belassulás, frém esés, de azért észrevehető, konzolon is. Olyan, mint a TDU2, annál is nagyobb felbontáson iszonyat kijött az optimalizálatlanság, 2560-as felbontáson már élvezhetetlenül belassult az is, holott nála gépigényesebb játékok vígan futottak 2560-ban, csak mert jobban voltak optimalizálva.