2055
Need for Speed: The Run
  • SzppPly
    #1892
    Sziasztok!
    Megvettem a játékot karácsonyra. Feltettem, feltelepítettema gépet (nagy nehézségek után) és elindítottam... DE A JÁTÉK EGYSZERŰEN HASZNÁLHATATLAN! Ugrál, laggzik... És az MW3 meg megy simán... Szóval Help me pls! :(
  • samsung123
    #1891
    Nem olyan rosz játék, sőtt, DE annyi bennehagyott lehetőség van, hogy az már fáj...
    A grafika bármit mond, mindent üt, hiszen olyan komplex és egységses, ami néha már hihetetlen. Csak álljatok meg vagy csorogjatok 50-el és nézzétek a környezetet, vagy az autót körbeforgatva a kamerát!
  • TBTPumpa
    #1890
    A játék a dokumentumokban tárolja a mentéseket NFSTR mappában. Ezt töröld le, nálam segített hasonló problémánál.
    Amúgy pedig képes voltál pénz adni ezért a szennyért?
  • wollnerd #1889
    Sziasztok! Az eredeti játékot feltelepítettem, majd mikor A Display Setting-nél állítottam a felbontást, Majd véletlenül ráirányítottam az ablakos módra, oké véletlen volt, de amikor vissza akartam állítani a teljes képernyőre, megtörtént a nagy baj: Elkezdett összevissza váltogatni majdnem 1 mp-cenként az ablakos mód és a teljes képernyő között és közbe fekete kép ! ÉS minden indításkor ezt csinálja, nem hagyja abba!!! Már mindenütt kereshettem azt a gyanús fájlt amelyik a beállításait tartalmazhatja! A rejtett mappákban is kerestem és nem találtam!! Még az újratelepítés se oldotta meg!!!

    MI FENÉT CSINÁLJAK??!!!
  • janihunk
    #1888
    Hogyad már az undercover egy selejt lett. De tényleg egy MW2 re lenne szükség bánná a nyavaja ha még a grafka is régi lenne de jöjjön már.
  • TBTPumpa
    #1887
    Ezt te sem gondoltad komolyan?
    Most Wanted 2 - Undercover
    Az Undercover fájlaiban és telepítőjében eléggé sok utalás volt a Most Wanted 2-re... Frostbite 2 pedig felejtős, főleg ha azt a BlackBox készíti!
  • janihunk
    #1886
    Ja jöhetne már a bejelentés hogy jön a Most Wanted 2. Csak PC-re és Frostibe 2 fogja hajtani.
  • TBTPumpa
    #1885
    Hát igen!
    Ráférne a játékra egy kiadós javítás!
    Jöhetne már tényleg... És amúgy már a következő NFS játékot is bejelenthetnék megnyugvásképp, hogy azt nem a BlackBox fejleszti...
  • High end PC #1884
    olyankor lájkolni szoktak
  • bency
    #1883
    És mi történik amikor mérges vagy?:))
  • fery02
    #1882
    Ó ezt lájkolom!
  • High end PC #1881
    na most már adjanak ki valami javítást mert mérges leszek
  • Waczkor
    #1880
    Ezekre a vidikre gondoltam amiket írtatok,csak nem jól fogalmaztam.
    Többre emlékszem,akkor lehet nekiugrok még egyszer,arra emlékszem hogy volt pár tökös amerikai sofőr akik mondták hogy ha így meg úgy megverem őket,akkor milyen fasza szétfestett autót kapok:)

    Ami viszont nagyon megmaradt bennem,az a pagani zonda cinque roadster brutális hangja
  • broman191
    #1879
    Vicces értékelés...egyedüli pozitívuma a Frostbite 2 motor. :D Szőrös szívvel nézve ez is inkább negatívum, mert sokak számára játszhatatlan lett ezáltal a játék, amíg az előző NFS-ek (amelyek nem feltétlen voltak csúnyábbak) simán futottak. Bukásnak is felfogható a Frostbite 2-esítés, annak ellenére hogy ahol fut csili-vilibb a grafika.
  • sherlock1
    #1878


  • vg
    #1877
    Voltak bizony, de nem nevezném átvezetőnek.
  • samsung123
    #1876
    Szerintem az oktató videókra gondol, amiből van 3db:)vagy elvan tévejedve.
  • Amiga
    #1875
    Shift2-ben élőszereplős átvezető videók...? Nekem ez nem rémlik. :$
  • vg
    #1874
    Én is nagyon szeretem Shift 1-2!
  • Waczkor
    #1873
    Nem tudom nekem a shift első része jobban tetszett,karrier szerintem jobb volt az első részben,kettőben nem tetszettek az átvezető élőszereplős videók,illetve nekem nem tűnt ennyire recésnek az első.
    De egyébként mind2 rész baromi élvezetes,belső nézet szerintem a legjobb az összes eddigi autós játék közül,hangok brutálisak,és akárki akármit mond még a mosódás is sokat dob a hangulaton.

    Saját vélemény,de se a pro street,se az undercover,se a run nem ér pénzt. Szerintem!
  • samsung123
    #1872
    Shift2 :) az kiforrotabb, szeintem a SHIFT széria nagyon jó lett, az első részébe Darkival 700 órát raktam bele
  • bency
    #1871
    NFS SHIFT....szerintem egyik legjobb autós játék.
  • RYO21
    #1870
    NFS Pro Street
  • eLiXir
    #1869
    sziasztok, mivel ez a legújabb nfs ezért gondoltam, hogy itt kérdezem meg a következőt: van e olyan újabb (underground 2nél legalábbis) nfs, amiben nincsenek rendőrök, hanem igazándiból csak a versenyzésről szól üldözések nélkül stb, vagy esetleg hasonló játék, ami ugyancsak újabb. Előre is köszi a válaszotokat!
  • broman191
    #1868
    gépigény
  • ml85ml
    #1867
    hd 4670 512mb. és 2giga ram mellett csak nekem szaggat a játék? rage mw3 vf3 fut 1024-es felbontással ez a játék még 800x600-ban is szaggatt.
    lehet meg kell várnom a jézuskát?
  • laaj
    #1866
    szia!
    nekem is ugyan ez a kormánnyal a bajom :S :S ha van valami megoldás akkor osszátok meg... köszi
  • samsung123
    #1865
    Jó ez a játék, végre megvan minden autó is, A Buggati Veyron brutális
  • Amiga
    #1864
    Érdekes, nálam PC-n a NFS fut jobban és a BF3-at kellett jobban visszavenni...

    Egyébként igen, a kampány nagyjából két óra, töltési időkkel három, de emlékezetes és nagyon változatos. A multi jó, a kikapcsolhatatlan mikrofon engem eddig nemigen zavart, talán kultúráltabb játékosokkal hozott össze a sors. Ha időnként hallok is orosz, vagy latin-amerikai beszélgetést játék közben, az inkább érdekes számomra, mint zavaró. :-D
  • The Protector
    #1863
    Szia.Annyit tudok neked mondani h ha nincs brutál pc-d meg nagy szerencséd mellé akkor boxra vedd meg mindenképpen mert nekem olyan gépen ami a bf3 mediumon szépen ment ez 10fpsnél nem megy magasabbra akármilyen beállításon.
    A másik hogy a single nagyon rövid lett,hamar végigjátszható.Ha van eredeti live-od akkor megéri a multi miatt.Ha nincs akkor annyira már nem éri meg.
    Egyébként amit láttam belőle az alapján nekem pozitív a véleményemm,szép grafika,jó autók és izgalmas sztorik.
  • sajtburger
    #1862
    Srácok, én xbox-ra tervezgetem megvenni a gémet. Egy kérdésem lenne, megéri beruházni rá? Mennyire hosszú a játék? Illetve még egy buta kérdés, ebben lehet tuningolni a gépeket? :)
  • Amiga
    #1861
    Én is most kezdtem a játékot és nagyon kellemes csalódás. A grafika gyönyörű, és kellően gyorsan is fut nálam, megvan a sebességérzet. Az átvezetőkben nálam billentyűről a space+enter+kurzornyilak kellettek, kormányon pedig (formula force ex) a két felső különálló gomb és a 2-3 számozott gombok jobb oldalon (keress képet a kormányról a neten és akkor látod, mire gondolok).

    Engem a scriptelt jelenetek nem zavarnak, csodálkozom is a pcguru hozzáállásán. Ez egy arcade játék, a script ennek természetes része a legelső játéktermi automata óta. Azt pedig az összes NFS-ből tudjuk, hogy az AI nem úgy viselkedik, mint egy szimulátorban. Ettől nem szabad GTR 2-es élményt várni, már a széria egyik legjobb darabjában, a Most Wantedben is láthattuk, hogyan csal.

    Én a futamokat látványosnak és izgalmasnak élem meg és nem bánom, hogy ez a rész megjelent. Hozzáteszem, az Undercover-re fényéveket ver, az a rész tényleg az NFS szégyenfoltja. Multira pedig szerintem ott a lehetőség, hogy az ember normális közösséget keressen, vagy olyan barátokat gyűjtsön, akikkel rendesen lehet versenyezni.
  • TopGun
    #1860
    Sziasztok! Jatszik meg valaki a jatekkal? En most kezdenem, de mar az elejen elakadok, mert nem tudom melyik gombot kell nyomkodni, hogy ki tudjak menekulni az autopresbol? nem fostalicska xbox kotrollerem van, kormannyal es billentyuzettel szeretnem tolni, de nem tudom remapolni a billentyuzetet, csak az iranyitast lehet allitani, mas gombot nem lehet allitani... Milyen gombot kell megnyomni, amikor ki irja, hogy rt+lt?
    az x-re, meg a b-re mar valaki leirta, mit kell megnyomni, de a tobbi gombot elfelejtette felsorolni :(
  • ntex
    #1859
    Inkább ne segítsenek be, még a végén elrontják azt is ami eredetileg jónak készült
  • TBTPumpa
    #1858
    Eléggé olcsón adják már most a játékot (néhány helyen már csak 6000 Ft, sőt ha FIFA vagy Battlefield 3-mat veszel mellé, akkor csak 4000 Ft)!
    Kár, hogy még ennyi pénzt sem ér ez a remekmű. BlackBox hozta a formáját.
    Frostbite 2 motor is csalódás eddig. BF3 sem nagy szám, The Run pedig végképp nem nagy szám... Generals 2 is bukás lesz?

    Nagyon remélem, hogy a 2012-es NFS játék a Criterion-tól nagyobb durranás lesz ennél!
    A PC Gurus teszttel pedig sajnos egyet kell értenem. Ezt a játékot kár volt elkészíteni. Inkább maradtunk volna az idén NFS nélkül... Shift 2 úgyis megjelent már 2011-ben. A csapat besegíthetett volna a Criterion féle NFS-be és akkor 2012-ben talán egy nagyobb és jobb NFS-t kaptunk volna, de nem!

    A kedves EA máshogy gondolta és ennek meg is lett az eredménye...
  • Hrisskar
    #1857
    Meg se várom a verseny végét ha ilyennel találkozok, totál elrontja a hangulatot.

    A másik az amiből elegem van az a csalók. Mivel nem törnek úgy ezért totál agresszívak és megpróbálnak minden áron felkenni, kilökni. De még a normál versenyzők is már felvették ezt a szokást, és mintha magamon is venném észre a tüneteket,sokkal agresszívabban furakszom előre csak, hogy kikerüljek a zuzdából.
  • fery02
    #1856
    Dik ez multiplayer felbasz már, saját játékom hangját halkabban hallom, mint a többi idiótáét. Fasznak nem lehet azt a kibaszott mikrofont kikapcsolni!
    Pláne, ha nem képes normálisan beállítani a kedves játékos. Mondjuk legtöbben ezzel lehet tisztában is vannak és direkt nem tesznek ellene, hagy legyen fair a küzdelem, hogy a kedves ellenfél ne hallja normálisan saját kocsija hangját.

    Legszörnyűbb, hogy még figyelmeztetni se lehet, mert 2011-ben nem lehet chat-elni kedvünkre.

    A kemény meg, hogy jött ugye konzolokra patch (ami nekünk majd csak később érkezik) és abban sincs említve ilyen, hogy ki lehessen kapcsolni a Voice-t multiban.
  • sherlock1
    #1855






  • fery02
    #1854
    Egyiket se!
    Kapod az autókat játék alatt Carrier haladtával. De legtöbbet Challenge-, Multiplayer versenyek, meg Autolog versenyidő ajánlások megdöntésével érheted el.
    Tuning meg optikailag létezik csak, de az is csak versenyek előtti, autóválasztásnál, előre elkészített Kit-ek kiválasztásával történik.
  • Farkassacred
    #1853
    Nekem bejött a játék :) de egy valamit nem értek, Autót lehet venni,és tuningolni?!Mert eddig nem találkoztam ilyennel...