2055
Need for Speed: The Run
  • fery02
    #1932
    Azzal volt a legkisebb bajom eddig is.
  • fery02
    #1931
    ÚÚÚ, maximális köszönet!
  • Fpocok
    #1930
    Eltávolították a 30FPS korlátot, ha a V-sync ki van kapcsolva.
  • Bullitt
    #1929
    Kijött ám a patch
  • fery02
    #1928
    Nem.
  • zoliii
    #1927
    Ez a játék nem jelent meg magyar verzióban?
  • bency
    #1926
    Bocsi az OFF ért,de nem tudja valaki hogy a Shift be hova tölti az EA a képeimet amit csinálok játékba?
  • janihunk
    #1925
    Hogy a fenébe van ebbe a bill kiosztás? Írja nekem hogy nyomjam az y-meg az a-t most vagyok ott hogy tetőn ugrál. De ez boxos gombok. Mi a fene van most?
  • grebber
    #1924
    Frissíteni kéne az oldalt új infokkal + nem kéne ennyire összenyomorítani az egészet mert nagyító kell a szövegek olvasásához!
  • GTV
    #1923
    Videoteszt az újonnan induló GameTevééktől, érdemes a weboldalukat is megtekinteni:


  • janihunk
    #1922
    Nem, ez a billentyűzetet hiteti el hogy azt nyomom. Tehát amilyen funkciót ellát pl a W azt simán benyomom valami gombra a kontrolleren és olyan mint ha a W-t nyomnám.
  • RYO21
    #1921
    A joytokey az ugyanaz mint az xpadder? Vagy olyan mint az x360ce, szóval elhiteti a játékkal azt, hogy egy x360 controller van bekötve?
  • janihunk
    #1920
    Hát azért ez gáz. Ps2 kontrollerem van amin van usb. JojtoKey progival bármelyik játék elfogadja. A Run alapon felismeri de hát a kéziféket ezzel is behúzza.
  • High end PC #1919
    A játéknak nagyon sok baja van a beviteli perifériákkal. Nekem pl ha fel volt telepítve a Fanatech játékos egerem illesztőprogramja, akármilyen gamepaddal vagy kormánnyal próbálva se gyorsultak nagyon a kocsik 200 felé. A játékos egér illesztőprogramjának uninstallálásával megszűnt a probléma (többször is feltettem és próbálgattam, az egér a ludas, hogy hogy ütközhet a játékkal nem tudom, de baszott nagy FAIL).
    Szóval beviteli preifériák anomáliája a köbön van ennél a játéknál. Én ki is húzok játékkor minden mást (borkormány, kormány, játékos egér) és csak az Xbox360 kontrollerrel tolom. Egyébként a legmegfelelőbb, ha beszerzel egy boxos kontrollert te is, mindamellett simán az egyik legjobb gamepad PC-re más játékokhoz is mind ergonómiailag, mind támogatottságra.
  • janihunk
    #1918
    Hát akkor nálam valami különleges efekt van. Nem nagyon értem.
  • Hrisskar
    #1917
    Nekem X-box kontrollerrel teljesen jól működik.
    Próbáltam utána olvasni de nem sok mindent találtam ami használható volna. Azt írják hogy elvileg minden gamepad müködik amin van X és Y gomb.
  • janihunk
    #1916
    Sziasztok ez a játék milyen kontollereket támogat? Mert már 2 vel is ugyan az a hiba. Ha ad-padon vagy analog kart lefelé húzom olyan mint ha behúznám a kéziféket. De csak a játék újraindításával szűnik meg a gond amíg meg nem nyomom megint a lefelé gombot.
  • Amiga
    #1915
    Hát, én most végeztem a játékkal.
    Eddig védtem és igyekeztem úgy tenni, mint akihez nem ju el a fanyalgók panaszáradata, de mostanra nálam is túlsúlyba kerültek a negatívumok.

    1. A játék időnként elfelejti a beállításokat. Billentyűzettel tolom és rendkívül szórakoztató minden indítás után megnézni, hogy visszaálltak-e a gombok a gyári alapbeállításra. Persze van kormányom is, de ott nincs ezzel a játékkal force feedback (csak ezzel!), illetve az optionsban sincsen semmilyen kormány finomrahangolási lehetőség.

    2. A multi egy idő után élvezhetetlenné válik azok miatt a köcsögök miatt, akik bekapcsolt mikrofonnal játszanak. Külön öröm, amikor valamelyik faszari direkt zavaró hangokkal nyomatja a mikrofonját. Dead Islandet pillanatok alatt felpeccselték, hogy ki lehessen a mikrofont kapcsolni. Itt tesznek a játékosok kérésére.

    3. Az életet a játékban gyakorlatilag a verdák unlockolása jelenti, de egyik nap, miközben éppen ezzel szenvedtem, elgondolkoztam rajta, hogy voltaképpen miért kell órák tucatjait beleölnöm, hogy megszerezzek egy-egy signature editiont, vagy ilyesmit.

    4. A kampány módban nevetséges módon az orrom alá tolják, milyen autókat vezethetNÉK, ha limited editionom lenne a The Run-ból. Ez nagyon irritáló.

    5. A catch up rendszer nevetséges, az ellenfelek mindig azzal bohóckodnak, hogy a futamot "izgalmassá" tegyék. Nevetséges, amikor látom, hogy gyakorlatilag megvárnak a kanyarban, ha kicsúsztam, de az is, hogy a célegyenesben próbálnak előzni, miközben életem idejét futom. A challenge-k jó részénél a medálbesorolásnak semmi értelme, az időre menő checkpoint-os pályákon sokszor az ezüst- vagy bronz idő elérésére már régen nincs is lehetőség, mert addigra az idő letelt. Ugyanígy, sokszor a versenyek is csak aranyra-platinára teljesíthetők, hiába van kiírva a "bronz" idő is.

    A végén már trainerrel toltam a challenge-ket, mert elfogyott a türelmem, illetve tört exe-vel unlockoltam ki minden autót (miután a trains and tunnels még így sem lett meg). És itt a játék oda is; két varázsa, a grafika és a sebességérzet sem képes többé a hiányosságokat elfedni. Részemről visszatérek a Hot Pursuit és Shift 2 nyújtotta játékélményhez, mert ezek sokkal gondosabban összerakott, profi munkák. Az undercover után tudhattam volna, hogy a black box nem képes jó játékot készíteni, kár, hogy eddig tartott ezt belátnom.
  • Zsoti90
    #1914
    Hali! Nyugi simán elfog futni, elég jó beállításokkal, a játék őszintén szólva hamar végigvihető 2-3-4 óra attól függ mennyire vagy ügyes
  • doctorwho87
    #1913
    Sziasztok!
    Elfut ez a játék egy AMD phenom II p970 X4 processzoron, 4GB DDR 3 memóriával és AMD Radeon HD6650 1GB-os videó kártyán?
    Milyen beállításon érdemes vinni?
    Kb. mennyi idő alatt lehet végig vinni?
  • Amiga
    #1912
    Bocsi, most még kilőttem a barátokat, mert nagyon bekavart az autolog-rendszernek, az addigi célok eltűntek, a ti időtöket pedig az életbe nem fogom tudni megdönteni. Szóval újra jelentkezem, ha megdőltek az autolog-célok, jó?
  • The Protector
    #1911
    Nekem is biztos nagyon tetszene de sajnos nem akar normál sebességgel futni.De látatlanban is rámondom h nagyon klafa lehet.
  • Hrisskar
    #1910
    Én is elküldtem a kérőmet neked, Xeilon néven vagyok fönn.
  • fery02
    #1909
    Elfogadva!
  • Amiga
    #1908
    Én meg Demetriel néven vagyok fent, küldtem barátkérelmet.
  • fery02
    #1907
    Jó lenne ebbe a topikba is valami doboz, amibe összegyűjtjük az sg-s Autolog neveket...bár végülis úgyse lesz sohasem nagy jelentősége, nem túl népszerű ez a játék multiban. Még a topikja se pörög, ahogyan azt gondoltam volna.

    Azért engem megtalálhatsz fery02 néven Origin-en.
  • Amiga
    #1906
    Szívemből beszélsz, óriási ez a rész.

    Akinek van kedve, elküldené nekem priviben az autolog-nevét? Megkeresném multizni. Mert az ismeretlen arcok sokszor nagyon megkeserítik az életemet a bekapcsolt mikrofonnal, leszorításokkal és hasonlókkal...

    És valamilyen The Run grouphoz is szívesen csatlakoznék...
  • bency
    #1905
    Én 256os GT9500al játszodtam gond nélkül a Hot Pursuitot érdekes módon :P Egy E4600as procival.
  • yesname #1904
    Nem értem, rengetegen szidják ezt az NFS részt. Én most jutottam el odáig, hgoy játszak vele és 3 óra játék után azt mondom ez az NFS Porsche Unleashed óta a legjobb NFS.
    A grafika gyönyörű, folyamatos, abszolút akdásmentes. Irányítás jóféle árkádos. Lehet nyomni ökör módon, de azért oda kell figyelni kanyaroknál.
    A táj változatos, egyedi. A futamok adrenalintermelők, sebességérzet teljesen jó. Nekem nagyon tetszik. Unalmas már a sok tuningolós, körbe-körbe pályákról szóló autós játék. A TDU, illetve az NFS utolsó hasonló (nem körversenyes) része óta reménykedem, hogy na majd most végre vissza a gyökerekhez. De csak nem történt meg, eddig...
  • SzppPly
    #1903
    Köszönöm Mindenkinek a segítséget! :)
  • SzppPly
    #1902
    Akkor ATI Radeon videokártya...
  • TBTPumpa
    #1901
    Hát ha nem akarsz új VGA-t venni akkor igen...
    De volt belőle Warez verzió, miért nem próbáltad meg először azt, így megspóroltál volna 10 000 Ft-ot...
  • TBTPumpa
    #1900
    GTS250 teszt (gyengébb, mint a 9800GTX)
  • SzppPly
    #1899
    Játékban kipróbáltam, hogy a Fullscreen: Off. Hát, mondjuk úgy, hogy lehetett vele játszani, de laggolt, mint a szar.
    Driver csere meg volt és körülbelül hatszor tettem újra a játékot... 10k Ft a kukákba?
  • TBTPumpa
    #1898
    GTS250? Biztos hogy ilyen kártya van a gépedben??? Egy i5-ös procihoz egy GTS kártyát?
    Ez a GTS250 a GF9800GT átnevezett változata... Persze hogy azzal nem megy. Nekem a 9800GT már a tavalyi Hot Pursuit-ot sem nagyon vitte élvezhetően.
    Szerencsére a HD6970-es kártyát már nem izzasztja meg... :D
  • csizihungary
    #1897
    Próbálj egy driver cserét, és tedd újra a játékot.
  • bency
    #1896
    Ezzel a géppel kacagva mennie kéne,lazán.
  • SzppPly
    #1895
    Win 7, prof 64 bit, 4 GB Ram, IntelCore i5 650, Geforce GTS 250 videókártya.
  • wollnerd #1894
    THX!
    Jó szenny ez!
  • Fpocok
    #1893
    Milyen géped van?