16
  • speed2006
    #1
    Egyik kutya, másik eb.
  • galocza
    #2
    ok, számított valaki arra, hogy vmikor a microsoft bárkihez képest jófiú lesz?
    legalábbis windows mobile-lal/phone-nal kapcsolatban még nem fogalmazódtak meg ilyen vádak.
    persze lehet, hogy csak azért, mert ott még nem bukott ki vagy nem jutott eszükbe...
  • Skynet85
    #3
    A nap keleten kell, a víz nedves, a nők hazudnak, és igen a multik gyűjtik az infot. Nem tom ez még kit képes meglepni, az lenne a fura, ha nem így volna. :D
  • willcox
    #4
    Nem tudom, hogy ez miért zavarja azokat, akik egyébként iwiwen, facebookon és hasonló oldalakon sokkal több adatot adnak meg magukról.
  • qetuol
    #5
    le merem fogadni, hogy ott is vannak ilyen stiklik, sőt..
  • fergusonpapa
    #6
    érdekes h itt semmi flém nem lesz,mert nem apple hir..
  • opeca
    #7
    Itt nem az a lényeg hogy zavar-e vagy sem. Hanem, hogy törvényes-e vagy sem.

    Meg aztán már jó lenne leszokni erről az "én amúgy is a milliomodik egyszeri ember vagyok, tehát kinek fontosak az adataim" dologról, mert már évtizedek óta a közemberek adataiból lehet a legnagyobb és legértékesebb adatbázisokat összeállítani.
  • nlght
    #8
    hol van ilyenkor egy szimpatikus sznob akivel lehet vitatkozni? :D
  • Szefmester
    #9
    A másik hírben alaposan ki lett tárgyalva a google kémkedése is.. sztem az SG pont amiatt csinált róla egy külön cikket. De szerintem feleslegesen :P
  • zserrbo
    #10
    Szívemből szóltál!
  • pasi29uk
    #11
    Vajon az intelligens TVk mit fognak pletykálni a gyártóval...?

    Amúgy ha már ilyen okosak a "telcsik" meg nagyazinternyet miért nem a rendőrségre küldik az infót ha ellopják őket?
  • Tetsuo
    #12
    Mert attol nem lesz nagyobb bevetele egyik multinak sem. Ezert.
  • lordmorden
    #13
    Ne cska a pénz szemszögéből nézzük a dolgot...ez etikátlan! becstelen egy banda, az a magánéletünk, hogy hova mászkálunk, mit csinálunk, és erre elseftelik meg kiadják bárkinek. midnenhol ez megy, rengeteg adat gyűjtés és figyelnek mindenhol. nem véletlen nem használok google vagy apple terméket, facebookot és társait; meg kellene védenünk a magánéletünk. Skynet85-nek igaza van... mit is várunk tőlük?
  • torzsvendeg
    #14
    okostelefon = buta tulajdonos
    buta telefon = okos tulajdonos
  • speedyx86
    #15
    No, azért egy apró különbség van:
    Az iPhone esetében az EULA-ba eldugva, apró betűvel szerepel, hogy ha akarod, ha nem, elküldöd az adatokat az Apple-nek és kész.
    Az Android esetében, amikor először bekapcsolod a telefont, megkérdezi, hogy elküldöd-e ezeket az adatokat, vagy nem.
    Azért ez nagyon nem ugyanaz.
  • Armagedown
    #16
    Nem tudjátok hogy a Samsung által fejlesztett rendszer , a Bada kémkedik-e ?