Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#9719
hát én nem szarok órákig, bár érthetõ 😊
de a dvd mellékletet még mindig nem értem 😄 minek az
kill3r21
#9718
Más a feelingje 😊
Azért igyekeznek olyat is pakolni az újságba ami nem online, meg jobb sxarás közben lapozgatni mint tabletet vagy telefont nyomogatni 😊
#9717
Sziasztok srácok nem tudjátok hogy amit a játékba fotózok és fel kerül >>>Ide<<< mert regisztráltam azokból hogyan lehet törölni ?

#9716
csökken azért eladásuk bõven. a guru is majnem lehúzta rolót a múltkor, amikor az akkori kiadó kivonoult és nem kellett senkinek.
MerlinW
#9715
Hidd el, ha nem fogynának jól, már rég nem lennének.

[merlinw.org]

#9714
a varázsa annak, hogy gyûlik a szemét a polcokon
csodálom, hogy még életben vannak az újságok... ok mondjuk egy öregeknek szánt népszava vagymiféleség még érthetõ, de egy fiataloknak, gamereknek akik netet használnak, mi a fenének
MerlinW
#9713
Nem is kevesen. Az emberek nagy része jó esetben napi max 1-2 órát tud gép elõtt tölteni. Emellett ott a lapozgatás varázsa is. Újságot olvasni jó.

[merlinw.org]

#9712
A Take-Two egy embere azt nyilatkozta, hogy lesz XBox One-ra egy pár exkluzív név . Azt spekulálják, hogy lehet a GTA V megjelenik rá és ps4 meg PC még késõbb lesz... forrás
akyyy
#9711
persze, a bidámbidámok akiknél nincs mindenhol internet.

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

#9710
vesz még valaki magazint, de komolyan?😄
MerlinW
#9709
A videó a játék megjelenéskor készült, csak ugye a magazin lemezmellékletére kerül elõször, és csak pár héttel késõbb online.

[merlinw.org]

#9708
de legalább minõségi a mikrofonjuk
Lunki88
#9707
Sarcasm on? <#vigyor3>
#9706
hihetetlen jól felvették a ritmust a srácok, épp idõben csináltak egy ilyen videót
#9705
A videoteszt

#9704
Sziasztok!

GTA V Online-hoz (PS3) keresnék egy partnert, akinek szintén szüksége van az online trófeákra ( PL: nyerj mindenbõl 1-et stb.) szóval amihez 2 ember szükséges, plusz amiben szeretne, én is tudnék segíteni.
Ha tud, kérem segítsen valaki 😊
PSN : Danikaaa93
bertino
#9703
dehogynem.

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

JaSoN HuNTeR
#9702
Lehet hogy meg sem jelenik PCre 😞

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

Snexi
#9701
inkább 3 hónap (április legvégén jött ki a konzolos és augusztus legelején jelentették be pc-re)

Rayden02
#9700
<#nyes><#ravasz1>

AMD Phenom II X4 Black Edition 965 ,Gigabyte GA-MA790X-UD3P,6GB Kingston HyperX DDR2 1066mhz,Gigabyte Radeon HD 7850 2GB 256bit OC WindForce Edition

akyyy
#9699
dehogyisnem... gonodlom neked is az. szörnyü 😞

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

Rayden02
#9698
Miért szerinted nekem állandóan ugyanazt válaszolni nem az?<#eplus2>

AMD Phenom II X4 Black Edition 965 ,Gigabyte GA-MA790X-UD3P,6GB Kingston HyperX DDR2 1066mhz,Gigabyte Radeon HD 7850 2GB 256bit OC WindForce Edition

akyyy
#9697
ehz és ehez hasonlo tartalmu hozzászolást kb havonta olvasok.... kicsit már uncsi.

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

Rayden02
#9696
A GTAIV esetében 4 hónap telt el a konzolos megjelenés után,
ha jól emlékszem augusztusban jelentették be,
majd 4 hónapra rá (December?<#idiota>) már meg is jelent!
Persze ez idõ alatt is becsúszott egy pár hetes késés,de
ezt már megszokhattuk a R*-tól!<#alien>

AMD Phenom II X4 Black Edition 965 ,Gigabyte GA-MA790X-UD3P,6GB Kingston HyperX DDR2 1066mhz,Gigabyte Radeon HD 7850 2GB 256bit OC WindForce Edition

xxdani
#9695
az 1 hétre ígért patch-et is 2-3hétre rá dobják és azt is DLC nélkül pedig beígérték...szerinted, ha azt mondják, hogy decemberre lesz pc-s verzió mennyivel lenne jobb amikor kiderül, hogy ja nem boccs február...jah inkább április

Aláírás (max. 200 bet?, nem tartalmazhat HTML, vagy UBB kódot, és 2 soremelés megengedett)

#9694
talán jövõ hónapban
Hunter of Deer
#9693
azert lassan mar illo volna vmit mondania a Rockstarnak hogy mikor jon a PC-s verzio ...

H87-D3H/i5 4570*3,6/2*8GB Kingston/Gigabyte Extreme Gaming 1070/ 8TB HDD/Samsung 840 120GB SSD/ 650W/Razer Deathadder 2013/Logitech G15/Logitech Z3 2.1/Dell P2414H/NZXT H440/LGUH635v 4k

#9692
Eddig közel 45 órám van a játékban és nem nagyon találkoztam buggal. Mondjuk mire én elkezdtem, addigra kijött pár patch is. Lehet, hogy sok mindent kijavítottak addigra. Ugyanakkor érthetõ, hogy egy ennyire összetett játékban több a bug, mint egy 4 órás csõjátékban.
#9691
Tényleg vicces csak ahogy látom a videóban... Ilyen bugos a játék ? Például a rendõrt leüti és láthatatlan majd lövöldöz az emberre ? Remélem nem ilyen bugos a játék. 😄

CPU: AMD Phenom II X4 965 Black Edition 3.4 Ghz RAM: Corsair XMS3 4GB DDR3 1600Mhz GPU: ASUS nVidia GeForce GTX 750 Ti OC 2GB GDDR5 OS: Windows 7 PSN ID: Robbie_0222

Rayden02
#9690
Rég röhögtem ilyen jót!<#hehe>

AMD Phenom II X4 Black Edition 965 ,Gigabyte GA-MA790X-UD3P,6GB Kingston HyperX DDR2 1066mhz,Gigabyte Radeon HD 7850 2GB 256bit OC WindForce Edition

Béla9248
#9689
Oksa! Köszi!

Ha a nép dics?ít is téged, mégis csak egy ember vagy! Lenovo Y560

#9688
8-asra nem fér 8GB csak 16-osra
Béla9248
#9687
1 lemeznek 16giga?!

Ha a nép dics?ít is téged, mégis csak egy ember vagy! Lenovo Y560

#9686
Nem, ez a Paleto score setup mission volt. Majdnem filmszeruen jo a forgatokonyv, a karaktervaltasok annyira jol megfuszerezik, allati.
xxdani
#9685
minimum 16 giga

Aláírás (max. 200 bet?, nem tartalmazhat HTML, vagy UBB kódot, és 2 soremelés megengedett)

Béla9248
#9684
Mekkora usb kell a 2-es lemeznek? Mert nekem van turbina....

Ha a nép dics?ít is téged, mégis csak egy ember vagy! Lenovo Y560

#9683
Ez a Did Somebody Say Yoga küldi. Hát kész volt teljesen. 😄

Kérdés: Ha megveszek egy valamit. Pl: vontatós vállalat, repülõs izé, stb. Akkor az ottani küldik, azok ilyen végtelenszer megcsinálható, ismétlõdõ valamik, vagy meghatározott mennyiségû küldi van, külön sztorival?
xxdani
#9682
az, hogy nincs nálam 16gigás második opció. mondom engem nem zavar. csak arra reagáltam, hogy nincs is pop up boxnál..de van

Aláírás (max. 200 bet?, nem tartalmazhat HTML, vagy UBB kódot, és 2 soremelés megengedett)

#9681
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Hat ez kurvanagy. Eppen most kezdte el Michael osztani Trevort, hogy mekkora hipszter. Tele van poennal a jatek, a radion is szakadni lehet 😊
arty
#9680
lemez1 hdd-n
lemez2 usb-n
nincs turbina, nincs popup

problem? 😉

Forza.

xxdani
#9679
xbox ob szintén egy helyre felmásolva észrevehetõ a pop up , de nem általános nem folytonos, így pont leszarom. inkább mint a turbina zaj

Aláírás (max. 200 bet?, nem tartalmazhat HTML, vagy UBB kódot, és 2 soremelés megengedett)

#9678
nekem meg ez lesz az mert nem akartak realisztikusak maradni 😄

Szeretem a cicákat

#9677
Emberek! Közel 40%-on vagyok, multit még meg se néztem és azt kell mondanom, hogy Ó JESSZ!! Mennyire jobb, mint a 4. rész. Hihetetlen. Az számomra hatalmas csalódás volt. Ezzel az epizóddal azonban szép visszatérést produkált a játék. Hatalmas. <#worship>
arty
#9676
mert külön tárolón célszerû lennie a két lemez adatának (hdd + bluray pl a jó megoldás, xboxon hdd + usb kulcs, stb)

Forza.

#9675
miért lenne hajlamos a lájvos verzió popupra hajlamosabb ? az enyémis winchesterrõl fut, de az virágbolti verzió viszont valóban motoros száguldozásnál nem egyszer eltûnt a lábam alól a talaj.. ez PS3

Szeretem a cicákat

Myselor
#9674
jah értem.ez mondjuk nekem nemtûnt fel xd
#9673
Létra az a garázs mellett volt és sokan oda másztak fel, megvárták míg eladod az autót többször majd lelõttek a ház tetejérõl mikor vitted volna be.

HONDA - The Power of Dreams - EK4 -

Myselor
#9672
jah értem.hát hajrá akkor bár engem tökre nem izgat már a dolog xd
xxdani
#9671
Azt javították, hogy ne vesszen el karakter/fegyver/ház stbstb csak úgy a cloud miatt. Ezek után tudnak továbblépni oda, hogy utalják az 500k pínzt 😊

Aláírás (max. 200 bet?, nem tartalmazhat HTML, vagy UBB kódot, és 2 soremelés megengedett)

Myselor
#9670
hát akkor nemtudom,azthittem kijavítottál.én nem néztem.de akkor mi volt ez a patch?xd