Grand Theft Auto 5
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Ha pedig abba gondolunk bele, hogy vajon pont ezért nem mondják el, hogy mikor jön, akkor az lesz a jó válasz, hogy "hamarosan", mert ha nem jönne még egy ideig, akkor tuti mondanák, hogy vegyék a konzolt, mint a cukrot 😄 Így meg nem merik, mert ha idõ elõtt kiderül a megjelenés, az a pár ezer vétel is meghiúsul a régi konzolokra, ami most lenne 1-2 hónap alatt
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
Gondolj bele ha azt mondja, hogy igen jön 2014 õszén, akkor nem hinném, hogy sokan azonnal rohannának a pc-sek közül konzolt venni. Szépen kivárnák azt az idõt. Így meg eszed a kefét, hogy jön-e egyáltalán és már ilyen konzol vásárlós gondolataid vannak. Nem hülyék ezek Rockstarnál... <#wink>#wink>
Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.
Szerintem 2015.
Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!
de amúgy igen, én sem bánnám már ha történne valami..
Szerintem kurva nagy lett!!!
ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11
\"Ha küzdesz veszíthetsz, ha nem küzdesz veszítettél\"
Megyek megnézem😊
Ez a szellem jelenik meg 23:00 és éjfél között egyik hegyen. Érdekes 😊
Ha közel megyek hozzá eltûnik.
Ettõl függetlenül még azzal is elvagyok,imádom ezt a játékot mert van tartalom és szépen fut a gépen.
Most elölrõl kezdtem és mindent meg fogok benne csinálni amit csak lehet.Az elsõ "végigjátszás" kb.semmit nem ért mivel ismerõs is játszott a profilommal mikor nála volt a PS és bõ 30-40%-ot tuti õ ment rajta.Valahogy nem becsültem meg eléggé a játékot mert éppen el voltam foglalva a Ps exkluziv-okkal mint te jelenleg TLOU-al szal értheted mi a pálya.
De most Box-on nagyon élvezem:-)
(hiába más stílus)
Amiga 600GT QuadCore - WorkbenchHD 64bit - ThermalGive Titanium Edition - Commodore Extreme Graphics X69HD
meg most megkaptam kölcsönbe haver last of us-át és azt akarom letolni "gyorsan" 😊
Forza.
Te végigvitted már?
Forza.
All great things are simple, and many can be expressed in single words: freedom, justice, honor, duty, mercy, hope. Winston Churchill
[merlinw.org]
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

ASUS H87M-E | intel Core i7 4771 @3.5GHz | ASUS nVidia GeForce GTX650 Ti Boost | 8GB Corsair DDR3 1600MHz
Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0
TIPP-MIX: vagy tavasszal lesz a szezonja a Rockstarnál az ilyesmiknek?
Tényleg jó lenne, ha a VGA-n, vagy mi a nevén jelentenék be. Van annál jobb alkalom, amikor megkapja az adott játék az "ÉV játéka" címet?
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
gamertag: kenobita
Lenne több kérdésem is.
Szóval nagyban játszok a játékkal.Most volt a vidéki rablás a sztoriban,tehát ez már nem az eleje.Valahogy elmarad a nagy áttörés mert eléggé nincstelen vagyok.Alig van lóvém a játékbeli árakhoz képest.Most van kb 400K-m fejenként.Ennyibõl alig lehet vmit venni.Franklinnel megvettem a fües boltot de az is csak 9800dollárt hoz hetente.Tudtok vmi jó tippet adni pénzhesz?A tõzsdéhez tudtok tippeket adni?Mert azt tudom h be lehet fektetni és ártani a vetélytársaknak,de hogy hogyan azt nem tudom.Sztem eléggé nehéz lehet megtalálni az ellenfél szállítóautóját vagy ilyesmi........
Amúgy ez a játék 10/10-es remekmû.Trevor pedig a kedvencem,egyszerûen elképsztõen jó karakter.A többieket is nagyon szeretem.Remélem a játék végén nem hal meg egyik sem,pláne h még nekem kell választani....
Annyit sem érünk, mint az égről zuhanó madár, Aki halni készül de küzd még az életér’ De mit mutatunk fel, ha nálunk pihen meg a halál?
http://socialclub.rockstargames.com/crew/budapest_crew
Repülök ,hogy Éljek !mert! Élek ,hogy Repüljek ! Ólmot minden vörösbe ,had legyenek jó nehezek !
https://www.youtube.com/watch?v=wb18vlL4rFA
(PS3)