Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#9925
Igazából is-is!
#9924
Mármint mi osztja meg az embereket? Hogy van aki elhiszi valódi a videó ,és van aki nem?

#9923
Legalább ez is azt mutatná, hogy megosztja az embereket!
#9922
Ja, persze. Nem értek hozzá, de gondolom nem nagy dolog, a konzolos verziót úgy mod-olni, vagy magát a videót manipulálni, hogy ilyen legyen.

Rayden02
#9921
Hogy mit?
Hát a módolt ui-t<#ravasz1>

AMD Phenom II X4 Black Edition 965 ,Gigabyte GA-MA790X-UD3P,6GB Kingston HyperX DDR2 1066mhz,Gigabyte Radeon HD 7850 2GB 256bit OC WindForce Edition

#9920
Én azt nem értem, ez a ronda szar videó, mi a bánattól lenne PC-s? Mire bizonyíték? Mitõl lenne ez PC-s felvétel? Ha a kiadó hivatalos videója lenne az más. Ha teszem azt egy PC lenne lefilmezve amin fut a játék az más...bár ez is manipulálható.
De ez? Azt se értem mit kéne nézni rajta.

#9919
Nem gáz!
Rayden02
#9918
Gondoltam megosztom!<#idiota>

AMD Phenom II X4 Black Edition 965 ,Gigabyte GA-MA790X-UD3P,6GB Kingston HyperX DDR2 1066mhz,Gigabyte Radeon HD 7850 2GB 256bit OC WindForce Edition

#9917
Valósnak tûnik jaja. 2 GB Videó memória hmmh?!
arty
#9916
hihetetlen, hogy ujra és ujra beszopjátok 😄DD

Forza.

#9915
Ha ez valós, akkor az jó.
Rayden02
#9914
[url=http://gtagames.hu/gta5-hirek/grand-theft-auto-5-pc-gameplay-video-megjott-az-elso-allitolag<#idiota>]Grand Theft Auto V PC Gameplay Videó - Megjött az elsõ! (állítólag)[/url]

AMD Phenom II X4 Black Edition 965 ,Gigabyte GA-MA790X-UD3P,6GB Kingston HyperX DDR2 1066mhz,Gigabyte Radeon HD 7850 2GB 256bit OC WindForce Edition

Tikal
#9913
europai szerverre
random
monhatod
olyat is lehet
igen

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

MerlinW
#9912
Egyrészt valószínûleg még el sem kezdték portolni, hiszen általában akkor jelentik be, mikor elkezdenek vele foglalkozni. Az hogy mennyi idõ mire elég vagy nem elég... csak akkor fogod megérteni a választ, ha elkezdesz programozni. Addig meg felesleges errõl beszélgetnünk😊 Egyébként meg függ mindentõl. Hányan, mikor, milyen költségvetésbõl, mennyi új/más fícsör kell bele, stb.
Egy GTA méretû anyaghoz nem biztos, hogy elég a fél év. Fõleg, hogy ez nem úgy megy, hogy 10 ember leül, portol, kész van és mehet a boltokba. Engedélyek beszerzése, szerzõdések, sorozatgyártás, szállítás, stb. Csak a bürokratikus dolgok elhúzódnak 1-2 hónapig, fõleg egy GTA esetében.
Persze össze lehet vakarni 3-4 hónap alatt is és kapsz egy GTA4 minõségû szarkupacot. Jó az neked?

[merlinw.org]

speed01
#9910
Rock. 😄😄

\"Ha küzdesz veszíthetsz, ha nem küzdesz veszítettél\"

speed01
#9909
Ha a forrás kódban benne volt a PC-re utaló jel, akkor a portolás már régen elkezdõdött, csak várnak, mert ez a Rocstar 😄

\"Ha küzdesz veszíthetsz, ha nem küzdesz veszítettél\"

#9907
Nekem egy kérdésem lenne az online résszel kapcsolatban. Megjegyzem nem játszottam még vele semennyit. (PC-re várok)
Ha átváltok az online karakterre akkor milyen szerverre rak? Választhatok én vagy tök random? Vagy mondhatom, hogy oda rakjon ahol a haverom van? Vagy ha van Crews akkor egy privát szerverre dob ahol csak tagok vannak? Ha van Crews tudok random szerverre is csatlakozni? Nem igazán tudom elképzelni a rendszert!
Válaszokat elõre is köszi!

Lenovo Y580 (i7 3610QM, 8GB RAM, GTX 660M 2GB, Samsung 840EVO 120GB SSD+1TB HDD)

#9905
Mi a fenét csinálnak addig? Bõ félév miért nem elég nekik a portolásra?!
arty
#9903
egy szeptemberrel szerintem ki is lehetne egyezni ...

Forza.

speed01
#9902
Ez sajnos még mindig semmi. <#falbav>

\"Ha küzdesz veszíthetsz, ha nem küzdesz veszítettél\"

MerlinW
#9900
Még jó, hogy ezt vagy 100x leírtuk a megjelenés idején, persze akkor nem lehetett igazunk.

[merlinw.org]

dragon11
#9899
ha márciusba jönne, már be lett volna jelentve decemberbe.. ebbõl leghamarabb szeptember lesz, srácok ..

Tikal
#9898
egy két óra és nagy mák, ezt az autót volt a legnehezebb megszereznem a ritkák közül...

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Tikal
#9897
<#eljen>

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

CS@
#9896
Jobb ötletem nincs sajna, mindig olyankor találtam, amikor nem kerestem, ha tudatosan erre vadásztam meg sose spawnolt.
Max annyi, hogy newgame - elsz te vagy egy barátod a második karakterrel és elmenni addig, amíg átadható. Ez is idõbe telik segítség is kell hozzá és nem egy élet biztosítás, hogy nem lövik ki alólad vicces egyének.

#9895
Lehetne találgatni mikor jönnek az elsõ hírek. Bár ahogy nézem a Max Payne 3 marketingtevékenysége is Március elején kezdõdött...<#conf>
#9894
Néztem Youtube videót miután kaptam SMS-t csak ezekre a helyekre jártam, kivéve a Casino parkoló de legközelebb azt is megnézem! 1,5 óra próbálkozás után feladtam 😄DD
CS@
#9893
Nagyon ritka, de amikor Simeon ezt kéri, akkor nagyobb eséllyel spawnol.
Ilyenkor érdemes a golf pálya parkolóját nézegetni, akár több kört is próbálj menni, hogy respawnoljanak a jármûvek. Ilyenkor találtam itt eddig 2x és 1x a kaszinó parkolójában. Állítólag spawnol a tengerparti parkolóba is a maszk boltal majdnem szembe, de én ott még nem láttam.

#9892
Neked sikerült? Ha igen kb mennyit kerested, mennyi "kitartás" és türelem kell hozzá?
Tikal
#9891
nincs más módszer csak a kitartás és szerencse 😊

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#9890
Sziasztok!

Lenne egy kérdésem hátha valaki tud nekem segíteni vagy járt ebben a helyzetben.
Online módban az Obey Tailgater igen ritka, és néztem róla youtube videókat de sajnos nálam nem jelenik meg! Simeon SMS-listája után sem tudom megtalálni és nagyon szükségem lenne arra az autóra! Tud valaki rá trükköt vagy más módszert miként tudnám megszerezni! Kivétel az új játékkezdés és a versenynél kiválasztott autó! Remélem tudtok segíteni! 😊

Üdv:-Strim
arty
#9889
mindent prómótálni kell!

a brand hiába épült fel, el kell juttatni az infot mindenkinek, mindenhova - növelni a várakozást, h megjelenéskor azt érezhesd, hogy VÉGRE 😊
fel kell tüzelni a játékosokat, azt pedig nem pár nappal megjelenés elõtt kell elkezdeni...

pl a gta4-et 5 hónappal a megjelenés elõtt jelentették be pécére... 😊

Forza.

speed01
#9888
Nem lenne rossz ha igaz lenne, nem kéne sokat aludni 😊 <#mf1>

\"Ha küzdesz veszíthetsz, ha nem küzdesz veszítettél\"

#9887
Ez logikus, de magát a játékot hová kelp promótálni? Felépült a brand, kész, ha egy hónappal elõtte szetreklámozzák, hogy jön, az kb elég is lenne. GTA IVnél is csak azért kellett plusz hype mert új content került bele (videószerkesztõ), de ott se volt aztán túl sok ihaj-csuhaj
arty
#9886
nyilván nem lesz házfal lefestés, mint a konzolos megjelenéskor, de azt te sem gondolod komolyan, h két hónappal megjelenés elõtt még bejelentés sincs 😊

Forza.

#9885
Ha nem is nulla, de nagyon sok promóció se lesz szerintem... azzal is csak a konzolos eladásokat veszik visszább, ha bejelentik PC-re.
arty
#9884
jaja, roksztár teljesen logikusan 0 promocioval nyomja ki a játékot pécére... ettól fogy jól!

Forza.

vk90
#9883
Hát egyszer csak meg kell jelennie pc-re... én egy kicsit korainak tartom a márciust de isten adja hogy jöjjön akkor <#nevetes1>

Capcom is the best!

ProGabe
#9882
Majd hogy fogja verni a mellét az összes híroldal, hogy márpedig õk aztán megmondták! Má' mikor megmondták! 😄

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

arty
#9881
aszondja "újabb nagyon érdekes pletyka"

kurva érdekes egy 146. kamuhír a kamumegjelenésrõl 😄

Forza.

speed01
#9880
Majd ha bejelenti a Rockstar akkor elhiszem 😊

\"Ha küzdesz veszíthetsz, ha nem küzdesz veszítettél\"

vk90
#9879

Capcom is the best!

Szabi
#9878
Hali, elsõ lépésként a fejléckép alatti sárga Konzolos topic feliratra kéne nyomni..

"Nulla tenaci invia est via"

#9877
Sziasztok! MEg írjátok nekem hogy hogyan lehet crew-et váltani? És írnátok nekem magyar Creweket? Köszi
arty
#9876
felveszlek!

(de nem gta miatt, hiszen az nekem ps3ra van meg 😊 de majd mástban lehet összefutunk - pl ha forzázol... 😉 )

Forza.

#9875
Azt montad nem játszol már GTA-t de ezekszerint mégis!?
Küldök PM-t
arty
#9874
jaok 😊

csak mert van h elég sokat kell várni, mire elegen leszünk, pont azért, mert nem vagyunk elegen és ezért a kutya se jön 😄

Forza.

#9873
Hát akkor nem de szoktunk indulni kevesebb játékossal,engem az se zavar és van olyan is mikor elkések és elindultak már többiek.
Most ezt ne úgy értsd,hogy én mindig ezt csinálom mert szoktam órákon keresztül Host-olni is azért.
arty
#9872
ha viszont mindenki igy gondolkozna, mint te - addig nem játszik, amig nincs fullos team - akkor sose jönne össze a fullos team...

Forza.