Grand Theft Auto 5
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0
Akkor most lesz GTA5 PC-re?
Annyi hülyeséget olvastam hogy már nem tudom..
ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11
CPU: AMD Phenom II X4 965 Black Edition 3.4 Ghz RAM: Corsair XMS3 4GB DDR3 1600Mhz GPU: ASUS nVidia GeForce GTX 750 Ti OC 2GB GDDR5 OS: Windows 7 PSN ID: Robbie_0222
CPU: AMD Phenom II X4 965 Black Edition 3.4 Ghz RAM: Corsair XMS3 4GB DDR3 1600Mhz GPU: ASUS nVidia GeForce GTX 750 Ti OC 2GB GDDR5 OS: Windows 7 PSN ID: Robbie_0222
Egy kis segítség kellene az online-al kapcsolatban. Jelenleg 24-es vagyok, és az a gondom, hogy egyszerûen nincs pénzem, valamint semmi új küldetést nem kapok. Bármelyik embert hívom fel, mindig ugyan azokat adja. Lvl 5-ös pl... Aztán, ha mission.ba csatlakozok, akkor is mindig ugyan azokba tesz be... mit csinálok rosszul?
Azt eldönteni nem lehet melyik hozna többet nekik,ugye aki megvette az nem fogja megint beszerezni cur.gen-re vagy konzolosok többségének van PC is hát az se hiszem,hogy meg fogja venni ismét.
Legjobb ha együtt adnák ki és upgrade lenne 2-3 ezerért
PS4,PS3,PS Vita,PC,Nintendo 3DS "Tipikus internetes hulladék vagy akit el kellene égetni a pokol legmélyebb bugyrában utána meg jól leköpni" Tirexi hozzám intézett rézköpete
\"Ha küzdesz veszíthetsz, ha nem küzdesz veszítettél\"
6 perces PC gameplay.
Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0
[merlinw.org]
AMD Phenom II X4 Black Edition 965 ,Gigabyte GA-MA790X-UD3P,6GB Kingston HyperX DDR2 1066mhz,Gigabyte Radeon HD 7850 2GB 256bit OC WindForce Edition
Törölték a videót...következtetés...elismerték hogy a videó a pC-s vcerzióból való...
Sõt reggel a galambok röpte is erre utalt, és Mrs.: Mary Blumen a Rockstar 5. emeletén dolgozó takarítónõ megjegyzése is erre utal( és véletlen, hogy 5.-en dolgozik?)
PS4,PS3,PS Vita,PC,Nintendo 3DS "Tipikus internetes hulladék vagy akit el kellene égetni a pokol legmélyebb bugyrában utána meg jól leköpni" Tirexi hozzám intézett rézköpete
PS4,PS3,PS Vita,PC,Nintendo 3DS "Tipikus internetes hulladék vagy akit el kellene égetni a pokol legmélyebb bugyrában utána meg jól leköpni" Tirexi hozzám intézett rézköpete
Lenovo Y580 (i7 3610QM, 8GB RAM, GTX 660M 2GB, Samsung 840EVO 120GB SSD+1TB HDD)
a játékot elinditod, kiválasztod hogy public vagy invite only session, behivod a barátaid és játszotok.
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
Lenovo Y580 (i7 3610QM, 8GB RAM, GTX 660M 2GB, Samsung 840EVO 120GB SSD+1TB HDD)
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
Sajnos, ez is kamu lehet! 😞
PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2
Még két dolgot kérdeznék: Mekkora a szerverek max létszáma? Illetve ha a Crews nagyobb akkor nem tud a teljes "csapat" fent lenni egyszerre 1 szerveren?
Lenovo Y580 (i7 3610QM, 8GB RAM, GTX 660M 2GB, Samsung 840EVO 120GB SSD+1TB HDD)
Sleeping Dogs az tényleg jól sikerült, a gagyi arcade auto irányítás ellenére is jó kis játék volt.. de a GTA V-t ez sem veri.
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
LINK
Szlovák oldal mivel ide regisztráltam (itt lakom) de a lényeg látszik.
CPU: AMD Phenom II X4 965 Black Edition 3.4 Ghz RAM: Corsair XMS3 4GB DDR3 1600Mhz GPU: ASUS nVidia GeForce GTX 750 Ti OC 2GB GDDR5 OS: Windows 7 PSN ID: Robbie_0222
Pont most linkelték az EJ topikba TB videóját, amiben errõl beszél, jól. Egyébként Stockholm szindrómának hívják a jelenséget - védesz, dicsérsz valamit ami nem jó, csak mert te fizettél érte és ezzel húzod a gödörbe a többieket is - 😊
[merlinw.org]
Na mindegy, végülis nem probléma, vihar egy pohár vízben, és a GTA V eközben továbbra se jelent meg, és ez a lényeg.
[merlinw.org]
[merlinw.org]
Minta egy autógyár, olyan autókat is katalógusba tenne, amit még le se gyártottak, és tervben sincs.
[merlinw.org]
Majd hivatkoznak a GTA IV-re, kiadtuk PC-re, a de PC-sek csak morogtak hogy szar, túl nagy a gépigény...kiadjuk és nem tetszik? Akkor az V. részt ki se adjuk.
Meg majd a warez-kártya ,ami baromság, mert akárki akármit mond, PC-n is van sikeres játék, csak megfelelõ tartalom megfelelõ áron, normálisan tálalva. Akkor sikeres, a warez ellenére is.
De inkább arról van szó, mire fordítsa a cég az erõforrásait? A next-gen konzolokra , vagy PC-re?
Xbox one -ra és pS4-re adjuk-e ki, vagy PC-re? Biztos nyereséges lenne a PC is, de a két konzol több nyereséget hozna. Egyszerû, el is dõlt a dolog.
Ha lenne GTA V PC-re, már bejelentették volna, hogy kiadtuk konzolra, fél él múlva jön a PC-s verzió. Szokott olyan lenni ,hogy PC-s verzió késõbb adják ki, de legalább bejelentik.
Nem lesz szóval.
Lesz Watch Dogs valamikor, az PC-re is jön, GTA pótléknak, akkora gépigénnyel, hogy beszarik tõle mindenki. Ez van.