Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#10175
Egyetlen játékért? Tyû. Az nem semmi rajongás.

Tikal
#10174
Pontosan. Én az vagyok, mert vettem emiatt egy PS3-at 😊

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Coral Springs
#10173
Hát akkor ennyi, nem vagyok GTA rajongó. Ezért az információért már megérte felkelni reggel.

All great things are simple, and many can be expressed in single words: freedom, justice, honor, duty, mercy, hope. Winston Churchill

Tikal
#10172
Pontosan, eret vág, azért rajongó 😊 Te csak szereted a gta-t, de nem nagyon izgat ha soha nem játszhatsz vele, szóval nem vagy rajongó.

rajongás (fõnév)

1. túlzott elragadtatás valaki vagy valami iránt.

😊

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Tikal
#10171
Vannak.. de akkor te nem vagy olyan nagy GTA rajongó mint mondod 😊

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#10170
Eret vágni persze, hogy nem kell, de a mondatod elsõ felében leírod, hogy mekkora rajongó vagy, utána meg, hogy azért nem is akkora nagy baj, ha nem bírsz majd fele játszani. Ez így egy kicsit ellentmondás.
Coral Springs
#10169
<#eljen>

All great things are simple, and many can be expressed in single words: freedom, justice, honor, duty, mercy, hope. Winston Churchill

Coral Springs
#10168
Mert ? Szerinted egy igazi GTA rajongó eret vág, ha nem jön ki a kedvelt platformjára a játék ? Mi van veled, semmi ?! <#nevetes1>

All great things are simple, and many can be expressed in single words: freedom, justice, honor, duty, mercy, hope. Winston Churchill

arty
#10167
😄DD

Forza.

Tikal
#10166

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

BoneDragon
#10165
Szóval megvárják a legújabb videókártya generációt, hogy ne kelljen nekik optimalizálni. <#idiota>

DarkSector
#10164
Jaja ezt mondtam a gta topikba, fényképpel hogy milyen vicces. 😄

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

#10163
Hát ez sajnos megint csak egy újabb semmi.

Rayden02
#10162

AMD Phenom II X4 Black Edition 965 ,Gigabyte GA-MA790X-UD3P,6GB Kingston HyperX DDR2 1066mhz,Gigabyte Radeon HD 7850 2GB 256bit OC WindForce Edition

#10161
Kifflom!
Rayden02
#10160

AMD Phenom II X4 Black Edition 965 ,Gigabyte GA-MA790X-UD3P,6GB Kingston HyperX DDR2 1066mhz,Gigabyte Radeon HD 7850 2GB 256bit OC WindForce Edition

#10159
Én szerintem úgy gondolja hogy szereti a GTA -t meg tetszik neki,de azért mert nem adják ki PC-re,nem fog konzolt venni. Egyébként meg én is így voltam,hát most volt karácsony,Singlet már kitoltam PS3-on. 😄

CPU: AMD Phenom II X4 965 Black Edition 3.4 Ghz RAM: Corsair XMS3 4GB DDR3 1600Mhz GPU: ASUS nVidia GeForce GTX 750 Ti OC 2GB GDDR5 OS: Windows 7 PSN ID: Robbie_0222

#10158
Nem akarok beszólni, de a mondatod második felével ütöd az elsõt.
Seangaijin
#10157
Én azt már nem tudom <#idiota>

wollnerd
#10156
Akkor nálam miért nem? <#fejvakaras>
Várok perceket is, semmi. Ctrl+F5-tel sem.

PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2

Seangaijin
#10155
A Chrome is mutatja....

Coral Springs
#10154
Ezzel én is így vagyok. Nagy GTA rajongónak tartom magam, de se eret vágni, se konzolt nem fogok venni miatta. Vannak jó játékok a GTA -n kívül is.

All great things are simple, and many can be expressed in single words: freedom, justice, honor, duty, mercy, hope. Winston Churchill

Coral Springs
#10153
A lónak két oldala van ugye. Az egyik oldalon pletykálnak, a másik oldalon meg teljesen megvannak gyõzõdve arról hogy nem lesz PC verzió. <#nevetes1>

All great things are simple, and many can be expressed in single words: freedom, justice, honor, duty, mercy, hope. Winston Churchill

#10152
Aztán ha elérik az 1 milliót, akkor mi lesz? 😄
Úgy szarja le bárki ahogy akarja...
Fpocok
#10151

Parasite Eve 2, best game EVER!

wollnerd
#10150
Csak a Firefox és az IE mutatja a jelenlegi aláírások számát. Google Chrome nem.<#fejvakaras>

PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2

JaSoN HuNTeR
#10149
Sign this petition
with 667,498 supporters
332,501 NEEDED

Nézd meg újra.

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

DarkSector
#10148
Eddig jó....😄DDDDDDDD

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

arty
#10147
😄DD

Forza.

JaSoN HuNTeR
#10146

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

MerlinW
#10145
Ha te a grafika miatt akarsz GTA-val játszani.. nos.. szerintem be tudod fejezni a mondatot😊

[merlinw.org]

Snexi
#10144
mondom ezt ps3 tulajként

Snexi
#10143
pc-s szemnek akkor is bántó a konzolos grafika.Persze a 4-hez képest gyönyörû az 5 de pc-n és nextgenen ütne igazán

MerlinW
#10142
30k alatt lehet venni használt Box-ot... ha valaki annyira GTA õrült az vesz egyet😊 Nekem mondjuk teljes az életem GTA nélkül is.

[merlinw.org]

JaSoN HuNTeR
#10141
*PC-s verzió.

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

JaSoN HuNTeR
#10140
Azt nyilatkozták hogy max akkor lesz PC-s mód hogyha megéri nekik?

Szóval srácok sajnos nem lesz 😞

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

arty
#10139
😄

Forza.

wollnerd
#10138
"Sivatag" mod <#idiota>

PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2

#10137
Egyébként szerintem azért nem mondják ,hogy nem lesz, sõt semmit se mondanak, mert nézzük csak: egy rakás honlap újság folyamatosan cikkezik a GTAV-rõl, ami nekik jó. Az hogy sokan várnak a bejelentésre, de õk mégse mondják meg, fenn tartja az érdeklõdést, és ezt lehet fokozni a ,,kiszivárgott" jelekkel, meg néha egy kétértelmû nyilatkozattal.

Ha októberben azt mondták volna: nem adjuk ki PC-re, nem foglalkozna a gamer világ egy jelentõs része napi szinten a dologgal.

Ez egy fajta hírverés nekik, elérik azzal hogy semmit se tesznek, mégis velük foglalkozzanak. Hát nem megéri? Jobb mind drága pénzen reklámokba ölni pénzt.

Száz szónak is egy a vége, ha ki akarnák adni, már lett volna bejelentés.

Mindenesetre, akinek új nyitott világú autós játék kell, ott a Watch Dogs, az majdnem mindenre megjelenik, jobb lesz-e mint a GTA, hát nem tudom. Majd kiderül.

#10136
Azért nem egészen, én emlékszem csak most lusta vagyok elõkeresni,volt róla hír, amikor vége kibökték hogy a RDR2 nem lesz, bocs, ez van. Hogy ez mennyivel volt a konzolverzió megjelenése után, és meddig nem mondtak semmit, azt nem tudom.

shaddam
#10135
Ennél leljebb akkor mehetnénk ha tirexi írná a hírt <#idiota>

PS4,PS3,PS Vita,PC,Nintendo 3DS "Tipikus internetes hulladék vagy akit el kellene égetni a pokol legmélyebb bugyrában utána meg jól leköpni" Tirexi hozzám intézett rézköpete

arty
#10134
gémszar vgchartz infokat közöl?

mindig van lejjebb 😄

Forza.

shaddam
#10133
Majdnem kattinottam
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
gameszar

PS4,PS3,PS Vita,PC,Nintendo 3DS "Tipikus internetes hulladék vagy akit el kellene égetni a pokol legmélyebb bugyrában utána meg jól leköpni" Tirexi hozzám intézett rézköpete

Szasza20
#10132

i7-3770+Hyper TX3 EVO / Asrock B75 Pro3 / Sapphire 280X Vapor-X Tri-X / 16GB DDR3 1600mhz cl9 / Samsung 850 Evo 250Gb SSD / LG 42LB650V Cinema3D | Logitech Z-5500

Szasza20
#10131
Ja hát a Tirexi féle GTA 5 videók csak arról szólnak hogy nem bírja irányítani mert hülye hozzá! És közbe meg a játék a szar 😄 És ezért tiltotta le a kommenteket, mert mindenki röhögött rajta 😄 Én mondjuk azóta is röhögök 😄

i7-3770+Hyper TX3 EVO / Asrock B75 Pro3 / Sapphire 280X Vapor-X Tri-X / 16GB DDR3 1600mhz cl9 / Samsung 850 Evo 250Gb SSD / LG 42LB650V Cinema3D | Logitech Z-5500

#10130
Óóó nincs a konzol eladásokkal semmi baj, gyakorlatilag nagyot meg nem dobna az RDR sem dobott ez sem dobna..😊
Lehet kuncsorogni meg hisztizni a játék miatt, majd csillapodtok ha jönnek az elsõ gta 6 hírek mert akkor körvonalazódni fog hogy messze lesz*rja a rockstar ki mennyire hisztizik hogy jöjjön a saját platformjára.😊

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n

arty
#10129
ha uc1-2-3-tlou nem volt meg, akkor CSERE, azonnal 😊

Forza.

JaSoN HuNTeR
#10128
Ha szereted az GTA V Online játszani akkor megéri lecserélni mert azon ingyenes a multiplayer.

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

BoneDragon
#10127
Biztos megjelenik next genre a gta5. Ki nem hagynák...

NagyiBMX
#10126
Én pont ezért gondolkozom, hogy lecserélem a mostani Xbox-omat egy PS3-ra, azon úgyis ott van még a Last of Us, Uncharted 3. Csak azt várom, hogy PS4-re bejelentsék a GTA V-t, vagy azt szerintetek várhatom? Megérni várnom, vagy cseréljem le most egy PS3-ra a dolgot? 😄

ASUS H87M-E | intel Core i7 4771 @3.5GHz | ASUS nVidia GeForce GTX650 Ti Boost | 8GB Corsair DDR3 1600MHz