Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#10295
Ps3-on jobban futna azt azért kétlem...😊

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n

JaSoN HuNTeR
#10294
PS3 ingyen van a multi, igazából csak azért. Nem fút rosszul PS3on sem, többször kipróbáltam már haveroknál.

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

#10293
Én DVD-rõl játszottam és semmi probléma sem volt az Xbox 360-nas betöltésekkel.

#10292
Pont hogy ps3on fut jobban, x360 alatt még a legoptimálisabb installon is képes laggolni a texturabetöltés, ps3on ezeknek nyoma sincs. Nem mellékesen ingyen multi.
#10291
Ha ezért veszel konzolt (már veheted is, nem fogják bejelenteni), akkor X360...Olcsóbb, jobban fut.

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n

JaSoN HuNTeR
#10290
Ha nem jelentik be PC-n fél éven belül akkor veszek egy PS3 és GTAV-t.

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

samsung123
#10289
Jó lenne ha jönne a HD verza next-genre ideje lenne bejelenteni a kieggel együtt, és nyáron jöhetne 😊a PC-vel együtt, de félek nyári bejelentés lesz és õsszel jön majd 😄 és nyáron a kieg 😄
Vagy fogalmam nincs<#idiota>

HDReadyTV(32"), AMD 955BE@4,3Ghz(24/7) AMD 5850@5870 1Gb,Lownoise aircooling, Invidual case, PS3Fat(GT5), Cockpit(G25), headtrack, DTS 5.1(970Watt)*2011, PS4*2014

#10288
Na most már jöhetne PC-re is.Multi része hiányzik mióta nincs konzolom..
#10287
Az okés de nem másnak a gépével😊
#10286
Nálam közel 70 óra volt kb. 90%-os teljesítéssel.
Coral Springs
#10285
Én is kb ilyen tempóban szoktam játszani GTA -t. Nem az a lényeg hogy minél hamarabb kitoljam, hanem hogy minél tovább játszhassak vele.

All great things are simple, and many can be expressed in single words: freedom, justice, honor, duty, mercy, hope. Winston Churchill

#10284
Azért kicsit betojtam amikor lefagyott a gép és semmire sem reagált. 😄 Amúgy meg régi széria és flesselt, szóval érted miért rizikós.

#10283
Kérdõjeles küldikbõl 1-et sem csináltam meg és sikerült így 1 hét alatt végigjátszani, ilyen napi 4 órányi játékkal.

#10282
Nem hiszem, hogy azért egy 360 olyan könnyen tönkremegy. Elképzelem, ahogy játszanak rajta az emberek és közben folyamatosan attól rettegnek, nehogy elromoljon. 😄
#10281
1 hétre rá vett egy x360-at GTA5-el..
#10280
Haver elkérte ja csak képtelen volt visszaadni.4 nap után tartott vagy 20%-on mert õ side küldiket csinál meg tuningol.Na mondtam neki azonnal kérem vissza,nincs tovább😄
#10279
Kérj kölcsön valakitõl egy Xboxot és játszd azon végig. Én is úgy csináltam, és 1 hét alatt ki is pörgettem. Csak kicsit rizikós volt, mert féltem h tönkremegy az xbox 😄

#10278
konzolexkluzívnak nevezhetõ, hiszen csak konzolokon van
arty
#10277
eh, legalább anyámba elküldhetnél 😊

Forza.

JaSoN HuNTeR
#10276
<#banplz> gyengeelméjû vagyok.

GTA V nem exkluzív.

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

arty
#10275
"Szerintem x*r az összes exkluzív cím mindkét konzolon, "
vs.
"engem csak a GTA V érdekel"

Találkoztunk mi már egy-két idióta topiknyitásodkor - akkor megkérdeztem, hogy gyengeelméjû vagy-e (vicc nélkül nem tudtam eldönteni).
Azóta tudom a választ és sokkal elnézõbb vagyok veled 😊

Forza.

JaSoN HuNTeR
#10274
Igaz van egy két jó játék de engem csak a GTA V érdekel konzolon.

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

#10273
Azok bizony úgy meg vannak csinálva mind2 konzolon,hogy többször is végigjátszhatóak,annyira jó mind!
Azokra a játékokra azt mondani,hogy "szar" hát lol😄D
#10272
GT6ot valamikor be kéne szereznem nekem is meg majd last of us. Aztán a többi
SötétBarom
#10271
Na, délután már trédelem is be a last of ust a GTA:V-re. 😄DDD

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

SötétBarom
#10270
Étterembe? Naw.

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

SötétBarom
#10269
Pont ezért örültem neki nagyon. Heavy Raint meg a Last of Ust már letoltam, gran turismo idõnként nagyon fasza, most tolom a Read Dead-et, aztán ha végeztem jön a GTAV. (Beyond Two Soulst meg az uncharted szériát még nem tudtam elég olcsón bezsákolni..)

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

arty
#10268
lol

Forza.

#10267
A nagyon nagy címek tényleg elérik a pc-t is azért, de sajnos van az a pár kivétel 😊
JaSoN HuNTeR
#10266
Vágom vágom, ti meg menjetek vissza az only konzol topikba <#banplz>

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

#10265
Ennek a hozzászólásnak nagyon PC gamer master race szaga van.
#10264
Ja, lásd Red Dead Redemption, Last of Us, Uncharted és még sorolhatnánk
JaSoN HuNTeR
#10263
Szerintem x*r az összes exkluzív cím mindkét konzolon, próbáltam már jó párat, de ami nagy siker az úgyis megjelenik PCre is.

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

#10262
Itt meg PS3 megrendelve tegnap este, én se várok pc-re, kell pár konzolos címet is végigtolni, mert pc-re úgyse jönnek. Max a gta v, de az is mikor
JaSoN HuNTeR
#10261
Amúgy tényleg lehet találni drágákat,vicc az egész, szerintem annyit már nem érnek, akkor már inkább egy PS4!

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

JaSoN HuNTeR
#10260

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

JaSoN HuNTeR
#10259
Szerintem PH-n is találsz, és aki szeretne multizni az jól jár vele mert nincs havidíj.

Amúgy én mindenképpen eredetibe veszem meg a multi miatt, csak még várok egy kis ideig hátha bejelentik PCre.

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

#10258
USA

Shep
#10257
Hol lehet 20-30-ért ps3-at venni?

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

#10256
Ilyen genyózás után én már tényleg nem venném meg PC-re. Mind1 majd ha olyan 30K körül lehet majd kapni egy Xboxot, akkor veszeket egyet.

#10255
Hol dolgozol? Nem keresnek oda véletlenül egy programozó informatikust? <#idiota>

JaSoN HuNTeR
#10254
Szvsz nem jön már GTA PCre.

Azt mondták hogyha majd megéri nekik, de 10bõl 11 ember ugyis lewarezolja.

Amúgy meg egy PS3 20-30 ezer forint használtan szóval nem nagy szám vásárolni egyet és azon játszani, eredetivel vagy a "demoval.

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

SötétBarom
#10253
Melóban kaptam ajándékba egy ps3-at, muhahaha.

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

#10252
Kb. 7 hónapja jelent meg konzolokra. Ha a régi részeket nézzük, akkor május-június környékén kéne megjelennie PC-re, de bejelentés sehol. 😞

AnarchoiD
#10251
Ugylatom pc-re a GTA csak mint mostoga gyerekre tekint 😉 .. milyen regi mar az V. konzolokra ? 😊, lehet hogy atugrunk egy generaciot es majd csak a VI. jon ki pc-re ?

Ha meg velem lenne problemad. minden hetfon-kedden, csutortokon-penteken megtalalsz a Telepy uti Pitbull Gymben. Keresd a "kokszost" en vagyok az.

arty
#10250
akkor viszlát 6 hónap mulva 😊) (addig jó szórakozást a 10+ musthave címhez 😊 )

Forza.

#10249
Persze nem a gta miatt, az elsõ game az RDR lesz. Mondjuk a biztonság kedvéért gta v bandürüs gépet keresek
#10248
Kész, bedõltem a Sonynak végleg, veszek a pléjsztésönt és viszlát pc :C
MerlinW
#10247
Ott a konzolos topik. Mi itt még nem játszottunk a játékkal.

[merlinw.org]

#10246
Majd ha szépen leírod, akkor válaszolunk.