Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#10349
A játék nagyszerû, tavalyi év egyik legjobb játéka. Az utóbbi évek egyik legjobb játéka. Azonban az tény, hogy az elõzõ konzolgeneráció már "kicsit" gyenge volt hozzá. Szal, szarul fut, de jó.
DarkSector
#10348
Abban egyet értünk hogy a MP3 egy kalap fos, csak jól néz ki oszt kb ennyi.
MP 1-2-nek ez egy szégyen.

GTA 4-5-öt nem vágom milyen. De pc-n a GTA 4 nem feltétlen tökéletes port, GTA 5 meg nincs ugyebár.

Viszont a GTA 5 x360-ps3-on szerintem nem szar, mert pont ellenkezõ véleménnyel vannak a játékosok.

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

JaSoN HuNTeR
#10346
R*=Dice kettõ

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

JaSoN HuNTeR
#10345
Igen igénytelen és nagyon szarul optimalizálnak minden platformra,
2005 óta egy olyan játékot sem dobtak ki PCre amivel eltudtam volna szórakozni és azt tudtam volna rá mondani hogy egy 10/9, vagyis hát talán a max payne 3, de sajna nem hozta az elõzõ részek színvonalát. GTA IVba nincs mit csinálni mert csak story orientált és semmi kis egyéb szórakozási lehetõség mint pl a GTA:SAba, meg amik vannak is azokat kb 30 perc után megunod mert olyan gyengék, rendõrökkel és a gyalogosokkal ellehet szórakozni de csak annyi, kevés a minigame.

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

Tikal
#10343
azért a GTA V jó lett, nem semmi amit kihoztak a két konzolból.

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

arty
#10340
R* egy igénytelen banda.

Konzolra generációk óta képtelenek értelmesen futó játékot prezentálni (mp3 kivétel), pécére dettó nem megy.

Forza.

arty
#10339
Nem tudhatod, h azokban a hozzáértõ kezekben a 360 mit tudhatna 😉
Egyébként is irreleváns, h egy programozó zseni csapat mit tud - a lényeg, h a nagy átlag x360ra szebb és/vagy jobban futó játékokat tudott prezentálni. A ps3 hw egy elbaszott koncepcio, aminek a ps3-only tulajok itták meg a levét a generáció során. (de a ps4 kompenzálja majd a sony-híveket 😉 )

Forza.

samsung123
#10338
Nem szar a R* csak a portolás ne az erõsségük...a játékkészítés az, csak portolás nehéz, hisz annyira komples a játékaik hogy nehéz jó frémet kicsikarni (pc-t simán leszarják)

HDReadyTV(32"), AMD 955BE@4,3Ghz(24/7) AMD 5850@5870 1Gb,Lownoise aircooling, Invidual case, PS3Fat(GT5), Cockpit(G25), headtrack, DTS 5.1(970Watt)*2011, PS4*2014

Tikal
#10337
nem tudom, nézek néha stream-eket, 360-on játszanak, és néha csak fut a semmibe mert nem töltötte be még a texturát és ez nagyon sokszor látni.... az hogy 1 vagy 2 fps-sel jobban fut box-on szerintem nem nagyon számit mikor ilyen 20körül van egyébként is 😄

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

JaSoN HuNTeR
#10336
RDR-el még nem volt lehetõségem hosszabb ideig játszani, de amit leírtok az elég gáznak hangzik, hogy engedhetik ezt meg? Látszik hogy csak a pénz érdekli õket... szar R*...

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

samsung123
#10335
Ott tényleg az volt a baj, hogy nyílt terepen remekül ment, és "városba" nagyon le esett ahhoz képest, és érzõdött nagyon pont emiatt. Na most a GTA5-nél külvárosban se tökéletes de tûrhetõ, és nagyvárosban is tûrhetõ, magyarán nem tûnik fel😊mint a RDR-ben. Kb ez az Én tapasztalatom. Dehát játszani kell nem frémet számolni 😄

Skyline: ok!

HDReadyTV(32"), AMD 955BE@4,3Ghz(24/7) AMD 5850@5870 1Gb,Lownoise aircooling, Invidual case, PS3Fat(GT5), Cockpit(G25), headtrack, DTS 5.1(970Watt)*2011, PS4*2014

#10334
Szar portolás egy francot, földbe döngöl mindent szintén egy francot....
Ps3 egyszerüen gyengébb, a proci hiába bivaly ha a mellérakott gpu egy rakás szar....
Ha azok a címek kijöttek volna X360-ra akkor X360-on kevesebb kompromisszumot kellett volna kötni hogy úgy fusson // vagy stabilabban futott volna...Nem dölgöl földbe semmit, fanhájog nélkül minden címben lehet látni hol van kompromisszum...Vagy 20-25fps-es sebesség általában (lásd Last of Us az esetek 80-90%-ban), vagy a karakterek bitagnul kidolgozva, minden más ótvar amint közelebb megyünk...stbstb...

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n

Bence94
#10333
Az hogy elég gyatra az optimalizációja. Nekem is ps3-on van és nagyjából tûrhetõ, de helyenként felhábírtóan szarul fut. Gta 5 szerencsére már játszható teljesen. Gta 4-et láttam másnál ps-en: Borzalmas, egyszerûen nem tudom felfogni, hogy ezt kiadták. Azért perelni kéne a rockstart.

GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..

#10332
Még mindig nem vagom am mi a bajotok a ps3as RDRel.
samsung123
#10331
Tegyük hozzá hogy játék gép ként is csak a multiplatform címeknél lehet gyengébb, és nem gép gyengébb hanem a játékok futnak szarul a portolás miatt. És az a maradék 5% ami csak a Sony-n van, hozzáértõ kezekbe, földbedöngöl mindent.
GTA5 se olyan játszhatatlan, igazából mindkét gépen sz@ar 😄 csak az egyiken néha kicsit sz@arabb(lehet)futás/felbontás stb. szempontjából 😄 Toltam mindkét gépen és már nem téptem a hajam mint a RDR PS3 portjánál 😄 Már elhanyagolható különbség, hibák bugok is javítva vannak stb, és ingyenes multi 😊

HDReadyTV(32"), AMD 955BE@4,3Ghz(24/7) AMD 5850@5870 1Gb,Lownoise aircooling, Invidual case, PS3Fat(GT5), Cockpit(G25), headtrack, DTS 5.1(970Watt)*2011, PS4*2014

arty
#10330
a 360 erõsebb gép (játékgépként), mivel a videokártyája sokkal modernebb és a cpu is megfelelõbb a célnak

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-grand-theft-auto-5-face-off
a teszt alapján játékban ugyan valóban számszerüen kisebb az fps ps3on, de kb az észrevehetetlen szint
360 popupolt eleinte 2disc installnál, nemtudom ez megmaradt-e - ps3on a digitális psn verza volt ocsmány popupos
emiatt a cikk a ps3 verzát ajánlotta megjelenéskor 😊

Forza.

#10329
mi szkúzi, lehet ez nem ugyanaz volt, a tévén Motion Plus az opció neve, mind1.
#10328
Digital foundry-s összehasonlítás szerint is rosszabbul fut playstationön.

JaSoN HuNTeR
#10327
PS3on rosszabb, sokkal többször leesik az FPS, amúgy nem zavaró csak ha multizol, mert ott tényleg leesik akár 15 alá is, X360 mintha egy kicsivel szebb is lenne a játék, pedig gyengébb gép mint a PS3.

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

arty
#10326
láttam havernál mozgáskompenzációval - néhol tényleg elég jó, de amikor nagyon szaggat, ott sokkal rosszabb, mint amikor az alap30ról lassul be

ha tudná tartani a 30at a játék, akkor megoldás tudna lenni!

Forza.

#10325
Ha nem mondok hülyeséget, samsung alatt Clear Motion Rate a neve (úgy van reklamozva, hogy emiatt 200hz a képfrissítes, de gyakorlatilag asszem ez az a faszság, amivel trükköznek a folyamatos képért). Más is tudja, de azokon nem tudom hogy nevezik. Ha úgy van beállítva a tévé a boltban, hogy menjen ez is, akkor könnyû kiszúrni a többi közül ezeket
#10324
Valakinek van kedve jatszani? most kezdtem, PSN id-m Gloxiak
Tikal
#10323
boxon rosszabb, legalábbis amiket youtube videokon látok...

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

JaSoN HuNTeR
#10322
mi az a beállítás, milyen HDTVken lehet beállítani?

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

#10321
Na én beállítottam a TV-n egy olyan okosságot, ami nagyrészt szûrni tudja a szakaszos szaggatást, majd folyamatossá tenni, magyarán úgy néz ki nálam a game, mintha kb 60 fps-el futna. Persze néha nem válik be, de általában nagyon fasza.
samsung123
#10320
Szép remény...😊 Nagyobb lesz a gépigény, efelõl kétségem nincs. Nem is várom PC-re 😄 csak PS4re

HDReadyTV(32"), AMD 955BE@4,3Ghz(24/7) AMD 5850@5870 1Gb,Lownoise aircooling, Invidual case, PS3Fat(GT5), Cockpit(G25), headtrack, DTS 5.1(970Watt)*2011, PS4*2014

SötétBarom
#10319
Mivel csont ugyan az mint a 4. rész, valószínûleg (ha lesz egyszer) nem lesz magasabb a gépigény..

Tegnap haverral kb 4 órán keresztül csak hülyéskedtünk a játékkal, valami eszméletlen részletes.. A különbözõ tájegységek, mindenhol más autók, gyalogosok, más a rendõrautók festése, egészen elképesztõ. Aztán rájöttünk, hogy van "faceplant" és nem csináltunk semmi mást 2 órán keresztül 😄DD

ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ

#10318
Szerintem azért 4 magosnál több nem kell majd neki minimum.
JaSoN HuNTeR
#10317
GTA V gépigénye.

😊 Õk biztos már tudják <#banplz>

Amúgy ha lesz PCre akkor szerény véleményem szerint kb ilyesmire lehet számítani.

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

arty
#10316
láttam boxon, nem tûnt fel, h jobb lenne - sajnos mindkét konzolon van szaggatás (szingliben)

multi néha (sokszor) siralmasan akad ps3on, boxon azt nem láttam milyen

Forza.

#10315
A GTA V az elsõk között volt, amit játszottam rajta és elõször azt hittem, hogy valami gond van a géppel, de azóta megtanultam, hogy az alacsony fps sok játéknál kvázi "normális".
#10314
Nincs összehasonlítási alapom a PS3 és a Box verzió között, de az tény, hogy elõbbin elég siralmasan fut. Nem vagyok fanboy és kár tagadni, hogy meglehetõsen sok dolog fut rosszul PS3-on. Még az exkluzív címek közül is akad olyan, ami akad. Fõleg a 2013-as játékok közül. Azonban, ha választhatok a 30, sokszor huszon FPS között, és aközött, hogy lemaradjak jó exkluzív címekrõl, akkor az elsõt választom. Ha nincs PC-re, akkor jó a szamár is alapon.
arty
#10313
ps3on máshogy szar, mondjuk ki 😄

Forza.

#10312
Nekem PS3-on szarul ment de máig hiszem azt,hogy azért mert egy sima 2.5' HDD volt benne,tehát nem gyári merevlemez.Viszont tényleg nagyon rossz volt PS3-on.Aztán ugye váltottam X360-ra és szuper volt nagyon,semmi frame drop.Ja és Xbox live sokkal többen játszottak online mint PSN-en mert hiába a live 1-2 ezres elõfizu ha a játékok ingyen vannak és live képesek😊)
samsung123
#10311
tény, hogy szenvedés sokszor, de a játék lekötött annyira jó. Meg az Infamous SS-nél is van néha frame drop, és a vízszintesen nézve min 30azért megvan mindig, csak felnézéskor "gyorsul" be mert nincs limit benne, és így feltûnik a fix 30. De már ég és föld a helyzet PS3 és PS4 ezen téren is már. Már oly ritka, hogy "elfelejted" és ezért várom GTA5-öt hátha kiadják már végre PS4-re

HDReadyTV(32"), AMD 955BE@4,3Ghz(24/7) AMD 5850@5870 1Gb,Lownoise aircooling, Invidual case, PS3Fat(GT5), Cockpit(G25), headtrack, DTS 5.1(970Watt)*2011, PS4*2014

#10310
Én úgyvagyok vele, hogy inkább legyen valami stabil 30fps mint 60 és masszív framedroppok legyenek.
Viszont városban a GTA V-nél is eléggé leszokott esni az FPS.

#10309
Ez nem válasz akart lenni, hanem csak úgy általános véleménynyilvánítás.
#10308
Megint jó a téma. 😄 A lényeg: Sok játék a generáció vége felé elég szarul futott és fut a prevgen konzolokon. Ide tartozik a GTA V is. Azonban a szarul fut konzolon VS PC-re meg se jelent közül inkább az elõzõt választom.
#10307
36-30 helyett 26-30-at akartam írni
#10306
Én csak azt látom, hogy azt leszámítva, hogy 30 alatt van tényleg, úgy egyébként az én szememet nem bántja, a videón is folyamatosnak érzõdik az egész.

Amúgy meg ha tényleg fosul van beállítva a kimenet meg szar a képfrissítés, akkor a 36-30 fps-t se fogod átérezni és annyi meg bõven számít.

Amúgy nem védeném a gépeket, elavultak, nem erre a gépre találták ki ezeket a játékokat, bár azért ismerjük el, hogy ilyen memórialimitek mellett nem semmi, hogy ezt kihozták belõlük.
SötétBarom
#10305
😄DD

Ön vak, vagy netalán tán vak?
Rengetegszer inkább 20, mint 30.

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

samsung123
#10304
Huh,a Bugatti a "tisztességes PC". Ami nálam FULLHD 30FPS vagy HDREADY 60FPS min. vagy ettõl jobb. Tovább nem személyesedek, elnézést.

HDReadyTV(32"), AMD 955BE@4,3Ghz(24/7) AMD 5850@5870 1Gb,Lownoise aircooling, Invidual case, PS3Fat(GT5), Cockpit(G25), headtrack, DTS 5.1(970Watt)*2011, PS4*2014

#10303
Mondjuk lehet nem ártana bekonfigolnod a kép-kimenetet a beállításokon meg olyan TV-t rakni a gép alá, ami nem 24Hz-en tolja az 1080p-t és máris nem szopnál akkorát.
SötétBarom
#10302
Heh. Az, hogy valami tartja a 30 frémet kurvára nem veyron szint.. Nem 4k 120fpst szeretnék.

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

samsung123
#10301
<#wilting>de most tényleg ennyi retardált van itt? Vagy én beszélek kínaiul?

HDReadyTV(32"), AMD 955BE@4,3Ghz(24/7) AMD 5850@5870 1Gb,Lownoise aircooling, Invidual case, PS3Fat(GT5), Cockpit(G25), headtrack, DTS 5.1(970Watt)*2011, PS4*2014

#10300
nem hinném
samsung123
#10299
Én konkrétan most próbáltam ki egy 5-ös BMW és egy CLK Merci-t mindkettõ okádék volt a Bugatti Veyront-után.

HDReadyTV(32"), AMD 955BE@4,3Ghz(24/7) AMD 5850@5870 1Gb,Lownoise aircooling, Invidual case, PS3Fat(GT5), Cockpit(G25), headtrack, DTS 5.1(970Watt)*2011, PS4*2014

SötétBarom
#10298
RDR után felüdülés? Én konkrétan 10 másodperc különbséggel próbáltam õket, egy tisztességes PC-hez képest mind a kettõ okádék frémmel fut.

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

#10297
én most láttam fent egy olyat hardveraprón, hogy valaki 2 wirelessel, gta v+ last of us+gt6+fifa 08-at eladta a 3 hónapos 500 gigás superslipjét 65-ért. Na az is megéri azért az árát.
samsung123
#10296
Sokat toltam PS3-on, láttam Boxon is, PS3-on egyet tudok, hogy RDR-után felüdülés volt😊 frame ratbe és ingyen multi igen mellette szól.
Vegyél gépet, más miatt is megéri venni, csak szúrj ki olcsót, mert sokan még azt hiszik, hogy új árában eladhatják 😄 29-ért új eredet karral 80Fat-et adtam el nagyon jó állapotban. (õõõ, maradt még egy black ops 2-õm 3,5-ért 😊bocsi 😛

HDReadyTV(32"), AMD 955BE@4,3Ghz(24/7) AMD 5850@5870 1Gb,Lownoise aircooling, Invidual case, PS3Fat(GT5), Cockpit(G25), headtrack, DTS 5.1(970Watt)*2011, PS4*2014