Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#10500
Több a nyüzsgés a videón kétségtelenül, aztán kérdés, hogy mennyi lesz ebbõl a véglegesben. Gondolom be lehet majd állítani gecinagy forgalmat is. Amúgy a korábban általam látott gameplay videókhoz képest meglepett sok helyen a PS3-ban is a forgalom. Azt hittem, hogy kihalt lesz az egész, mert nem megy videóból ez jött le. Aztán a pályán végülis csak tolongtak néhol, de a városban is.
#10499
Hát mi van már?Ott a videó szerintem rohadt jól néz ki benne minden!Vagy én látom rosszul?+ ami játék ez mögött van az megér egy misét😊
arty
#10498
egy sima 1080p-re huzással már beelõzné a wd-t, de vszeg nem csak annyi lesz

Forza.

kill3r21
#10497
Fel van dobva a napom 😊
#10496
😄DD
#10495
õsz
NEOreg3
#10494
dátumot amúgy mondtak? melóból sajnos nem tudom megnézni

nincs értelme az életemnek Schizoid személyiségzavarom van A barátok olyanok, mint a krumplik. Ha megeszed őket, meghalnak.:(

#10493
"Dobálom a pénzt a monitorra, de nem történik semmi" 😄
#10492
Ennyi😄
#10491
Akkora SG-s csapatot csinálunk online,hogy rettegni fog tõlünk mindenki!<#hawaii>
JaSoN HuNTeR
#10490
Én is eladom a konzolt, így már nem kell. PC!!!

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

#10489
Kit érdekel a grafika.Tartalomban köröket ver GTA WD-ra meg online is.Van motorozás ami jó aztán bicikli,van 3 szereplõ,van HUMOR!,van normális AI és még sok minden
SötétBarom
#10488
Zzírkirály lesz, fúÉCSDÍBEN végre. =)

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

#10487
Wáá már most imádom!!
PC-re azonnal veszem meg Pc-re is!Most gyorsan el is adom a konzol verziót úgyse kell már
Fpocok
#10485
The ports will offer visual and technical improvements such as "increased draw distances, finer texture details, denser traffic and enhanced resolutions,"

In addition, all of the new GTA Online content that has been created and released since launch — weapons, vehicles, properties, customizations and Jobs — will be available in the PC, PS4 and Xbox One versions. And the PC version will exclusively include a video editor to allow players to put together their own clips of in-game action.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Kandurex
#10484
nem az a kérdés, hogy jön vagy ne jön, az egyértelmû volt mindig

a legfontosabb kérdés az, hogy mit adnak ehhez a verzióhoz, mert ha annyi lesz, hogy +resolution +FPS akkor a WD után igen csak hányadéknak fog tûnni

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

NEOreg3
#10483
remélem az optimalizáció nem lesz olyan botrányosan szar, mint a 4 esetében

nincs értelme az életemnek Schizoid személyiségzavarom van A barátok olyanok, mint a krumplik. Ha megeszed őket, meghalnak.:(

#10482
Örülök, hogy azért a PCs bandát nem szopatták be a ps4 + xbox one kombó miatt. Volt egy kis gyanú, hogy azt még tovább tolják esetleg 😄
#10481
ó ez a buzi sg nem mutatta h volt olvasatlan.
#10480
Sony e3-on hivatalossá vált a ps4 Xbox one és pc-s gta v. R* hírlevél alapján.
Coral Springs
#10479
Kíváncsi leszek majd az okostojások reakciójára, már ha lesz hozzáfûznivalójuk ahhoz a sok faszsághoz amit hónapokig itt összehordtak. <#hawaii>

All great things are simple, and many can be expressed in single words: freedom, justice, honor, duty, mercy, hope. Winston Churchill

Fpocok
#10478
Sírok a boldogságtól 😉

Parasite Eve 2, best game EVER!

Rayden02
#10477

AMD Phenom II X4 Black Edition 965 ,Gigabyte GA-MA790X-UD3P,6GB Kingston HyperX DDR2 1066mhz,Gigabyte Radeon HD 7850 2GB 256bit OC WindForce Edition

Rayden02
#10476
Ezért érdemes volt fent maradnom<#idiota>
Jön a GTA V PlayStation 4-re, Xbox One-ra és PC-re!

AMD Phenom II X4 Black Edition 965 ,Gigabyte GA-MA790X-UD3P,6GB Kingston HyperX DDR2 1066mhz,Gigabyte Radeon HD 7850 2GB 256bit OC WindForce Edition

bertino
#10475
ja ez jo 😄

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

Tikal
#10474
Terminator 2 jelenet 😊

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Szabi
#10473
naja, tegnap kezdtem el sokadjára újra kijátszani, legalább tudja a stabil 150+ fpst 😄DD

"Nulla tenaci invia est via"

#10472
én inkább a san andreast mondanám a szegény ember GTA V-jének

#10471
nagyon szegényé
AnarchoiD
#10470
a WATCH DOGS a szegeny ember (pc-s) GTA V. -e 😉

Ha meg velem lenne problemad. minden hetfon-kedden, csutortokon-penteken megtalalsz a Telepy uti Pitbull Gymben. Keresd a "kokszost" en vagyok az.

bertino
#10469
😞

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

MerlinW
#10468
dragon11
#10467
😄😄😄 jofejek vagytok😄

JaSoN HuNTeR
#10466
Kajakra lesz.

-Képzeld megvan a jogosítványom!
-Kajakra?
-Nem, személygépjármûre!

-Képzeld megvan a jogosítványom!
-személygépjármûre?
-Nem, Kajakra!

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

arty
#10465
de

majd

Forza.

#10464
Kajak az nem lesz PC-re. Kajak az leginkább vízre van. De GTA V se lesz.

dragon11
#10463
most akk kajak nem lesz PCre?😄

#10462
Nem is értem, miért is választaná bárki is a másik kettõ befejezést.
SötétBarom
#10461
Na ma nyomtam végig... Hogy ebbe mi a bús fasznak tettek többféle befejezést.. Kettõt megnéztem youtubeon, de sokkal gyengébbek, mint a legegyértelmûbb, totál feleslegesek.

Masszív 10/10 amúgy..

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

MerlinW
#10460
ZED! 😊 Az milyen jó volt😊

[merlinw.org]

arty
#10459
pcx-et én is vettem néha - egyedül a lapban használt össze-vissza betütípus(ok) nem tetszettek, rontották az olvashatóságot

(ZED ftw! 😄 )

Forza.

SötétBarom
#10458
Mikor PCx-bõl gamestar lett majdnem sírtam 😞

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

DarkSector
#10457
...se.... 😛

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

#10456
ki fogjak adni.. igaz ..majd ha lement a konzolra tervezett bevetel.. majd utana..

Steam: ktomi22 | LoL EUW: ktomi22 | Xbox Live: ktomi22x

#10455
Nem is az a szép hogy most verik a mellüket a semmire...Az a szép ha ne adj isten egyszer valaha úgy döntenek (továbbra is tartom hogy soha) kiadják pc-re az 5-öt (vagy akár egyszer valaha majd valami emulálással megoldják hogy legyen), akkor a Gamestar autista kis csapata ott fogja verni a mellét hogy õk megmondták...😊

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n

arty
#10454
csak nem biztos, hogy a többi oldal is gunyosan kezdi a cikkét, miszerint "naugye h igazunk volt"

ezek a kretének viszont igen....

Forza.

#10453
Minden oldal közölte azért, nem csak a Gamestar. Bár a magyar oldalak színvonala nem túl magas. De külföldi oldalak is közölték, szóval egyik se jobb.

arty
#10452
Ez 5 éve igaz volt, azóta csak süllyednek és süllyednek, de mindig van aki értetlenkedik, ha a szennylap bojkottjára szólítanak egyesek avagy lefitymálják a gémszart.

Forza.

#10451
Elmogyorózom. Mert ez arra fogja biztatni õket, hogy még több kétes hírû hírt közöljenek le és még inkább bulváros cikkeket írjanak. Ez pedig az olvasóknak egyáltalán nem jó, az oldal pedig veszít a hitelességébõl.
arty
#10450
Mert az a szennylap 1 fillért sem érdemel.

Forza.