Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#10755
Attól még ugyan az a motor hajtja és kismilliószor szebb mint a GTA 4 vagy 5. Ugyanakkor igaz hogy csõshooter valóban de mivel azt már sikerült megcsinálniuk remélhetõleg nem lesz gond ezzel sem.
A GTA 4-nél alig sikerült jobbat alkotni pc-n mindezt nevetséges gépigény mellett...A Max Payne kilóméterekkel jobban sikerült pc-re.

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n

JaSoN HuNTeR
#10754
<#worship>
,Max Payne egy scriptelt csõshooter - interaktív mozi volt.' Igen az!!!!

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

MerlinW
#10753
Max Payne egy scriptelt csõshooter - interaktív mozi volt. Tized annyit sem kellett dolgozni alatta a hardvernek, mint bármelyik GTA-ban, szóval elég merész dolog egy ahhoz hasonlítani.

[merlinw.org]

#10752
Ugyan az a motor van alatta ami a GTA 4 és a Max Payne alatt is ment. A GTA 4-et elcseszték, a Max Payne-el nem voltak gondok és ezzel sem hinném hogy nagy bakot lõnek. Ráadásul sokkal nagyobb nem lehet a gépigény...Nem beszévle arról hogy ha nextgenre belövik akkor egy közepes pc-n vígan kell hoznija a szintet vagy még többet.

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n

Tikal
#10751
én eljátszok vele PS4-n is 😄

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

JaSoN HuNTeR
#10750
Akkor lebontjuk a rockszar székházát!

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

speed01
#10749
Én is várom, de pontosan mit is várunk? - Egy olyan játékot ami kibebaszott optimalizálatlan lesz, mint a 4 esetében volt. Ha ugyan az lesz, akkor a RS elássa magát a szememben... (Nem ez lenne az elsõ.) -.-' <#banplz>

\"Ha küzdesz veszíthetsz, ha nem küzdesz veszítettél\"

Tikal
#10748
közben a játék kapott egy újabb rakás tartalmat, egyre jobban várom az õszt 😊

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Overburner
#10747
Megnéztem volna az arcod xD

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#10746
Az volt a legdurvább mikor megálltam tengerparton,leparkoltam kis sportgéppel egyik részen,enyhén lejtõs volt,napozós csajok elött és mire visszaértem a verdámat ellepte a dagály😄
Visszakaptam persze:-)
Overburner
#10745
Ez mekkora jó már 😄

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

CS@
#10744
Bár idõvel nem sok vizet zavar majd a biztosítási összeg kifizetése egy autó megsemmisülése esetén, de az is nagyon jó 5let, ami egy régebbi patchben jött:
Az fizeti a biztosítónak a pénzt, akinek a hibájából történt a káreset. Így ha egy vicces kedvû egyén felrobbantja az autódat vagy egy barátod begangol vele a tóba, akkor ingyen kapod vissza a gépet, mert a biztosítási költséget az õ számlájukról vonják.

Overburner
#10743
Jó látni ilyen infókat mindig tanul az ember. 😄 Királyság lesz a téma az biztos.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#10742
Köszönöm a válaszokat 😊
Akkor van értelme kocsit tuningolni 😄 nem lett volna egészséges ha a trollok mindet ellopják 😄
#10741
Ebbõl látszik nem sok közöm volt online részhez mert csak meccseket játszottam.Egy ingatlant se vettem pedig tele voltam voltam pénzel(ha még a Hack incidensre emlékeztek amit bár megoldottak de a pénzt meghagyták játékosoknak😊Hát semmire nem költöttem 1 milliárdból😄
Mondjuk jó ideje már nem is játszok.

Nekem biztos elég lesz a 2 ingatlan ha azt veszem ami történt..
Tikal
#10740
Igen, két ingatlanod lehet maximum. Csak egy volt sokáig,de a legutóbbi update-tel adtak még egyet, mert sokan nyavajogtak hogy 10 autó nem elég 😊

Remélem mire kijön Pc-re megnyitják a kaszinót is és a lóversenypályát 😊

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#10739
Miért csak 2 garázs lehet online?
Tikal
#10738
Nagy értékû autókat csak vásárolni lehet. Azokra automatikusan kapsz biztosítást, így ha felrobban csak hívod a biztosítót és már hozzák is az újat. Olcsó autókkal csak begurulsu egy paynspray-be és kötsz rá bíztosítást meg raknak rá egy Track-ert így mindig tudod hol van. Ellopni nem lehet autót, ideiglenesen el tudják majd vinni a vasad, de csak vezetheti, nem tudja a saját garázsába bevinni, de beállíthatod úgy is hogy senki ne tudjon beülni, vagy csak utasként tudjanak beülni az autódba.

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Tikal
#10737
20 lehet.

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#10736
Lényeg tegyed rá ezt az opciót azonnal ahogy megszerzed a vasad.Miközben állítod be akkor is el tudják lopni,érdemes sunyi helyre biztonságba vinni és ott beállítani.Utána ki se tudják nyitni se feltörni nem tudják
#10735
Vannak Online is garázsok.Lehet vagy 200 jármûved akár.Amire nem kötsz autóra biztosítást és ellopják annak lõttek.Viszont beállításokban van opció arra,hogy NE tudják ellopni a vasat😊
Ha nem állítod be és ellopják akkor jelented és visszakapod.Ha nincs rá kötve semmi és nem állítod be és ellopják akkor ahogy írtam sose látod többé(de ez nagyon ritka,hogy elfelejted mind2 dolgot)
#10734
gondolom majd megállsz a lámpánál a bandám egyik tagja odamegy a kocsidhoz, beleboxol, te kiszállsz hogy megverd, én meg beszállok és elkötöm a luxus kocsidat, mert nyitva hagyod az ajtót, aztán átfestetem, és elpasszolom az új tagoknak párszáz dollárért, így sose kell kocsit venni meg olcsó lesz a használt piac mi fogunk majd a legjobb kocsikkal msázkálni.

meg csajoknak belelövünk majd a kocsijukba, aztán jót nevetünk a buta tyúkokon hogy kilukadt a kerekük!
Ez lesz majd online.
meg szervezünk online gyorsulási versenyeket a bandámmal, illegálisat, 5 ezer dollár lesz a rajthoz állás, de a nyeremény 50 ezer aki megnyeri, a második csak 10 ezret kap, a harmadik pedig 5 ezret, szóval megéri rajthoz állni.
meg lesznek olyanok is ahol a slusszkulcsot lehet feltenni tétnek, persze lehet majd boxolni is, pl átadom a kulcsot, de azért beboxolok egyet a gyõztesnek, meg bunyózunk egy jót! aztán mindneki megy a dolgára.
kb én így képzelem el

szia, Gordon vagyok.

#10733
Egyébként online saját kocsid csak az lehet amit megveszel?
Meg ellophatják?
Vagy ezek a dolgok hogy mûködnek? valaki felvilágosíthatna 😊
Overburner
#10732
Jogos, GTA V körül meg sok más körül is divatba jön ez a átköltés. Bár ez tényleg semmit mondó csak hogy lesz valami azt annyi.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

arty
#10731
Szánalmas oldal, szép cikket költöttek egy semmitmondó válaszból:

az eredeti kotakun:
"Koller: GTA V is going to be, I think, a title we'll talk about more in the weeks and months to come, but GTA V and the GTA franchise is something that will be something very special on PlayStation."

Forza.

Overburner
#10730
Na ja így egy kicsit fura 😄

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Fpocok
#10729
Ha lett volna pcn már korábban, akkor a videóban most igazi labda lenne 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

#10728
Zsír😄D
Overburner
#10727
Ezt most találtam <#vigyor> Nagyon nagy 😄

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Overburner
#10726
Adja isten.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#10725
Semmi zajongás nem volt,nem is értem.Én azt írtam azzal indulok neki.Nem kell mindenben a rosszat keresni.Még szerencsém is lehet,hogy nem kell upgrade ki tudja..
#10724
Nem zajongok.Én cseréltem le kisebbre i7-et meg adtam el 4GB Ram-ot.Ez van nem volt pénz😊
Majd ha lesz akkor megkapja a procit ismét
Overburner
#10723
Hála istennek nekem a 7850 mellett van egy fx8350-em és faszán kihajtják egymást. GPU limitem van :I

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#10722
*😊
#10721
Amellett a proci mellett ne zajongjun ha bàrmiféle jàték szarul megy, még a 760-ast sem hajtja ki rendesen,nemhogy arròl beszéljünk hogy a 4 mag évek òta kell...😞
Overburner
#10720
Csak felvetettem mint ötlet 😄 Az is lehet.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#10719
egyelõre még semmit nem mondtak, mi lesz.
lehet nem is ingame dolog lesz, hanem valami kegészítõ, mint a PS3-hoz volt a fejhallgató a bundle csomagban.
Overburner
#10718
Ötletnek tökéletes! Küld el a Sony-nak emailben xD

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#10717
majd egy ilyen "leszoptam a sony faszát, ezért van ez a jó kabát" feliratú dzseki
Overburner
#10716
Lehet valami extra ruha meg hasonlók. Watch Dogs-al is ua volt asszem valami küldetés volt meg 1 ruha azt annyi. Valami hasonlóra gondolok itt is xD nem valami óriási dologra mert abbol meg felháborodás lenne azért.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#10715
Remélem a ps4 annyival lesz több hogy abba lesz macska, többibe meg nem lesz macska 😄DDd epic lenne
Overburner
#10714
Ez jogos ebbe még bele se gondoltam. Hát igen a cikk is leírja hogy régóta haverságba vannak.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#10713
azért szerintem az jelzésértékû, hogy az E3-on is a Sony jelentette be ezt és nem a M$.
Overburner
#10712
Az biztos de akkor a Xbone-osok szívnak xD Bár lehet õk is kapnak majd valamit. Csak még csönd van róla.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#10711
Annyi pénzért amennyibe kerül PS4-re,ne csodálkozzunk ha kapnak extrákat😊
#10710
Ne már.Ismét láthattuk,hogy van macska!!😊)
->Cat
Overburner
#10709
Különleges PS4 extrák? Hm most a Watch Dogs jutott eszembe abba is PS4 only cucc volt 1-2 dolog.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#10708
De milyen zaj bazz, ez nem videó, ez renderelt kép,milyen kibaszott zaj lenne még képen?? Ezeket szar minõségû digi-streamre találták ki kb.
Tikal
#10707
most komolyan, mi értelme annak, hogy ott az új video meg a régi, és az egyiken bekarikázza hogy itt van fû, itt meg nincs, következõ vágáson: lesznek új tengeri élõlényEK, és akkor megmutatja a cápát 😄D Vagy kihangsúlyozza hogy átdolgozták a Paleto Bay Sawmill-t, mintha az a hely akkora jelentõséggel bírna úgy egyébként 😄 hát ember, az egész játék IMPROVED lesz akkor meg minek mutogatni, láttam magamtól is... Na ezért írtam hogy szánalmas, mert nulla értelme van, semmi újat nem tudtam meg belõle amit eddig ne láttam volna már a SAJÁT szememmel is 😄

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#10706
A videóba mikor látszik a mûszerfal az egy az egyben egy honda mûszerfala 😊
legalábbis a fordulatszámmérõ meg a benzin mutatója meg a motor hõmérséklet mutatója, mivel az enyémbe is így néz ki 😊 csak most vettem észre hogy néztem gtaplace-n a képeket, remélem ilyen is lesz nem csak egy agyon renderelt videó volt