Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

akyyy
#10702
pedig igaz, elég csak az onlybabes letölteni, tv-re rákötni az meg odarajzolja a f@szt

̊ ̊̊ ̊̊̊ ̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊̊ ̊̊

#10701
Pontosan, ezért is ajánlott ezeket csak filmnézéskor használni.

MerlinW
#10700
Amelyek gyönyörû input laggal járnak együtt😊

[merlinw.org]

#10699
Nem, viszont ismerek olyan technikákat, amelyek képesek a digitális kép zajszûrésére, és kis mértékben való feljavítására, és ezeket szeretettel alkalmazzák a TV gyártók.

#10697
neked is elment a fél 6-os?
tommygear
#10695
#10694
Nem beszél hülyeséget.

#10693
Mármint nem értheted meg én mit,hogyan kalibrálok itthon.Ezt csak én látom
tommygear
#10692
lol....
#10691
Nem érdekes nem a te dolgod és nem is értesz hozzá,hagyjuk
#10690
nálam AMD X6 1090T, 8 csiga ram és Radeon 6770 1 csiga volt, azon lehet ment is volna, de má' nincs meg
#10689
Igen.Mindenki erre gyûjtött egy évig Haswell processzorra!Tovább😄
#10688
ezen most röhögtem, milyen képjavító cuccok? 😄DDDDDDDDDDDDDDDD képkockainterpoláción kívül, ami kétségtelen jó dolog néha, ha kevés az fps.
SweeneyTodd
#10687
Igen, gyüjtögetett mindenki szorgosan a perselybe (persze ha nem Hörcsögölte el) ,hogy most megvehesse álmai játékához álmai gépét.

http://trafikavarosszelen.tumblr.com I PSN : motkany91

SweeneyTodd
#10686
úúúúúú 9500gt a régi gépemben még mindig az zörög, de egy szavam nem volt rá mindig meg állta a helyét 😊

http://trafikavarosszelen.tumblr.com I PSN : motkany91

#10685
Én ezzel indulok: Intel Pentium E2200, 2 Gb Ram, nvidia 9500GT. De lehet h amire megjelenik a játék addigra az egész konfig elfüstöl. <#idiota>

MerlinW
#10684
Mindenki kapott egy évet, hogy megvegye a maga Haswell processzorát😊

[merlinw.org]

SweeneyTodd
#10683
Na majd meglássuk mit bírnak a vasak meg milyen lehetetlen gépigényt kérnek neki. 😊 addig meg tényleg kár lesz találgatni 😄 csak gondoltam felhozom hátha valaki valami infót tud róla.

http://trafikavarosszelen.tumblr.com I PSN : motkany91

#10682
Tökéletes!TV-men olyan képjavító dolgok vannak,hogy meg nem állapítod,hogy az a játék minimumban megy azt most mondom..
SweeneyTodd
#10681
Én azért bizakodom ,hogy meg küzd vele, mondjuk lehet addig beadja a kulcsot ,de lehet kiküszöböltem, na majd kiderül, de nem fogom hagyni hogy ne fusson legalább egy közepes felbontáson 😄

http://trafikavarosszelen.tumblr.com I PSN : motkany91

#10680
minimumban menni is fog
#10679
Az egy korrekt VGA,semmi gond nem lesz.Ha azzal gondja lesz a játéknak akkor baj van😊
#10678
Én jelen állás szerint ezzel indulok neki:
i3;4GB RAM;GTX 760;sima HDD;107-es Plazma;X360 vezetékes kontroller
SweeneyTodd
#10677
Hát majd azért meg lesem vele, a AC : Black Flagnél is pozitívan csalódtam benne, néztem a videókat ,milyen jó kis tengeri csaták meg milyen nagy szépen meg csinált vízfelületek , és Hihgon elfutott, fpst azt mondjuk nem néztem, de nem volt akadás ,se fps drop.

http://trafikavarosszelen.tumblr.com I PSN : motkany91

Overburner
#10676
Nekem 7850 2gb OC-m van és idáig minden játék megy ultrán 1080p-ben még a WD is. Remélem a GTA is fog menegetni. 😄

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#10675
Nincs még hivatalos gépigény.A VGA viszont necces.Azt cseréld le ha van addig rá lehetõséged(15-20e.ft között megveszik).Nem kell sokat dobnod rá egy sokkal jobbra..
SweeneyTodd
#10674
Jaah meg remélem ,nem valami eszement gépigény lesz, tényleg arról mondtak valamit, kb milyen vasra tervezik a dolgot ? Kb. 2éves a gépem , Radeon HD7770 video kártya , 4mag 2,8mhz, 2x4gb ram... olyan kis átlagos masina.

http://trafikavarosszelen.tumblr.com I PSN : motkany91

Overburner
#10673
Nekem is van San Andreashoz térkép meg minden lóhere! Imádom.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Overburner
#10672
Én grafikailag gondoltam. Tehát kb egyenlõ lesz a 3 cucc. Semmi fárasztás, tudom h PCmasterrace.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

SweeneyTodd
#10671
Arra számolok én is 😊 Remélem adnak hozzá egy szép kis kézikönyvet mint a kis testévrének (San Andreas) , mondjuk ott meg vettem amit lehetett kapni az 576konzolban ilyen kézikönyv benne volt az addigi létezõ összes gtanak a leírása , a gyüjthetõ dolgoktól kezdve amit a játékban benne van. Régi szép idõk 😊

http://trafikavarosszelen.tumblr.com I PSN : motkany91

#10670
Díszdoboz+ egy CHOP figura de nagy lenne már!😊
#10669
Az kell nekem is.Max 18-20K-ig mennék el árban
SweeneyTodd
#10668
Cdgalaxyn már lehet elõrendelni , mondjuk csak a sima verziót , nekem egy szép dízdobozos darabra fáj a fogam 😄

http://trafikavarosszelen.tumblr.com I PSN : motkany91

#10667
Jézusom ne fárassz így Brazil meccs elött😄
Fpocok
#10666
Kivéve a magasabb felbontást és több fps-t. Gyanítom konzolon nem lesz 1080p 60fps.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Overburner
#10665
Ugyan azt kapjuk mint a ps4-esek. Hogy ne érintene?

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#10664
Mondjuk ez konzol,minket itt nem érint
#10663
van pár olyan pont is azért a videóban, amit nem sikerült reprodukálnia, pedig a ps3-as motor is tudja és ezért még élettelenebbnek néz ki esetleg. Sok kis apró részlet van, ami hozzáad persze.
Overburner
#10662
Ja még a törés az amire nagyon kíváncsi vagyok jelenleg hogy mennyire lesz imprúvólva.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Overburner
#10661
Király vidi faszán lehet látni minden különbséget. Csávót hogy eltolja a Dömper xD. A kocsik belseje nagyon tré ps3-on de amúgy simán el tudnám viselni azt a verziót is. Jó lesz ez kérem nem is volt kérdés soha. 😄

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Tomsteel
#10660
A gyakorlatban:


<#awink>

.: SUZUKI heart, GTi mind :.

Overburner
#10659
"increased resolution and graphical detail, denser traffic, greater draw distances, upgraded AI, new wildlife, and advanced weather and damage effects"

Ezt találtam hogy mi fog javulni ha még idáig nem rakta fel vki.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Overburner
#10658
Sztem is ok a cucc.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#10657
Nagyon jó videói vannak az emberkének. Érdemes megnézni a többit is nem csak ezt az egyet.

#10656
Most ez miért szánalmas?Bemutatják miért adunk ki újra pénzt,legalábbis mi akik már egyszer megvettük.Teljesen rendben van a video
#10655
<#eljen>
kill3r21
#10654
Lesz Mopsz kutya! Shut up and take my money! 😄
Tomsteel
#10653
Nézõpont kérdése. <#zavart1>

.: SUZUKI heart, GTi mind :.

#10652
Egyesek nagyon ráérnek... 😄
Tikal
#10651
olyan szánalmasak már ezek a videók 😄

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''