Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Tikal
#11347
nagyon kiváncsi leszek a multi részére, mit fognak kezdeni a cheater-ekkel, konzolon is sok a baj velük, és ott se tudnak velük mit kezdeni, PC-n meg csak rosszabb lesz 😞

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

akyyy
#11346
az a baj egy csomó videóban olyan küldetés van ami nem régmik a konzolos verzióból. de lehet ezek multis küldetések, azokat nem nem tudtam kiprobálni. PC-n biztos menne 😄

̊ ̊̊ ̊̊̊ ̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊̊ ̊̊

Voltan
#11345
Kétségtelen, de tényleg annyira jól sikerült, hogy pécén is ki akarom élvezni.

"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"

Sir Quno Jedi
#11344
háde ha már a sztorit ismered, akkor már nem olyan mint szűzen volt...

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Voltan
#11343
Hejj, aztaqrva, ez nagyon nagyon baba!

A vicc az, hogy Boxon megvan a játék, rengeteget toltam, ennek ellenére úgy várom a pécés megjelenést, mint a messiást 😊
Első napos vétel lesz, az egész biztos.

"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"

Overburner
#11342
Készítem a pénzem Januárra (is) <#wilting>

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#11341
Na mi az, kimenőt kaptatok, hogy kinyílt a téma?
Ja amúgy igen lesz FPS nézet 😄
De a lófasz nem fog vele játszani, csak akik azt nézik hogyan tölt újra Michael és milyen a FOV <#banplz>
SweeneyTodd
#11340
Ott kéne, azért remélem a gépigénytől nem fog ennyire leesni az állunk mint a belső nézetes videótol. Örülnék ,ha legalább egy közepesen elfutna valami vállalható fpsel, Evolve is egész szépen elfutott, aztán ott voltak efektek dögivel amikor egy búra alatt harcoltál a döggel.

Meg persze amiben még reménykedek az a díszdobozos kiadás, boldog lennék ha valami szépséget csomagolnának be nekünk egy nagy dobozba <#finom>

http://trafikavarosszelen.tumblr.com I PSN : motkany91

#11339
nekem a vice city volt a kedvencem. A többi nem tetszett. A SA azért nem, mert elképesztően csúnya volt a grafikája még azzal a javító moddal is.

zaki
#11338
Ez a belso nezet oriasi lesz. Gyakorlatilag egy uj jatekot kapunk. Besz@ras. Mar csak ket es fel honap a megjelenes. Hamar el fog repulni az ido. Addig lesz ido vegigtolni a korabbi reszeket ujra 😄

#11337
Crew + GTA V = <#finom>

Ott vagyunk már? 😄

Amiga 600GT QuadCore - WorkbenchHD 64bit - ThermalGive Titanium Edition - Commodore Extreme Graphics X69HD

wollnerd
#11336
Hűű de ütős!!! Egyre jobban várom! Jó lesz fps-ben repülni is. 😄

PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2

#11335
nyitva, yay! 😄

kis plusz infó még: PC-n a 4K felbontás is támogatott lesz!

SweeneyTodd
#11334
Crew mellé nagyon jó lesz <#taps>

Alig várom már ezt a két játékot. Utoljára GTASA volt amiben el tudtam veszni, a 4 és a többi nem ütött szíven, meg reménykedem ,hogy nem kell hozzá atomerőmű , tényleg gépigényről hallottunk már valamit vagy csend van körülötte ?

http://trafikavarosszelen.tumblr.com I PSN : motkany91

Szabi
#11333

"Nulla tenaci invia est via"

MerlinW
#11332
Az első, bármilyen flame, egymás cseszegetése, vagy bármi nem a játékkal kapcsolatos komment esetén ismét lezárom a témát.

[merlinw.org]

#11314
Csak bővül a zenekínálat
Tikal
#11313
nem

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#11312
Az tényleg igaz, hogy lecserélik a jó kis zenéket?

#11298
<#gonosz1><#gonosz1><#gonosz1><#gonosz1>
kifli
#11296
Nemtudom mit sírtok 4 hónap miatt (januárban jön nem?), nextgenhez képest még annyi se. Ennyi időt egy barátnő mellett kibírtam egyhuzamban, nem olyan sok az 😊
The Protector
#11289
Eddig ment a sírás,hogy nincs bejelntve pc-re.Páran írták,hogy mit meg nem adnának érte.Bejelentik.Örülnek.Megy a sírás,hogy nincs gépigény.Lett.Magas,gondolni lehetett.MEgy a sírás,nincs megjelenési dátum.Lett.Örülnek.Szólnak,hogy késik a konzolhoz képest.Sírás.
Nem annak kéne örülni,hogy jön pc-re?
Higyjétek el,megéri rá várni,megéri megvenni,megér minden percet.
Persze az embereknek semmi nem jó,mindíg sírni kell.

Annyit sem érünk, mint az égről zuhanó madár, Aki halni készül de küzd még az életér&#8217; De mit mutatunk fel, ha nálunk pihen meg a halál?

#11282
Ennyi. Aki a késés miatt bolykottálja a vásárlást az meg maga alatt is vágja a fát ezzel, nem csak a többi becsületes, a játékot szintén váró gamerrel. Ha azt látják, hogy nem fogy, akkor a következőből tényleg kihagyhatják a pc-seket.

Ha azt látják, hogy van pénz, van kereslet, akkor talán, de csak talán előbb-utóbbi elérjük, hogy egyidőben jöjjön pc-re is a konzolos kiadásokkal együtt. Pénztárcával szavaz mindenki!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#11281
Annyira nem, hogy én még egy játék miatt se tudtam szabit kivenni (itt állok szeptember közepén amúgy is 18 nap szabadsággal...mondjuk ez meg már egyéni szocproblem).

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#11279
Na ja.Ha jó a játék abból fogy PC-re is dögivel.Konzolon se vesznek meg mindent az emberek.Na de más nem is igen variál ezzel csak ez a Rockstar.
#11273
Pedig úgy vártam PC-re ősszel😞
Már elterveztük a Klánunkat is😊 nagyon semmi nem is jön idén akkor ami hosszabb időre lekötne.Talán AC Rouge-ba lesz 100 óra minimum meg DA3-ba aztán ennyi
#11272
Ahogy a GTA.-nak is kellett rendes verzió, és változtattak rajta bőven. Hetek óta a boltok előrendeléseiben az első 3-ban benne figyel, pedig akkor még se megjelenési idő se képek se konkrétum nem volt.
Nem koppannak és bőven van oka a pc csúsztatásnak,ahogy lentebb is írták simán lesz akinek pc mellett konzol van és megveszi inkább konzolra mert nem bírja ki, vannak ilyen emberek.😊

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n

Tikal
#11262
ez pont azért vicc, mert ez a pénz semmit nem ér a játékban... a gazdasági részével a játéknak nem vagyok megelégedve 😊

Jó lenne ha egymás között is tudnánk adni venni, vagy legalább jobb áron számolnák be az autokat a garázsban, met szarért hugyért fizetnek millios autokért...

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

bakvarnyu
#11243
Én örülök, hogy végre van fix dátum, elrepül az a pár hét. Meg januárban úgyis jó hardver leárazások vannak <#vigyor1>

arty
#11240
szerintem neked se végtelen a szabadidőd... namost én karácsony környékén 2+ hetet szoktam otthon lenni, lenne/lesz idő játszani ... január végétől 3-4 hónapig nincs szabi, ergo maradnak az esti és a rövidke hétvégényi etapok 😞

Forza.

#11239
Tönkre igen.Nekem valaki régebben küldött 1 milliárdot,kb 1 napig tartott a pénzt eltávolítani karakteremtől.Egy baromság 1 millát adni hivatalosan ráadásul egy olyan online részben ahol fejlődési szintek vannak.
Biztos megerőltető lett volna más Gift mondjuk különleges verda ami csak az előrendelőknek jár vagy fegyverek,ruhák,hogy különlegessé "felismerhetővé" tegyék Pre-ordert.Erre adnak 1 millát lvl1 karakternek.A legértelmetlenebb ami csak lehet mert elkölteni se tudja😄
arty
#11236
azért IS vicc, mert ezzel tönkreteszik a játékukat - SZERINTEM
pont az a FUN az onlányban, h kínkeservesen összeharácsold magadnak a cuccokat, hogy megbecsülj egy kéglit, de akár a lőszer vásárolgatását is megérezd (eleinte)

Forza.

arty
#11235
de, stimmel: a roksztár továbbra is profitmaximalizál... ha az ünnepekre akarsz gta-t, vedd konzolra :/ így az ünnepi eladásokat 1 példánnyal se csökkenti a warez. hogy január végén meg jön be némi apró a pécésből, már tényleg csak a ráadás 😞(

Forza.

#11232
Azon gondolkodom, hogy ha végre lesz heist a multiban, azt hogy fogják megoldani? Van egy gyanúm, hogy azért tolják régóta, mert túl gyorsan lenne akkor mindenkinek pénze. Esetleg heti 1 próbálkozást kéne bevezetni rá, plusz gecinehézzé tenni, meg persze legyen előjészülösz fázis, ami in-session lenne. Remélem valamikor jön és prev-genre is, mert vannak pletykàk, h azokon direkt kihagyják 😄
Tikal
#11231
mondjuk ez az 1 misi GTA dollár az előrendelőknek egy vicc...

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#11229
Ja és rohadtul nem örülök a csúszásnak!!
Szerintem valami nem stimmel ott optimalizálás terén,másra nem tudok gondolni.De most adtak időt maguknak úgyhogy nagyon mesteri munkát kell végezniük
#11223
A majdnem az annyira majdnem,hogy kb EGÀL gép összerakàsa is 160-ra jön ki...
Kandurex
#11222
hszm szubjektiv ...

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

MerlinW
#11221
Egyrészt ez a tavalyi "trailer", másrészt ízlés kérdése, nekem az egyik kedvenc dalom - együttesem a videó óta😊
Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2014.09.13. 15:12:49

[merlinw.org]

Kandurex
#11220
Elég fos a minőség, gondolom ez a prevgen, a zene ami megy alatta egyenesen hányás.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

#11219
Januárig azoknak akik már hajat tépkedve várják, korrekt kis kedvcsinálónak;

#11218
Mind van.
Snexi
#11217
ötödik képen parkol egy új kocsi.Vagy volt már valamelyik online dlc-ben?

allock
#11216
először a Batman, most meg ez is <#sir><#vomit>

#hhwnd

Dency
#11214
0:19 -nél miez ? 😄
Ez jutott eszembe róla:
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Asus Prime Z390-A | Intel® Core™ i9-9900K | Asus ROG Strix GeForce® GTX 1080 Ti | Corsair 32GB Vengeance LPX DDR4 3200MHz | Seagate 2TB | XFX TS 550W

kill3r21
#11213
Finoman fest 😊 Reméljük semmi utómunka nincs a képeken 😊
arty
#11212
(szeretném hangsúlyozni, hogy a pécé verzára várok és nincs ps4em...)

Forza.

arty
#11211
Jaja, rajtakaptalak.

Forza.