Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Ozzyehh
#11210
hogy mi?

Amd Athlon 4x 750k, 8gb Corsair 1600mhz, Amd R9 270 2gb

arty
#11209
Mármint: hazudod 😊

Forza.

arty
#11208
ps4 tuti nem, ott nincs downsampling 😉 márpedig ez nem "sima" kép

Forza.

Ozzyehh
#11207
120k-ért majdnem jobb gépet tudsz összerakni mint egy jelenlegi generációs konzol... csak mondom 😊 viszont az is igaz, hogy sajnos a PC-be venni kell alkatrészeket elég sűrűn szal végülis igazad van...
Utoljára szerkesztette: Ozzyehh, 2014.09.12. 18:23:12

Amd Athlon 4x 750k, 8gb Corsair 1600mhz, Amd R9 270 2gb

arty
#11206
ps4 120k, ezzel pc nem tud versenyezni...

és h olcsóbb a játék ... igen! de akkor is, ha a konzolos címeket eladod játszás után?

Forza.

arty
#11205
és te mit írtál volna, ha pécére egyáltalán nem jön?
Utoljára szerkesztette: arty, 2014.09.12. 18:24:27

Forza.

V43 1105
#11204
Nem veszek meg akár mit, de GTA V pl tervben van, feltéve ha jól sikerül már csak a multi miatt is .

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

#11203
szerintem az, aki megteheti, hogy olyan gépet vegyen, amin megy ez a játék, az kapja be a faszomat, ha nem tud kifizetni 12 ezrest egy olyan játékért, amiben van minimum 6 hónap szórakozás.
#11202
nincs itt még pc-s azt majd egy újabb hír lesz, valamikor később

trailer jó lett szerintem, dátumig meg kibírjuk! <#wave>
SötétBarom
#11201
Azér a HD textúrák mocsok jól állnak neki 😊))

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

Kandurex
#11200
Pár PS4es kép..a PS topikból...vagy lehet PCs is<#fejvakaras>














Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2014.09.12. 15:35:40

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

#11198
#11197
Nagyon szar trailer lett. A kiadás dátuma meg mégszarabb.

#11196
menjenek a p.csába a jan 27-i dátummal!

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

Rayden02
#11195
<#alien>

AMD Phenom II X4 Black Edition 965 ,Gigabyte GA-MA790X-UD3P,6GB Kingston HyperX DDR2 1066mhz,Gigabyte Radeon HD 7850 2GB 256bit OC WindForce Edition

V43 1105
#11194
Én még mindig drágállom a játékok árát a fos fizetésünkhöz számítva .. <#wow3>

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

ProGabe
#11193
2 perc és új trailer!

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

#11192
Multi miatt sokan megveszik majd szerintem, mert azt nem lehet kiwarezolni. Másrészt nőtt a PC-s játékvételi kedv is szerintem (kezd felnőni az a korosztály, aki annak idején ugyancsak kitett egy nagy warez-igényű csoportot). Harmadrészt, van egy gyanúm, hogy valszeg egyszerre készül el kb a két verzió, max tesztelési időszakot kitolják PC-nél, és tekintve az utóbbi pár hónap érdekes warez ügyeit... Majdnem biztos vagyok benne, hogy vagy egy HÓNAPPAL korábban ki fog szivárogni ez, mint a hivatalos 😄
#11191
Csoda.😊
V43 1105
#11190
Legalább vizsgaidőszak alatt nem lesz mi elvegye a figyelmem.. ja de a csajok .. <#idiota>

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

TBTPumpa
#11189
+1
Sebaj, eggyel kevesebb játékot kell lewarezolni. Így is lesz még játék bőven az ősszel, úgyhogy a sávszél nem fog pihenni. <#idiota>

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

IMYke2.0.0.0
#11188
Vajon mit írtál volna, ha egyszerre jönnek... vagy, ha a PC-s előbb... <#falbav>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#11187
Banner alatti szöveg javítható <#vigyor1>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#11186
Mégis mit vàrtatok,elsietik a warezplatform kiadàsàt ahol jòindulattal 1-2év alatt meglesz az 1-2 millàs eladàs a többmillió letöltö mellett,miközben konzolon a warez mellett is elment a gta4-bôl kôzel a 10szerese...?! 😄
Én megmondtam annò,ha lesz nextgen és pc port,a pc lesz joggal a legutolsò...
IMYke2.0.0.0
#11185
A magam nevében írok: nem izgat, hogy késik, hiszen úgy se tudnék vele játszani - se pénz, se posztó...
A rendelkezésemre álló gép se nem 4 / 8 magos, se nem 8-16 GB RAM-os, se nem csúcs VGA-s, se nem SSD-s...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

NEOreg3
#11184
túl szép lett volna, ha egy időben jön PC-re a nextgen konzolos változatokkal

nincs értelme az életemnek Schizoid személyiségzavarom van A barátok olyanok, mint a krumplik. Ha megeszed őket, meghalnak.:(

#11183
😄 de tudtam bazmeg 😄
Szabi
#11182
hátha lesz Early Access.. <#idiota>

"Nulla tenaci invia est via"

IMYke2.0.0.0
#11181
"Lehet optimalizálják"

Ja, majd pont ünnepek előtt és alatt...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#11180
Nem. Ha novemberben jön, akkor üti a többi játékot. Amit addigra megcsinálsz és erre több időt tudsz szentelni. Jobb ez így.
A másik dolog: Lehet optimalizálják és arra kell a plusz idő.
V43 1105
#11179
Jan 27.. ? Elmehetnek a jó édes faszba.. :-D

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

tommygear
#11178
január 27? takarodjanak a picsába most már komolyan
Utoljára szerkesztette: tommygear, 2014.09.12. 14:21:14
#11177
Rockstar Games
5 perce ·

Grand Theft Auto V arrives for PlayStation 4 and Xbox One on November 18th, PC version coming January 27, 2015. Exclusive content details at http://rsg.ms/3d087ff

HONDA - The Power of Dreams - EK4 -

ProGabe
#11176
Semmi új, demóztak valahol R*-ék.

Ok so a few responses.

1. I saw this at the GameStop managers conference in Anehiem. Rockstar gave a 45 minute closed doors presentation.

2. They showed us multiple locals. The city, underwater areas, country side etc.

3. Foliage has been completely reworked. Tree barks been redone, individual grass blades, wild flowers etc. This applies to underwater areas as well. Completely reworked coral reefs and underwater plants.

4. Draw distance now is INSANE. One example they showed us was the main city at night. They showed it on PS3 first amd showed us how all lighting at a distance was pre baked. In the remaster its all pre loaded in real time and is dynamic. You can see lights and traffic flow from massive distances.

5. Water rendering system has been completely redone. Rivers / Ocean / rain are gorgeous

6. No release date given. They simply said soon.

7. Animal texture work has been 100 % re done.

8. Anti Aliasing looked great with little to no jaggies. Looked 1080p to me. It was demoed on PS4.

9. Promised "new" content. One example was new songs / soundtrack / radio stations.

10. Best remaster Ive seen by far. I literally gasped at the differences.

Character models have been improved for sure.
Street detail is massively improved. Rain water now pools up on the road and honestly reminded me of Infamous Second Sons wet roads.
Animal and Wildlife count has been upped. They specifically mentioned how much they learned from Red Dead Remption and the original GTA5 and wanted to improve animal interactions even more.
Animals now sport actual fur. As in strands of hair that stick out from the actual body not just flat textures like in the original release.
I believe this has been in development since before GTA5s actual release as they said its been heavily worked on for over a year. Believe me you can tell. This is a complete remaster not just an uprezzed port. A huge chunk of staff have to be working on this.
Utoljára szerkesztette: ProGabe, 2014.09.12. 12:50:06

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

#11175
Muhaha! A napi 3x-i szarvasgombás kobe marha steakre amíg futja, nem is kell lemozogni 😄

Amiga 600GT QuadCore - WorkbenchHD 64bit - ThermalGive Titanium Edition - Commodore Extreme Graphics X69HD

kifli
#11174
majd a modderek tesznek bele nekünk jó irányítást 😊
Solid Snake
#11173
Sir Quno Jedi
#11172
Azé 1080p-s renderben nálam is elmén maxon tűrhetően abszolúte. Csak a 2560x1440-et nem írja már azt is csak cut-scene-ekben nem. Fura is.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Voltan
#11171
Persze, az nem.
Ugyanakkor nem értem, miért kell parázni azon, hogy hogyan fog futni egy játék, aminek még a gépigényét sem hozták nyilvánosságra.

"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"

Voltan
#11170
Nem hardver, konzol.

"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"

#11169
De az nem törvényszerű, hogy egy 2009-es kinézetű játéknak ne legyen elég egy GTX 780 a full HD-s futtatáshoz. Lásd: Dead Rising 3

bakvarnyu
#11168
Milyen új hardver generáció jött most, le vagyok maradva.

#11167
Szerinted a steam connectiont olyan sokáig kell tesztelni? Szerinted a multit és a single-t úgy kell tesztelni, hogy kimennek a public hálózatra? Úristen, miért vagytok ennyire gyökerek? Fejezzétek már bazmeg ezt a szánalmas nyávogást, hogy milyen szar lesz majd a port, nem tudtok még semmit...
#11165
Hát nem lenne túl jó semmilyen tekintetben, ha a Max Payne 3 után ezt megint elkúrnák, mint az előző rész portját.
Rayden02
#11164

AMD Phenom II X4 Black Edition 965 ,Gigabyte GA-MA790X-UD3P,6GB Kingston HyperX DDR2 1066mhz,Gigabyte Radeon HD 7850 2GB 256bit OC WindForce Edition

Bucser
#11163
LOL... Inkabb csak a fakezu programozok miatt lesz siras, akiknek majd a munkajat par lelkes modder kipofozza.

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

Hunter of Deer
#11162
érdekes nekem megy maxon core i5 4570 + R9 270x komboval ugy hogy fent van az iCEnhancer amivel olyan a graf amit ki sem nezne belole az ember...
en annyira nem parazok a gepigenytol, foleg ha mantle is menni fog vele 😊

H87-D3H/i5 4570*3,6/2*8GB Kingston/Gigabyte Extreme Gaming 1070/ 8TB HDD/Samsung 840 120GB SSD/ 650W/Razer Deathadder 2013/Logitech G15/Logitech Z3 2.1/Dell P2414H/NZXT H440/LGUH635v 4k

tommygear
#11161
igényes hasonlat
arty
#11160
és ha a tetrist jól átrakta az RS, az bizonyitja, h a GTA8 gépigénye is rendben lesz!

nyomjuk a sódert a semmiről 😄

Forza.

tommygear
#11159
ez is egy hülye duma, nem egy csőjáték volt ami szarul volt portolva, ha szartak volna az mp3-ra az is szarul futott volna