Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Skypack
#11397
<#eljen>

ASUS STRIX B550-F | Ryzen 5 5600X | Sapphire Nitro+ Radeon 6650XT 8GB | HyperXRenegade Fury 2x16GB DDR4-3600CL16 | CM Elite 350K | Fractal Ion+2 Platinum 760W | Samsung 970 EVO 250GB + 1TB |

#11396
Maradjunk annyiban hogy megjelenés előtt 3 hónappal nem lehet kijelenteni hogy "szebb lesz", "jobban fog futni", "hibátlan GTA Online", meg hasonló faszságok.
#11395
60 dollár. Számolj.😊

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n

#11394
Maradjunk annyiban hogy szebb lesz/ jobban fog futni.
A multi csíterekkel lesz tele. Köszi inkább veszem konzolra,és majd 1-2 év múlva a modok miatt pc...

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n

Tikal
#11393
hibamentes GTA Online: konzolon nem lesz az? 😊

belső nézet: lesz konzolon is

maradt a grafika.... .jól megmondták a srácok, de legalább odakattintottam én is, ez volt a cél gondolom.. szaros pcguru...

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Tikal
#11391
csinál egy másik account-ot 5 perc alatt és folytatja a játékot a tört ps3/xbox-áról

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

MerlinW
#11390
Ennek mondjuk megvan a nyilvánvaló oka😊 Ha a másik oldal szemszögéből nézzük (hazai forgalmazók), egyszerűen nem éri meg behozatni az országba, azt az 5-10 példányt, amit eladnak itthon a 30-40k-s CE-kből. Az meg hogy rajtuk marad, ugye nem pálya😊 Szóval jah, kicsi a piac, sovány a termékválaszték. Sajna ez ilyen.

[merlinw.org]

Overburner
#11389
Arrol a zsé osztogatásról hallottam. De hogy a francba éri meg nekik? Hát nem bannolják öket? Azért nem egy 4-5 ezer forintos játékról beszélünk hogy jaj kibannoltak veszek másikat azt folytatom xD Még az is sok lenne.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Tikal
#11388
szeretnéd... még konzolon is sok a hack, még tavaly decemberben volt nagy gond belőle, mert olyan sok volt a cheater hogy játszhatatlan volt a játék... játék milliárdokat osztogattak mindenkinek a csalók, plusz halhatatlanság cheat stb., ne reméld hogy majd pont PC-n lesz jobb a helyzet

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#11387
Ne is mondd. És akkor arról még nem is beszéltünk, hogy sok játék elő se rendelhető, meg se vásárolható. Aki nálunk akar dobozosan játékot venni, vagy konzolra újan, illetve konzolt újan, annak mélyen a zsebébe kell nyúlnia.
Firerock
#11386
a 14 azért túlzás,de való igaz hogy olcsóbb,reményeim szerintem olyan 17 körül lesz Store-ban.

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

#11385
Szerbiában kb ~23 ezer HUF a játék míg maga a PS4 konzol ilyen ~150 ezer HUF. Szóval ti még egész jó helyzetben vagytok Magyarországon 😄

Overburner
#11384
Azért annyira csak nem, mégse egy F2P játék. Majd csesznek valamit.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#11383
Csak pc-n a multi használhatatlan lesz a sok cheatertől, ahogy az lenniszokott sajnos....

Egyébként csak nálunk ilyen mocskosdrága,amcsiknál ~14 guriga...

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n

Lacee86
#11382
De nem vagyok egyébként grafika b*zi. Többre értékelem azt, h stabilan fut egy játék annál, mint ha csilli-villi, de minden baja van e téren.

"Winning isn't important. It's the only thing that matters."

Lacee86
#11381
Ki van ez találva akkor. :/

"Winning isn't important. It's the only thing that matters."

Sir Quno Jedi
#11380
Már induláskor, day 1 a grafika rovására ment... sajnos... és ez halmozódik csak.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Lacee86
#11379
Jó, hát én voltam akkor nagyon naiv, de én úgy gondoltam, h a konzolokat úgy tervezik meg, h a jelenlegi játékok még ne használják ki teljesen, hanem ahogy fejlődnek a játékok, nő a gépigény, úgy legyenek egyre jobban kihasználva, míg persze el nem érik a határaikat, és akkor már tényleg a grafika rovására megy majd egy idő után.

"Winning isn't important. It's the only thing that matters."

Lacee86
#11378
Én utóbbira gondoltam. 😊

"Winning isn't important. It's the only thing that matters."

BoneDragon
#11377
Lehet vótmá, de most még egyszer az orgazmusok kedvéért.
Kíváncsi vagyok be kell e rendelnem egy új nvidia kártyát. <#idiota>


#11376
Ez így talán pontosabb. 😄
#11375
8 évesről van szó. Szóval olyan dologgal kapcsolatban akarsz velem nem egyetérteni, amit nem is mondtam. Egy olyan 8 éves gép meg főleg nem fogja, amit annyiért vettél, amennyiért akkor kaptál egy konzolt.
Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2014.11.06. 08:37:49
SötétBarom
#11374
Szerintem egy 5-6 éves jó PC még mindig simán elvisz mindent abban a felbontásban, amin a konzolok (720p)..

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

zaki
#11373
<#eljen>

Nekem evekig volt 360am, es kb egy budos forintomba nem kerult, sot. Osszes jatekot hasznaltan adtam-vettem-csereltem, + ott a Zavvi. Persze a DLC-ket, meg az ilyen penzlehuzos dolgokat messze elkerultem.
Utoljára szerkesztette: zaki, 2014.11.06. 01:52:54

Tikal
#11372
elég gyakran?? mindig 😄D

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Skypack
#11371
Gta 5 576 PS4 20999 Ft, lehet hogy nem minden kerül ennyibe, de akkor se olcsó dolog. A multis,online játékokat meg nem hiszem, hogy eltudod adni, PC-n tény hogy rámrohad, de akkor is negyed annyiért veszem, mint konzolra.

ASUS STRIX B550-F | Ryzen 5 5600X | Sapphire Nitro+ Radeon 6650XT 8GB | HyperXRenegade Fury 2x16GB DDR4-3600CL16 | CM Elite 350K | Fractal Ion+2 Platinum 760W | Samsung 970 EVO 250GB + 1TB |

kifli
#11370
jaaaa, hogy te sokkal magasabb részletességgel akarsz játszani mindig, hát így még szép hogy fejleszteni kell. Konzolnál miért elégednél meg azzal, hogy a látványvilág nem javul folyamatosan? Vagy a 720p-vel? Pc-n már nem jó a 720p? vagy a medium grafika (amilyen szinten a konzolos is van kb, a genereció vége fele pedig még a pc-s medium grafikát se hozza)

Az ok hogy pc-n mindig szebb és szebb lesz a játék ahogy jönnek az egyre gyorsabb hardverek, konzolnál ez nem így van.


A használt játékra: A játék eladása használtan pont annyira legális mint az hogy pc-re letorrentezem...
Utoljára szerkesztette: kifli, 2014.11.05. 23:54:28
Lacee86
#11369
Vannak alternatív megoldások. <#whatever>

"Winning isn't important. It's the only thing that matters."

#11368
Közel se 20 és ha nem akarsz mindent vadiújan játszani, akkor a megjelenés után nem sokkal veszed féláron, mivel konzolon létezik még a használt játék kereskedelem.
#11367
Ott nincs grafikai beállítás. Ott simán romlik a minőség, ahogy múlnak az évek. A megjelenésükkor a játékok rajta még kb. úgy néznek ki, mint PC-n a max, majd elmúlik egy kis idő és jön a medium, majd a low. Közben egyre több játékban szar az FPS, netán kisebb a felbontás. Annyi, hogy ez a folyamat lassabban zajlik, mint egy ugyanannyiért vett PC esetében. Mondjuk aligha tudna valaki egy olyan 8 éves PC-t mutatni, ami elviszi a legújabb játékokat, akármilyen grafon, ameddig a PS3 és a 360 még többé-kevésbé elboldogul velük.
Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2014.11.05. 22:44:54
tommygear
#11366
hogyne...
Kandurex
#11365
20? Ez biztos? Inkább 15-17, ja és eltudod adni, néha még keresek is, ellentétbe ami PC-re veszek az rám rohad.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

Skypack
#11364
Azért a 120ba érdemes belekalkulálni, azt is hogy 20 egy játék rá.

ASUS STRIX B550-F | Ryzen 5 5600X | Sapphire Nitro+ Radeon 6650XT 8GB | HyperXRenegade Fury 2x16GB DDR4-3600CL16 | CM Elite 350K | Fractal Ion+2 Platinum 760W | Samsung 970 EVO 250GB + 1TB |

Lacee86
#11363
Hát gyengébb, olyan értelemben, h ha a játékok most úgy általában mondjuk elfutnak Full HD-ben magas részletezettséggel, 3 év múlva már csak kisebb felbontásban, közepes látványjavítókkal. Konzolon tudtommal nincs ilyen, h low-medium-high grafika, vagy tévedek?

"Winning isn't important. It's the only thing that matters."

kifli
#11362
mert a pc idővel gyengébb lesz? ha leveszed 720p-re a felbontást gépen (ahogy konzolon is van), máris nagyot esik a gépigény.a pc-d az adott generációs konzolhoz képest mindig ugyanannyit fog tudni.
Lacee86
#11361
Hát, megmondom őszintén, inkább anyagi okok miatt fontolgatom. Mivel hogy ha megveszek mondjuk 120-ért egy Next Gen konzolt, akkor az gép marad, nem avul el, nincs az, h na a gépigénynek még megfelelő-e a gépem; amit kiadnak rá, az elindul és megy. Míg azért egy alap játékos PC is elég húzós, nem beszélve az avulásról. Játék szempontjából pedig a GTA V (mi más...) a legvonzóbb jelenleg.

"Winning isn't important. It's the only thing that matters."

#11360
Egyedül, ami miatt megéri konzolt venni, azok az exkluzívok. Nézd meg, hogy melyiken van több olyan cím, ami szimpatikus és az alapján dönts.
Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2014.11.05. 20:44:32
Lacee86
#11359
Hát, ez bizony nagy kár. 😞 Kicsit most visszament a lelkesedésem a konzolok iránt. Pedig elhatároztam, h előbb-utóbb (na jó, inkább utóbb) venni fogok egy Boxot.

"Winning isn't important. It's the only thing that matters."

#11358
Van ám bőven probléma. A PS3 ilyen szempontból maga a katasztrófa. Rengeteg játék szarul megy rajta, de kb. ugyanaz a helyzet 360-on is az új játékok közül (talán a régiek közül is, nem tudom, Boxom sosem volt). A PS3 technikailag eléggé egy katasztrófa. Egyedül az exkluzív címek, amik megmentik. De egyébként a mostani generációban is mindkét konzolon a legtöbb játéknál 30 FPS van belőve. Ennyit tudnak.
Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2014.11.05. 19:28:24
Overburner
#11357
Reméljük ha ennyi ideig köszörülték akkor nem fog olyan lenni mint a IV PC változata 😊

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Lacee86
#11356
30 FPS alatt? <#wow2> Fú, én azt hittem, h konzolokon nincs probléma az FPS-ekkel, és stabilan megvan 50-60 körül. 😞

"Winning isn't important. It's the only thing that matters."

#11355
Hát, PS3-on elég gyakran volt 30 alatt, ami nem túl jó. 😄 Ha jól optimizálják a PC-s verziót, akkor egy jobb gépen meglesz a folyamatos 60. Persze én a 30-cal is jóban vagyok, de akkor az legyen folyamatos 30. PS3-on nem éppen volt az.
Lacee86
#11354
Stabilabb az mit takar? Mármint, h konkrétan miben nyilvánul meg? 😊
Utoljára szerkesztette: Lacee86, 2014.11.05. 17:47:36

"Winning isn't important. It's the only thing that matters."

#11353
+több zene
#11352
Jah, igen. FPS nézet és modok. Ez a két dolog se elhanyagolható. 😊
MerlinW
#11351
Tehát kb mindenben😊

[merlinw.org]

Blekk Síp
#11350
Arról nem is beszélve, hogy itt az FPS nézet, aminek köszönhetően szinte egy teljesen új játékot kapunk, teljesen más (talán még élethűbb) hangulattal. És még a modokat meg sem említettük.

Gigabyte GA-H87-HD3, Intel Core i5 4670, 8GB Corsair DDR3 Vengeance LP, MSI GTX 1070 8GB Armor OC Edition, 120GB Samsung 840 Basic, 500W Corsair BS, NZXT Phantom 410 Black, Dell U2312HM

#11349
Magasabb felbontás, szebb grafika, stabilabb és magasabb FPS, bill + egér irányítás. Ez nekem elég ok.
Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2014.11.05. 16:57:02
Lacee86
#11348
Ezt én sosem értettem, h egy PC-s verzió mivel adhat többet -most mindegy, milyen játék-, mint ugyanabból a konzolos. De jó, nekem még nem volt konzolom, úgyh nem tudom annyira átélni.

"Winning isn't important. It's the only thing that matters."