Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#11447
GTAIV-nél egy istencsapás volt a Securom.
#11446
jövőhéten kezdek vele valamit
nekem egy kék van beállítva a fórumra, de ha css van egy topikban akkor eltűnik mióta van az új fórum
tommygear
#11445
nem lehetne vmi hátteret berakni a topikba? ettől a fehértől kifolyik a szemem
#11444
a jövőheti lottószámokat is, légyszi
Shep
#11443
1 millió? Na persze, egyből megcsappan az a szám ha meglátja a nép a gépigényt 😊

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

Snexi
#11442
Ezt azért nem hinném,még nagyon kevés új konzol van globálisan szerintem ahhoz,hogy néhány milliónál több példány elmenjen belőle (last gen 34 milliójához képest) pc-re meg jó ha elmegy belőle 1 millió.Bár a gta5 olyan cím ami kelendő lesz még évekig a most megjelenő játékokkal ellenben.

zaki
#11441
Na jah. Azert is lesz most is kirobbano siker. Azert az elmult 1 evben remelem valami mas jatekon is dolgoztak, pl egy RDR 2-n. De az is mekkora lenne, ha kiadnak az elso reszt next genre. Egyik kedvenc jatekom volt.

MerlinW
#11440
Azért másodszorra úgy adják el, hogy annyi plusz tartalmat pakolnak bele, amennyit mások a saját teljes játékukba nem😊

[merlinw.org]

zaki
#11439
Azert nem semmi ez a Rockstar, el kell ismerni.
Ketszer eladjak ugyanazt a jatekot, es majdnem ugyanannyit fognak ujra kaszalni vele.

arty
#11438
hogy nem egy reklámmagazint akarok lapozgatni, hanem az érdekel, hogy néz ki a játék 😊

Forza.

#11437
Mi a bajod velük?

arty
#11436
büdös promóképek

Forza.

RiCSi1234
#11435
Na fa*zom.. <#buck> Amézing

GTA V (*.*)

#11434
tommygear
#11433
<#wow3>
Kandurex
#11432
Szóval nem lesz warez,...semmi baj, PC -re amúgy is csak akkor vásárolok, ha meg is akarom tartani a játékot. Marad a PS4. Ott legalább eltudom adni a játékot, PC -n erre nincs lehetőségem 😞

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

#11431
<#integet2>
SötétBarom
#11430
LoL 2014 végén ki használ még optikai meghajtókat? Már az előző gépemben sem volt xDD

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

SweeneyTodd
#11429
Ma a gamestaron eddig csak crew meg gta , mondjuk nem bánom ezt a két címet nagyon várom ! 😊

http://trafikavarosszelen.tumblr.com I PSN : motkany91

#11428
Erre csak egy halványabb, de példa van, az a Max Payne 3, szóval ha optimaliázásról még tóbb pletyka terjed el, akkor jóindulattal, de menni fog szó-szó elavult gépeken is.
grebber
#11427
Abu85

"Az IDF mellé az AMD mindig csinál egy saját rendezvényt az utca túloldalára. Ott volt kipróbálható.
A 14.7-es RC3-as driverben már ott a GTA5 profil: gta5\\*Game_win64_final.exe, gta5\\*Game_win64_release.exe, gta5\\*Game_win64_bankrelese.exe, gta5\\*Game_win64_beta.exe
Jó ideje kész van a PC-s port, csak optimalizálják tovább.
Egyébként az, hogy az AMD már megmutatta nem jelent rögtön Gaming Evolved partnerséget. A Rockstar annyira ebben nem érdekelt, de praktikus társulni, mert pár utcasarokra vannak az AMD UK ISV support központjától. Ráadásul a konzolban is tudnak segíteni. Ez lehetett a Rockstar fő szempontja."

Next PC upgrade: 2022

Snexi
#11426
forrás?

SweeneyTodd
#11425
Igazából kár ezen rugózni ,hogy most feltörik vagy nem... pont les...om, én is veszem első nap a többiek meg azt csinálnak amit akarnak <#action>

http://trafikavarosszelen.tumblr.com I PSN : motkany91

grebber
#11424
Enyhébb, törhető = az már nem védelem (mivel "feltörhetetlen" védelmekről beszélünk)

Next PC upgrade: 2022

Voltan
#11423
Tök mindegy, előbb utóbb minden védelmet feltörnek, ezek kár görcsölni.
Mondjuk ez esetben engem nem nagyon érint, mert a GTA 5 tutira első napos vétel lesz nálam.

"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"

#11422
Dehogy jött. Enyhébb lett a védelem, de addig meg lett véve, mert ütős cím volt akkoriban.
Overburner
#11421
1-et mondok HAWX 2 <#idiota>

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

grebber
#11420
Wrong. 1 év után már kiadták nem starforce-al a splintit mert jött hozzá olyan patch ami levette így azt az akkor már kb 0 védelmet sikerült feltörni de jó.

Next PC upgrade: 2022

#11419
Na minek örültök vérmatyik? Mitől olyan biztos, hogy ennyire hermetikusan zárt védelmet kap?

Hogy okoskodjak én is egy sort...2005 Splinter Cell: Chaos Theory, orosz StarForce feltörhetetlen másolásvédelem, mini image-el néha működött néha nem, ha kihúztad a fizikai meghajtókat és a virtuálisat nézte annak, de 1 teljes évet kellett várni normálisra.

Ebből mi lesz? Mindenki fogja venni, ettől ugyan nem kell félni 😊

Inkább gyakoroljátok a Watch Dogs-ot, abból talán még tanulhattok ;D
Utoljára szerkesztette: mester1987, 2014.11.07. 09:24:00
NEOreg3
#11418
ez nem működik

nincs értelme az életemnek Schizoid személyiségzavarom van A barátok olyanok, mint a krumplik. Ha megeszed őket, meghalnak.:(

scomcomputers
#11417
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

A GTAV-t én is megrendeltem,szerintem megéri az árát...
<#worship>

* Scomcomputers the future of computing!*

grebber
#11416
A game már rég készen pc-re és mivel már bemutatón mutogatták ahol egy 280X lazán futtatta és még kb van több hónap a megjelenésig amin kb csak optimalizálnak így kizártnak tartom ,hogy megismétlődjön a GTA 4 fiaskó.
Utoljára szerkesztette: grebber, 2014.11.07. 08:23:17

Next PC upgrade: 2022

zaki
#11415
biztos vagyok benne, hogy lesznek olyanok akik ejjel-nappal azon lesznek, hogy feltorjek, hogy oveke legyen a dicsoseg, hogy "mi tortuk fel elsonek"...
amugy en is azt mondom, ha megerdemli egy game, hogy megvegyuk eredetiben, akkor ez az az a jatek.
csak tenyleg az a kerdes, hogy mi van, ha egy nagy bughalmaz kepregeny lesz, mint anno a 4 volt (sokaig).
egy proba verzio nem artana belole 😛

SweeneyTodd
#11414
Régen sajnos nem tehettem meg ,hogy megvegyem, de mostmár "megtértem" vissza menőleg is egy akció keretében megvettem a 3. résztől az eddig megjelent részeit steamen 😊

http://trafikavarosszelen.tumblr.com I PSN : motkany91

Hunter of Deer
#11413
np a GTA V megerdemli hogy megvegyuk 😊 en a GTA IV-et is megvettem mikor megjelent mar csak a sok multi miatt is megerte, ugyanigy vagyok ezzel a resszel is.
en sem veszek meg minden jatekot csak max az olyat ami erdekel is es arahoz kepest jatekido is van benne.

H87-D3H/i5 4570*3,6/2*8GB Kingston/Gigabyte Extreme Gaming 1070/ 8TB HDD/Samsung 840 120GB SSD/ 650W/Razer Deathadder 2013/Logitech G15/Logitech Z3 2.1/Dell P2414H/NZXT H440/LGUH635v 4k

grebber
#11412
Igen mert a fifa is törve van meg a lord of fallen is ? Ja nem.

Next PC upgrade: 2022

zaki
#11411
nagy dolog, + max 2 het

scomcomputers
#11410
Ezen jót nevettem,pedig esti meló után vagyok.....
Thx!
<#worship>

* Scomcomputers the future of computing!*

SweeneyTodd
#11409
Hohohóó ITT a mikulás.
Jól teszik amúgy.

http://trafikavarosszelen.tumblr.com I PSN : motkany91

Tikal
#11408
a polcomon lesz két év múlva is 😊

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#11407
Orosz Steam key oldalakon remélhetőleg.

arty
#11406
két év mulva játékaimon mennyi lesz? 😉

Forza.

Tikal
#11405
majd két mulva akcióban lesz annyi, gondolom így értette

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

arty
#11404
kérdezd meg grebbert az új codról ...

egy szóban: NEM

Forza.

arty
#11403
hol 5250ft a pécés gta5?

Forza.

Skypack
#11402
Teljesen mindegy cdgalaxis, gameshop ugyanúgy 20999 Ft. Az árról volt szó nem a boltról, csak mondtam egy példát.
Utoljára szerkesztette: Skypack, 2014.11.06. 22:29:54

ASUS STRIX B550-F | Ryzen 5 5600X | Sapphire Nitro+ Radeon 6650XT 8GB | HyperXRenegade Fury 2x16GB DDR4-3600CL16 | CM Elite 350K | Fractal Ion+2 Platinum 760W | Samsung 970 EVO 250GB + 1TB |

shaddam
#11401
Suttyóbb boltot nem is mondhatnál 😄 A gran turismo 5 1 évvel a megjelenés után volt 22 ezer. Ha nem látom nem hiszem el

PS4,PS3,PS Vita,PC,Nintendo 3DS "Tipikus internetes hulladék vagy akit el kellene égetni a pokol legmélyebb bugyrában utána meg jól leköpni" Tirexi hozzám intézett rézköpete

#11400
Már rég elküldtem őket, válasz hála istennek nem jött, de a hülye marketing rizsa meg már eléggé "ciki" visszaválaszként is 2014-ben.



Aztán Ennyi.
Tikal
#11399
he? <#fejvakaras>

Tudod írtam én már a Rokszar supportnak... több levelet is... mindegyikre 3 hónap után jött az első válasz, volt olyan CASE amit 8 hónap után zártak le, úgy hogy nem lett megoldás csak a szokásos blabla... sok sikert a levelek írogatásához...

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#11398
FŐ A POZITÍV HOZZÁÁLLÁS GYEREKEK!!! (pl. Tikal, Skyline, Meridius)

Ha meg nem tetszik valami miért nem írtok nekik, nem egy e-mail címük van.
Google translate már kiválóan tud fordítani, csak a nyelvtant kell összehozni, hmm???

Érdekes módon én a Ubisoftnak írtam a The Crew-vel kapcsolatban, hogy még létezik a PC-s front is 😉
Ti megteszitek ezt egy 100x jobb játék miatt vagy csak dobálóztok itt még évtizedeken át???

Remélem érzitek az a hangsúlyt, de ha nem akkor többet nem tehetek...
Utoljára szerkesztette: mester1987, 2014.11.06. 21:35:29