Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

elite
#11497
Még nem jelent meg PS4re?

Asus P5K Core2 Quad 6600@3GHz 4*1GB 1066MHz RAM Geforce GTX660 2GB OC

shaddam
#11496
<#szeret>

PS4,PS3,PS Vita,PC,Nintendo 3DS "Tipikus internetes hulladék vagy akit el kellene égetni a pokol legmélyebb bugyrában utána meg jól leköpni" Tirexi hozzám intézett rézköpete

JaSoN HuNTeR
#11495
Hol olvastad hogy 90% környékén áll?

Amúgy a Sims 4-et is ők fordítják 😊

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

tommygear
#11494
<#eljen>
wollnerd
#11493
Ezen az oldalon is írják készül a magyarítása. De itt 54 % van kiírva, a frissítés pedig nov. 10-én volt...
Tényleg jól értem hogy a konzolos verzióból kinyerték a szövegeket tartalmazó fájlokat és majd beteszik a PC-s verzába, amikor kész?! 😊
Egyébként a nem hivatalos konzolos játékfordítások csak a crackelt konzolokon és játékokon működik, és az eredeti lemezes játékokkal pedig nem működik, igaz?
Utoljára szerkesztette: wollnerd, 2014.11.15. 22:38:57

PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2

tommygear
#11492
igen, 90% környékén áll...
Utoljára szerkesztette: tommygear, 2014.11.15. 22:02:16
#11491
Készül magyarítás a játékhoz? Szó volt róla, hogy elkezdik fordítani a last-gen-es szövegek alapján a Pc-s megjelenésre.
#11490
GTA V FPS mód szuperrealisztikus grafikán

angelus1991ster.blogspot.hu

MerlinW
#11489

[merlinw.org]

Tikal
#11488
LOL mekkora kamu...

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

tommygear
#11487
kamu
#11486
Ez, lenne elvileg, az egyik:


Itt, van további 2 videó.

Ha, letölteni akarod.

További képek itt. (Nálam, eléggé befagy ez az oldal. Valamit nem komál a Chrome.)
Snexi
#11485
linket légyszi a videóról

#11484
Kikerült a netre az első PS4-es gameplay. És, a kekszbokszra is előtölthető, 42.4GB
Tikal
#11483
mozihatás meg van, 24fps 😄D

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

tommygear
#11482
mint kiderült sajnos nem 😄
Utoljára szerkesztette: tommygear, 2014.11.13. 01:26:16
MerlinW
#11481
ACU gyönyörűen fut XBox-on, a napokban néztem róla stream-et.

[merlinw.org]

#11480
én most hallok először erről a cuccról <#idiota>
#11479
Nem értik 😊
MerlinW
#11478
"Grand Theft Auto V will not use Denuvo DRM, says company co-owner"

[merlinw.org]

Tikal
#11477
pedig meglepődne... egyébként vannak free aim és assisted aim szerverek.. szóval mindenki megtalálja a magának megfelelőt.. PC-n meg azért egyenlőtlenebbek az esélyek, sok tényező miatt..

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#11476
PC-sként most azért nyugodt lennék Abu85 kijelentése után....még ha nem is annyira osztják itt a nézetét sg-n.
Gondolom itt mindenki az optimalizáció miatt van beszarva, pedig egy Assassin's Creed Unity-tól jobban félnék, mint ettől a játéktól, hogy szaggatni fog. Az ACU lehet még konzolon is szaggatni fog. 😄

OFF:
Tikal #11474: Szerintem az FPS mód beli célzásra gondolt. 😊 Akinek annyira nem megy a célzás kontrollerrel, az vehet a konzolhoz átalakítót,. Visszajelzések szerint annyira nem is rossz.
#11475
Mert itt Maszter részre várja a kedves közösség és még mindig nincs PS4-em!!😄
Tikal
#11474
pl? ...

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#11473

&#8220;[Luke:] I can&#8217;t believe it. [Yoda:] That is why you fail.&#8221;

#11472
Majd röhögünk jót a kontrolleres bénázásokon 😊
tommygear
#11471
nem kérjük
#11470
Ide jöhetnek nyugodtan.

#11469
Várj... majd 18.-a után jönnek ide szépen a gameplay videók!!! 😄
Tikal
#11468
A PC-sek nem kiváncsiak a PS4 launch-ra 😄D Majd meg eszi őkt az ideg, hogy nem játszhatnak még két hónapig és most még ez is 😄

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

TDC Geronimo
#11467
mé? 😞

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

#11466
Hát Gero most eltévedtél😄
TDC Geronimo
#11465

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

Overburner
#11464
Hát van ami nem fut rajtuk normálisan.... sajnos.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

tommygear
#11463
nehogy már ne fusson egy 50 ezres vga-n normálisan...
Systore
#11462
nem terel, hanem nem lesz Denuvo drm. nem is új hír ez már
Rayden02
#11461
Denuvo Próbál terelni 😄
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

AMD Phenom II X4 Black Edition 965 ,Gigabyte GA-MA790X-UD3P,6GB Kingston HyperX DDR2 1066mhz,Gigabyte Radeon HD 7850 2GB 256bit OC WindForce Edition

#11460
Bízok benne hogy bírni fogja a 270X, persze AA, ultra árnyékok, meg hasonlók nélkül. A CPU-nak úgyis nagyobb szerepe lesz, az i5 pedig több mint elég kell legyen.

Ha meg úgy portolják mint a 4-et, úgyis mindegy hogy 270x-ed vagy 970-ed van. 😄
Utoljára szerkesztette: Meridius, 2014.11.09. 21:24:00
#11459
Hát az fantasztikus lenne.. 😄
Ahogy megvettem a Vga-t sorra jönnek ki azok a játékok, amiknek már kevés..
NEOreg3
#11458
PS4-en 50 gigát telepít, PC-n az sehogy nem lesz 20 giga, tehát fake

viszont az itt leírt recommended talán elég lesz a valós minimumnak

nincs értelme az életemnek Schizoid személyiségzavarom van A barátok olyanok, mint a krumplik. Ha megeszed őket, meghalnak.:(

Lacee86
#11457
Hát, jó lenne, de nem vszínű. :/

"Winning isn't important. It's the only thing that matters."

tommygear
#11456
viccnek is rossz 😄
#11455
Ezek mennyire reális adatok szerintetek?
Bár kétlem, hogy igaz lenne, mert túl jól néz ki..
link
tommygear
#11454
jó a háttér 😊
Lacee86
#11453
Jó lett a dizájn. <#eljen>

"Winning isn't important. It's the only thing that matters."

#11452
Klassz a háttér várom nagyon a PC-s megjelenést. Frankó évkezdés lesz.

#11451
Na elkapott a hype, berendeltem én is - már csak VGA-t kell vegyek :/

GA-Z97X-GAMING 5, i7-4790k, Noctua NH-D14, Corsair Vengeance 1866 16GB, Samsung 850 PRO 256 GB, Antec Twelve Hundred, NVIDIA GTX980 Ti G1, FSP AURUM GOLD 700W

#11450
jó lesz ez
Szabi
#11449
random bedobtam az első képet amit google kidobott, jövőhétig jó ez 😄

"Nulla tenaci invia est via"

wollnerd
#11448
Remek a háttérkép! 😄

PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2