Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

arty
#11547
az egész passziv mod egy überbaromság volt 😞

akinek nem jön be a multi, menjen szinglizni. vagy másik lobbiba.

Forza.

Tikal
#11546
ha passziv módba rakod magad akkor nem tudnak lelőni, tehát ha idegesítenek a többiek, akkor pasziv modba lépsz és elmész.. na most eddig ha gyalog voltál nem tudtak lelőni, de ha autoba vagy más járműbe ültél akkor ki tudtak belőle lőni. Most ez annyiban változott, hogy most már nem tudnak kiszedni járműből, sőt, az egész karaktered, meg a járműved GHOST lesz, senki nem tud elütni, neked menni semmi... Tökéletes ha megöltek, passzivba mész, elrohansz egy tankért vagy jet-ért és visszamész legyilkolni a többieket... rohadtul nem jó.

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#11545
oké és mi az a passzív mód?

Tikal
#11544
ez az új passziv mód rohadt szar és idegesítő... nem értem minek kellet megváltoztatni, rohadtul nem fair...

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Kandurex
#11543
Megjött, járt hozzá térkép meg poszter miegymás...

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

#11542
De mi az hogy 60fps? Lowon? Ultrán? 800×600-ban? HD6850-es vga-val? Hogy lehet ilyet írni bármilyen konkrét infó nélkül?😄
#11541
Remélem a steam winter salen még be is akciózzák csütörtöktől 😄
SötétBarom
#11540
LoL.

ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ

Kandurex
#11539
Meguntam a PC-re várást, berendeltem PS4-re, holnap megjön <#eljen>

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

Rayden02
#11538

AMD Phenom II X4 Black Edition 965 ,Gigabyte GA-MA790X-UD3P,6GB Kingston HyperX DDR2 1066mhz,Gigabyte Radeon HD 7850 2GB 256bit OC WindForce Edition

Lacee86
#11537
Én is erre gyanakszom. Csak még nem merik bejelenteni.

"Winning isn't important. It's the only thing that matters."

#11536
lehet megint késik 😄 😞
Lacee86
#11535
Laza 1,5 hónap múlva jön a játék... Vmi nem kóser. Más játéknál már hónapokkal korábban közlik a gépigényt.

"Winning isn't important. It's the only thing that matters."

bakvarnyu
#11534
Én azt a szőke csajt a pólón a GTA 5 plakátokon látható piros bikinis tyúknak gondoltam.

bakvarnyu
#11533
Próbálok türemles lenni de egy gépigény jöhetne már azért .

Voltan
#11532
Háh, igen, lehetőleg Butchered at Birth pólóban 😄
Igaz, van egy-két gore grind banda, akiknek a borítói felülmúlják azt is.

"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"

Nesuten
#11531
Ismét elővettem xbox360 -on és alig várom a PC-s kiadást <#nyes>
Utoljára szerkesztette: Nesuten, 2014.12.09. 18:43:40

Repülök ,hogy Éljek !mert! Élek ,hogy Repüljek ! Ólmot minden vörösbe ,had legyenek jó nehezek !

shaddam
#11530
Ügyes vagy, kapsz egy kekszet 😄

PS4,PS3,PS Vita,PC,Nintendo 3DS "Tipikus internetes hulladék vagy akit el kellene égetni a pokol legmélyebb bugyrában utána meg jól leköpni" Tirexi hozzám intézett rézköpete

Nesuten
#11529




Repülök ,hogy Éljek !mert! Élek ,hogy Repüljek ! Ólmot minden vörösbe ,had legyenek jó nehezek !

#11528
de jó, ez a totális félreértelmezése ennek a játéknak <#fejvakaras>

#11527
semmi gta nincs rajta
bakvarnyu
#11526
És az ,hogy a világ egyik legnagyobb fizikusát,aki az üstökös landolást irányította meghurcolták a Gta póló viselete miatt?
http://www.independent.co.uk/news/people/dr-matt-taylor-weeps-as-he-apologises-for-controversial-sexist-shirt-worn-after-rosetta-mission-comet-landing-9862118.html
Szintén ugyanaz az indok "szexista'.Eszem megáll bmeg. Utána már csak Cannibal corpse pólóban nyilatkoznék.
Utoljára szerkesztette: bakvarnyu, 2014.12.04. 09:56:11

shaddam
#11524
Itt meg pár saját. BTW az FPS mód számomra nem tűnik valami nagy eresztésnek, néha-néha használtam csak. A legjobb amikor Chop beül mellém a kocsiba és ott liheg a képembe 😄

PS4,PS3,PS Vita,PC,Nintendo 3DS "Tipikus internetes hulladék vagy akit el kellene égetni a pokol legmélyebb bugyrában utána meg jól leköpni" Tirexi hozzám intézett rézköpete

Tikal
#11523

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

MerlinW
#11522
Az link első hozzászólásában ott az igazság😊

[merlinw.org]

grebber
#11521
Elhiszem ha kint lesznek a release-ek!

Next PC upgrade: 2022

Rayden02
#11520
OFF:
Egy kis érdekesség:<#nezze>
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Spoiler (katt a megjelenítéshez)


Utoljára szerkesztette: Rayden02, 2014.12.02. 12:46:29

AMD Phenom II X4 Black Edition 965 ,Gigabyte GA-MA790X-UD3P,6GB Kingston HyperX DDR2 1066mhz,Gigabyte Radeon HD 7850 2GB 256bit OC WindForce Edition

#11519
Az Onlive az halott. Volt nemrégiben egy update, amivel kb teljesen tönkretették az egészet.

Lacee86
#11518
Szerintetek fogják ezt a játékot kínálni Cloud alapon? (pl. OnLive vagy hasonló megoldás)

"Winning isn't important. It's the only thing that matters."

Krisztiam
#11517
mekkora te jó ég, az év játéka.. vagyis az évszázad játéka 😄

Asus P8Z77-V, Intel Core i7-3770 3.40 Ghz, Corsair 32GB DDR3, ASUS RTX 2070 SUPER 8GB, WD 1000 GB 7200Rpm, Samsung 860 EVO 500GB SSD, Cooler Master Hyper 212 Evo, Corsair HX 650W, HAF 912 Plus

kill3r21
#11516
A videó technikai részétől, most tekintsetek el! 😊 (És a beszédnyelvezettől is) 😄
Nekem kell ez a GTA V verzió 😄
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Utoljára szerkesztette: kill3r21, 2014.11.20. 19:21:03
#11515
Ezt már láttátok még tavaly?

kill3r21
#11514
Hamarosan felér nekem is egy videó a többi ilyen állatkáról _D
RiCSi1234
#11513
Gihi. 😄

GTA V (*.*)

wollnerd
#11512
Úristen, de beteg! 😄DD

PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2

Szabi
#11511
<#idiota>

"Nulla tenaci invia est via"

SötétBarom
#11510
Konzolon simán el tudom képzelni 😄

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

Tikal
#11509
lol, a haj bug még mindig a játékban van, már egy éve, hogy nem bírják kijavítani 😊)

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#11508
Csak nekem tűnik úgy, hogy a draw distance rosszabb a current genes verzióban mint a last genesbe?

Snexi
#11507
ugyan nem hiszem,hogy sok embert zavarna de valamiért a next gen valtozatban minden autoban van kuplung meg kéziváltó ami kicsit fura amerikaban,ráadasul ugye nincs is a váltás mozdulata leanimálva.Fura.

#11506
Ott van a kismillió prevgenes. Grafot leszámítva ugyanaz.
#11505
Kár hogy nincs egyetlen egy normális gameplay sem a neten. Mind fps nézetben tolja -.-

Szerk: Találtam egyet a Digital Foundryn.
Utoljára szerkesztette: RYO21, 2014.11.18. 15:26:26

#11504
Előtte nem csekkoltattad le vele, hogy van-e frissítés?(vagy ma is jött frissítés?)
Szinte minden új játékhoz van valamiféle patch, már a megjelenés napján.
Firerock
#11503
Végre indítanám el a játékot,erre 1 giga upadate! O.o

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

Nesuten
#11502

Repülök ,hogy Éljek !mert! Élek ,hogy Repüljek ! Ólmot minden vörösbe ,had legyenek jó nehezek !

Tikal
#11501
LOL, váltogasd szerintem

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

J i GS a W
#11500
lehet rakni neont a kocsik alá, ez mekkora már 😄

shaddam
#11499
Már le van töltve! A dillemmám hogy fps vagy tps módban toljam-e

PS4,PS3,PS Vita,PC,Nintendo 3DS "Tipikus internetes hulladék vagy akit el kellene égetni a pokol legmélyebb bugyrában utána meg jól leköpni" Tirexi hozzám intézett rézköpete

grebber
#11498
Holnap fog!

Next PC upgrade: 2022