Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#12212
ps4-en nem ingyenes a multi, csak ps3-on.
ps3 játék nem igazán megy rajta, csak stream-elni lehet ha jól rémlik.
xbox-osok meg nyilván abszolút sehogy nem mennek (milyen naív kérdés ez? 😄)
#12211
a múltkor már elmondtam hogy azért van így, hogy megjelenés előtti napon ne 0 nap legyen (mivel órát nem ír csak napot)
JaSoN HuNTeR
#12210
Nem tudjuk sajna megvenni nincs rá pénzünk. Ez Magyarország! <#banplz>

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

#12209
Így nem tudod megvenni? Miért?
PeeTeR
#12208
vegyel konzolt, vedd meg konzolra ha nem birsz varni. van megoldas... ha nem fekszik akkor meg...

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

#12207
Pedig meg akarom venni,de így?

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#12206
Ez már kabaré!!

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

JaSoN HuNTeR
#12205
Ez van. Majd amikor 2 éves lesz a játék akkor majd talán játszhatunk vele.

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

#12204
Hogy a jó édes geci kurva anyjukat.
Lehet bannolni nem érdekel nem tudom magamba tartani. 😊
#12203
Van multi a ps4 változatban? és ingyenes?

Ps3 játékok futnak rajta?
xbox-os játékok nem futnak rajta?

Utoljára szerkesztette: Bal0924, 2015.02.24. 19:05:44

#12202
Ps3-on ingyenes a multi, xbox 360-on fizetős. Nem tudom a többjátékos mód mennyire érdekel. Ha szempont akkor vagy ps3 vagy ps4. Ha telik rá akkor hosszú távú befektetésnek ps4. Ha csak gta 5 miatt akkor elég oda a ps3 is szerintem. Ha nem érdekel a multi, akkor meg majd talán valaki javasol valami ésszerű megoldást.

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#12201
ha úgyis meghalsz féléven belül akkor vedd meg rá a játékokat, ne pöcsölj a letöltéssel

&#9644;~&#2972;&#1769;&#1758;&#1769;&#2972;~&#9644;

#12200
Én nem vagyok ideges :-). Ráérek kivárni. Ezt a pénzügyi indokot nem értem. Nincs most konkurencia, ami elhappolná előle a fizetőképes keresletet, ha nem a Bloodborne-t tekintik annak., amit nehezen tudok elhinni.

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#12199
Egyrészt én is majdnem előrendeltem már steamen (meg is fogom), másrészt szerintem a konzolosok is hőzöngenének és ez érthető is.
Harmadrészt ott tényleg nem szokták ennyiszer eltolni a dolgokat. Másodrendű piac a PC...Sajnos ez van.

Szerintem a kolléga is csak arra utal, hogy ne úgy büntessük a Rockstart, hogy nem vesszük meg a játékot, mert azzal csak saját magunk alatt vágjuk a fát hosszú távon.

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#12198
Köszönöm.


Lehet hogy ti tudtok várni, még +1-2hónapot, vagy akár még fél évet, de lehet nekem nincs annyi időm....

Rálehet kötni billentyűt, a leszedett játékok rendesen futnak, vagy csinálni kell vele valamit?

NEOreg3
#12197
"Tehát jöjjön időben, nem baj ha bugos..."

Márciusban se időben jönne ki.

nincs értelme az életemnek Schizoid személyiségzavarom van A barátok olyanok, mint a krumplik. Ha megeszed őket, meghalnak.:(

#12196
Micsoda érv. Azért kell lewarezolni mert késik. Hallod, ha holnap nem érkezik reggel a boltba kenyér, szarok bele oszt ellopom ha megjön...<#falbav>
MerlinW
#12195
PS4

[merlinw.org]

bakkerman
#12194
Ha decemberben adjak ki csak,akkor se lenne tokeletes. Nem szakmai okokbol tologatjak hanem penzugyi okokbol,a jatek szvsz mar kesz van,tokeletes idopontra varnak. Nekem mar mind1 a januari nagy csalodas utan belolem kiveszett a nagy hype,majd lewarezolom amikor kijon,vagy ha nem torik fel akkor majd 1 ev mulva 3000ert valami kulcsos oldalrol. Az ember nehogymar emiatt idegeskedjen...szarnak a fejunkre,ez van,de jon a tavasz a jo ido,fel a fejjel 😄

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

nyirog
#12193
és azt ilyenkor senki se ovlassa el h hányan már előrendelték, mert abból is van ám sok, olyat is olvastam aki már steamen megcsinálta. Könnyebb ráfogni megint mindenre, de a kölcsönös leszarás a lényeg és konzolon is van warez még ha elenyésző is. Konzolon nem mernék ezt megtenni h 4x beszopatják a népet - mindegy h warez vagy nem warez, pénz beszél mi szopunk, ha nem lenne pc-n warez akkor is konzol menne, mert azt nyomja a microsoft is, de lassan a steam is.

#12192
Nyilván nem fognak 30 milliót kaszálni, de valamennyit fognak máskülönben nem adnák ki. Nem jótékonysági intézmény a Rockstar sem.

Tehát jöjjön időben, nem baj ha bugos...Értem...

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#12191
Tegyük fel ragaszkodnak a március 24-hez és kiadják bugosan...Akkor pontosak voltak, de trehány munkát végeztek....Az jobb volna?

Nem védem én őket egy másodpercig sem, csak azért helyezzük kicsit más megvilágításba a dolgot. Ha tré van a játékkal javítsák ki, én nem szeretek bétateszter lenni.
Utoljára szerkesztette: ratgab, 2015.02.24. 18:43:32

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#12189
Úgy olvastam, hogy az online rész heggesztésére fordítják a maradék időt...
Vásárlónak nem megértőnek kell lennie, hanem türelmesnek. A készítőnek meg kell valósítani amit megígért. Ha erre több időre van szüksége és ezzel tökéletesebb, jobb játékot tesz le az asztalra szerintem az csak jó és akkor elnézhető a csúszás. Önmagában az a 20 nap már semmi szerintem.

2 hét csúsztatást milyen üzleti döntéssel indoklod? Március 24-én se volt semmi konkurenciája a játékna és április 14-én se lesz. Maximum a negyedévekkel lehetne játszadozni, de azt meg nem mondom, hogy melyik dátum melyik pénzügyi negyedévébe esik a Rockstarnak. Azért emiatt játszani a rajongók idegeivel kissé merész húzás volna, de persze nem kizárható. Igazából mást, ami üzleti döntésé tenné a csúsztatást nem tudnék most itt leírni, de ha neked van ötleted komolyan érdeklődéssel végigolvasnám az eszmefuttatást.

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

Hunter of Deer
#12188
ha igy allnak hozza, hogy csusztatjak 2 evet ugyan ne varjak mar el hoyg az ember teljes arat perkaljon nekik .... (es akkor meg panaszkodnak hogy uhh nem fogy PCre, persze hogy nem mikor mindig atbasszak a nepet lasd GTA 4...) mondjuk en azt is elso nap megvettem anyaztam is rendesen.

nekem is instant buy lenne amikor megjelenik, de igy .... (de lehet elorendelem ha addig csuszik es adnak 1 milliard ingame penzt 😛 )

Utoljára szerkesztette: Hunter of Deer, 2015.02.24. 18:36:02

H87-D3H/i5 4570*3,6/2*8GB Kingston/Gigabyte Extreme Gaming 1070/ 8TB HDD/Samsung 840 120GB SSD/ 650W/Razer Deathadder 2013/Logitech G15/Logitech Z3 2.1/Dell P2414H/NZXT H440/LGUH635v 4k

Kandurex
#12187
Rockstar csak pénzt akar és ameddig jól pörög a konzol, kizárt a PC, ez csak üzlet. Viszont csak el kell olvasni az itteni hozzászólásokat, hajrá warez meg ilyenek?!...és csodálkozik mindenki, hogy szarnak a PC-re.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

tommygear
#12186
engem is dühít, de nehogy már ne bírd ki azt a plusz 20 napot
#12185
Ha konzolt veszel, akkor az olyan mintha feladnád. Ezzel az a R* és M$ vagy a Sony nyerne csak.

NEOreg3
#12184
úgysem fogsz konzolt venni hirtelen felindulásból.

nincs értelme az életemnek Schizoid személyiségzavarom van A barátok olyanok, mint a krumplik. Ha megeszed őket, meghalnak.:(

#12183
Mire érdemes megvenni a GTA5-t?
Xbox, ps3, ps4?

Melyik szebb a grafikája, stb.... ????

NEOreg3
#12182
Ha csak ekkora szenvedés árán tudják szállítani a játékot PC-re, akkor inkább ne foglalkozzanak a PC-s piaccal a jövőben. Úgyse fogja hozni a töredékét sem a 30+ milliós eladásoknak, ha fényesre nyalják a seggünket, akkor sem.

nincs értelme az életemnek Schizoid személyiségzavarom van A barátok olyanok, mint a krumplik. Ha megeszed őket, meghalnak.:(

kill3r21
#12181
Ennek fejében a tizenX ezres árad, le redukálhatnák 9990-re 😄
nyirog
#12180
ha meg tényleg ennyit foglalkoznak vele, akkor nem értem miért nem lehet reálisan látni h a játék mely aspektusai azok amik hibásak és arra kb mennyi idő kell, gondolom nem amatőrök dolgoznak náluk, nem azzal van a baj h áprlisiban jön, hanem azzal, h képtelenek tartani a határidőiket - tehát átlátni a dolgokat.

nyirog
#12179
öm úgy gondolom, hogy elsősorban nem a vásárlónak kell majd megértőnek lennie a készítővel hanem fordítva, szóval nem én vagyok értük hanem egymásért inkább - továbbá úgy hiszem h nem bug javításra kell a 2 hét hanem inkább üzleti megonfontolásnak vélem. sehol se olvastam még eddig h kimondottan a bug javítás miatt csúszik 2 hetet. a többi véleményem már inkább ki se fejtem mert se vitázni se észt osztani nem akarok és elmondom akkor se lesz jobb a világ, de valamit azért szerettem volna reagálni arra amit írtál (nem rossz indulatból és nem is revansból, pusztán építő jelleggel).

kill3r21
#12178
Napi szinten steamelnek online, délutánonként, szal eléggé szarnak rá...a legrosszabb az egészben, hogy emiatt a csúszás áradat miatt, annyira tökéletes játékot várnak majd az emberek, hogy ömleni fog a fika, igyis úgyis
Szabi
#12177
azt nem merték már leírni, hogy melyik év áprilisán jön majd a játék... 😄

"Nulla tenaci invia est via"

#12176
Akkor milyen konzolt érdemes venni, amin fut a GTA?

#12175
Én is nagyon remélem. Akkor legalább nem lesz többé azzal gondunk, hogy pc-n Rockstar játékkal játszunk, mert talán nem fognak többet kiadni pc-re, ha úgyis mindenki lelopja.

Ennyire nincs időtök kivárni az a +20 napot? First World Problem, hogy megint csúszott? Vagy kell az igazolás, hogy miért fogjátok lewarezolni?

Kicsit abba bele szoktatok gondolni, hogy mi az eredménye, ha mindenki a 20 napos csúszás miatt (tudom már a 4. csúsztatás, ami tényleg kezd lassan elfogadhatatlan lenni) inkább warezolni fogja? Talán azt látja majd a Rockstar, hogy nem fogy, de 10 millióan lewarezolták (most csak mondtam egy számot). Ha ez megvalósulna abban biztosak lehettek, hogy levonják a következtetéseket és agyő PC-s kiadás legközelebb.

Fröcsögésen kívül néha kicsit használjátok a szürkeállományt és gondoljátok végig a dolgokat. Tudom fanboyrage van, de ha lehiggadtatok, azért ezt gondoljátok végig. És legfőképpen ne sarkaljunk senkit előre warezolásra. Ha 4. csúszás ellenére is roskadásig teli lesz buggal, szar lesz a multi és optimalizálatlan szeméthalom lesz akkor az első sorban viszem majd a fáklyát a Rockstar székház elé, de addig legalább némi bizalmat szavazzunk meg nekik és reménykedjünk, hogy megéri tovább várni.

Természetesen szívetek joga nem egyetérteni, meg elküldeni a búsba a fentebbiek miatt. De hátha némelyekben gondolatébresztek ezzel. Akkor már megérte leírni.
Utoljára szerkesztette: ratgab, 2015.02.24. 18:02:25

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

tommygear
#12174
360ból inkább már semmilyet
#12173
Holnap szereznék egy olyan szart, de nem tudom milyet érdemes venni.....

tommygear
#12172
inkább ne is jöjjön ilyen vergődés árán
#12171
Megjelenés után... Mijután kijött konyzolra.

AnarchoiD
#12170
Talan addig tologatjak ki a hatridot amig a vegen feladjak a pc portot..😉

Kivancsi vagyok a GTA VI. mekkora kesessel jon pc-re ? 5 ev ? 😊

Ha meg velem lenne problemad. minden hetfon-kedden, csutortokon-penteken megtalalsz a Telepy uti Pitbull Gymben. Keresd a "kokszost" en vagyok az.

nyirog
#12169
DA: inqusitiont is feltörték, meg a fifát, igaz 3 hét kellett hozzá. DA meg simán futott a gépemen gond nélkül (annyira nem merültem el benne mert nekem nem jött be), szóval nem hiszem h ez is lehetetlen lenne a net krémjének főleg h húzó cím.

Fpocok
#12168
Nem deruvos lesz.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Herold
#12167
Én nem reménykednék a helyedben. Ezt a DRM-et még nem sikerült feltörni.

nyirog
#12166
Amúgy egyre biztosabban hiszem h ezek tényleg bebaszni járnak be dolgozni, hihetetlen h ezt nem lehet előre látni h vmi szar és reálisan megsaccolni, de már arra is kíváncsi lennék h mi a faszom van ennyi hiba a játékban és hogy pont kereken 2 hét kell ahhoz, h meg lehessen oldani - de amúgy én vagyok a hülye, örüljek annak h foglalkoznak a vele a fejlesztők és nem egy bugos szart kapok a nyakmba a pénzemért, meg annak h most nem a megjelenés előtt két héttel hányták szolidan elém h bocsi de csúszik.... aha, na kurvára nem! ami itt megy az már lassan kezd vicc lenni.

#12165
április 14, nem 49nap...
48nap. 1158óra 😄

Sajnos. :S 😞 ;(
Utoljára szerkesztette: Bal0924, 2015.02.24. 17:47:35

NEOreg3
#12164
nagyon remélem, hogy szanaszéjjel lesz warezolva, mondom úgy, hogy a preorder ott csücsül a steam accountomon

nincs értelme az életemnek Schizoid személyiségzavarom van A barátok olyanok, mint a krumplik. Ha megeszed őket, meghalnak.:(

Herold
#12163
Na látom esemény van, azt hittem, már megjelent, azért van ennyi új post.

#12162
Elegem van a várakozásból, mikor először eltolták komolyan bele betegedtem!

Úgy rühellem a konzolt, jobban mint bármi mást, nem tudom kezelni azt a kontrollert.

Ha veszek egy Xbox360-at mit érdemes venni? A konzolhoz annyit értek mint a kutya a pc-hez...
Rálehet kötni billentyűt, a leszedett játékok rendesen futnak, vagy csinálni kell vele valamit?
Mi a fene az a kinect?
Mi kell az Xbox-hoz még?