Grand Theft Auto 5
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
ps3 játék nem igazán megy rajta, csak stream-elni lehet ha jól rémlik.
xbox-osok meg nyilván abszolút sehogy nem mennek (milyen naív kérdés ez? 😄)
Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0
pornhub - the world's biggest archive of nothing.
ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11
ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11
Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0
Lehet bannolni nem érdekel nem tudom magamba tartani. 😊
Ps3 játékok futnak rajta?
xbox-os játékok nem futnak rajta?
Utoljára szerkesztette: Bal0924, 2015.02.24. 19:05:44
Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.
▬~ஜ۩۞۩ஜ~▬
Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.
Harmadrészt ott tényleg nem szokták ennyiszer eltolni a dolgokat. Másodrendű piac a PC...Sajnos ez van.
Szerintem a kolléga is csak arra utal, hogy ne úgy büntessük a Rockstart, hogy nem vesszük meg a játékot, mert azzal csak saját magunk alatt vágjuk a fát hosszú távon.
Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.
Lehet hogy ti tudtok várni, még +1-2hónapot, vagy akár még fél évet, de lehet nekem nincs annyi időm....
Rálehet kötni billentyűt, a leszedett játékok rendesen futnak, vagy csinálni kell vele valamit?
Márciusban se időben jönne ki.
nincs értelme az életemnek Schizoid személyiségzavarom van A barátok olyanok, mint a krumplik. Ha megeszed őket, meghalnak.:(
Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!
Tehát jöjjön időben, nem baj ha bugos...Értem...
Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.
Nem védem én őket egy másodpercig sem, csak azért helyezzük kicsit más megvilágításba a dolgot. Ha tré van a játékkal javítsák ki, én nem szeretek bétateszter lenni.
Utoljára szerkesztette: ratgab, 2015.02.24. 18:43:32
Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.
Vásárlónak nem megértőnek kell lennie, hanem türelmesnek. A készítőnek meg kell valósítani amit megígért. Ha erre több időre van szüksége és ezzel tökéletesebb, jobb játékot tesz le az asztalra szerintem az csak jó és akkor elnézhető a csúszás. Önmagában az a 20 nap már semmi szerintem.
2 hét csúsztatást milyen üzleti döntéssel indoklod? Március 24-én se volt semmi konkurenciája a játékna és április 14-én se lesz. Maximum a negyedévekkel lehetne játszadozni, de azt meg nem mondom, hogy melyik dátum melyik pénzügyi negyedévébe esik a Rockstarnak. Azért emiatt játszani a rajongók idegeivel kissé merész húzás volna, de persze nem kizárható. Igazából mást, ami üzleti döntésé tenné a csúsztatást nem tudnék most itt leírni, de ha neked van ötleted komolyan érdeklődéssel végigolvasnám az eszmefuttatást.
Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.
nekem is instant buy lenne amikor megjelenik, de igy .... (de lehet elorendelem ha addig csuszik es adnak 1 milliard ingame penzt 😛 )
Utoljára szerkesztette: Hunter of Deer, 2015.02.24. 18:36:02
H87-D3H/i5 4570*3,6/2*8GB Kingston/Gigabyte Extreme Gaming 1070/ 8TB HDD/Samsung 840 120GB SSD/ 650W/Razer Deathadder 2013/Logitech G15/Logitech Z3 2.1/Dell P2414H/NZXT H440/LGUH635v 4k
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯
nincs értelme az életemnek Schizoid személyiségzavarom van A barátok olyanok, mint a krumplik. Ha megeszed őket, meghalnak.:(
Xbox, ps3, ps4?
Melyik szebb a grafikája, stb.... ????
nincs értelme az életemnek Schizoid személyiségzavarom van A barátok olyanok, mint a krumplik. Ha megeszed őket, meghalnak.:(
"Nulla tenaci invia est via"
Ennyire nincs időtök kivárni az a +20 napot? First World Problem, hogy megint csúszott? Vagy kell az igazolás, hogy miért fogjátok lewarezolni?
Kicsit abba bele szoktatok gondolni, hogy mi az eredménye, ha mindenki a 20 napos csúszás miatt (tudom már a 4. csúsztatás, ami tényleg kezd lassan elfogadhatatlan lenni) inkább warezolni fogja? Talán azt látja majd a Rockstar, hogy nem fogy, de 10 millióan lewarezolták (most csak mondtam egy számot). Ha ez megvalósulna abban biztosak lehettek, hogy levonják a következtetéseket és agyő PC-s kiadás legközelebb.
Fröcsögésen kívül néha kicsit használjátok a szürkeállományt és gondoljátok végig a dolgokat. Tudom fanboyrage van, de ha lehiggadtatok, azért ezt gondoljátok végig. És legfőképpen ne sarkaljunk senkit előre warezolásra. Ha 4. csúszás ellenére is roskadásig teli lesz buggal, szar lesz a multi és optimalizálatlan szeméthalom lesz akkor az első sorban viszem majd a fáklyát a Rockstar székház elé, de addig legalább némi bizalmat szavazzunk meg nekik és reménykedjünk, hogy megéri tovább várni.
Természetesen szívetek joga nem egyetérteni, meg elküldeni a búsba a fentebbiek miatt. De hátha némelyekben gondolatébresztek ezzel. Akkor már megérte leírni.
Utoljára szerkesztette: ratgab, 2015.02.24. 18:02:25
Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.
Kivancsi vagyok a GTA VI. mekkora kesessel jon pc-re ? 5 ev ? 😊
Ha meg velem lenne problemad. minden hetfon-kedden, csutortokon-penteken megtalalsz a Telepy uti Pitbull Gymben. Keresd a "kokszost" en vagyok az.
48nap. 1158óra 😄
Sajnos. :S 😞 ;(
Utoljára szerkesztette: Bal0924, 2015.02.24. 17:47:35
nincs értelme az életemnek Schizoid személyiségzavarom van A barátok olyanok, mint a krumplik. Ha megeszed őket, meghalnak.:(
Úgy rühellem a konzolt, jobban mint bármi mást, nem tudom kezelni azt a kontrollert.
Ha veszek egy Xbox360-at mit érdemes venni? A konzolhoz annyit értek mint a kutya a pc-hez...
Rálehet kötni billentyűt, a leszedett játékok rendesen futnak, vagy csinálni kell vele valamit?
Mi a fene az a kinect?
Mi kell az Xbox-hoz még?