Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

nyirog
#12161
egyet értek. rohadtul gondolkodok h lemondom a gecibe az előrendelésem és majd megveszem akkor mikor nem lesz az ára egy havi ösztöndíj.... Cities skylines és sid meiers starships lehet úgy is jobban rászolgált arra h inkább oda költsem a pénzem, witcher 3 meg még úgy is odébb van.
Utoljára szerkesztette: nyirog, 2015.02.24. 17:43:36

#12160
adnak +200 rongyot előrendelőknek <#buck> #szartseér
tommygear
#12159
ennyi szarakodás után árat kéne csökkenteni, pofátlanság ezek után is 14k-t elkérni érte...
#12158
<#nevetes1>
Fpocok
#12157
Helyes. Mi leszünk az első seederek és addig toljuk másoknak, amíg ki nem szakad a netkábel.

Parasite Eve 2, best game EVER!

nyirog
#12156
ilyen nincs bazmeg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MENJENEK A PICSÁBA......

#12155
Mi meg majd április 14-én :-P

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#12154
De lényeget elfelejtitek, hogy a peasantek megkapják a Heistet Március 10-én!!!!444négynégynégy

#12153
Kettőnk közt...Remélem itt se lesz....

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#12152
Azért mókás hogy egy kikúrt játék mekkora indulatokat tud generálni 😄DDDD
Mondjuk nem csodálom,én is várom már nagyon.
#12151
😄
nemigaz bazmeg
Utoljára szerkesztette: ldavid, 2015.02.24. 17:27:54
#12150
Uhh akkor még dühösebb vagyok 😄
Az igen nem is tudtam ennyire el tolták 😄 Direkt abba hagytam Xbox 360 a játékot,mert nemrég játszottam vele gondoltam majd Pécén ki tolom.Lehet végig játszom boxon ami fleshelt a kakaós csigát meg oda tolom a Fos sztár küszöbére mint Trevor a sikátorban 😄 Na mindegy jön amikor jön nálam ez a cég eljátszotta a becsületét én is hasonló becsületességgel fogom őket meg áldani.Gondolkodtam PS 4 konzolról jobban meg éri mint a PC mivel nem kell fejleszteni,és akkor jön ki a Game mikor be jelentik kisebb csúszással max,de nem mint Pécén.Látványban kíváncsi leszek mit változik nyilván több fű lesz,és kocsi,ember.Boxon nagyon kihalt a város remélem ezen javítanak.
akyyy
#12148
😄DDDDDDDDDDD

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

Voltan
#12146
Negyedjére 😄

Eredetileg kora ősz lett volna - abból lett 2014 tél - abból lett január - abból lett március - most tartunk áprilisnál. Ez 4 csúszás.
És ki tudja mi lesz még 😄

A dühöm kicsit elpárolgott, most csak röhögök 😄

"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"

#12144
isten b@sszameg 😞 Áprilisban költözöm nem lesz netem sem fasza lesz.
Rohadjon le a mocskos sájlok orrúk 😞 Jó emlékszem ugyan ezt tették az előző Fos sztár játékokkal is 😞 Na mindegy terveztem,hogy meg veszem,de ezzel a hozzá állásáll bekaphatják a golyóimat ! Szerintem futtatják magukat nem elég stresszelni a sok szaron vajon ki rúgnak e,hogy fizetem a lakást erre ez a féreg banda is be jelenti harmadjára mikor jön,és csúsztatják.Na megyek be kapom a Xanaxot,mert szét b@szok mindent S
NEOreg3
#12143
lesz abból még december is<#idiota>

nincs értelme az életemnek Schizoid személyiségzavarom van A barátok olyanok, mint a krumplik. Ha megeszed őket, meghalnak.:(

tommygear
#12142
féreg banda
#12141
Menjenek a r*h*dt k*rv* annyukba!!!!!!!

Mert az a k*b*sz*tt konzol, a minden!!!!!!
Ha nem lenne PC nem is létezne a GTA!

Aki kitalálta a konzolt, ***********-ba!

Lehet veszek egy xbox360-at a GTA miatt, de az tuti hogy az összes játékot, ami azon a sz*ron fut csak is torrent-ről fogom szerezni!

#12140
Csak nehogy megszívjuk mint a The Crew-al mert az sincs virágboltos 😄 Bár én azt megvettem.
TBTPumpa
#12139
Szerintem már megvárják a szeptembert. Akkor lesz 2 éves, hogy megjelent X360-ra és PS3-ra a játék. <#idiota>

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

Voltan
#12138
Na jó, ennyi. Részemről warez lesz, és kész.
Xboxra megvettem anno, most is zokszó nélkül adtam volna ki érte a pénzt first day purchase-ra, de ez már nekem is sok.

Puszi Rockstar, elsők közt töltöm majd a warezt. Nyasgem.

"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"

#12137
Áááááááááááááááááááááááááááá nem késik ááááááá
Már Április 14. aztán jó ha nyáron megkapjuk majd.
ZTM
#12136
Voltan
#12135
Hááát, én már inkább nem bocsátkozok jóslatokba. 😄😄 Ez a játék olyan, mint a kutya vacsorája 😄

"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"

ZTM
#12134
Elkiabáltad, kösz! 😞

#12133
régen jobb volt, ma már kínai rabszolga stílusban megy minden 😄
#12132
Pár nappal a megjelenés előtt jön még egy launch trailer, ennyi.
arty
#12131
mesélj, milyen a rokszárnál melózni?
volt tavaly prémcsi évvégén?

Forza.

#12130
nem lesz több késés nyugimár
tommygear
#12129
mit kéne csinálni naponta trailereket kiadni?
#12128
Hamarabb fogják bejelenteni a 6-ot minthogy ez kijön pc-re. 😄
kill3r21
#12127
nagyon nagy a csend, ugyhogy nem lepődnék meg még két hónap csúszáson
arty
#12126
viszont óva intenék mindenkit attól, hogy a jövőre nézve következtetgessen ... azaz, hogy egy hét mulva pl 23 körül jár majd a számláló! 😉

ugyanis... roksztár vs. pc 😞
Utoljára szerkesztette: arty, 2015.02.22. 13:28:48

Forza.

Fpocok
#12125
Ez így szokott lenni.
😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

NEOreg3
#12124
nem mondod<#wow2>

nincs értelme az életemnek Schizoid személyiségzavarom van A barátok olyanok, mint a krumplik. Ha megeszed őket, meghalnak.:(

Rita79
#12123
Na, egy hete még 37 nap volt hátra. Alakul ez.

i9 9900K @ 5Ghz | EVGA FTW3 RTX 3080 Ti 12G| 32GB DDR4 | 32" ACER Predator | Gigabyte P850GM 80+ Gold | PS4 Pro

RiCSi1234
#12122
Jesszus. 😄DD

GTA V (*.*)

wollnerd
#12121
<#taps><#nevetes1><#nevetes1>

PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2

#12120
😄
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Overburner
#12119
Tudom de legalább nem 2 programon keresztül indítom 😄 Ha az Uplay-t meg az Origin-t megszoktam nem lesz baj ezzel se szerintem.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Fpocok
#12118
Ha dobozosat veszed, akkor is szopsz majd social clubbal.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Overburner
#12117
Nekem nincs bajom vele úgy is dobozosat veszek. Steam nélkül is van élet 😄

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

arty
#12116
de legalább gfwl nem kell majd 😄

"vicces" volt a gta4 esetén a steam -> social club -> gfwl belépés (+securom drm redva)

Forza.

Overburner
#12115
Ahol az Nvidia lepaktál valakivel abból én még jót nem sűrűn láttam. Ezért pánikoltam még lejjebb elég hirtelen felindulásból de vélemények azóta sem változott a témában.
Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.02.16. 09:31:05

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Fpocok
#12114
Jajj, ne már. Ehhez is lesz ez a fos?

Parasite Eve 2, best game EVER!

bakkerman
#12113
mondjuk ez igaz,konzolon 20k-n nyitott a játék,míg pc-n 1-2 hónappal megjelenés után cd key-es oldalakról simán beszerezhető lesz 10k alatt
Utoljára szerkesztette: bakkerman, 2015.02.16. 08:24:02

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

#12112
Soha nem mondtak ilyet.
#12111
szar a forint. ahhoz képest hogy a 4 pár évvel ezelőtt is 12-be került, nem egy óriási emelkedés az.

koltony
#12110
Nem hinném, hogy ezt sokáig tudja így az nvidia folytatni.

Visszatérve az előző oldalra:
Ezzel az 1,5 éves dologgal úgy vagyok, hogyha ezt a játékot úgy kapom meg, hogy az nincs tele hibával és jól van optimalizálva akkor azt mondom hogy megérte, ha nem akkor ez is csak arra volt jó ,hogy vegyél konzolt és vedd meg arra.

Apropó ár: Ez a 14k FT azért nem semmi, bár azt mondom hogy a magyar fizetéshez képest sok, egy nyugaton dolgozó embernek még mindig semmi. Nekem az, hogy egy helyen legyen az összes játékom, az nem ér megy több ezer forintot, akkor inkább csinálok egy jegyzettömböt aztán leírom mit hol találok, ha újra akarok vele játszani.
tommygear
#12109
ne konspiráljatok már megint