Grand Theft Auto 5
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.
ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11
ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11
(\__/) ( X.x) ( } . { )
Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!
Nagy játék lesz várom PC re igaz jópár patch után.
Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.
GTA I - október
GTA II - szeptember
GTA III - május
GTA Vice City - május
GTA San Andreas - június
GTA IV - december
Max Payne I - július
Max Payne II - október
Max Payne III - június
L.A. Noire - november
Bully - október
Kutakodtam egy kicsit,és egyetlen egy rockstar játék se jelent meg január,február,és márciusi időpontban,áprilisban pedig csak EGY játékot adtak ki,a Manhuntot 2004-ben. Ugye a pc-s V-öt januárra,majd márciusra tűzték ki,és nem lett belőle semmi. Konzolokra kiadott verziók esetében is a legkedveltebb időpontok a május,és az őszi hónapok. Persze miért ne szakítanának a saját hagyományaikkal,és 11 év után kiadnak áprilisban egy játékot,de...május lesz a dologból,ha valóban lesz GTA V pc-re. Az ősz már tényleg nagyon meredek lenne...
Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!
nincs értelme az életemnek Schizoid személyiségzavarom van A barátok olyanok, mint a krumplik. Ha megeszed őket, meghalnak.:(
De nem erdekel, ha ennyi idot mar kibirtunk, kibirunk meg par hetet 😄
[merlinw.org]
Lehet, hogy március 31.-én csúsztatják majd megint Május 12. keddre. 😄
A baj itt azzal van, hogy konkrétan kurvára hülyére veszik a PC-s játékosokat. Ha tudják, hogy nem lesz kész időre, az rendben van, megesik. Ilyenkor normális helyen összeül az egész banda, és eldöntik, hogy fejleszési, marketing, meg PR szempontból mi a megfelelő tartható időpont, és akár hagynak egy komoly mozgásteret is, biztos ami biztos.
Teszemazt, tudták ugye, hogy nem fog megjelenni a nextgen kiadásokkal együtt, akkor mondják azt, hogy, bocs, de PC-re kell még idő, kiadjuk 2015 Júniusban - leveszik az előrendeléseket, satöbbi. Így nagy mozgásterük van, és ha közben sikerül előbb összerakni, akkor még ők lesznek szentté avatva, ha az adott időpont előtt 1-2 hónappal kiadják (ilyen is volt már).
De ez a "Bocsi, majd 2 hónap múlva - Jaj, bocsi, még 40 nap - jaaaj, mea culpa, még 35 nap", na ez vérgáz. Azt meg már nem is említem, hogy 6 nappal (!!!) a januári eltolás előtt kijött a Rockstartól egy nyilatkozat, hogy időre jön, aztán mégsem - na, ez a kibaszott nagy gáz, és elfogadhatatlan.
Üzleti, marketing, és minden szempontból. Így nem lehet kommunikálni az ügyfelekkel.
Ez basz fel, és nem a késés.
"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
Edit: Whoops, planned a vacation in june, gonna have to push back your payment to august.
Edit2: Having surgery in august, sorry, payment pushed to december.
Edit3: Siblings having kids, so my money must go to christmas presents. Payment delayed to Q1 2016
Edit4: World war 3 broke out and i'm called to fight for my country, payment delayed to 2022.
Edit5: Too busy with my precidency campaign, payment delayed to my second term 2035."
Parasite Eve 2, best game EVER!
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Azért jogos lenne a felháborodás ha kiadják , olyan szar optimalizálással mint 4-et.
Vagy ha nagyon bug-os.
Vagy ha nem javítanak hibákat, nem készítenek patch-eket.
Ha olyan tartalmakat adnak mérdeg drága DLC-ként el, amit egyébként ingyen ígértek az alapjátékba.
Ha szervereket elcseszik, és nem fog működni. Ha a saját biztonsági rendszerük miatt, a legális játékkal is szarakodni kell, hogy elinduljon( műr nem tudom melyik Rockstar játék volt ilyen, valamikor régebben)
Ez mind dühítő. De az hogy késik? Nyugi már . Várjátok ki.
i9 9900K @ 5Ghz | EVGA FTW3 RTX 3080 Ti 12G| 32GB DDR4 | 32" ACER Predator | Gigabyte P850GM 80+ Gold | PS4 Pro
Tehát ha nekem tetszik egy lány (GTA V) és elhívom randira, de mind 4x nemet mond akkor akármennyire tetszik és akármennyire próbálok kitartani mellette akaratlanul is elgondolkodok rajta h megéri e a beleffeccölt energiát és nem vár e rám vhol egy másik lány (tehát az alternatíva, ami most akár lehetne egy másik játék vagy maga a warez) akinek mondjuk többet érek és második próbálkozásra igent mond és hajlandó eljönni velem. Attól hogy én ennek ellenére kitartok mellette és továbbra is próbálkozok (tehát nem warezolok mert abban hiszek, h akkor magam alatt vágom a fát és soha a büdös életben nem kapok GTA-t) , ettől még simán lehet h úgy telibeszar mint annak a rendje még ha halálomig is tartok ki mellette. Mivel számomra ez egy nagyon életszerű példának tűnik megmerem kockáztatni h minden hasonló hímtársam ilyen helyzetben hasonló gondolati módon járna el - nagyjából a jelen helyzetre is jól illik a ez a példa 😄
Utoljára szerkesztette: nyirog, 2015.02.24. 20:56:34
"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."
Parasite Eve 2, best game EVER!
Nem lenen jó levarezolni mivel tényleg magunk alatt vágjuk a fát.Viszont 14 ezret sem ér meg a game.Lehet Amerikában a 100 kilós 12 éveseknek meg veszik,mert még a takarító is többet keres mint itt egy diplomás munkás ! Na mindegy na meg ami felbasz az,hogy ugyan annyiért sőt drágábban kapjuk meg mint a külföldiek.Magyar felirat meg nincs benne,így számomra nem teljes alkotás ez.Mindegy félre téve a feliratot meg értem sokak feldúltságát! Miért is azért,mert nem első alkalommal csúsztatták el ! Első lenen vagy a második azt mondanám oké közbe jött.Mivel jó értesültem ez a negyedik,és ezekkel a pár hetes csúszásokkal szórakoznak hülyének nézik a fogyasztókat.Igen is,ha rendelek kenyeret akkor elvárom azt reggel meg jöjjön a péktől az ABC ve,vagy ott készítsék.A kenyér megérkezik másnap jó szárazan persze,hogy éhesen ki verjük a biztosítékot.Amennyiben foltozzák a játékot találjanak rá megfelelő határidőt ne szórakozzanak,hogy minden hónapban el tolják egy hónappal.Majd meg veszem amikor jó árban lesz,és végre tisztelik a fogyasztókat nem hülyére veszik mint most.Amúgy meg egy hónap alatt ne számítson akkora foltozásnak az ember,hogy jobb előbb mint bugosan.Fejemet rá,hogy ez is üzleti célból van nyilván fel húzzák a népet,és majd rá tapadnak mikor meg jelenik,és viszik mint a cukrot.Fordított pszichológia a hülye is észre veszi.Na mindegy kár ezen rágódni lehet neki esek a Xboxal ezt meg foltozzák ameddig akarják remélem aki ezt ki találta a seggét is össze foltozzák mint Derek seggét az Amerikai História X ben a dutyiban.
Parasite Eve 2, best game EVER!
Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!
▬~ஜ۩۞۩ஜ~▬
i9 9900K @ 5Ghz | EVGA FTW3 RTX 3080 Ti 12G| 32GB DDR4 | 32" ACER Predator | Gigabyte P850GM 80+ Gold | PS4 Pro