Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Tikal
#12412
Akkor szerzel uj haverokat a GTA-ban 😊

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#12411
És ha az ember haverjait nem érdekli a GTA? 😄

Tikal
#12410
aha az... sok órát játszottál vele 😊

Nem igazán tudok még egy olyan játékot ahol ennyi mindent lehet csinálni online, ráadásul haverokkal.

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

arty
#12409
Most is a szingli a hangsulyosabb. RS erőlteti az online-t, talán valaha tényleg jó is lesz, de egyelőre elég primkó 😊

Forza.

Voltan
#12408
Pl. engem sem érdekel az online, nem csak itt, máshol sem. Soha nem jött be.
Próbáltam sokfélét, fps hentet, stratégiát, coop-ot (még talán ez az, ami úgy-ahogy le tud kötni), meg több MMORPG-t is.

Nekem a multi nem jön be, ennyi. Csak a single érdekel. Evvan.

"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"

Tikal
#12407
Kivéve eddig a részig.

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

arty
#12406
fordítva ülsz a lovon, nem?

ha ennyit szaroznak, dugják is fel - részemről 😉 (bár én mindenképp max ötdolláros akcios vásárló leszek pécén)

Forza.

#12405
Én örülnék neki ha nem lenne warez, nem köcsögségből hanem inkább azért, hogy ha már ennyit szaroznak vele akkor vegyék is meg az emberek ha játszani akarnak. 😄
Azért ez nem egy watch dogs.... 😄 elnézést a WD fanoktól. 😄
totyak
#12404
Volt már olyan játék, amiből nem volt? Nem hiszem. Vagy csak nagyon elenyésző mennyiség. Eleve kihívásnak tekintik majd a csapatok, hogy ők törjék fel először. Már kiadás előtt napokkal neten lesz. De ha mégsem, engem az sem zavar, mindenképpen meg akarom venni. Bár azért vásárlás előtt kipróbálnám.
Utoljára szerkesztette: totyak, 2015.03.15. 14:08:41

bakkerman
#12403
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
szerintem nem lesz warez

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

#12402
miért kell indokolni? csak
GTA játékokban mindig a single volt a fontosabb szerintem
Utoljára szerkesztette: ldavid, 2015.03.15. 13:09:55
CS@
#12401
Miért érdekel kevésbé?

#12400
miért? mindenki az olnine miatt veszi meg? engem pl. az érdekel a legkevésbé
#12399
Ha egyáltalán fel tudják majd törni....<#eplus2>

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#12398
Külföldi fórumokon azon filóznak, hogy vajon be fognak-e halni a Rockstar szerverei megjelenéskor.

Én inkább arra leszek kiváncsi, hogy az ncore szerverei, hogy fogják majd bírni. <#idiota>

Rita79
#12397
Igen, 20 nappal ezelőtt is volt már 30 nap. Reméljük többet nem.

i9 9900K @ 5Ghz | EVGA FTW3 RTX 3080 Ti 12G| 32GB DDR4 | 32" ACER Predator | Gigabyte P850GM 80+ Gold | PS4 Pro

NEOreg3
#12396
és ki tudja még hányszor fog 30 napot mutatni<#idiota>

nincs értelme az életemnek Schizoid személyiségzavarom van A barátok olyanok, mint a krumplik. Ha megeszed őket, meghalnak.:(

#12395
Már megint 30 napot mutat az a számláló elromlott vagy mi van, hogy mindig 30 van még hátra, ohhh.

nyirog
#12394
hát ez fail 😄DD

bakkerman
#12393
hmm 31 nap,az már pikk-pakk elmegy,bf hardline jövőhéten kijön,annak a multijával el lehet lenni a megjelenésig <#email>

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

MerlinW
#12392
<#vigyor>

[merlinw.org]

tommygear
#12391
lol
#12390
*Cities: Skylines képek
Fpocok
#12389

Parasite Eve 2, best game EVER!

MerlinW
#12388
De hát visszajön.... 😊

[merlinw.org]

arty
#12387
gémszart mellőzd vagy bannold magad

Forza.

NEOreg3
#12386
#12130

te inkább ne jósolgass 😄

nincs értelme az életemnek Schizoid személyiségzavarom van A barátok olyanok, mint a krumplik. Ha megeszed őket, meghalnak.:(

#12385
ez már tényleg nem fog többet késni. tuti! 😊
bakkerman
#12384
project cars (masik agyonhypeolt folyamatosan tologatott jatek) mar majusi idopontot kapott,az elozo aprilisi volt. Na mostmar lehet rakni a teteket,hogy melyik jelenik meg hamarabb,gta v vagy project cars 😄

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

#12382
a BBC sorozatot készít a Grand Theft Auto készítéséről
Fpocok
#12381
"The size and number of assets that are left to deliver means that our client size is much more likely to be 100gb."
Star Citizen.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fpocok
#12380
KB 6 kommenttel lejjebb van.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#12379
Ez de jó 😄
Gta V
Overburner
#12378
Nem kell az ördögöt a falra festeni <#idiota>

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Herold
#12377
Ne írjatok már ennyit! Mikor ránézek a topikra, remegve várom a bannerben megjelenő számot. <#wilting> Azt hittem, azért van ennyi új poszt, mert megint eltolták a megjelenést. <#falbav>

Fpocok
#12376
Ja ok, látom már 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

#12375
<#eljen> Én is megnyugodnék.

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

Overburner
#12374
Több mint ciki de azért megnyugodnék ha bejelenték hogy most már Golden.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#12373
Az már tényleg ciki lenne ha megint tolnák a megjelenést...

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

Overburner
#12372
Azt felfogtam én a GTA V-re mondom hogy be is baszna ha jövőre raknák.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Fpocok
#12371
Pedig igaz. Csak jövőre jön az uncsi4.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Overburner
#12370
Be is baszna.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

akyyy
#12369
olvasom facebookon egy portál posztját:
Jöjjön a mai nap szomorú híre: 2016 tavaszára csúszik az Uncharted 4.

hirtelen azt hittem a gta5 az xD

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

Sir Quno Jedi
#12368
Nem vicces. Ez a trend és jogos. Pl. Skyrimnek a HD packja is akkora letöltésben egymaga mint az egész játék. Végre gondolnak a pécésekre is. Jobb minőség, nagyobb fájlméret, máshogy nem megy.
Utoljára szerkesztette: Sir Quno Jedi, 2015.03.11. 12:14:03

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

RiCSi1234
#12367
<#buck>

GTA V (*.*)

bakvarnyu
#12366
😊 Ez is röhej. Kíváncsi leszek melyik játék fogja először elérni a százat.

#12365
Köszi akkor le kell pusztítanom a 3 játékomat a 120GB SSD ről.
Holnap végig viszem a BF 4 et másodjára.Vagy is ma este fent vagyok reggel hétkor fekszem 😊
Este jobb a horror game 😊
Herold
#12364
65 GB-ot írnak Rockstarék.

#12363
Albérletbe nem tudom van e ott alap net.Tabletem van kemény fel le töltéssel 16kb fel 16kb le 2 Giga használatig.
A holdon van egy nyaralóm,ha gondolod át jöhetsz szalonnát sütni 😊 Na ökörködést félre remélem a tulaj bele megy a beköttetésbe.Nem akkor keresek másikat 😊 Nem taligával viszem a cuccost szegény gép agyrázkódást kapna 😄 Tudjátok már mennyi Giga lesz a game? 40 re számítok.